Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı markası:

En Çok İncelenen Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı modeli içerisinde en ucuz Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı fiyatı 265.5 TL iken, en yüksek Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı fiyatı 1721.7 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı fiyatı ise 587.86 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kemirgen ve Sürüngen Isıtıcı

Kemirgen ve sürüngenlerin pek çok farklı türü vardır. Yeryüzünde 7000’den fazla sürüngen çeşidi olduğu düşünülmektedir. Kemirgen ve sürüngen ler arasında evde beslenebilen evcil hayvanlar da bulunur. Kertenkele yılan timsah ve Kaplumbağa en çok karşılaşılan sürüngen çeşitlerindendir. Evde beslenenler ise genellikle kaplumbağa, iguana ve evcil yılanlar olarak bilinir.Evde beslenebilen kemirgenler arasında en popüler olanlar ise hamsterlardır. Kemirgen sürüngen ısıtıcı ürünleri evde baktığınız kemirgen hayvanınıza daha rahat bir yaşama ortamı sunabilmenizi sağlar. Kemirgen ve sürüngenlerin evde yaşam alanı olan cam akvaryumlar ya da kafesler içerisinde yaşayabilmeleri için belli bir ısı seviyesinin oluşturulması gerekir. Kemirgen ve sürüngen ısıtıcı ürünleri ile sürüngen hayvana doğal ortamındaki ısı dengesi sağlanabilir. Kemirgen ve sürüngen ısıtıcıları evcil hayvan olarak kaplumbağa hamster gibi hayvanları beslemek isteyenler için önemli bir ihtiyaçtır. Çünkü bu hayvanların vücut ısılarının sabit tutulması önemlidir. Pek çok farklı alternatif ile kemirgen ve sürüngen hayvanların ısınmasını sağlayabilirsiniz. Sürüngen ısıtıcı ped ürünleri bu alternatiflerden birisidir.

Kemirgen ve Sürüngen Isıtıcı Çeşitleri

Kemirgenler diğer evcil hayvanlara göre daha fazla ısıya ihtiyaç duyarlar. Kemirgen kafeslerinde ve yuvalarında ısıtıcıların olması vücut ısı dengelerini sağlamaları açısından önemlidir. Tavşan ya da hamster gibi kemirgen canlıların yuvalarında muhakkak kemirgen ve sürüngen ısıtıcılarının olması gereklidir. Evcil hayvanımızı sıcak tutabileceğiniz pek çok farklı alternatif bulunur. Örneğin sürüngen ısıtıcı lamba kullanarak da evcil kemirgen hayvanınızın yuvasının hem aydınlık hem de sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Sürüngenler içinde ışık ve ısı dengesi çok önemlidir. Örneğin iguana gibi cam yuvada yaşayan hayvanlar için Işık dengesinin doğru olarak sağlanması gereklidir yoksa stres sorunu yaşayabilirler. Kemirgen ve sürüngen ısıtıcıları ile evcil hayvanınızın stres olmadan sıcak kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle ısıtıcı lambalar yuva ve kafesler için etkili yöntemlerden biridir.Bazı sürüngen hayvanlar ağaç dalı ya da kablo gibi maddeleri sarılarak uyumayı ister. Sürüngen ısıtıcı kablo alarak sürüngen hayvanın yuvasına koyabilir ve yuvanın alttan ısınmasını sağlayabilirsiniz. Bazı kalın kablo çeşitleri ise hayvanın tutunabileceği şekilde üretilmiştir bu sayede vücudu sıcak kalmaya devam eder. Akvaryum gibi ortamlar içinde beslenen sürüngenler için, görünüm açısından da  göze hoş gelecek farklı dekorlar kullanılabilir. Aldığınız dekorun hem hoş görünmesini hem de bir işe yaramasını isterseniz, sürüngen ısıtıcı kaya tercihi yapabilirsiniz. Sürüngen kafesleri ya da akvaryumlar için satın alabileceğiniz pek çok farklı ısıtıcı çeşidi vardır. Satın alacağınız ısıtıcının kafes ya da akvaryum içerisinde dekoratif olarak da göze hitap etmesini isterseniz, sürüngen ısıtıcı taş çeşitlerini satın alabilirsiniz. Sürüngen ısıtıcı modelleri her canlının ihtiyacına ve kullanacağınız yere göre farklı alternatiflerdedir. Akvaryum moda kafes içerisinde sürüngen veya kemirgen canlı besleme kararı aldığınız zaman, onların hayat kalitesinin artması için tüm ihtiyaçlarının giderilmesi önemlidir. Sürüngen ısıtıcıları sürüngenlerin ve kemirgenlerin doğal ortamlarına benzer şekilde ısı almalarını sağlar. Sürüngen ısıtıcı özellikleri arasında, kolay kullanılabilir ve kolay kurulabilir olması ön plana çıkar.

Kemirgen ve Sürüngen Isıtıcı Fiyatları

Kemirgen ve sürüngen ısıtıcı fiyatları ürün modeline göre farklılık gösterebilir. Hamster ve tavşan gibi kemirgenler genellikle evlerde en sık beslenen evcil hayvan çeşitlerindendir. Sürüngen ya da kemirgen hayvanınızın doğal ortamına benzer şekilde rahat edebilmesi için ısıtıcı kullanmanız önemlidir.Kemirgen ve sürüngen ısıtıcıları her bütçeye hitap edebilecek fiyat aralığında satışa sunulan ürünlerdir. Sürüngen ısıtıcı çeşitleri arasından mutlaka siz de kendi bütçenize uygun bir ısıtıcı  bulabilirsiniz. Sürüngen ısıtıcıları kalite ve modele göre değişen fiyat aralığındadır. Bu ısıtıcı modellerinin taş, kaya mat, pet gibi pek çok farklı türü bulunur. Fiyat çeşitleri de genellikle bu modellere göre değişiklik gösterir. Kemirgen ısıtıcılarının fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir diğeri ise ısıtıcının büyüklüğüdür. Küçük kafes ve akvaryumlar için ısıtıcı almayı düşünüyorsanız çok daha uygun fiyatlarla bir ürün bulabilirsiniz. Kemirgen ve sürüngen ısıtıcıları en uygun fiyatlarla bulabilmek için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. 

Kemirgen ve Sürüngen Isıtıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evde kemirgen ve sürüngen beslemek istiyorsanız onlara ait oldukları doğal ortama benzer bir ortam hazırlamak önemlidir. Kafes ya da Akvaryum içerisinde kemirgen ve sürüngen besleyebilirsiniz. Bu hayvanlar için doğal ısı ortamını ayarlayabilmek amacı ile ısıtıcılar üretilir. Kemirgen ve sürüngen ısıtıcıları pek çok farklı şekil ve modelde satışa sunulur. Isıtıcı seçimi yaparken kullanacağınız alana göre ürün seçmek en önemli faktördür. Örneğin; hamster ya da tavşan gibi kafeste besleyebileceğiniz kemirgenler için farklı ısıtıcı modelleri satılır. Kafesinizin ya da akvaryumun büyüklüğüne göre bu ısıtıcı çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sürüngenler için ısıtıcı almayı düşünüyorsanız en iyi alternatiflerden biri de kafesin ya da akvaryuma zeminini  serebileceğiniz mat ısıtıcılardır. Sürüngen ısıtıcı mat ürünleri ile akvaryum içerisindeki sürüngeninizin sıcak bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kemirgen ve sürüngenler farklı oranda vücut ısı dengesine ihtiyaç duyarlar. Özellikle kış aylarında kemirgen ve sürüngenlerin doğal ortamına benzer bir sıcakta yaşayabilmeleri için ısıtıcılardan yardım almak faydalı olur. Siz de kemirgen ya da sürüngen evcil hayvan besliyorsanız, ısıtıcı alışverişi yaparak hayvanınızın daha rahat bir ortamda yaşamasını sağlayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery