track source

Arçelik Buzdolapları

Arçelik Buzdolapları Fiyatları

73 Ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Ürün Tipi
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Soğutucu Net Hacmi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Su&Buz Pınarı
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi

Arçelik Buzdolapları

Arçelik Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Buzdolapları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Buzdolapları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Buzdolapları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Krups Kahve Makineleri
 • Liebherr Buzdolapları
 • Beko Televizyonlar
 • Vestel Buzdolapları
 • Kumho Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Buzdolapları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arçelik Buzdolapları Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arçelik Buzdolapları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 73 Arçelik Buzdolapları modeli içerisinde en ucuz Arçelik Buzdolapları fiyatı 132.25 TL iken, en yüksek Arçelik Buzdolapları fiyatı 14870.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arçelik Buzdolapları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Arçelik Buzdolapları fiyatı ise 5220.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arçelik Buzdolapları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Arçelik Buzdolapları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Arçelik Buzdolapları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Buzdolabı

  Buzdolapları mutfakların adeta can damarlarıdır. Satın alınan sebze ve meyvelerin taze kalması açısından iyi soğutan, sebzelerin ve meyvelerin bozulma veya çürümeye karşı ömrünü uzatmayı sağlayan buzdolaplarının seçimini yapmak oldukça zor bir hal aldı. Birçok markanın farklı modellerde, farklı görünüş ve özellikteki birbirinden farklı çeşitte dolabı bulunur. Arçelik Buzdolabı ise bu markalar arasında en iyilerinden biridir. Birbirinden farklı rengi ve boyutu bulunan buzdolaplarının en iyisini seçmek isteriz. Arçelik markası 1955 yılından beri gerek ürün teknolojisinde gerekse ürünlerinin estetik görüntüsünü güncel tutarak son zamanların gözde markalarından biri olmuştur. Arçelik markasında mutfağınızda veya evinizin her yerinde kullanabileceğiniz küçük ev aletleri, beyaz eşyalar, tablet, telefon ve kombiye kadar daha pek çok ürünü bulabilirsiniz. Buzdolabı seçimi yapmışken evde değiştirmek istediğiniz herhangi bir eşya daha varsa Arçelik markası seçim yapmak için oldukça fazla seçeneğe sahip olması ve kalitesiyle farklılaşması açısından iyi bir seçim olacaktır.

  Arçelik Buzdolabı Özellikleri

  Arçelik markasına ait buzdolabı vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen marka buzdolaplarından bir tanesidir. Kullanıcılar tarafından Arçelik markasının bu kadar tercih edilmesi arasında ürün kartelasının geniş olması, modern çizgilerde ürünler üretmesi gibi nedenler yer almaktadır. Arçelik buzdolabı modellerine baktığımızda dört kategoriye ayırabiliriz. Bu dört çeşidi kombi tipi, çift kapılı, büro tipi, gardrop tipi buzdolapları olarak sıralanır. Kombi tipi buzdolabının özelliği dondurucu kısmının geleneksel modellere göre ters olarak aşağıda bulunmasıdır. Geleneksel modellerden sıkılanlar için kombi tipi buzdolapları da oldukça iyi bir seçim olabilir. Çift kapılı buzdolabı seçeneği ise diğer modellere göre biraz daha büyük olan ve kapaklarının ortadan kenarlara doğru açıldığı bir modeldir. Bu tarz çift kapılı bir buzdolabı tercihi yapacaksanız mutfak alanınızın geniş olması önem arz etmektedir. İki yana açılan kapakların herhangi bir objeye çarpmaması önemlidir. Büro tipi buzdolapları genellikle standart buzdolaplarından daha az yer kaplayan eni ve boyu kısa olan buzdolaplarıdır. Büro tipi buzdolabı, tezgah altı buzdolabı olarak da bilinir ve  bu buzdolabı çeşidi ofis gibi yerlerde kolaylıkla kullanılacak bir buzdolabı tipidir. Gardrop tipi buzdolapları ise genellike dört kapaklıdır. Gardrop tipi buzdolabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey çift kapılı buzdolabı alırken de dikkat etmeniz gereken şeyle aynıdır. Bu tarz çok kapılı buzdolapları geniş mutfaklar için tasarlanmıştır.

  Arçelik markasına ait buzdolaplarının klasik renkleri siyah, beyaz ve gridir. Siyah buzdolabı tercihi yapmak mutfağınıza farklı bir hava katacağı gibi görünüşü nedeniyle buzdolabınıza herkes hayran kalacaktır. Arçelik buzdolaplarının çoğu A+++ enerji sistemine sahiptir. A+++ enerji sistemi buzdolabının tüketebileceği en az seviyede enerji tükettiğini sembolize etmektedir.

  Arçelik Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

  Arçelik buzdolabı alırken dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Bu konulardan en önemlisi mutfağınıza alacağınız ve yiyeceklerinizin stoğunu yapacağınız buzdolabının boyutudur. Aile büyüklüğüyle doğru orantılı olarak seçim yapabileceğiniz bir konu olmakla birlikte sayfamızdan kendinize uygun buzdolabı seçimi yapabilirsiniz. Eğer buzdolabınızı çok dolduruyorsanız ve mutfağınızda yeterli boş alan varsa arçelik 4 kapılı buzdolaplarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bundan sonraki en önemli detay tabi ki de satın alacağınız buzdolabının enerji tasarrufu sağlamasıdır. Alacağınız buzdolabınızın A+++ enerji sistemine sahip olmasına dikkat etmeniz ekonomik açıdan sizi rahatlatabilir.

  Buzdolabı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de buzdolabının içerisinde bulunan raflarıdır. Buzdolabının içerisindeki rafları fonksiyonel olarak kullanmak önemlidir. Buzdolabının içerisinde bulunan sebzelik ve benzeri rafların ihtiyaca uygun olmasına dikkat edilmelidir.

  Arçelik Buzdolabı Kullanımı

  Arçelik buzdolabı çeşitlerinden birini seçtikten sonra seçtiğiniz buzdolabını düzgün kullanmak önemlidir. Buzdolabının ömrünün uzaması için rutin olarak yapacağınız temizlik ve benzeri eylemler bulunmaktadır. Yıllar geçtikte buzdolaplarının kapağındaki mıknatıslar artık tutmamaya başlar. Böyle bir deformasyon oluşmasını hiçbir buzdolabı kullanıcısı istemez. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kapağın içerisinde bulunan manyetik bantların ayda bir kez sabunlu suyla temizlenmesi gerekir. Temizleme aşamasından sonra kurutup pudralama işlemi de gerçekleştirilirse daha iyi bir sonuç alınabilmektedir. Kapak içerisindeki mıknatısların temizlenmesi sonucunda kapak daha sağlam bir şekilde kapanacağı için dolap içeride soğuk havayı daha iyi kullanacak ve sebzeleriniz, meyveleriniz daha taze kalacaktır. Odaların direkt gün ışığı alan kısımlarına buzdolabı yerleştirilmemesi önerilir. Buzdolabının kapakları açık bırakılmamalı ve içeriye oda sıcaklığında hava girmemeli. Bu durum dolabın içerisinin ısınmasına sebebiyet vereceğinden istediğiniz serinlik verimini alamayabilirsiniz.

  Arçelik Buzdolabı Fiyatları

  Arçelik buzdolabı fiyatları oldukça merak edilen bir konudur. Arçelik buzdolabı fiyatları piyasadaki ürünlerle karşılaştırıldığında fiyat performans açısından en karlı markalardan bir tanesidir. Ürün çeşitliliği bakımından da oldukça ilginizi çekebilecek ürünleri markada bulabilirsiniz. Buzdolabı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken boyut ve benzeri gibi konulara da dikkat ettikten sonra hayalinizdeki buzdolabına giden yolda ilk adımı atabilir, bütçenize göre bir buzdolabı seçimi yapabilirsiniz. Arçelik Buzdolaplarına sayfamızdan göz atabilir ve inceleyebilir, Arçelik markasına ait bir buzdolabına siz de sahip olabilirsiniz. Eğer konu hakkında aklınızda soru işaretleri varsa arçelik buzdolabı yorumlarına bakabilirisiniz. Sayfamızda bulunan kullanıcı yorumlarını okumak karar verme aşamasında size biraz daha yardımcı olacaktır.

  Aradığınız ürünlere sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilir ve filtreleri kullanarak arama kısmından bulabilirsiniz.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery