track source

Arzum Çay Makineleri

Arzum Çay Makineleri Fiyatları

60 Ürün gösteriliyor.
Demlik Malzemesi
Mevsim
Su-Kireç Filtresi
Çay Filtresi
360° Dönebilme
İkaz Lambası
Kablo Sarma Bölmesi
Otomatik Demleme
Otomatik Kapama

Arzum Çay Makineleri

Arzum Çay Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arzum Çay Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arzum Çay Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arzum Çay Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fakir Kahve Makineleri
 • General Mobile Cep Telefonları
 • Sony Televizyonlar
 • Samsung Tablet Pc
 • Samsung Cep Telefonları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arzum Çay Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arzum
  Arzum AR3005 2000 W 0.7 lt Demleme 1.7 lt Su Isıtma Kapasiteli Çay Makinesi Mavi

  Arzum AR3005 2000 W 0.7 lt Demleme 1.7 lt Su Isıtma Kapasiteli Çay Makinesi Mavi

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arzum Çay Makinesi

  Üretimi ve kullanımı milattan önce 2000 yıllarına kadar dayanan çay, günümüzde de çokça tüketilen bir içecektir. Melisa, papatya, ıhlamur gibi farklı bitkilerden üretilen çay bitkisinin birçok çeşidi bulunur. Bazı bitki çayları sakinleştirici, yatıştırıcı etkileri sayesinde uyku düzenine yardımcı olurken bazıları da regl dönemi ağrılarına iyi gelebilir. Farklı milletler farklı geleneksek yöntemlerle tüketse de genel olarak sevilen bir içecek olduğunu söylemek mümkün. Türkiye de yıllar boyu ürettiği siyah çayla, çayı en çok tüketen ülkelerden biri haline gelmiştir. Vakit fark etmeksizin gün içinde birçok kez çay içen bir toplum için, eski dönemlerdeki geleneksel demliklerin evrimleşerek günümüze uygun hale getirilmeleri en normal durumdur. 1966 yılında Türkiye menşeli bir elektrikli ev ürünleri üreticisi olan Arzum markası bu talebi karşılıksız bırakmayarak geleneksel demlik anlayışını modernize eder ve Arzum elektrikli çay makinelerini üretir. Geleneksel yöntemlere alışan insanlar için bu modern aletlere adapte olmak başta zor gibi görünse de alıştıktan sonra ne kadar kullanışlı olduklarını fark ederler. Farklı renkte ve özellikte çok sayıda çay makinesi üreten Arzum, elektronik ev aletleri konusunda Türkiye’nin öncülerindendir.

  Arzum Çay Makinesi Modelleri

  Mutfak aletlerinden kişisel bakım aletlerine kadar elektrikli ev aletleri endüstrisinin neredeyse tamamına hakim olan Arzum elini attığı her alanda başarılı iş çıkarmaya alışmış bir markadır. Ev süpürgeleri, ütüler ve saç düzleştiricileri gibi birbirinden tamamen farklı ürünlerin her birinde yeni teknolojileri ve modayı yakalayarak kullanıcılarını her daim memnun bırakmak için çabalar. Geçmişten günümüze en çok tüketilen içecekler listesinde ilk beşe girebilecek olan çayın geleneksel yöntemlerle yapılmış kadar lezzetli ve daha pratik yapılabilmesini sağlayacak çay makinelerini üretmeye başlama sebebi de tam olarak budur aslında. Kullanıcılara bu pratikliği katacak Arzum AR3061 çaycı çay makinesi, 1.8 litrelik su ısıtıcısı ve 0.9 litrelik demlik kapasitesiyle kalabalık ailelerin bile çay ihtiyacını rahatça karşılayacak şekilde üretilir. Isıtıcı kısmında su kalmadığı takdirde otomatik olarak durdurmayı sağlayan teknolojisiyle kullanıcıların güvenliğini garanti altına almayı hedefler. 360 derece dönebilen bir aparatın üzerine konumlandırılması sayesinde sağ ve sol el kullanıcıları için eşit kullanım imkanı sağlar. Çift ısıtma sistemi ve yıkanabilir filtre gibi özellikleriyle kullanıcının kalbine rahatlıkla girebilen bu ürünle benzer olan başka bir ürün ise Arzum çay makinesi AR3079 isimli modeldir. 1650 Wattlık gücü ve 1.8 litrelik ısıtıcı kapasitesiyle markanın gözde ürünlerinden biri olarak görülür. 0.7 litrelik hacme sahip olan cam deliği sayesinde çayı hazırlarken rengini ve kıvamını görebilmek mümkündür. Çelikten yapılmış gövdesi ve demliği ile çay makinesi almak isteyen kullanıcıların tercih listelerinde muhakkak yer alan Arzum AR3004 çaycı klasik çay makinesi, aslında pek de klasik denemeyecek bir çay makinesidir. 360 derece dönme özelliği olan tabanı, kireç ve çay filtresi, susuz çalışma özelliği gibi özel detaylarla klasik bir ürünün günümüz teknolojisiyle modernize edilmiş halidir. Hareketli filtresi ile aynı ortamda demli ve açık çay içmek isteyen misafirleri ağırlamayı çok daha kolay bir hale getiren ürün özel bir aparat sayesinde çay makinesinden su ısıtıcıya dönüşebilir. Benzer özelliklere sahip Arzum AR3019 çaycı klasik çay makinesi, farklı olarak görece daha az su ısıtma kapasitesine sahiptir. Plastik su ısıtıcısı ile ısı iletkenliğini azaltıp kullanıcının güvenliğini amaçlayan Arzum AR3061 çaycı çay makinesi 1.9 litrelik kapasitesiyle daha çok geniş aileleri hedefler. Papatya sarısı rengi ve eski usul demliklerle olan benzerliği sayesinde, eski alışkanlıklarından tam anlamıyla kopmak istemeyen bir kitlenin beğenisini yüksek oranda kazanan Arzum AR3037 çaycı klasik çay makinesi, geniş filtresi ve çift ısıtma sistemiyle gelenekselden moderne güzel bir geçiş örneğidir. Plastik gövdeye sahip bir diğer ürün Arzum Harman çay makinesidir. Şık tasarımı ve güvenlik sağlamaya yönelik özellikleriyle kullanıcıları kendine çeker.

  Arzum Çay Makinesi Fiyatları

  Teknolojik ürünlerde fiyatlar üzerinde etkin rol oynayan birçok element bulunur. Üründe kullanılan motor gücü, ürünü oluşturan ana maddenin cinsi ve ulaşılabilirliği, ürün imal edilirken faydalanılan teknolojiler gibi faktörler ürünlerin kimliklerini oluşturur ve bu kimliklere bakılarak da fiyat etiketleri yapıştırılır. Elektrikli ev ürünlerindeki başarısı su götürmez bir gerçek olan Arzum da ürettiği çay makinelerini belli kriterlere bakarak fiyatlandırır. Bazı ürünlerinde kullandığı hareketli filtre teknolojisi ürünün fiyatını artırabilecekken bazı ürünlerin daha küçük ailelere hitap eden ufak boyutlardaki ısıtıcı bölmesi fiyatı aşağı çekebilir. Örneğin, minimal boyuyla Arzum Pastel çay makinesi, diğer Arzum ürünlerinden aşağıda kalır özelliklere sahip olmamasına karşın daha uygun fiyatlı olabilir. Ya da Arzum Heptaze çay makinesinde bulunan kablosuz kullanım avantajı ve 360 derece dönen taban ürünün fiyatını yukarılara çıkartabilir. Arzum çay makinesi fiyatları belirleyen bu ve bunlara benzeyen birçok özellik mevcuttur. Fiyatlar ve özellikler arasındaki ilişkiyi kurarak buna göre bir tercih yapmak isteyen ve bunu evinde bilgisayarının başında yapmak isteyen kullanıcılar Cimri.com sitesine girip ürünlerin fiyat performans analizini kolaylıkla yapabilir.

  Arzum Çay Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Sık sık tüketilen bir ürün olan çayı demlemek için alınan eşyayı almadan önce bakmak gereken özellikler vardır. Çoğu elektronik eşyada olduğu gibi, ürünün garantisi süresine ve dayanıklılığına öncelikli olarak bakılmalıdır. Daha önce kullanılan ve memnun kalınan bir markanın ürünlerini tercih etmeye daha yatkın olunabilir. Teknolojiyi takip eden ve günümüz dünyasının imkanlarından faydalanmaya çalışan markaların ürünlerini tercih etmek kullanıcı memnuniyetini arttırabilir. Arzum çay makinesi alırken de Arzum’un diğer elektrikli ürünlerinde ne kadar modern bir çizgide yol aldığını görmek kullanıcının markaya güvenmesini sağlar. Farklı modeller ve renklerde üretilen ürünlerini kullanıcıyla buluşturan marka, çay makinelerinde geçmiş ve geleceği muazzam bir uyum içinde sentezler. Bazı ürünlerinde; hem çay makinesi hem su ısıtıcı özelliği bulunurken bazılarında sol elini aktif kullanan kullanıcılar gözetilerek döner aparat üzerine konumlandırılmış çay makineleri göze çarpar. Çift ısıtma teknolojisi, kablo saklama ünitesi, ışıklı uyarı sistemi gibi modern özelliklere sahip Arzum AR3055 çaycı Lux çay makinesinin yanında bunlara ek olarak dem ayarı sağlayabilen hareketli filtrelere sahip çay makineleri de vardır. Kullanıcılar araştırmalarına, hangi özelliklerin onlar için öncelikli olduğuna karar verdikten sonra başlamasında fayda vardır. 

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery