Metro-tr Broşürleri ve İndirim Katalogları

Eylül Ayının Metro-tr güncel broşürlerini ve Metro-tr indirimli ürünlerini Cimri.com'da karşılaştırın. Günlük ve haftalık olarak güncel tüm Metro-tr broşür ürünlerini ve aktüel ürünlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Cimri.com'daki Metro-tr broşür ve indirim kataloglarını inceleyerek çoklu ürün kampanyalarından ya da 1 alana 1 bedava gibi promosyonlardan hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Metro Broşür

Metro market bir dünya şirketidir. Prensip olarak kalite - fiyat avantajı sağlamayı, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler üreterek çözümler sunmayı amaçlar. Hem perakende hem de toptan satışlar yaptığı için geniş bir kitleye sahiptir. Metro market sunduğu kaliteyi daha uygun fiyata yakalamak isteyenler için aylık kampanyalar yapar. Bu kampanyalara metro market e broşür sekmesinden ulaşabilirsiniz. Bu broşürler yaklaşık olarak ayda bir olarak çıkar. Ayrıca farklı sektörlere hizmet ettiği için her sektör için farklı broşürler sunar. Örneğin, perakende satış müşterileri için genel bir metro broşürü çıkar. Bunun yanında ofis, otel, kozmetik, işlenmiş et, bakkal gibi farklı broşürler de çıkar. Ayrıca dönem dönem illere özel kampanya yapar ve ona özel broşür çıkarır. Dünyanın her yerinde kendi işini yapan insanlara hizmet vererek diğer markaların önüne geçer. Bunun yanında Metro market Türkiye’nin ilk yemek kültürü dergisine sahiptir. Bu sayede gastronomi anlamında da müşterilerine yeni bakış açıları kazandırır.

Metro Broşür Çeşitleri

Kurumsal hayatına 1694 yılında başlayan Almanya merkezli Metro dünya çapında hizmet verir. Hizmet kapsamı hem perakende hem de toptan alışverişlere yönelik zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Dondurulmuş ve taze sebze-meyve, konserveler, kuru gıdalar, süt ve et ürünleri kadar giyim ve ev malzemelerini de bünyesinde barındırır. Sağladığı geniş ürün yelpazesi toptan marketçilik anlayışı ile desteklenerek uygun fiyat avantajları sunar. Metro markette hemen hemen her ülkeye ait bir şeyler görebilirsiniz.  Mutfağında farklı ülke esintileri arayan şefler ve kendi mutfağının şefi olanlar için bu yüksek maliyetli ürünleri almak kolay değildir. Fakat Metro, bütün müşterilerine bu indirim kataloglarını takip ederek indirimli fiyattan yararlanmalarına olanak verir. Dünya genelinde yüzlerce merkezi bulunan Metro hedef kitlesine birkaç farklı yol ile ulaşır. Geleneksel ve online marketçilik yapan pek çok marka gibi Metro toptan broşüründen yararlanır. Güncel ürünlerin ve indirimli fiyatların sergilendiği broşürler genellikle iki ayrı şekilde bulunur. Basılı kağıt broşürler ve e-broşürler planlanan kampanya ve indirimlerin kişilere doğrudan ulaştırılmasında yaygın olarak tercih edilir. Görsel ve yazılı bilgilerin bulunduğu broşürlerin içerisinde basılı olanlara mağazalardan ve çeşitli dağıtım kanallarından erişmek mümkündür. Basılı broşürlere erişimin mümkün olmadığı durumlar da ise alternatif olarak e-broşürler hazırlanır. E-broşürler Metro’nun kurumsal web sayfasında düzenli aralıklarla yayınlanır. İnternet bağlantısı ve bir akıllı cihazla online broşürlere ulaşım sağlamak kolaydır. Tek tıkla güncel hazırlanan broşürleri inceleyebilir, alışveriş öncesinde hangi ürünlerin avantajlı olduğunu öğrenebilirsiniz. Kozmetikten temizlik ürünlerine, evden gıda malzemelerine kadar geniş çapta ürün seçenekleri bulunan Metro gibi büyük ölçekli marketler tüm gereksinimler için tek adres formundadır. Aylık, haftalık veya günlük ihtiyaçlar için ideal seçenekler sunan Metro belirli tema ve dönemlere göre indirimlerini düzenler. Okul başlangıcı, yılbaşı ve özel günler gibi zamanlar kampanyaların artış gösterdiği dönemlerden bazılarıdır. Metro’nun yayınladığı indirim ve kampanyalardan anında haberdar olmak için güncel e-broşürlerini takip edebilirsiniz.

Metro Broşürlerinde Neler Var?

Metro indirim kataloğunu açtığınızda ilk olarak karşınıza yüksek indirimli aktüel ürünler varsa onlar yer alır. Daha sonra sırasıyla meyve ve sebze reyonu indirimleri, et, balık, dondurulmuş ürünler, süt ürünleri, kuru gıdalar, konserve ürünler, şekerlemeler,  sıcak içecekler, kullan-at ürünleri, kozmetik, deterjan, ofis malzemeleri, oyuncaklar, temizlik ürünleri, ev tekstili, erkek ve kadın giyim ürünleri, elektronik ürünler, elektrikli ev eşyaları, mutfak eşyaları vardır. Diğer Metro katalog broşürlerinde ise farklı sektörlere özel aktüel ürünler vardır. Örneğin Metro indirim broşürlerinden biri olan ofis kataloğunda her türlü ofis malzemelerinin yanında ofiste gerekli olabilecek mutfak eşyaları, yiyecekler ve temizlik ürünleri bulunur. Metro markette en çok dikkat çeken aktüel ürünler mutfak eşyaları ve elektronik eşyalardır. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini mağazalarında toplayan Metro, indirim günlerinde bu aktüel ürünleri piyasadan çok daha uygun fiyata müşterilerine sunar. Bu kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için de her kesime, her bütçeye hitap eder. Siz de bu fiyatları kaçırmak istemiyorsanız Metro aktüel broşürleri takip edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar sunan Metro market broşürlerini yakından takip ederek siz de kazançlı çıkabilirsiniz. 

Metro Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Metro güncel broşürler sevilen ürünleri piyasaya fiyatının altında alınmasına olanak verir. Bu katalogları düzenli olarak takip ederseniz ihtiyacınız olan ürünleri çok daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Ayrıca aradığınız her ürünü tek bir marketten bulmak işleri kolaylaştırır, zaman kaybını önler. Başka mağazalara gitmeye gerek kalmadan ihtiyacınız olan her ürünü indirimli fiyatlarla alabilirsiniz. Metro market küçük ya da büyük ölçekli farketmeksizin bütün firmalara da toptan alışveriş imkanı sunar. Bu toptan alışverişler için Metro toptan broşürü takip edebilirsiniz. Bu sayede firmalar bütün ihtiyaçlarını buradan karşılayabilirler. Sadece yerel değil uluslararası çalışan Yeni lezzetler denemek için yurtdışına çıkmanıza gerek kalmadan kendi mutfağınızda yenilikçi menüler oluşturabilir ve hepsini deneyebilirsiniz. Ayrıca alerjenik bireyler, şekersiz, vegan, vejeteryan gibi farklı beslenme alışkanlıkları olanlar için de kendilerine uygun besinler bulmak oldukça zordur. Bulsalar bile özel ürünlerle yapıldıkları için fiyatları diğer ürünlere göre çok daha yüksektir. Bu ürünlere uygun fiyatları erişebilmek için aktüel ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery