Apple Cep Telefonları

En Ucuz Apple Cep Telefonları Fiyatları

191 ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu
Kamera Çözünürlüğü
Dahili Depolama (Hafıza)
RAM Kapasitesi
Ağırlık
Ön (Selfie) Kamera Çözünürlüğü
Diyafram Açıklığı
İkinci Arka Kamera
4.5G Desteği
Video Kayıt Çözünürlüğü
Zamanlayıcı
Video FPS Değeri
Portre Modu
Yapay Zeka
Yüz Algılama
Çözünürlük Standartı
Görüntü Sabitleyici
Manuel Kontrol
Portre
Sesle Komut
İşletim Sistemi
Yapay Zeka
Ekran Gövde Oranı
Parmak İzi Okuyucu
İkinci Arka Kamera Çözünürlüğü
Multi Touch
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
NFC
Batarya Kapasitesi
Kablosuz Şarj
İşlemci Çekirdek Sayısı
Hızlı Şarj
5G Desteği
Kızılötesi
USB Type-C
Hafıza Kartı Desteği
Barometre
Jiroskop
HDR
Hall Sensörü
Pusula
Çıkış Tarihi
Yakınlık Sensörü
Çok Arananlar
İvme Ölçer
OTG
FM Radyo
DisplayPort
E-Sim

Apple Cep Telefonları

Apple Cep Telefonları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Apple Cep Telefonları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Apple Cep Telefonları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Apple Cep Telefonları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Acer Dizüstü Bilgisayar
 • Apple Dizüstü Bilgisayar
 • Samsung Televizyonlar
 • MSI Dizüstü Bilgisayar
 • Apple Tablet Pc
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Apple Cep Telefonları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Apple
  Cimri'nin Seçimi

  Apple Cep Telefonları

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, günümüzde akıllı cep telefonu alırken pek çok marka ve model arasında kalınabilmektedir. Azımsanamayacak derecede çok kullanıcı akıllı telefon almadan önce seçenekler arasında kaybolduğundan yakınır. Akıllı telefon sektöründe onlarca marka olduğu ve bu onlarca markanın her birinin neredeyse yüzlerce modeli olduğu göz önünde bulundurulursa kullanıcıların kararsızlığı gitgide anlam kazanır hale gelmektedir. Fakat kendinize uygun akıllı telefonu seçmek, doğru adımları izlerseniz gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor ve karmaşık bir süreç değildir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken birkaç basit husus vardır. 

  Apple Cep Telefonu Modelleri

  Akıllı cep telefonunuzu seçerken, markada karar kılsanız bile tek bir markanın pek çok modeli arasında kararsız kalmanız mümkündür. Akıllı cep telefonu sektörünün devlerinden biri olan Apple cep telefonları da gerek tasarım şıklığı gerekse teknik özellikleri bakımından piyasaya ilk çıktığı andan itibaren her geçen yıl adından sık sık söz ettirmekte ve kullanıcılarının büyük bir beğenisini kazanmaktadır. İlk modelini 2007 yılında tanıtan Apple cep telefonları IOS işletim sistemi sayesinde son derece güvenli bir donanıma ve alüminyum kasasıyla son derece şık ve sağlam bir yapıya sahip, çağımızın dikkat çeken telefonlarındandır. Kendi içinde, teknik özellikler ve fiyat aralığı açısından geniş bir yelpazeye yayılan iphone cep telefonu modelleri her ihtiyaca ve bütçeye yönelik seçenekler sunmakta ve kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplamaktadır.

  Son dönemlerde farklı boyut, özellik ve renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulan Iphone 7, Iphone 7 Plus, Iphone 8, Iphone X, Iphone XS, Iphone XR gibi apple cep telefonu modelleri şık tasarımları ve son derece gelişmiş performanslarıyla apple cep telefonu kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmekte ve pek çok kullanıcı tarafından da sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Her kullanıcı kendi ihtiyaçlarına, beğenilerine ve akıllı telefonlarından beklentilerine yönelik akıllıca ve dikkatlice yapılmış seçimlerle iphone cep telefonları arasında kendisine en uygun modeli seçebilmektedir. 

  Apple Cep Telefonu Fiyatları

  Akıllı cep telefonlarının fiyatlandırmaları markaların ve her markanın satışa sunduğu modellerinin sayıca çokluğuyla doğru orantılı olarak her türden bütçeye ve her kesimden kullanıcıya hitap edebilecek şekilde yapılmaktadır. Akıllı cep telefonlarının fiyatları belirlenirken, marka tarafından belirlenen lansman tarihine kadar sürdürülen ARGE çalışmaları, reklam giderleri, akıllı telefonun hitap edeceği kesim, akıllı cep telefonunun kamera, işletim sistemi, malzeme kalitesi ve benzeri noktalar göz önünde bulundurulmakta ve tüm çalışmalar bu doğrultuda büyük bir titizlikle yönetilmektedir.

  Diğer markalardan farksız olarak, Apple da satışa sunacağı apple cep telefonu modellerinin fiyatlandırmasını yaparken benzer noktalara dikkat etmekte ve kullanıcı için en doğru ve uygun fiyat aralığını belirlemeyi hedeflemektedir. Apple cep telefonu fiyatları belirlenirken, her bir modelin birbirinden farklı ve kendine özgü görünüm, kasa için kullanılan materyal, ekran boyutu, ram özellikleri, işletim sistemi, ekran kalitesi, ses kalitesi gibi gerek tasarımsal gerek donanımsal özellikleri göz önünde bulundurularak her ürünün tasarımına ve özelliklerine uygun fiyatlandırılma yapılmaktadır.

  Kullanıcılar da akıllı telefon seçerken apple cep telefonu modelleri arasında seçim yapmak durumunda kalırlarsa almak istedikleri telefonu donanımsal ve tasarımsal yönlerden karşılaştırarak kendileri için en uygun olan akıllı apple cep telefonlarından birini kolaylıkla seçebilir, böylece severek kullanacakları bir apple cep telefonu sahibi olmaya ilk adımı atmış olurlar.

  Apple Cep Telefonu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık laptop, tablet ve cep telefonu gibi teknolojik aletler hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş bulunmakta ve her birimiz onları tabiri caizse vücudumuzun ayrılmaz birer uzvu olarak görmeye başlamış bulunmaktayız. Bu teknolojik aletler arasında ise hayatımızda en büyük alanı artık arama yapmaktan mesaj atmaya, fotoğraf çekmekten mail atmaya, çizim yapmaktan günlük işlerimizi halletmeye kadar her ihtiyacımızı karşılayan akıllı cep telefonları kaplamaktadır. Bu sebeple son yıllarda ilerleyen teknolojinin de etkisiyle akıllı cep telefonlarını çocuk, genç yaşlı demeden her yaştan ve her kesimden insanın elinde görmekteyiz.

  Tabii ki bunca çeşitli marka, her markanın birbirinden farklı yüzlerce serisi ve modeli arasında seçim yapmak ve kendinize en uygun akıllı cep telefonunu bulmak da git gide zorlaşmaktadır. Bu sebepten akıllı cep telefonlarını almadan önce ihtiyaç duyduğumuz özellikleri, beğendiğimiz tasarımı, fiyat aralığını göz önünde bulundurarak beğendiğimiz markaların serilerini titizlikle incelemeliyiz.

  Akıllı telefon sektöründe başarısı tüm dünya tarafından tanınan ve takdir edilen akıllı Apple cep telefonları arasında seçim yaparken de benzeri özellikleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini ve seçimlerinizi bu doğrultuda özenle yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Pek çok seriye ve modele sahip olan Iphone cep telefonları arasında seçim yaparken kullanıcılar öncelikle telefonun tasarımına, işlemci hızına, şarj ömrünün uzunluğuna, telefonun hafızasının yeterli olup olmadığına, kamerasının özelliklerine ve buna benzer donanımsal özelliklere ardından da Iphone cep telefonu fiyatlarına dikkat etmektedir. 

  Akıllı cep telefonlarının kullanım alanlarının çeşitliliği ve kullanım konforu göz önünde bulundurulduğunda işlemci hızı, ekran boyutu ve tasarımın ergonomik olması kullanıcı açısından önemli bir nokta haline gelmektedir. Iphone cep telefonları 4 inç, 4.7 inç ve 5.5 inç boyutlarında üretilmektedirler. Iphone 5s ve Iphone SE modelleri 4 inç boyutunda üretilirken; Iphone 6, Iphone 6s ve Iphone 7 ise 4.7 inç boyutunda üretilmektedir. Bu modellerin Plus modelleri ise 5.5 inç boyutundadır. Apple, 7 serisi Iphone cep telefonları ile de ilk suya dayanıklı akıllı apple cep telefonlarını piyasaya sürmüş, böylece dikkatleri üzerine çekmeye devam etmiştir.

  Tüm bu özelliklerin yanı sıra uzun süreli kullanımlarda şarj ömrünün uzunluğu da önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Tüm bu özelliklere ek olarak sosyal medyanın etkisiyle gelişmiş kamera özellikleri kaliteli lensler kullanıcıların akıllı telefon seçiminde en önemli etkenlerden biri haline gelmiştir. Iphone telefonlar da üstün kamera özellikleriyle akıllı telefon severlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Titreşim engelleyici özelliği, led flash ve f/1.8 diyafram genişliği ve yüksek megapikselli ön kamerası ve Iphone 7 Plus modellerinde görülen çift arka kamera sayesinde Apple cep telefonları kullanıcılarına mükemmel fotoğraflar sunmaktadır.

  Iphone cep telefonları uzun yılların verdiği tecrübe ve büyük çabalar sonucu kazanılmış güven ve kalitesiyle kullanıcılarına en iyi Apple cep telefonu deneyimini sunmaktadır. Tüm dünyada 16 GB, 32 GB, 128 GB ve 256 GB olarak satışı yapılan Apple cep telefonları kullanıcılarına tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre depolama alanını sunmaktadır. Yıllardır edindikleri deneyim ve tesadüf olamayacak başarıları ile Apple kullanıcılarına pek çok kolaylığı bir arada sunan telefonlar geliştirmektedir. Kullanıcı dostu ara yüzü, “siri” adını verdikleri kullanım asistanı, uzun süreli pil ömrü, sadece Apple cep telefonu kullanıcılarına sundukları Assistive Touch, Apple kullanıcılarının kolayca fotoğraf, dosya ve konum aktarımı yapmasını sağlayan Air Drop, sesli komutla çalışan ve kullanımı kolaylaştıran Siri, yine yalnızca Apple cep telefonu kullanıcılarının faydalanabildiği görüntülü konuşma programı Face Time, Apple Müzik, iTunes Store, Apple Store, ekstra depolama alanı sağlayan iCloud ve benzeri pek çok özelliğiyle çağının örnekleri arasında sivrilip, pek çok kullanıcının beğenisini kazanmıştır.

  En Uygun Apple Cep Telefonu Fiyatları Nerede?

  Cimri.com ile Apple cep telefonu modellerini inceleyebilir, özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com iPhone fiyatları hakkında detaylı bilgi vererek farklı satış noktalarındaki fiyatları da karşılaştırmanızı sağlar. Böylece en uygun fiyata Apple cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

  Karşılaştır