Fakir Elektrikli Süpürgeler

En Ucuz Fakir Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

81 ürün gösteriliyor.
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Tutma Yeri
Teleskopik Boru
Çok Arananlar

Fakir Elektrikli Süpürgeler

Fakir Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Fakir Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Fakir Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Fakir Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Arzum Kahve Makineleri
 • Korkmaz Kahve Makineleri
 • Arnica Tost Makineleri
 • Bosch Klimalar
 • Uğur Derin Dondurucular
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Fakir Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Fakir
  Cimri'nin Seçimi

  Fakir Elektrik Süpürgesi

  Temizliğin en önemli parçası olan elektrikli süpürgeler, hızla gelişen teknoloji sayesinde her ihtiyaca uygun çeşitleriyle birçok farklı seçenek sunmaktadır. Fakir elektrikli süpürge üretiminde de, markanın diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi, Ar-Ge çalışmalarıyla teknolojilerini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Hemen hemen bütün modellerinde Hepa Filtre teknolojisi bulunmaktadır. Hepa filtrenin özelliği, havadaki toz zerrelerini 0,3 mikrona kadar yakalayabilmesidir, bu da polen, bakteri ve alerjenleri yok edeceğinden dolayı daha hijyenik bir temizlik sağlar. Bir diğer filtre teknolojisi olan Cyclone teknolojisi, toz hanesi içinde bulunan tozları hortum etkisi yaratarak, toz ve kiri hava ile sıkıştırır ve hepa filtrenin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu gibi birçok üstün teknolojiyle üretilmiş olan Fakir elektrikli süpürgelerinin her ihtiyaca uygun modelleri bulunmaktadır.

  Fakir Elektrikli Süpürge Modelleri

  Fakir elektrikli süpürge çeşitlerinin, temizliği kolaylaştırmak ve daha sağlıklı hale getirmek amaçlı birçok farklı modeli bulunmaktadır. Fakir elektrik süpürgesi modelleri, eski modelin geliştirilmiş halidir. Ortalama 450-500 W vakum gücü, 700-800 W arası motor gücüne sahip olan toz torbalı modelleri kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Yüksek emiş gücü ve hafifliğiyle 14 farklı modeli bulunmaktadır. Fakir torbasız süpürge modelleri, motor güçleri ortalama 750 W olmakla birlikte, temizliği kolaylaştıracak birçok aksesuar ve aparatları mevcuttur, hassas döşeme aparatı, mobilya aparatı, kenar köşe aparatları olmak üzere ayrıntılı bir temizlik yapılabilme rahatlığını sunar. Diğer bir avantajı ise kablo uzunluğunun 5 m olmasıdır. 

  Fakir dikey süpürge şarj edilebilir olması ile pratik bir kullanım sağlar, bu modeller toz tobasızdır ve 370 W doğal akım motoru bulunmaktadır. Günlük rutin temizlik için uygun olan bu modeller, saklama açısından, boyut olarak yerden tasarruf ettirir. Çalışma süresi 30 dakikadır, let aydınlatmalı elektronik emme fırçası temizlenecek olan bölgeyi daha iyi görmeyi sağlar. Dikey elektrikli süpürge modelleri, iki parça halinde olabilecek şekilde bir tasarıma sahip olmasından dolayı, el süpürgesi olarakta kullanılabilen, Fakir elektrikli süpürge çeşitleri içinde en pratik olan modellerdendir. 6 metre kablo uzunluğu olan bu modellerin hafif, ergonomik ve kolay döndürülebilen sapları kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Ayrıca dik konumda durma özelliğinden dolayı saklama alanı konusunda da kullanışlıdır.

  Fakir Room Master vakumlu buharlı süpürge, dikey süpürge modellerinden biri olup, özellikleri ile diğer dikey modellerden farklıdır. Hem süpürge hem de buharlı temizleyici özelliği sayesinde iki işi birden yapmaktadır.400 W motor gücü ve 5 metre kablosu mevcuttur. Bu modelin en önemli özelliği buharlı temizleme seçeneği ile evlerde özellikle halılarda bulunan zararlı mikropları, alerjenleri ve bakterileri yok ederek hijyenik bir ortam sağlamasıdır. 550 ml su tankı ile yaklaşık 1 dakika içinde hızlı bir şekilde suyu buhara çevirir, kuru vakumlu süpürge özelliğini kullanarak evi temizledikten sonra, buhar paspası aparatını takarak, buharlı temizleme fonksiyonu kullanılabilir. Bu model de diğer dikey modeller gibi saklama alanı konusunda rahatlık sağlar.

  Fakir ıslak kuru elektrikli süpürge modelleri, tasarruflu enerji tüketimi ve çevre dostu tasarımları ile dikkat çeken Fakir elektrikli süpürge modelleri içinde, fonksiyonel özellikleri ile oldukça tercih edilen bir model de ıslak temizleme özelliği bulunan süpürgedir. Hepa filtre teknolojisiyle, solunum problemlerine sebep olan, duman, toz ve polen partiküllerini ve birçok zararlı organizmayı, kedi ve köpek tüylerini en iyi şekilde temizleme özelliği bulunmaktadır. Çelik hortum tasarımı ve diğer tasarım özellikleriyle oldukça dayanıklı ve kullanım süresi olarak uzun ömürlü olan bir modeldir. Birçok farklı işlevi olan aparatı mevcuttur, parke aparatı, ıslak vakum aparatı, döşeme aparatı, kenar köşe aparatı ile konforlu bir temizlik sağlar. Hem ıslak hem de kuru çalışma özelliği vardır.

  Fakir Ranger elektrikli süpürge, toz torbasız bir model olup, A enerji sınıfına dâhil olduğu için enerji tasarrufu sağlar.5 metre güç kablosu sayesinde her yöne rahatlıkla hareket ettirilebilir.890 W motor gücü ve Hepa filtre özelliği bulunmaktadır. Dikey modeller hariç diğer tüm Fakir elektrikli süpürge çeşitlerinde olduğu gibi bu modelde de otomatik kablo sarıcı özelliği vardır. Hassas mobilya aparatı ve kenar köşe aparatı mevcuttur.

  Fakir Elektrikli Süpürge Fiyatları

  Fakir elektrikli süpürge fiyatları her bütçeye uygun olarak bulunmaktadır, modellerine göre ortalama fiyat aralığı 500 TL ile 4500 TL arasında değişmektedir. Fakir torbalı süpürge modelleri özelliklerine göre fiyat aralığı yaklaşık 750 TL ile 2700 TL, Fakir toz torbasız süpürge modelleri 550 TL ile 3000 TL, dikey şarjlı süpürge modelleri ortalama 450 TL ile 4500 TL, dikey elektrikli süpürge modellerinin fiyatları ise 350 TL ile 450 TL arasında, sulu süpürge modelleri 700 TL ile 1300 TL arasında bir fiyat ortalaması bulunmaktadır.Kullanım amacına yönelik birçok farklı modeli bulunan Fakir elektrikli süpürge çeşitleri fiyatları bakımdan kullanılan malzemeye ve teknolojiye göre farklılık göstermektedir.

  Fakir Elektrikli Süpürge Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

  Temizliğin en önemli yardımcısı elektrikli süpürgelerdir. Fakir elektrikli süpürgeler sadece yüzey temizliği için değil, birçok modeli hava temizliği içinde idealdir. Elektrikli süpürge alırken dikkat edilmesi gereken ilk unsur süpürge tipini seçmektir. Tercih yaparken temizleme performansı göz önünde bulundurulmalıdır. Süpürgenin ses desibel seviyesine de dikkat etmek gerekir, Fakir sessiz süpürge çeşitleri açısından oldukça başarılı markalardan biridir. Süpürgenin her zeminde iyi çalışması açısından enerji seviyesi çok önemlidir. 

  Evinde evcil hayvan bulunan kullanıcılar için özellikle dikkat edilmesi gereken konu, ince uçlu aparatı bulunan ve turbo motoru olan modelleri tercih etmek sağlık açısından oldukça önemlidir. Toz torbalı ya da torbasız modellerde, iç hacmin geniş olması ve kolay temizlenebilir olması kullanım kolaylığı sağlar, bu nedenle seçim yaparken bu özelliklere sahip olan modellerden yapmak gereklidir. Elektrik süpürgesi satın alırken emiş gücü önemlidir,emiş gücü yüksek olan Fakir Elektrikli süpürgelerinde tozu çekme miktarı daha fazla olduğundan tercih bu yönde olmalıdır.

  Elektrik süpürgesinin sessiz çalışma özelliği mutlaka bulunmalıdır, günümüzde çalışan kadınların temizlik yaptıkları saatler bazen iş dönüşü olduğu için, yüksek sesli bir elektrik süpürgesi komşuları rahatsız edebilmektedir, bu nedenle sessiz çalışan elektrik süpürgeleri tercih edilmelidir.Fakir elektrik süpürgelerinde, tozu hapsedebilme özelliği hemen bütün modellerde bulunmakla birlikte, toz torbalı modeller tercih edilmelidir, toz torbasız ürünlerin kullanımı daha zordur, bu da dikkat edilmesi gereken, hijyen açısından önemli olan bir diğer konudur.

  Elektrik süpürgesi satın alırken evin metrekare alanı önemlidir, buna göre seçim yapılmalı, metrekare olarak küçük olan evlerde, boyut olarak büyük olan modeller kullanımı zorlaştıracaktır. Evlerdeki saklama alanının boyutu da çok önemlidir. Temizlik alışkanlıkları da göz önünde bulundurularak satın alınması gerekir. Örneğin halı yıkama özelliği bulunan modeller evinde tam anlamıyla temizlik isteyen kullanıcılar için uygundur, aynı zamanda kuru vakum özelliği bulunan Fakir ıslak kuru elektrikli süpürge modeli tercih edilebilir. Rutin, günlük temizlik için, yine emiş gücü ve enerji gücü yüksek olan modeller tercih edilmelidir. Temizliğin olmazsa olmazı elektrikli süpürgeler, temizlik yaparken mümkün olduğu kadar az efor sarf edilecek hafif modellerden tercih edilmelidir.

  Fakir Elektrikli Süpürgesi Toz Filtre Tercihini Nasıl Yaparız?

  Toz filtreleri HEPA filtre başlığı altında ve HEPA yazısının yanında yer alan sayılar ile de teknolojisini belli eder. İyi bir HEPA filtre HEPA 10’dan başlayarak ifade edilebilir. Fakat HEPA filtre de tek başına toz tutumunu engellemeyecektir. Daha düşük HEPA filtre teknolojisine sahip birçok makinenin daha az toz salınımı yaptığını biliyoruz. Peki nasıl mı? Tabi ki toz haznesinin kabiliyeti ile alakalı. Birçok makine toz çekimi sırasında hava akış mekanizması iyi ayarlanmadığı için tozların büyük bir kısmını toz filtresine yollar. Filtre her ne kadar tozları tutsa da sık gelen toz bir müddet sonra kaçırılır veya birikerek makinenin çekim gücünü düşürür.  Tüm bu bilgilerin ışığında iyi bir makine almak için önerimiz nedir gelin beraber bakalım.

  Uygun Fiyata Fakir Elektrikli Süpürge Nereden Bulacağım?

  En uygun fakir süpürge fiyatları Cimri.com adresinden rahatlıkla bulunabilir. Ayrıca Cimri.com fakir elektrikli süpürge fiyatları arasında doğru tercih yapmanız için birçok model ve renk arasında karşılaştırma yapmanıza imkân verir. En uygun fiyat ve avantajlı ürünün satıldığı güvenilir alışveriş sitelerini sıralar ve size seçme imkânı tanıyarak bütçenizi korumanızı sağlar.

  Karşılaştır