track source
track source

Robot Süpürgeler

Robot Süpürgeler Fiyatları

158 Ürün gösteriliyor.
Toz Haznesi
Su Haznesi
Toz Kapasitesi
Çalışma Süresi
Çalışma Modu
Kullanım Alanı
Emiş Türü
Ses Seviyesi
Robot Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Robot Süpürgeler modelleri ve Robot Süpürgeler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Robot Süpürgeler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Xiaomi, Lenovo, Arçelik, Fakir. 158 adet Robot Süpürgeler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
3
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Akıllı Robot Süpürge
Karşılaştırmaya ekle
4 yorum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Akıllı Robot Süpürge

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Robot Süpürgeler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Robot Süpürgeler markası:

2021 yılı Robot Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
12 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 158 Robot Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Robot Süpürgeler fiyatı 49.99 TL iken, en yüksek Robot Süpürgeler fiyatı 15899.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Robot Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 12 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Robot Süpürgeler fiyatı ise 2719.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Robot Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Robot Süpürge

Elektrikli süpürgeler zeminde istenmeyen tozlar gibi katı ve sıvı maddeleri emerek uzaklaştıran elektrikli ev aletleridir. Elektrik motoru, fan, toz torbası ya da haznesi, boru ve süpürge başlığından oluşan bir yapıdır. Bu elektrik süpürgelerinin boyutları markadan modele değişmekle beraber genelde büyük yer kaplar. Toz torbalı ve su hazneli olmak üzere ikiye ayrılan elektrik süpürgelerinin toz torbaları belli periyotlarla değişmek zorundadır. Su hazneli olan modeller ise süpürge yapılmadan önce su doldurulur, bittikten sonra su boşaltılarak kullanılır. İki modelin de birbirlerine göre avantaj ve dezavantajları vardır. Süpürge yapmak az çok efor gerektiren ve normal şartlar altında haftada birkaç kez tekrar edilen bir aktivitedir. Derinlemesine temizlik yapmak için köşe bucak dikkatli bir şekilde süpürge yapmak gerekir. Evde olmayan, yoğun çalışma hayatı olan kişiler için konforsuz hale gelen elektrik süpürgelerinin yerini robot süpürge alır. Robot süpürgeler teknolojinin gelişmesi ile evlere giren yeni nesil elektrikli süpürgelerdir. 

Robot Süpürge Modelleri

Robot süpürge teknolojinin iyiden iyiye gelişmesi ile kısa sürede hayatımıza giren elektrikli süpürgelerin yeni bir versiyonudur. Kabaca küçük tekerlekli bir yuvarlaktan ibaret gibi görünse de haritalama özelliği ile bütün evin krokisini çıkartır, mobil uygulamalarla kumanda edilir ve tek tuşla tüm evi süpürmeye başlar. Süpürge robotlar çıktığı zamandan itibaren hızla yaygınlaşan ev aletleridir. Süpürge işini tek bir tuş haline getirmesi robot süpürgelere olan talebi hızla arttırır. Farklı markalar da bu artan talebe karşılık vererek robot süpürge çeşitleri çıkarır. Her marka kendine ait birtakım teknik özellikler ile fark yaratmaya çalışır. Bunlar arasında en sık tercih edilen süpürge robot xiaomidir. Robot süpürgeler enerjilerini bataryalarından alır. Robot süpürge bataryası bu aletlere enerji veren ve belli bir ömrü olan parçalardır. Batarya bittiğinde ya da zayıfladığında yeniden satın alınması gerekir. Böylece süpürge performansında hiçbir düşüş olmadan kullanılır. Robot süpürge batarya değişimi oldukça basit bir işlemdir. Kişinin kendisi kolayca batarya değişimi yapar. Bazı süpürge robot süpürge markalarının bir ya da iki kez ücretsiz batarya değişim servisleri vardır. İsteyen kullanıcılar bu fırsattan da yararlanır. Robot süpürgeler hepa filtre ve fırça ile çalışır. Süpürgenin altında yer alan fırçalar zemini süpürür, hepa filtreler sayesinde en küçük toz parçaları bile yakalanır. Tozları ve istenmeyen başka türlü maddeleri %99 oranında toplayıp etkili bir şekilde çalışır. Performans açısından elektrikli süpürgelerden farkı yoktur. Gün geçtikçe artan ihtiyaçlar doğrultusunda özellikleri gelişen robot süpürgelerin bazı modellerinde yer silme özelliği de vardır. Böylece süpürgenin ardından yer silmek de ekstra bir iş olmaktan çıkar. Tıpkı tek tuşla süpürge yapıldığı gibi yer silme işlemi de tamamlanır. Evcil hayvan tüyleri, günlük tozlar, saçlar gibi hemen herkesin evinde günlük olarak biriken pislikleri temizlemede çok büyük bir yardımcıdır. Robot süpürge cam kırıklarını temizlemede çok başarılıdır. Cam parçalarına basmadan uzaktan bu işi robot süpürgeye yaptırmak çok güvenli ve kolay bir yoldur. 

Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürgeler çok kısa sürede hayatımızda çok büyük bir yer kaplayan ev aletleridir. Süpürge yapmak bu aletler sayesinde bir tuşa basmak ile eş değer olur. Yüksek mobilyaların altına kolayca giren portatif yapısı ile derinlemesine temizlik yapar. Bu özellikleri ile alışkın olduğumuz elektrikli süpürgeleri aratmaz. Robot süpürge fiyatları her markaya her modele göre değişir. Hızla geliştirilen özellikleri ile her model birbirinden farklılık gösterir. Süpürgenin teknik özellikleri süpürge fiyatlarında değişikliğe sebep olur. Süpürgenin emiş gücü, pil kapasitesi, şarj süresi, tam şarj ile çalışma süresi fiyat üzerinde etkildir. Emiş gücü, pil kapasitesi, tam şarj ile çalışma ömrü arttıkça süpürgenin fiyatı da artar. Ayrıca süpürgenin sahip olduğu ekstra özellikler de fiyatlara yansır. Yer silme, çarpmayı önleme, sessiz mod gibi özellikler süpürgenin niteliklerini ve dolayısı ile fiyatlarını arttırır. Süpürge robot fiyatları artan talebe karşılık vermek amacıyla sık sık indirime girer. Hemen hemen akla gelen her modeli indirimde yakalamak mümkündür. Kullanıcıları için hem enerjiden hem zamandan tasarruf sağlayan robot süpürgeler indirimler ile ekonomiye de katkıda bulunur. 

Robot Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürge makinesi enerjiden, zamandan tasarruf yapmayı sağlayan modern ev aletleridir. Çıktığı ilk andan itibaren evlere giren robot süpürgeler, o günden beri hızla gelişerek kullanıcıların taleplerine cevap verir. Süpürgenin emiş gücü altın standart elektrikli süpürgeleri aratmaz. Bunun yanında yer silme gibi özellikleri ile daha kullanışlı ve cazip hale gelir. Fiyat aralığı oldukça geniş olan robot süpürgelerin ürün yelpazesi de bir o kadar geniştir. Kullanıcısına farklı seçenekler sunan robot süpürgeleri satın alırken ihtiyacı iyi saptamak gerekir. Süpürgelerin emiş gücü, filtre sistemleri, batarya güçleri ya da şarj üniteleri arasında modelden modele göre değişen farklar vardır. Bu farkların kullanıcı tarafından değerlendirilmesi gerekir. Robot süpürge için ayrılacak bir bütçe belirlenir ve bu bütçenin sınırları dahilinde kullanımı en kolay, en pratik ve kullanıcı dostu ürünler seçilmeye çalışılır. Robot süpürgeleri satın alırken garanti kapsamında olmasına dikkat etmek gerekir. Robot süpürge eğer internet üzerinden satın alınacaksa güvenilir satıcılardan satın alınması önemlidir.

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery