Arçelik Çamaşır Makineleri

En Ucuz Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatları

44 ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk
Çok Arananlar

Arçelik Çamaşır Makineleri

Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Rowenta Elektrikli Süpürgeler
 • Arçelik Elektrikli Süpürgeler
 • Siemens Çamaşır Makineleri
 • Huggies Bebek Bezi
 • Canbebe Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  Cimri'nin Seçimi
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Arçelik Çamaşır Makinesi

  Çamaşır makineleri artık hayatımızdaki en önemli beyaz eşyaların başında gelmektedir. Çalışma prensibi olarak çok kolay olan bu makineler, içine konulan kirli çamaşırları iç haznesinde önce deterjanlı su ile iyice temizler daha sonra da temiz su ile durular. Yıkama işleminin sonrasında gelen sıkma programıyla da seçtiğiniz programa göre bir devir hızı ile çamaşırlarınızın suyunu süzerek onların neredeyse kuru olarak çıkmasını sağlamaktadır. Bu şekilde çalışan bir makinenin ne kadar fazla zaman kazandırdığını anlatmaya gerek yoktur. Özellikle de eski, merdaneli çamaşır makineleri ile kıyaslandığı zaman tam otomatik olan bu makineler hemen herkesin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacaktır. 

  Arçelik Çamaşır Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Seçim yapmak kolay bir tercihmiş gibi görünse de Arçelik çamaşır makinesi alırken de dikkat etmeniz gereken belli başlı birkaç faktör vardır. Bu faktörlerden ilki makineyi koyacağınız alandır. Çünkü hiçbir çamaşır makinesi birbiriyle aynı ölçüye sahip değildir ve siz de kendi alanınıza uygun boyutta bir Arçelik çamaşır makinesi seçmelisiniz. Bu sayede alacağınız çamaşır makinesinin onun için ayırdığınız yere büyük ya da küçük gelmesini önlemiş olursunuz.

  Çamaşır makinesi alırken dikkat etmeniz gereken faktörlerden biri de enerji sınıfıdır. Eğer almayı düşündüğünüz Arçelik çamaşır makinesi A enerji sınıfının altındaysa bu uzun vadede pek tasarruflu bir makine olmadığı anlamına geliyor. Eğer enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız A+ Arçelik çamaşır makinesi tercih etmeniz demek uzun vadede özellikle elektrik ve su faturalarında ciddi bir farka sebep olacaktır. Bu sayede hem kullanışlı hem de tasarruflu bir çamaşır makinesi tercih etmiş olursunuz.

  Arçelik çamaşır makinenizi alırken gözden kaçırmamanız gereken bir nokta da çamaşır makinenizin kaç sıkma devrinde olacağıdır. Satın aldığınız Arçelik çamaşır makinenizi satın alırken mümkün olduğu kadar yüksek sıkma devrinde almanız daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Hassas çamaşırlarınızı en yüksek sıkma devrinde sıkmak zorunda değilsiniz. 1400 devir sıkma gücü olan Arçelik çamaşır makineniz ile hassas çamaşırlarınızı 600 devir ya da 800 devir gibi daha düşük devirlerde de sıkabilirsiniz. 

  Eğer ki satın aldığınız Arçelik çamaşır makinesini koyacak alanınız oldukça genişse ama siz yine de alacağınız çamaşır makinesi boyutuna karar veremiyorsanız bunun sebebi büyük ihtimalle ihtiyaç duyduğunuz yıkama kapasitesine karar verememeniz olabilir. Bazı Arçelik çamaşır makinesi modellerinde görebildiğimiz geniş kapasite ve kg seçenekleri bu noktada seçim yapma işlerini daha da zorlaştırıyor. Örneğin farklı Arçelik çamaşır makinesi modellerinin 7 kg ile 10 kg arasında değişen farklı alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Bu konuda kısa bir bilgi vermek gerekirse çamaşır makinesinde 1 kg çamaşır yaklaşık olarak 5-6 adet yüz havlusuna ya da bir kot pantolon ile 3 tişört kadar bir çamaşıra denk gelmektedir. Siz de buradan fikir yürütüp en çok ihtiyacınız olan makine kapasitesini bulabilir ve kendi ihtiyacınıza yönelik Arçelik çamaşır makinenizi satın alabilirsiniz.

  Tercih edeceğiniz çamaşır makinesinin iyi ya da kötü olması tamamen ihtiyaçlara bağlıdır. Örneğin beyazlara özel yıkama programına sahip ve beyaz yıkama çamaşır makinesi olarak adlandırılan Arçelik makineler, daha çok beyaz çamaşırlara sahip olanlar için iyi bir seçim olacaktır. Burası bir yurt ya da otel benzeri, restoran benzeri mekân olabilir. Aynı şekilde renkli çamaşırlara özel yıkama programına sahip Arçelik çamaşır makinesi de tercih edilebilir. Sürekli renkli çamaşır yıkamanız gerekiyorsa ve bu konuda daha verimli sonuç veren bir makineye ihtiyaç duyuyorsanız seçim yaparken bu konuya da ekstra dikkat etmelisiniz.

  Günümüzde Arçelik çamaşır makinesi modellerinde sıkça görmeye başladığımız yıkamayla birlikte bir de çamaşırı kurutma özelliği ise hem hayatlarımızı kolaylaştırıyor hem iki ürün satın almaktan kurtararak yer tasarrufu sağlıyor. Bir de tabi ki fiyat çeşitliliğini artırıyor. Ancak söylemek gerekir ki kurutmalı olan Arçelik çamaşır makineleri genellikle diğerlerine göre biraz daha pahalı çamaşır makinesi modelleri arasında yer almaktadır. 

  Tüm bu anlattıklarımıza bakarak sonuç olarak söylemek gerekir ki; Arçelik çamaşır makinesi seçimi de dikkatlice yapılmalı, beğenilen modelin tüm yönleri göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak bu şekilde her kullanışta keyif veren, aldığına pişman etmeyen ve uzun ömürlü bir beyaz eşyaya sahip olabiliriz. 

  Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

  Arçelik ev tipi çamaşır makineleri genellikle önde cam bir kapağa ve içinde çamaşır yıkanırken iyice temizlenmesini sağlayan dönen bir hazneye sahiptir. Arçelik çamaşır makinelerinde genellikle sol üst köşede deterjan ve yumuşatıcı koymaya yarayan bölme bulunmaktadır. Sağ tarafta ise genellikle program seçmek için düğmeler ve göstergeler bulunmaktadır. 

  Arçelik çamaşır makinesi modelleri bazı seçeneklere göre değişiklik göstermektedir. Bu seçenekler; yıkama kapasitesi, sıkma devri, enerji sınıfı, program sayısı, zaman erteleme, soğuk yıkama, hızlı yıkama, kalan süre göstergesi, kurutma özelliği ve çocuk kilidi gibi özelliklerdir. Örneğin çamaşır kurutmak için yeriniz ve zamanınız yoksa Arçelik kurutmalı çamaşır makinesi modellerine bakabilirsiniz. Ya da genellikle kısa program kullanmanız gerekiyorsa mutlaka hızlı programı da olan bir Arçelik çamaşır makinesi tercih etmenizde yarar vardır. 

  Arçelik çamaşır makinesi modellerinde tüketicinin duyduğu ihtiyaçlara karşılık olarak birbirinden farklı programlar vardır. Bu program türleri de Arçelik çamaşır makinesi modelleri arasında oldukça değişiklik göstermektedir. Arçelik çamaşır makinesi modellerinde genel olarak 16 programdan fazla programı vardır ve bu özelliği de pek çok ihtiyacı karşılamak için yeterli olmaktadır.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

  Arçelik çamaşır makinesi fiyatları, genel olarak seçtiğiniz modelin özelliklerine bağlı olarak belirlenmektedir. Ancak fiyatlar diğer ürünlerde de olduğu gibi satın aldığınız yerlere göre de değişiklik gösterebilmektedir. Tabi ki fiyatı belirleyen tek şey ürünün satın alındığı yer değildir; bununla beraber tasarım, belli başlı özellikler, malzeme kalitesi, yeni sezon ürün etiketi gibi pek çok detay da fiyatlara etki etmektedir. Yıl boyunca farklı seviyelerde seyreden Arçelik çamaşır makinesi fiyatları ve yıl boyu devam eden kampanyalar genelde düğün sezonunda yani bahar ve yaz döneminde yoğunlaşır. 

  Arçelik çamaşır makinelerinin fiyatlarından bahsetmişken genel bir ortalamaya değinecek olursak örneğin a+ Arçelik çamaşır makinesi çeşitleri 1000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Fiyatı etkileyen bir başka durum olan yıkama kapasitesinde ise en çok tercih edilen 10 kg kapasiteli Arçelik çamaşır makineleri 2500 TL ile 5000 TL arasında farklı fiyatlara sahiptir.

  Son yıllarda maksimum sıkma devri de oldukça yüksek talep edilen bir faktör. Arçelik çamaşır makinelerinin 1000 devir, 1200 devir ve 1400 devir maksimum sıkma devrine sahip modelleri ve fiyatları da doğal olarak birbirinden farklılıklar göstermektedir. Mesela örnek verecek olursak 1000 devir maksimum sıkma gücüne sahip Arçelik çamaşır makineleri ortalama olarak 1500 TL ile 4500 TL arasında seyretmektedir. 1400 devir maksimum sıkma devrine sahip Arçelik çamaşır makineleri ise ortalama olarak 2500 TL ile 6000 TL arası farklı fiyatlarda seyretmektedir. 

  Arçelik çamaşır makinesi fiyatları yukarda da bahsettiğimiz gibi tamamen sizin seçimlerinize göre şekil almaktadır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra bütçenize uygun seçimi onlarca farklı model arasından yapabilirsiniz.

  Karşılaştır