Arçelik Çamaşır Makineleri

En Ucuz Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatları

42 ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk
Çok Arananlar

Arçelik Çamaşır Makineleri

Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Rowenta Elektrikli Süpürgeler
 • Arçelik Elektrikli Süpürgeler
 • Siemens Çamaşır Makineleri
 • Huggies Bebek Bezi
 • Canbebe Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  Cimri'nin Seçimi
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Arçelik Çamaşır Makinesi

  Özellikle elektrikli ya da bir diğer deyişle tam otomatik çamaşır makineleri üretilmeye başlandığından beri insanların iş yükü yarı yarıya hafifledi diyebiliriz. Bilenler bilir çamaşır makinelerinin olmadığı dönemlerde ya da yerlerde çamaşır yıkama işinin ne kadar zor olduğunu. Bu sebeple de çamaşır makineleri için evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biridir diyebiliriz.

  Bu kadar ihtiyacımız olan bu makinelerin çeşitleri de bir o kadar fazla diyebiliriz. Bu sebeple de çamaşır makinesi almak sanıldığı kadar kolay değil. Kullanıcıların “çamaşır makinesi Arçelik alınır” dediğini duymuşsunuzdur. Öyleyse en çok tercih edilen Arçelik çamaşır makinelerinden bahsederken dikkat edilmesi gereken özelliklerden de bahsedelim.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Çamaşır makinesi almadan önce ilk dikkat etmeniz gereken nokta elbette enerji sınıfıdır. Eğer beğendiğiniz çamaşır makinesi A enerji sınıfının altındaysa bu çok da tasarruflu bir makine olmadığı anlamına geliyor. Zamandan tasarruf etmek için çamaşır makinesi kullanırken elektrik ve sudan zarar etmemizin bir anlamı yok. Bu sebeple alacağınız Arçelik çamaşır makinesinin A+ ve üzerinde bir enerji sınıfına mensup olması yararınıza olacaktır.

  Enerji tasarrufundan bahsetmişken, alacağınız çamaşır makinesinin iki tane su girişi olması da önemlidir. Bu sayede makine çalışırken ihtiyacı olan sıcak suyu kendi içinde üretmeye çalışmak yerine evinizdeki sıcak suyu kullanır ve bu sayede zamandan da enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz.

  Bir başka konu da çamaşır makinesinin kapasitesidir. Öncelikle haftada kaç kere çamaşır yıkadığınızı belirlemeniz gerekiyor. Örneğin; çamaşır makinesinde 1 kg çamaşır yaklaşık 1 büyük havlu ve 3 küçük havluya ya da 1 koy pantolon ve 1 gömleğe tekabül etmektedir. Eğer 4-5 kişilik bir aileyseniz Arçelik 9 kg çamaşır makinesi size yeter de artar bile. Bu sayede yastıklarınızı, battaniyelerinizi ve yorganlarınızı da rahatça yıkayabilirsiniz. Ancak eğer 2 kişilik bir aileyseniz alacağınız Arçelik çamaşır makinesi 5 kg kapasiteli olsa da yeter.

  Bir başka önemli konu da çamaşır makinenizin kurutma yapıp yapmayacağıdır. Eğer eviniz küçükse ve balkonunuz yoksa ya da balkonunuzda çamaşır asacak yer yoksa kesinlikle kurutmalı bir çamaşır makinesi almanızı tavsiye ederiz. Bu durumda hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de çamaşırlarınız çok daha hijyenik olur.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

  Madem Arçelik çamaşır makinesinden bahsediyoruz o halde ortalama bir fiyat da verebiliriz. Arçelik çamaşır makinesi fiyatları 1000 ile 5000 TL arasında değişmektedir. Cimri.com adresini ziyaret ederek beğendiğiniz çamaşır makinesi fiyatlarını Arçelik olarak daraltarak inceleyebilir, en ucuz Arçelik çamaşır makinesinin nerede satıldığını bulabilirsiniz. Ayrıca yine Arçelik çamaşır makinesi kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.