Arçelik Çamaşır Makineleri

Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatları

33 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Dokunmatik Ekran
Program Sonu Uyarısı
Buharlı Yıkama
Duşlama Sistemi
Wİ-Fİ
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk

Arçelik Çamaşır Makineleri

Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Rowenta Elektrikli Süpürgeler
 • Arçelik Elektrikli Süpürgeler
 • Siemens Çamaşır Makineleri
 • Huggies Bebek Bezi
 • Canbebe Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  1
  Arçelik 8103 D A +++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Arçelik 8103 D A +++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  7
  Arçelik 8143 YCM A +++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Arçelik 8143 YCM A +++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Arçelik 8123 CMK A+++ 8 KG Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Arçelik 8123 CMK A+++ 8 KG Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Cimri'nin Seçimi
  Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Çamaşır Makinesi

  Geçmişin en büyük sorunlarından biri olan çamaşır yıkama problemi 1908 yılında Alva John’un çamaşır makinesinin icat etmesiyle son bulmuştur. Çamaşır makinesinin icadı en çok eskiden kirlenmiş çamaşırları su ve nehir kenarlarında yıkayan hanımları sevindirmiştir. Su kenarlarına gitmeye zaman bulamayan ev hanımları bazen çamaşırları evde ellerinde yıkardı. Bu durumda bir sürü su israf olmaktaydı. Ülkemiz su kaynakları açısından zengin olmasına rağmen suların tükenme riski taşır. Bu yüzden çamaşır makinesinin icadı çevre için de büyük bir buluş oldu. Ev hanımlarının dostu çamaşır makineleri ilk üretildiğinde tambur yoluyla kendi gücünüzle çevirmenizle hareket ettirdiğinizde çamaşırları yıkardı. Teknolojinin gelişmesiyle bu işlem tek bir tuşla halledebilecek kadar kolay bir işlem haline geldi. Arçelik çamaşır makinesi de tek tuşuyla harikalar yaratan bir üretimdir. Arçelik Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’un madeni eşya üretmek üzere 8 ekim 1953’te kurulan ortaklıkla başlar.Arçelik tarafından ilk üretilen çamaşır makinesine Ç-1 adı verilir.60 yıl önce doğan üretim şimdilerde tüm dünyada yerini alıyor.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

  Zaman ve enerjiden tasarruf eden çamaşır makineleri temizlik açısından önemli bir üründür. Bu icatla birlikte ev hanımları eşine ve çocuklarına en önemlisi de kendisine zaman ayırır. Sosyal yaşamı büyük ölçüde değiştiren çamaşır makinesi icadıyla birlikte herkesin hayatını değiştirmiştir. Çamaşır makinesi ilk icat edildiğinde adı thor olarak belirlenmiştir. 1940 yıllardan sonra tam olarak otomatik ürünler ev hanımlarının hayatına girmeye başladı. Makinelerin otomatikleşmeye başlaması teknolojinin ilerlemesiyle çeşit çeşit özellikleri ve modelleri de beraberinde getirmiştir. Bu sebepten ortaya çeşit çeşit özellikle arçelik çamaşır makinesi modelleri çıkmıştır. Hepsi farklı model ve farklı özelliktedir. Bunlardan bir tanesi olan arçelik çamaşır makinesi 9 kg 610 mm derinliğe sahiptir. Bu üründe çocuk kilidi,deterjan sistemi ve dengesiz yük kontrolü bulunur.A+++ enerji sınıfına sahiptir. Hızlı yıkama özelliği vardır. Ek olarak soğuk yıkama ve zaman erteleme özelliklerini de bünyesinde bulundurur. Arçelik üretiminin diğer bir modeli olan arçelik çamaşır makinesi 7 kg ürünün de ağırlığı 550 mm dir. Bu üründe de dengesiz yük kontrolü ve çocuk kilidi vardır. Arçelik çamaşır makinesi 9 kg dan farklı olarak enerji,yıllık su tüketimi ve program sayısı farklıdır. Kg nın 7  olması daha az çamaşır alma kapasitesi olduğunu gösterir. Özel olarak tasarlanan arçelik çamaşır makinesi 8 kg tambur teknoloji sayesinde makinede çamaşırları su içinde salınan bir kuğu gibi yavaşça hareket etmesini sağlar. Giysilere narin davranan çamaşır makinesi çamaşırları hırpalamaz. Böylelikle kıyafetlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Derinliği 64 cm genişliği 60 cm yüksekliği ise 84 cm dir. Arçelik çamaşır makinesi 7103 d ürününde standart motorlarda kullanılan fırça yapısı mıknatıslar ile değiştirilmiştir. Böylelikle sürtünme olmadığından motorun yıpranma oranı azalır. Enerjiden tasarruf etmenin yanında bir de motorun ömrü uzar.Bu ürünün 55 cm derinliği ,60 cm genişliği ve 84 cm yüksekliğe sahiptir. Birçok farklı modelde üretilen ürünleri arçelik.com internet sitesinden ziyaret edebilir ürünlerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

  Arçelik çamaşır makinesı fiyatları program özelliklerine ve kg sayılarına yani ebatına göre değişmektedir. Arçelik çamaşır makinesi programları şu şekildedir. Arçelik çamaşır makinesi bizlere 16 farklı program seçeneği sunar. Bunlardan hijyen düşük ısı ayarında bile üstün temizlik sağlarken havalandırma sayesinde de çamaşırları yıkamadan buharla kötü kokulara veda ettirir. Woolmark seçeneğiyle bütün yünlü kumaşlara güven sağlar. Otomatik program seçimiyle akıllı sensör teknolojisi kumaş tipine özel programı kendisi otomatik seçer. Çamaşırlarınızı gece yıkamak zorunda kalırsanız  arçelik çamaşır singece modu bile mevcut. Makineyi gece moduna alıp kimseyi rahatsız etmeden yıkama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca gece moduyla birlikte sıkma işlemi daha sonraya da erteleyebilme imkanı da sunar. Bütün sağladığı imkanlar çamaşır yıkarken ihtiyaç duyulan özelliklerdir. Fiyatının kg’a göre değişme olayı makinenin çamaşır alabilme kapasitesi ile alakalıdır. Kg’nın fazla olması hem bir yıkamada fazla çamaşır yıkamanızı sağlarken hem de evinizde bulunan büyük halı ve battaniyeleri makineye sığdırabilme açısından da avantaj sağlar. Fiyat ve modelleri internet sitesinden detaylı araştırabilir farklı modellerle kıyaslama yapabilirsiniz.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Klasik bir tip olan  çamaşır makinesi,banyo ya da mutfak dolabına gömülen ankastre çamaşır makinesi,çamaşırları hem yıkayan hem de kurutan kurutmalı çamaşır makinesi ve son olarak da ankastre kurutmalı çamaşır makinesi olmak üzere 4 çeşit çamaşır makinesi tipi bulunur. Size uygun tipi seçmekle işe başlayabilirsiniz. Tipine karar verdikten sonra kapasite ve devir sayısına bakabilirsiniz.Bir seferde yıkanacak çamaşır miktarına kapasite denir. Küçük aile .çocuklu ve geniş aile ayrımında bulunduğunuz kategoriye göre seçim yapmanızı gerektiriyor. Devir sayısı isr çamaşır makinesinin tamburunun dakikada kaç kere döndüğü sayıyı ifade eder. Devir sayısı arttıkça kuruluk da artar. Tavsiyemiz değişik kumaş tiplerine göre değişebilir devir sayılı bir makine tercih etmeniz. Makineden iki tip ses seviyesi vardır. Bunlardan biri yıkama sırasında diğeri ise sıkma esnasındaki ses desibelini ifade eder. Bu ses desibeli ne kadar düşükse çamaşır makineniz o kadar sessiz bir şekilde çalışır. Böylelikle gereksiz ses kirliliği olmaz.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery