Arçelik Çamaşır Makineleri

En Ucuz Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatları

42 ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk
Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Makineleri kategorisinde en ucuz Arçelik Çamaşır Makineleri arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Arçelik Çamaşır Makineleri içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele!
Marka
Arçelik

Arçelik Çamaşır Makinesi

Özellikle elektrikli ya da bir diğer deyişle tam otomatik çamaşır makineleri üretilmeye başlandığından beri insanların iş yükü yarı yarıya hafifledi diyebiliriz. Bilenler bilir çamaşır makinelerinin olmadığı dönemlerde ya da yerlerde çamaşır yıkama işinin ne kadar zor olduğunu. Bu sebeple de çamaşır makineleri için evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biridir diyebiliriz.

Bu kadar ihtiyacımız olan bu makinelerin çeşitleri de bir o kadar fazla diyebiliriz. Bu sebeple de çamaşır makinesi almak sanıldığı kadar kolay değil. Kullanıcıların “çamaşır makinesi Arçelik alınır” dediğini duymuşsunuzdur. Öyleyse en çok tercih edilen Arçelik çamaşır makinelerinden bahsederken dikkat edilmesi gereken özelliklerden de bahsedelim.

Arçelik Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çamaşır makinesi almadan önce ilk dikkat etmeniz gereken nokta elbette enerji sınıfıdır. Eğer beğendiğiniz çamaşır makinesi A enerji sınıfının altındaysa bu çok da tasarruflu bir makine olmadığı anlamına geliyor. Zamandan tasarruf etmek için çamaşır makinesi kullanırken elektrik ve sudan zarar etmemizin bir anlamı yok. Bu sebeple alacağınız Arçelik çamaşır makinesinin A+ ve üzerinde bir enerji sınıfına mensup olması yararınıza olacaktır.

Enerji tasarrufundan bahsetmişken, alacağınız çamaşır makinesinin iki tane su girişi olması da önemlidir. Bu sayede makine çalışırken ihtiyacı olan sıcak suyu kendi içinde üretmeye çalışmak yerine evinizdeki sıcak suyu kullanır ve bu sayede zamandan da enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz.

Bir başka konu da çamaşır makinesinin kapasitesidir. Öncelikle haftada kaç kere çamaşır yıkadığınızı belirlemeniz gerekiyor. Örneğin; çamaşır makinesinde 1 kg çamaşır yaklaşık 1 büyük havlu ve 3 küçük havluya ya da 1 koy pantolon ve 1 gömleğe tekabül etmektedir. Eğer 4-5 kişilik bir aileyseniz Arçelik 9 kg çamaşır makinesi size yeter de artar bile. Bu sayede yastıklarınızı, battaniyelerinizi ve yorganlarınızı da rahatça yıkayabilirsiniz. Ancak eğer 2 kişilik bir aileyseniz alacağınız Arçelik çamaşır makinesi 5 kg kapasiteli olsa da yeter.

Bir başka önemli konu da çamaşır makinenizin kurutma yapıp yapmayacağıdır. Eğer eviniz küçükse ve balkonunuz yoksa ya da balkonunuzda çamaşır asacak yer yoksa kesinlikle kurutmalı bir çamaşır makinesi almanızı tavsiye ederiz. Bu durumda hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de çamaşırlarınız çok daha hijyenik olur.

Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Madem Arçelik çamaşır makinesinden bahsediyoruz o halde ortalama bir fiyat da verebiliriz. Arçelik çamaşır makinesi fiyatları 1000 ile 5000 TL arasında değişmektedir. Cimri.com adresini ziyaret ederek beğendiğiniz çamaşır makinesi fiyatlarını Arçelik olarak daraltarak inceleyebilir, en ucuz Arçelik çamaşır makinesinin nerede satıldığını bulabilirsiniz. Ayrıca yine Arçelik çamaşır makinesi kampanyalarından da haberdar olabilirsiniz.