track source

Arçelik Çamaşır Makineleri

Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatları

38 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Dokunmatik Ekran
Program Sonu Uyarısı
Buharlı Yıkama
Duşlama Sistemi
Wİ-Fİ
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk

Arçelik Çamaşır Makineleri

Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Rowenta Elektrikli Süpürgeler
 • Arçelik Elektrikli Süpürgeler
 • Siemens Çamaşır Makineleri
 • Huggies Bebek Bezi
 • Canbebe Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arçelik Çamaşır Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arçelik Çamaşır Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 38 Arçelik Çamaşır Makineleri modeli içerisinde en ucuz Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatı 2119.0 TL iken, en yüksek Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatı 6589.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Arçelik Çamaşır Makineleri fiyatı ise 3269.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arçelik Çamaşır Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Çamaşır Makinesi

  Arçelik; beyaz eşya modelleri ile yeni nesil teknolojik özellikleri birleştirerek, üstün performanslı ürünleri kullanıcılara sunar. Özellikle çamaşır makinesi çeşitleri, uygun fiyat-performans uyumu ile tasarlanır. Arçelik çamaşır makinesi; kumaş türlerine göre sentetik, hashas, yün, perde gibi farklı yıkama programları ile üretilir. Fazla miktar ve ağır çamaşır türleri için çamaşırı alma kapasitesi yüksek modelleri bulunur. Program ve teknik özellikleri nedeniyle yüksek verimlilikte performans göstererek derinlemesine temizlik sağlar. Leke türlerine özel programları sayesinde verimlilik seviyesini yükseltir. Hızlı devirde sıkma, yıkama ve taşıma kapasitelerine sahip modelleri de vardır. Yenilikçi bakış açısıyla üretilen çamaşır makineleri; Silent Tech ile sessiz çalışma, AquaTech ile su alımı sırasında minimum deterjan kaybı ve ProSmart Inverter ile fırçasız motor kullanımı yaparak sürtünmesiz yıkama sağlar. Bütün bu özellikler, üstün performans ile çamaşırların temizlenmesini sağlar. Modellerinde antibakteriyel malzeme kullanımı ile üretilen mekanizma sayesinde hijyenik kullanım imkanı da sunar. Sevdikleriniz ve aileniz için ultra hijyen sağlayabileceğiniz çamaşır makinesi çeşitleri için Arçelik’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

  Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

  Arçelik çamaşır makinesi modelleri; özellikleri, çamaşır alma kapasiteleri ve enerji verimlilik sınıfları ile geniş bir ürün yelpazesi sunar. Çamaşır makinesi modelleri, yıkama program özelliklerine göre farklı tasarımlara sahiptir. Enerji verimlilik sınıflarına göre çamaşır makineleri; A+, A++ ve A+++ olarak üretilir. Yüksek enerji tasarrufu için A+++ olan çamaşır makinesi modelleri kullanılır. A+++ çamaşır makinesi modelleri; Silent Tech özelliği ile sessiz çalışma performansına ve derinlemesine temizlik için özel programlara sahiptir. Yeni nesil teknolojik gelişmeler sayesinde çamaşır makinesi modelleri; yük göstergesi, çamaşır ağırlık miktarı ölçme, leke türüne uygun program seçerek yıkama, deterjan kaybını en aza indirme, sıkma devir ayarı gibi özelliklere sahip olarak üretilir. Modellerdeki; hızlı yıkama, ön yıkama, suda bekletme özellikleri pratik kullanım kolaylığı sunar. Çamaşır makinesi modelleri, kişisel beğenilere uygun görsellikte tasarlanır. Ayrıca modern ve renkli tasarımları sayesinde dekorasyonlar ile bütünlük sağlar. Renk alternatifleri çok olmasa da diğer markalara oranla çeşitlilik sunar. Özellikle görsel tasarımları, modern ve şık görünümleri fark yaratır. Modellerin ergonomik boyutlara sahip olması kullanım alanları ile uyumluluk sağlar. Kullanım ihtiyaçlarına göre çamaşırı alma kapasiteleri, 7 ile 12 kg arasında değişiklik gösterir. Temizlik gereksinimleri ve ihtiyaçlar doğrultusunda, farklı çamaşır alma kapasitesine sahip modeller tercih edilir. Arçelik çamaşır makinesi 8 kg modelleri; ergonomik boyutları, temizleme programları ve enerji verimlilik sınıfları ile pratik kullanım sunar. Bu modeller enerji verimlilikleri nedeniyle %10 ile % 40 arasında enerji tasarrufu sağlar. 24 yıkama programına sahip Arçelik çamaşır makinesi 9 kg kapasiteli modelleri; AquaFusion özelliği nedeniyle deterjan almayı maksimum seviye çıkarır ve derinlemesine temizlik imkanı sunar. Fazla miktarda ve battaniye gibi ağır çamaşırların rahat yapabilmesi için yüksek çamaşır alma kapasiteli Arçelik çamaşır makinesi 10 kg modeller tercih edilir. Bu modeller, yüksek devir gücüne sahip olduğu için Silent Tech teknolojisiyle olabildiğince sessiz çalışırlar. Hem yıkama hem kurutma işlevlerine sahip Arçelik çamaşır makinesi kurutmalı modeller; hızlı, kolay ve üstün temizlik ilkesiyle kullanıcılara sunulur. Çoklu işlevsel özelliklere sahip olması nedeniyle çamaşır yıkama işleminin kolay hale getirilmesine yardımcı olur.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

  Markanın ürettiği çamaşır makinesi modelleri, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ettiği için alternatif seçenekler de üretir. Çamaşır makineleri; kullanım alanı ve amaçlarına göre farklı özelliklere, tasarıma ve çamaşır alma kapasitelerine sahip olarak kullanıcılara sunulur. Çamaşır makinesi fiyatlarını; çamaşır alma kapasitesi ve yıkama programı özellikleri doğrudan etkiler. Çamaşır makineleri, kullanım ihtiyaçları etkisiyle farklı çamaşır alma kapasitelerine sahiptir. Ayrıca kısa yıkama, hızlı sıkma, kumaş türüne uygun programlarıyla farklı yıkama özellikleri bulunur. Arçelik çamaşır makinesi fiyatları; özelliklerine, mekanik donanımlarına, çamaşır alma kapasitesine göre farklı aralıklarda belirlenir.  Çamaşır makinelerinin teknik olarak pek çok farklı özelliğinin bulunması kullanım kolaylığı sunar. Enerji tasarrufu sınıfı A+++ olan modeller, yıllık enerji tüketimi minimum seviyeye taşıyan performans sunar. Böylece enerji tüketimi için ödenen faturalara ayrılan bütçe azalır. Enerji sınıfı yüksek çamaşır makinesi modeli fiyatları, diğer modellerden biraz yüksek olabilir. Fakat sağladıkları enerji tasarrufu, zaman içerisinde kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Performans ve fiyat değerlendirmesine göre markanın tüm çamaşır makinesi modelleri uygun bütçelere sahiptir.

  Arçelik Çamaşır Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü kullanım sağlamak için çamaşır makinesi satın alırken, A+++ yüksek enerji sınıfına ait modeller tercih edilir. Çünkü düşük enerji sınıfına sahip modellerin, enerji tüketim miktarları yüksek olur. Çamaşır temizliğinde ihtiyaç duyulan özelliklere göre bu temizliği pratik bir şekilde sağlayacak programlara sahip modellerin tercih edilmesi gerekir. Çamaşır makineleri; çamaşır miktarına ve türüne göre farklı çamaşır alma kapasitelerine sahip üretilir. Çamaşır yıkama sıklığı ve miktarına göre 7 kg’ dan başlayan ve 12 kg kadar çamaşır alma kapasitesine sahip modelleri bulunur. Az miktarlarda ve sık çamaşır yıkayan kullanıcılar için Arçelik çamaşır makinesi 7 kg kapasiteli modellerin kullanımı uygun olur. Çok miktarda çamaşır yıkayan kullanıcılar için 9,10 ve 12 kg kapasiteli modellerin kullanımı uygun olur. Yıkanacak ürün çeşitliliğine ve kullanım ihtiyaçlarına göre; soğuk yıkama, hızla yıkıma, narin çamaşır, suda bekletme, leke çeşitlerine özel programlara ihtyaç duyulur. Çamaşır makinesi model seçiminde en önemli unsurlar; programların çeşitliliği ve özellikleridir. Bu özelliklere dikkat ederek makineyi kullanacak kişi sayısını da göz önünde bulundurarak doğru makine seçiminizi yapabilirsiniz. 

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery