Beyaz Eşya

En Ucuz Beyaz Eşya Fiyatları

7543 ürün gösteriliyor.
Beyaz Eşya fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Beyaz Eşya modelleri ve Beyaz Eşya fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Beyaz Eşya kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Buzdolapları, Çamaşır Makineleri, Bulaşık Makineleri, Ocaklar, Ankastre Setler. 7543 adet Beyaz Eşya fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Beyaz Eşya Nedir?

Beyaz eşya; gün içinde evde kullanılan günlük hayata yardımcı, ev makineleridir. Bunların en yaygınları buzdolabı, bulaşık makinesi, fırınlar (gaz, elektrik, mikrodalga), set üstü ocaklar, aspiratörler, ütüler ve vantilatörlerdir.

Beyaz Eşya Ürünleri Nelerdir?

Ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre setler, derin dondurucu, bulaşık makinesi, aspiratör, mini fırın, mikrodalga fırın, su sebili, şişe soğutucu, ankastre sıcak tutma çekmecesi, şarap dolabı gibi çok farklı konularda ihtiyaç duyabileceğiniz beyaz eşya ürünlerini alırken ihtiyacınıza özel çözümlere odaklanmanız önemlidir. Böyle tercihler yapmak, alacağınız ürünü uzun yıllar kullanmanıza olanak verecektir. İlk kez ev döşerken, yeni bir eve taşınırken, öğrenci evi kurarken, bekar evinize eşya alırken beyaz eşyalar hep önceliklidir. Bu önceliğin nedeni çamaşırların yıkanması, yemeğin pişmesi, gıdaların bozulmadan saklanması gibi elzem ihtiyaçlara seslenmeleridir. Peki, alındığında yıllarca kullanılan beyaz eşyaları alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Beyaz Eşya Ne İşe Yarar?

Gelişen teknolojiyle birlikte artık günlük yaşamımız kolaylaşmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda gelişen şehir yaşamıyla birlikte zorlaşmaktadır. Gelişen dünyaya uyum sağlamak ve hızlı kent yaşamını yakalayabilmek için ev içinde geçirdiğimiz zamanı minimuma indirmemiz gerekir. Bunun için de mutlaka evde bir yardımcıya ihtiyaç duyarız. Bu yardımcılar da artık her evde kolayca bulabileceğimiz beyaz eşyalardır. Beyaz eşya teknolojisi her hem geçen gün ilerlemektedir hem de sürekli olarak tercih edilmektedir. Ürünler evlerde, farklı yaşam alanlarında, iş yerlerinde, işletmelerde, iş hanlarında kolayca bulunur.

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Beyaz eşya seçiminde ilk dikkat edilmesi gerekenlerden biri, alacağınız ürünün sizin ihtiyacınıza cevap verip veremeyeceğidir. Örneğin evde küçük çocuk varsa sıcak su kilidi olan bir sebil, nemli havası olan şehirlerde kurutma özelliği olan çamaşır makinesi, güney illerinde geniş buzdolabı seçimi önem kazanır. Çünkü ihtiyaca ancak bu özelliklerdeki ürünler gerçekten cevap verebilir. Bu nedenle her hangi bir ürünü değil sizin ihtiyacınıza en iyi cevabı sunacak ürünü seçmelisiniz. Diğer bir konu da enerji verimliliğidir. Beyaz eşyalarınızın enerji tüketim alışkanlığı hem aylık elektrik faturanız için hem de gelecek nesillere daha az tüketilmiş kaynaklar sunabilmek için önemli. Dolayısıyla A+ beyaz eşyaları almak, uzun vadede daha karlı çıkmanızı sağlayacaktır. Bunlara ek olarak tasarımla ilgili detayları da dikkate alabilirsiniz. Mutfaktaki beyaz eşyaların hepsinin renginin aynı olması hoş bir bütünlük sağlar. Bu amaçla beyaz eşya seti alırken renk uyumuna dikkat edebilirsiniz. Ayrıca son yıllarda retro tasarımlı beyaz eşyalar da çok trend. Bunlarla da çok şık bir mutfak tasarımı elde edebilirsiniz.

Beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri alınan beyaz eşyanın uzun ömürlü olup olmadığıdır. Bir diğeri ise çok programlı olmasından ziyade işinize yarayıp yaramayacağıdır. Buzdolabı alırken iç tasarımı değil; besinleri ne kadar uzun süre koruduğu ve saklama alanıdır. Veya fırın alırken en önemli şey temizlikteki kolaylıktır. Bunlardan sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise kullanacağınız bölgeye uygun olup olmadığıdır. Buna da örnek vermek gerekirse; ofis içinde kullanacağınız buzdolabı küçük ve çok yer kaplamayan bir eşya iken evinizdeki ise daha büyük ve iç hacmi daha geniş olan olmalıdır. Cihazınızı seçerken ne kadar enerji tükettiğini gösteren enerji sınıfı birimine göz atmalısınız. Bu birim A harfinden F harfine giden sıralama ile verimliliği gösterir. A grubu, bu sınıflar içinde en verimlisi olup aynı performansı minimum enerji harcayarak yerine getirir.

Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılır?

Hemen her ev ve ofiste mutlaka bulunan beyaz eşyalardan biri olan buzdolapları, aile ve toplum sağlığı için büyük önem taşırlar. Gıdaların bozulmadan, sağlıklı bir biçimde tüketilmesi için buzdolabının sunduğu serin ortam önemlidir. Peki, gıdaların sağlıklı bir biçimde saklanabilmesi için buzdolabı temizliği nasıl yapılmalı? Buzdolabının içini temizlemeden önce mümkünse tamamen boşaltın. Böylece daha rahat bir biçimde temizlik yapabilirsiniz. Deterjan kullanmadan tüy, iplik bırakmayan bir bezi ıslatarak dolabın içini silin. Dilerseniz temizlik amacıyla üretilmiş olan beyaz sirkelerden alıp temizleme suyuna biraz ilave ederek mikropların kırılmasına yardımcı olabilirsiniz. Ardından gıdaları kontrol ederek, bozulmuş olanları ayırarak tekrar dolaba yerleştirin. Bu işlemi alışveriş öncesinde tekrarlayarak dolabınızı sürekli temiz ve düzenli tutabilirsiniz.

Beyaz Eşya Kullanırken Karşılaşılabilecek Sorunlar Nelerdir?

Öncelikle yapmanız gereken şey sorunu bulmaktır. Daha sonra kullanma kılavuzuna bakmak size küçük sorunlarda yardımcı olacaktır. Eğer sorun devam ediyorsa veya başa çıkamayacak kadar büyük bir sorunsa teknik servisle iletişim kurmalısınız. Beyaz eşyanızın garanti kapsamı içinde olması bütçeniz açısından size yardımcı olacaktır. Eğer kullandığınız beyaz eşya garanti süresi içindeyse ve ürün elinizde olamayan sebeplerden dolayı bozulduysa kullandığınız beyaz eşyayı değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Ola ki arıza çıktığında garanti süresi dolduysa ve teknik servis yeterli değilse ürünü değiştirmeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Beyaz Eşya Fiyatları ve Beyaz Eşya Kampanyaları Nasıl Takip Edilir?

Beyaz eşya fiyatları, genellikle kura endekslidir. Bununla beraber enerji tüketim alışkanlığı, tasarım, malzeme kalitesi, marka algısı, yeni sezon ürün etiketi gibi pek çok detay fiyata etki eder. Yıl boyunca devam eden beyaz eşya kampanyaları genellikle bahar ve yaz döneminde yoğunlaşır. Markaların beyaz eşya kampanyalarını takip etmek, aradığınız beyaz eşyaları en uygun fiyatlarla almak üzere Cimri.com ile kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca mağazaların kredi kartlarına sağlamış olduğu taksit imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyaya olan taksit sayısının da arttırılmasıyla beraber taksitle beyaz eşya sahibi olmak artık daha kolay. Taksit imkânıyla aylık ödemeleri size çok fazla yük oluşturmayacak şekilde ayarlayarak dilediğiniz beyaz eşyayı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ne kadar beyaz eşya alırken önemli olan fiyatından çok işinize ne kadar yarayacağı olsa da, fiyatı da kararımızı etkileyen faktörlerden biridir. Alacağınız beyaz eşyaya, markasına ve modeline göre fiyat değişir. 38 TL’den 59.811 TL’ye kadar çok geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan Beko, Vestel, Ariston ve Arçelik gibi onlarca marka arasından birçok ürüne Cimri.com aracılığıyla ulaşabilir, bütçenize en uygun beyaz eşyayı rahatlıkla bulabilirsiniz. İster peşin ister şimdi alıp sonra ödemeye başlayacağınız taksitli beyaz eşya fırsatlarını kaçırma.