Arçelik Kahve Makineleri

Arçelik Kahve Makineleri Fiyatları

27 Ürün gösteriliyor.
Ürün Çeşidi
Kahve Tipi
Mevsim
Otomatik Kapanma
Süt Köpüğü Hazırlama
Kablo Sarma Bölmesi
Damlama Önleyici
Su Seviye Göstergesi
Köpürtme Ucu
Kahve Öğütücü
Sesli İkaz
360 Derece Döner Taban
Isınma Emniyeti
Su Bitme Emniyeti

Arçelik Kahve Makineleri

Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Kahve Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Kahve Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Kahve Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Nehir Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Tefal Düdüklü Tencereler
 • Hisar Tencere / Tava Setleri
 • Liebherr Derin Dondurucular
 • Simfer Ankastre Setler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  Arçelik K-3200 Mini Telve 3 Fincan Kapasiteli Kahve Makinesi Gri
  42 yorum

  Arçelik K-3200 Mini Telve 3 Fincan Kapasiteli Kahve Makinesi Gri

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Kahve Makineleri

  Arçelik 1995 yılından beri ürünleri ile hayatımızda yer alan bir şirkettir. Birbirinden farklı ülkelerde satış ve pazarlama hizmeti olan arçelik ürünleri ile Türkiye’de de yıllar içerisinde hatırı sayılır noktaya gelmiştir. Arçelik ürünlerinde küçük ev aletleri de her geçen gün kurduğu 11 markayla dünya çapında teknolojik gelişmelerle hayatımızı her alanda kolaylaştırmayı hedef alır. Dijitalleşmenin hayatın her alanına nüfuz ettiği günümüzde satış, pazarlama ve iletişim kanallarında da yenileşme ihtiyacı doğduğundan Arçelik A.Ş, dünyada ve ülkemizde yeni gelişen hareketli ve interaktif ekran kullanımları ile ilgili ürünlere yatırım yapmaya devam eder. Kurumsal çözümler konusunda da Arçelik A.Ş.’yi sektörde farklılaştıran en önemli nokta yaygın bayi, yerinde ve uzaktan hizmet veren servis ağıdır. Arçelik beyaz eşya ve küçük ev aletleri üretiminde her geçen gün gelişmekte ve daha iyi hizmet sağlama hedefindedir. Arçelik kahve makinesi elektrikli süpürge, ütü, su sebili, mutfak makinesi, tost makinesi, ekmek kızartma makinesi ve saç kurutma makinesi gibi evde temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kaliteli çözümler sunar. Bunlardan en çok kullanılan ürünlerden birkaçı çay ve türk kahvesi yapma makineleridir. Türk kahvesi aile ve arkadaş sohbetlerinde olmazsa olmazlardan biri. Siz de arçelik sayesinde efor harcamadan kolaylıkla köpüklü türk kahveleri yaparak bu zamanı sevdiklerinize harcayın.

  Arçelik Kahve Makinesi Modelleri

  Arçelik kahve makinelerinde mor ve siyah renkler ağırlıklı kullanılır. Tercih edilen iki ayrı seriden biri arçelik kahve makinesi k 3300 dır. Bu kahve makinesi ışıklı ve sesli uyarı sistemiyle kahveniz hazır olunca size haber verir. 670 watt gücündedir. Makinenin cezve malzemesi plastikten yapılmıştır. Eğer kahveyi ses uyarısından sonra almakta gecikirseniz, kahve taşırmama özelliği sayesinde kahveniz dökülmeden korunmuş olur. Bu da arçelik’in cook sense olarak adlandırdığı teknoloji sayesinde gerçekleşir. Kahve hazırlarken, pişirme haznesinin tabanının altında su damlacıklarının olmamasına dikkat edin. Aksi takdirde su damlacıkları sıcak tabana temas eder ve rahatsız edici bir ses oluşturur.

  Kahveniz içime içmeye hazır olduğunda makine otomatik olarak ısı sistemini kapatır. Pişirme işlemi tamamlandıktan sonra cihaz sesli bir uyarı verir ve kırmızı durum ışığı yanıp sönmeye başlar. 3 fincan kapasitesine sahiptir. En çok tercih edilen serinin diğer bir modeli ise ise arçelik kahve makinesi mini telvedir. Bu model kırmızı ve 670 watt gücündedir. Bu model kırmızı renktedir ve cook sense teknolojisi sayesinde cezvedeki köpüğün seviyesini otomatik olarak algılar ve kahveniz tamamen piştiğinde kırmızı bir alarmla haber verir. Pişirdiğiniz her fincanda kahvenizi köpüklü ve istediğiniz kıvamda hazırlayabilirsiniz. Tek tuşla kontrol özelliği sayesinde evde kolayca ve hızlıca türk kahvesi hazırlayabilirsiniz. Pişirme süresi 1 kişilik kahve için 1-1.5 dk 2 kişilik kahve için 1.5-2.5 dk ve 3 kişilik kahve için ortalama 2-3.5 dk.' dır. Kahveyi bu kadar kısa sürede ve ustalıkla hazırlayan arçelik kahve makinaları kahvenin kaynama noktasını belirleyerek her seferinde size aynı lezzet ve kaliteyle kahve keyfi sunar. Arçelik kahve makinesi telve modelinde otomatik su alımı vardır. Otomatik karıştırma sistemi ile bol köpük ve kıvamlı kahve içimi sağlar. Kahve pişerken başında bekleme özelliğini kaldıran teknoloji güvenli sistemiyle kahve yapımında sizin için her şeyi düşünür. Gümüş renkli cezve rengiyle beraber tam olarak 4 fincan kahve pişirme kapasitesine sahiptir. Arçelik lokum kahve makinesi ise diğer modellerle aynı olarak kahvenin taşmasını otomatik önler ve kahveniz hazır olunca alarm sistemi ile haber verir. 4 adet fincan kapasitesine sahiptir ve watt gücü 500’dür.

  Arçelik Kahve Makinesi Fiyatları

  Arçelik kahve makineleri sağladığı özelliklere ve sunduğu ekolojik yeniliklere göre farklı fiyatlarda seçenekler sunar. Arçelik türk kahve makinesi fiyatı makinenin watt gücüne ve yapımında kullanılan malzemeye bağlıdır. Kahve makinesi otomatik su alımı sağlıyorsa bu da fiyata yansıyacaktır. Bütçenize uygun olan seçenekler arasından sizin evde kahve ihtiyacınızı sağlayan kahve makinesine ulaşabilirsiniz. Model fiyat karşılaştırması yapmak için cimri.com’u kullanabilirsiniz ve böylelikle arçelik kahve makinesi en ucuz ve en avantajlı olarak size istediğiniz ideal türk kahvesini saniyeler içinde hazırlamış olur. 

  Arçelik Kahve Makinesi Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

  Arçelik kahve makinenizi satın almadan önce arçelik kahve makinesi yorumlarını okumak size makinenin uzun vadede ve aynı zamanda satın almadan sonra nasıl bir performans ile hizmet edeceğini öğrenmeniz için bir fikir verir. Makinenin hangi özelliklere sahip olduğunu satın almadan önce inceleyin. Arçelik satın almadan sonra da size garanti sunar ve makinenin herhangi bir arıza durumunda size en yakın yetkili bayisine başvurarak tamirini sağlamanıza olanak sunar. Alacağınız türk kahvesi makinesi size uzun yıllar istediğiniz kıvamda ve lezzette türk kahvesi yapma olanağı sağlar. Satın almadan önce ürünün sizin ihtiyaçlarınıza uygunluğunu ve fiyat performans dengesini detaylı incelemek iyi bir fikirdir. Böylelikle satın alma sonrasında kötü bir sürpriz yaşamazsınız. Makineler kahve yapmayı bir dokunuşla halledecek kadar gelişmiş teknolojiye sahiptir. Satın aldıktan sonra kullanma kılavuzunu dikkatle okuyun ve makinenin nasıl çalıştığını ve bakımını nasıl yapacağınızı öğrenmek makinenizin kullanım ömrünü uzatır. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery