track source
track source

Arçelik Kahve Makineleri

Arçelik Kahve Makineleri Fiyatları

26 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ürün Çeşidi
Kahve Tipi
Otomatik Kapanma
Süt Köpüğü Hazırlama
Kablo Sarma Bölmesi
Damlama Önleyici
Su Seviye Göstergesi
Köpürtme Ucu
Kahve Öğütücü
Sesli İkaz
360 Derece Döner Taban
Isınma Emniyeti
Su Bitme Emniyeti

Arçelik Kahve Makineleri

Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Kahve Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Kahve Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Kahve Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Nehir Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Tefal Düdüklü Tencereler
 • Hisar Tencere / Tava Setleri
 • Liebherr Derin Dondurucular
 • Simfer Ankastre Setler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  Arçelik K-3200 Mini Telve 3 Fincan Kapasiteli Kahve Makinesi Gri
  42 yorum

  Arçelik K-3200 Mini Telve 3 Fincan Kapasiteli Kahve Makinesi Gri

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Arçelik Kahve Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  12 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 26 Arçelik Kahve Makineleri modeli içerisinde en ucuz Arçelik Kahve Makineleri fiyatı 75.9 TL iken, en yüksek Arçelik Kahve Makineleri fiyatı 4496.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 12 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Arçelik Kahve Makineleri fiyatı ise 920.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arçelik Kahve Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Kahve Makinesi

  Kahve, kahve ağacının çekirdeklerinin kavrulup öğütülmesi sonucu elde edilen toz karışımdır. İçerisine süt veya su eklenerek yapılan bu içeceği pişirmek için uzun yıllardır cezve kullanılır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kısa süre içerisinde birden çok kahve servisi hazırlamak için kahve makineleri tasarlanır. Uzun yıllardır beyaz eşya sektöründe yer alan Arçelik, teknolojiye ayak uydurarak kendi kalitesini kahve makineleri ile buluşturur. Arçelik kahve makinesi; kırmızı, siyah, mor ve gümüş gibi farklı renkler kullanılarak tasarlanırken günümüzde mutfakların vazgeçilmez küçük ev eşyaları arasında yerini alır. Elektrik ile çalışan bu ürünler sayesinde kısa zamanda kahveler hazır olur. Türk kahvesi makinesi, espresso makinesi ve filtre kahve makinesi seçenekleri ile Arçelik kullanıcıların çeşitli kahve ihtiyaçlarını kolayca karşılar. Farklı fincan veya litre kapasitesine sahip olan kahve makineleri ev, iş yeri, ofis gibi ortamlarda rahatlıkla kullanmak için tasarlanır. Cezve ile yapımı uzun süren kahveler makineler sayesine kısa sürede tadını ve aromasını kaybetmeden hazır olur. 

  Arçelik Kahve Makinesi Modelleri ve Özellikleri

  Mutfağın vazgeçilmez lezzetlerinden olan kahvenin; Türk kahvesi, filtre kahve, espresso, latte gibi onlarca farklı türü vardır. Geçmişi Osmanlı zamanına kadar dayanan Türk kahvesi birçok kullanıcının vazgeçilmez içeceklerinde biridir. Arçelik kahve makinesi modelleri arasında Türk kahvesi yapmaya yarayan elektronik makineler bulunur. Türk kahvesi makinesi modelleri, kendi arasında tekli ve 2’li olarak gruplara ayrılır. Arçelik kahve makinesi tekli olarak tasarlanan modeli 2, 4, 6 fincan kapasiteli olarak tasarlanır ve içerisinde bulunan cezve malzemesi plastik veya paslanmaz çeliktir. Tekli hazneye sahip olan Arçelik kahve makinesi K 3300, ışıklı ve sesli uyarıya sahiptir ve pişmeyi algılama teknolojisi vardır. Taşmayı önleyen Anti Spill teknolojisine sahip bu ürün tek tuşla kontrol edilirken 670 W elektrik harcar. Arçelik kahve makinesi ikili seçenekler, tek seferde 4 fincan kahve hazırlamak için tasarlanır ve 2 adet cezveye sahiptir. Her bir cezvenin kendine ait açma kapama tuşu vardır ve bu sayede sadece tek haznesi de kolayca kullanılır. Bazı çift hazneli Türk kahve makinelerinde farklı litre kapasitelerinde su tankı bulunur. İçerisine kahve, isteğe göre şeker eklendikten sonra tuşa basıldığında istenilen fincan adetinde su akar ve kahve hazırlanır. Arçelik kahve makinesi su hazneli modellerinde su az kaldığında uyarı veren gösterge sistemi de bulunur. Siyah ve gümüş rengi bir arada kullanarak şık bir şekilde tasarlanan Arçelik kahve makinesi TKM 9961 6 fincan kapasitesine sahiptir. Cezve malzemesi paslanmaz çelik olan bu model 1,5 lt kapasiteli su tankına sahiptir. İndüksiyonlu ısıtmaya sahip bu kahve makinesi çalışırken iptal etme özelliğe de sahiptir. Arçelik Türk kahvesi makinesi haricinde filtre kahve hazırlamaya yarayan kahve makineleri de üretir. Arçelik filtre kahve makinesi modelleri otomatik kapanma sistemi ve damlama emniyeti ile üretilir. 10 fincana kadar kapasiteye sahip olan makineler de su göstergesi bulunur. Arçelik espresso kahve makinesi öğütme ünitesi ve su tankı ile üretilirken makinelerde fincan boyutu seçme özelliği de bulunur. Bu özellik sayesinde kullanıcılar istedikleri miktarda espresso kahveyi içebilir. 

  Arçelik Kahve Makinesi Fiyatları

  Arçelik Türk kahvesi, filtre kahve ve espresso kahve için tasarlanan farklı özelliklere sahip birden çok kahve makinesi modelleri imal eder. Arçelik kahve makinesi fiyatları ürünlerin kullanım amacı, kapasitesi, tekli, çiftli veya üçlü gibi farklı özelliklerine göre farklılık gösterir. Su hazneli olarak üretilen kahve makinesi fiyatları cezveye su eklemeli olarak üretilen modellere göre daha yüksek fiyattan satışa sunulur. Cezve sayısı Türk kahvesi makinelerinin fiyatını etkileyen başlıca faktörlerdendir. 1 cezveye sahip modeller 2 fincan kapasiteye sahip olarak üretilir ve daha uygun fiyatlarda satışa sunulur. 3 cezveye sahip olan model ise 9 fincan kapasiteye sahiptir ve bu özellik de fiyatın yüksek olmasına neden olur. Modellerde bulunan ekstra fonksiyonel özellikler fiyatlandırmada göz önünde bulundurulur. Filtre kahve makinesi fiyatları makinenin tek seferde kaç fincan kahve yaptığına göre farklılık gösterir. Ayrıca Arçelik kahve makinesi fiyatları harcadığı elektrik ve enerji tasarrufuna göre modeller arasında farklılık gösterir. Bütçenize en uygun Arçelik kahve makinesi satın almadan önce cimri.com internet sayfasından fiyatları karşılaştırabilirsiniz. 

  Arçelik Kahve Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Günün her anında içilmesi oldukça zevkli olan kahve türleri farklı yapma teknikleri uygulanarak hazırlanır. Arçelik kahve makinesi satın almadan önce hangi kahve türünü yapmak için makine aradığınıza karar verebilirsiniz. Türk kahvesi makinesi satın alırken makinenin tek seferde kaç fincan kahve hazırladığına dikkat edebilirsiniz. Eğer ki kalabalık bir ortam için Türk kahvesi makinesi satın alacaksanız 9 fincan kapasiteye sahip modeli tercih edebilirsiniz. Arçelik kahve makinesi satın alırken ürünlerin özelliklerini inceleyerek otomatik kapama sistemi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Tek cezveye sahip kahve makinesi tek seferde 2 fincan kahve hazırlar. Tek seferde 4 veya 6 fincan kahve hazırlamak için Arçelik kahve makinesi çiftli modellerini tercih edebilirsiniz. Arçelik kahve makinesi 2 li hazneye sahip olup bazı modellerinde su tankı bulunur ve bu sayede cezveye su eklemeye gerek kalmadan makine kendi haznesinden su kullanarak kahveyi hazırlar. Arçelik kahve makinesi satın alırken ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelere dikkat edebilirsiniz ve uzun yıllar kullanmak için plastik hazneye sahip modeller yerine paslanmaz çelik kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery