track source

Arçelik Kahve Makineleri

En Ucuz Arçelik Kahve Makineleri Fiyatları

22 Ürün gösteriliyor.
Ürün Çeşidi
Kahve Tipi
Mevsim
Otomatik Kapanma
Süt Köpüğü Hazırlama
Kablo Sarma Bölmesi
Damlama Önleyici
Su Seviye Göstergesi
Köpürtme Ucu
Kahve Öğütücü
Sesli İkaz
360 Derece Döner Taban
Isınma Emniyeti
Su Bitme Emniyeti
Çok Arananlar

Arçelik Kahve Makineleri

Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Kahve Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Kahve Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Kahve Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Nehir Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Tefal Düdüklü Tencereler
 • Hisar Tencere / Tava Setleri
 • Liebherr Derin Dondurucular
 • Simfer Ankastre Setler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Kahve Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  Cimri'nin Seçimi

  Arçelik Kahve Makinesi

  Ünlü yazar, yönetmen, filozoflar ve bilim insanlarının kahve ile ilgili bir sözüne mutlaka rastlanır. Çok eski bir geçmişi olduğu için her çağda ve her toplumda farklı bir his ve pişirme yöntemiyle varlığını ileriye taşımış bir içecektir kahve. Ülkemizde de özellikle Türk kahvesi olarak yaygın bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Arçelik kahve makineleri de bu çok eski tutkuya yol arkadaşlığı etmektedir. Mevcut olan ve sürekli yenilenen modelleriyle kahve var oldukça bu yeniliği takip edecektir. Pişirme şekilleri yıllar içinde değiştikçe modeller de ona göre şekil almaya devam etmektedir. Ama eski usul sevenlere de bu keyfi yaşatmayı ihmal etmemektedir. Kahve içme şekli toplumdan topluma değişiklik gösterse de zamanla ortak bir zevke de dönüşmektedir. Bu yenilikleri takip etmek için hem çağı hem de insan zevklerini yakından takip etmek markanın her zaman tercih ettiği bir yöntem olmuştur. Bu sebeple Arçelik kahve makinesi modelleri kahve içme şekilleri ve kullanım alanlarına göre çeşitliliği arttırmaya devam etmektedir.

  Arçelik Kahve Makinesi Modelleri

  Arçelik kahve makinesi, markanın diğer üretmiş olduğu ürünler gibi uzun yıllar kullanıma uygundur. Tıpkı ‘’Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır’’ deyiminde bahsedildiği gibi. Arçelik kahve makineleri, çeşit olarak daha çok filtre kahve ve Türk kahvesi olarak raflarda yerini almıştır. Arçelik kahve makinelerinin filtre kahve modellerinin bazıları şöyledir: In Love, 1800 ml su hazneli, 12 fincan kapasiteli filtre kahve makinesi. Kahvenin sertlik seçimini kullanıcıya bırakan bir moda sahiptir. Kullanıcı tercihine göre yumuşak, orta ya da sert kahve elde edebilir. Özellikle gelen misafirlerin kahveyi farklı sertlikte seveceği düşünülünce güzel bir özellik olarak makineye artı sağlamaktadır. Fincan adeti olarak da fazla bir kapasiteye sahip olması kalabalık bir davette ya da işyeri kullanımında kolaylık sağlar. Sıcak tutma fonksiyonu sayesinde kahve keyfi uzun sürelere yayılır. Aksesuarları, bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Damlama önleyici bir fonksiyonu da mevcuttur. Bu da mutfak tezgahının ya da konulan herhangi bir alanın kirlenmemesi açısından detaylı düşünülmüş bir özelliktir. Arçelik kahve makinesi modellerinden bir diğeri de Resital filtre kahve makinesidir. Bu modelin özellikleri de daha yoğun aroma fonksiyonu, otomatik kapanma, çıkabilir su tankı, yıkanabilir pot ve 10 fincan kapasitesidir. Başka bir Arçelik kahve makinesi modeli ise K 8580 1000 W 10 fincan kapasiteli filtre kahve makinesidir. Bu modelde de kahve sertliğini seçme ayarı mevcuttur bunun yanında LCD ekrana da sahiptir. Yine damlamayı engelleyen bir fonksiyon da vardır. Benzer özelliklere sahip bir diğer Arçelik kahve makinesi modeli de K 8580 R Eternity kahve makinesidir. 

  Arçelik Türk kahve makinesi modelleri çeşit bakımından çok zengindir. Başta Arçelik tekli kahve makinesi ve Arçelik ikili kahve makinesi olmak üzere aynı modelin iki farklı yorumu mevcuttur. İkili Türk kahvesi makinesinin en bilinen modeli, K-3190P Telve Türk kahve makinesidir. Toplamda 4 fincan kapasitesine sahiptir. Farklı tercih edilen kahve seçeneklerini kolay pişirmek açısından özellikle işyerlerinde kullanımı oldukça uygundur. Türk kahvesini hızlı ve köpüklü bir kıvamda pişirme özelliğine sahiptir. Hazır olduğunda sesli uyarı sistemi sayesinde haber verir bu sayede o sırada başka bir işle ilgilenme olanağı da sunar. Temizliği de oldukça kolaydır. Taşma önleyici özelliği de buna destek olmaktadır. Makinenin püskürtme özelliği sayesinde kahveyi karıştırmaya gerek kalmamaktadır. Başında beklemeden sadece kahveyi koyup hazır olduğunda da fincana aktarmak yeterli olacaktır. TKM 9961 B Telve Türk kahvesi makinesi modelinin diğerine göre daha artı özelliği ise 6 fincan kapasitesine sahip olmasıdır. Geniş bir su haznesine sahiptir. Bu diğer model için de geçerlidir. Yine aynı şekilde temizlemesi kolay bir yapıya sahiptir. İki fincan kapasiteli bir diğer model de K 3300 670 W Türk kahvesi makinesidir. Arçelik kahve makinelerinin Türk kahvesi modellerinin genellikle temel özellikleri aynı ya da benzer olup fincan kapasitesine göre farklılık gösteren başka çeşitleri de mevcuttur. K 3700 2600 W 400 ml su hazneli model toplamda 9 Fincan kapasiteye sahiptir. Diğer temel özellikleri ise aynıdır. Yine işyerleri, kafeler, restoranlar için ideal bir makinedir. Aynı anda birçok kişiye kahve servisi yapılabilmesini sağlamaktadır. 

  Arçelik Kahve Makinesi Fiyatları

  Kahve makineleri daha önce de bahsedildiği gibi çalışma prensibi filtre kahve ve Türk kahvesi olmak üzere iki farklı prensiptedir. Filtre kahve makinelerinde en çok tercih edilen markalardan bazıları Fakir, Delonghi, Electrolux, Philips, Arçelik, Arzum, Bosch, Homend, Vestel denilebilir. Bu markalar arasında fiyatlar ürün özelliklerine göre değişmektedir. Bunlar, su hacmi ve bardak kapasitesi gibi özelliklerdir. Bu özellikler baz alınarak filtre kahve makineleri markalara göre 200-1500 TL arasında farklılık göstermektedir. 

  Türk kahvesi makinesinde ise en çok tercih edilen markaların bazıları Arçelik, Vestel, Arzum, Arnica, King, Arzum denilebilir. Bu markalar arasında sadece cezve görünümünde üretilmiş modeller de mevcuttur. Bunlar arasında da plastik ve çelik olarak üretilmiş çeşitler vardır. Makine formatına göre fiyatlar daha uygundur. Ancak Arçelik Türk kahvesi makinesi formatında olan ürünler arasında fiyat ortalaması 350-1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

  Arçelik Kahve Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  Arçelik kahve makinesi modelleri alırken tercih edilen kahve türüne göre bir model arayışına girilmelidir. Ve kahve makinesinin nerede kullanılacağı da aynı şekilde tercihte önemli bir rol oynamaktadır. Türk kahvesi makinesi tercih edildiğinde hem alınan yer hem de o yerde mevcut olan kişi sayısı da hesaba katılmalıdır. İşyeri için alınıyorsa 4 ya da 6 fincan kapasiteli Arçelik Türk kahvesi makinesi tercih edilmesi çok daha uygun olacaktır. Hem fincan kapasitesinin fazla olması dolayısıyla çok fazla kişiye hizmet edilebilecek hem de makinenin özellikleri sayesinde başında beklemeden bir diğer işle ilgilenilebilecek bir ortam sağlayacaktır. İşlem bitince makine sesli uyarı sistemi sayesinde haber verecek ve kişiye sadece fincana doldurması kalacaktır. Kafe, restoran tarzı yerler için ise kahve keyfi açısından çok faydalı olacaktır. Bu tarz işyerlerinde zaman önemli olduğundan karıştırmaya ve ek bir işleme gerek duymadan köpüklü ve hızlı bir kahve elde edileceği için çok pratik bir sonuç elde edilecektir. Türk kahvesi makinesi ev için alınıyorsa yine evdeki kişi sayısına göre bir seçim yapılmalıdır. Az kişi yaşayan ve çok misafir ağırlamayan kullanıcılar için Arçelik tekli kahve makinesi yeterli olacaktır. Hem az kişi hem de aynı zamanda mutfak tezgâhı ufak olan kullanıcılar için ideal bir Arçelik Türk kahvesi makinesidir. Ancak Arçelik ikili kahve makinesinin 4 fincan kapasiteli modelleri de az kişideki aileler için kullanıma uygun ürünlerdir. Kahve artıklarından düzenli olarak makineyi de cezveyi de temizleyerek uzun süreli bir kullanıma sahip olunabilir. 

  Bir diğer Arçelik kahve makinesi modeli de filtre kahve makinesidir. Bu ürünü alırken de aynı şekilde kullanılacak yer ve kişi sayısı önemli bir ölçüttür. İşyerlerinde fincan sayısı fazla ve su hazne boyutu çok olan modeller tercih edilmelidir. Yine uzun süreli kullanıma sahip olmak için rutin temizleme işlemleri aksatılmadan yapılmalıdır. Geniş ve kolay ulaşılabilir bir servis güvencesi sağladığı için Arçelik kahve makinesi modelleri kafe, restoran gibi alanlarda sıkıntı yaşanmadan kullanılabilir. Ayrıca işyerleri ya da ev için zaman ayarlama özelliği de olan Arçelik kahve makinesi modellerini seçmek, zaman kazandırması ve kahveyi istendiği anda hazır bulmayı sağladığı için tercih edilebilir. 

  track source