track source

Kahve Makineleri

En Ucuz Kahve Makineleri Fiyatları

1014 ürün gösteriliyor.
Sıcaksu Ucu
Kablo Sarma Bölmesi
Kahve Tipi
Su Seviyesi Göstergesi
Kahve Yapma Kapasitesi
Otomatik Kapama
Isıtma Gücü
Su Hazne Kapasitesi
Süt Köpüğü Hazırlama
Damlamayı Önleyen Otomatik Anti-Drip Sistemi
Köpürtme Ucu
Kablosuz Kullanım
Kahve Öğütücü
Sesli İkaz
360° Döner Taban
Kahve Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kahve Makineleri modelleri ve Kahve Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kahve Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Philips, Arçelik, Vestel, Arzum. 1014 adet Kahve Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Kahve Makinesi Nedir?

Kahve makineleri, kahve zevkinizi 2 katına çıkartacak, hızlı ve seri bir şekilde evde, ofiste kısacası her yerde pratik bir şekilde kahve yapmanızı sağlayacak muazzam bir alettir. En kaliteli kahveyi içmek istiyorsanız Cimri.com farkı ile Arçelik, Beko, Korkmaz gibi kaliteli markalar arasında kolayca karşılaştırma yapabilir kendinize en uygun kahve yapma makinesini bulabilirsiniz.

Kahve Makinesi Nasıl Kahve Yapar?

Kahve makineleri, içerisine attığınız kahve çekirdeklerini veya öğütülmüş kahveyi seçiminize göre, köpüklü, köpüksüz veya filtreli şekilde sunuyor.

Kahve Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir fincanının 40 yıl hatırı olan kahvenin; uykunuzu açma, konsantrasyonunuzu arttırma, zekanızı keskinleştirme, daha sağlıklı düşünebilme gibi faydaları vardır. Böyle faydalı bir içeceği yapan makineyi de alırken bazı şeylere dikkat edilmelidir. İlk dikkat edilmesi gereken şey kahve makinesini nerede kullanacağınızdır. Eğer evde kullanacaksanız büyük bir kahve makinesi almanıza gerek yoktur, fakat iş yeri veya okul gibi büyük yerlerde kullanacaksanız büyük bir makineye ihtiyaç duyacaksınız. Daha sonra hangi tür kahve seviyorsanız alacağınız makineye de ona göre karar vermeniz gerekiyor. Türk kahvesi yapan makineler farklıdır filtre kahve yapan makineler farklıdır. Her çeşit kahveyi yapan makineler olsa da fiyatları biraz pahalıdır. Ayrıca hem kapsüllü hem de direk kahve koyarak kahve yapan makineler de mevcuttur. Bu makineler çok daha avantajlıdır. Çünkü kapsüllü kahveler aroma ve lezzet bakımından çok çeşitli ve alternatiflidir. Her zaman kapsül bulamama ihtimaline karşı da normal kahve koyarak kahve keyfinize devam edebilmeniz için bu tür çifte standarda sahip makineler oldukça iyidir. Öte yandan bazı makinelerde süt ve şeker koyma bölümü olmaz. Süt ve şekeri su ile beraber koyabilirsiniz fakat aynı lezzeti vermeyeceği için süt ve şeker koyma bölümü olan makineleri tercih etmeniz sizin için avantajlı olacaktır.

Kahve Makinelerinin Fiyatları Ne Kadardır?

Ev tipi kahve makineleri ve ofis tipi kahve makineleri arasında oldukça büyük bir fiyat farkı vardır. 25 TL’den başlayan kahve makinelerinin fiyatı 32.000.00 (otuz iki bin) TL’ye kadar varabilmektedir. Cimri.com’da bütçenize en uygun kahve makinelerini bulabilirsiniz.