track source
track source

Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank

Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank Fiyatları

1384 Ürün gösteriliyor.
Hızlı Şarj Etme
El Feneri Özelliği
Kablosuz Şarj
Giriş Bağlantı Tipi
Çıkış Adedi
Ağırlık
Güneş Enerjisi
Doluluk Göstergesi
Fazla Şarj Koruması
Dalgalanma Koruması
Darbeye Karşı Dayanıklılık
Fazla Akım Koruması
Hızlı Şarj Etme Teknolojisi
Hızlı Şarj Olma Teknolojisi
Gövde Malzemesi
Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank modelleri ve Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Asus, Teleplus, Samsung. 1384 adet Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank markası:

En Çok İncelenen Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Temmuz 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1384 Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank modeli içerisinde en ucuz Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatı 2755.83 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Temmuz 2021 tarihinde ortalama Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank fiyatı ise 81.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank

Teknolojinin gelişmesi ve hızla yayılması ile birlikte teknolojik cihazlarda sıklıkla kullanılır hale gelir. Bilgisayarlardan çok sonra üretilen cep telefonları, tabletler, müzik çalar cihazları kullanıcıların hayatının vazgeçilmezleri arasına girer. İnternetten araştırma yapmak, sosyalleşmek, müzik dinlemek gibi sayısız aktiviteyi gerçekleştirmeye yardımcı olur. Uzun süreler kullanılan bu cihazların bir de şarjı bulunur. Belli bir süre doldurulan bu şarjlar kullandıkça biter. Her gün bambaşka yerlerde bulunan kişiler her an cihazları şarj etme şansı bulamaz. Bu durumda devreye powerbanklar girer. Powerbank akıllı cep telefonları, tabletler gibi teknolojik cihazların şarj edilmesine yardımcı olur. Küçük boyutlarda üretilen bu taşınabilir şarj aletleri günlük hayatta sıklıkla kullanılır. USB giriş - çıkış birimleri yardımıyla önce powerbank şarj edilir. Daha sonra evde, ofiste, arabada, kısacası cihazınızın şarjının bittiği her yerde kullanılabilir. USB kablosu yardımıyla cihaz ve powerbank birleştirilir. Bu sayede şarjı biten cihazın şarjının dolmasına yardımcı olur. Taşınabilir şarj cihazı için kullanılan bir birim bulunur. MAh birimi taşınabilir şarj aletinin bir defada en fazla ne kadar enerji depolayacağını gösterir. MAh birimi yüksek olursa cep telefonun bataryası uzun süre dayanır. Büyük ekranlı telefonlarda yüksek mAh değerine sahip bataryalar bulunur. Bu sayede yüksek performans elde edilebilir. Bir başka değer de Amper olarak bilinir. Amper değeri akımın şiddetini gösterir. Bu değerlere göre üretilen powerbank modellerinin belli başlı özellikleri bulunur. 

Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank Modelleri ve Özellikleri

Powerbank 10000 mah kapasiteye sahip taşınabilir şarj cihazının pili Lityum Polimer veya Lityum İyondan üretilir. Cihazın üzerinde bulunan gösterge paneli sayesinde powerbankın ne kadar şarjı kaldığı takip edilebilir. Gösterge tipi 4 seviyeli LED olarak üretilir. Cihaz açık veya kapalı konumdayken bir şarj aletine bağlı ise LED göstergesi turuncu ışık verir. Taşınabilir şarj aleti açık veya kapalı olduğunda ise bir şarj aletine bağlanır ve batarya tamamen dolduktan sonra LED göstergesinde yeşil ışık yanar. Powerbank cihazı çalıştırmayacak kadar azalınca kapaIı konuma geçmiş ve şarj oluyorsa LED göstergesi batarya seviyesinin çok düşük olduğunu bildirmek amacıyla açık kırmızı ışık verir. Ürün açıkken batarya seviyesi %15’in altına düşerse ve cihaz şarj olmuyorsa LED göstergesi belli aralıklar ile kırmızı ışık yakar. Type C powerbank yeni nesil bağlantı standardı olarak bilinir. USB Type-C, şarj etme, veri transferi, video özelliklerinin hepsini tek bir bağlayıcıyı ayna anda sunar. Her bağlantı tek bir porttan yapılabilir. USB, VGA, HDMI, display ve güç port girişlerini tek bir yerde toplar. Laptop gibi büyük bataryası bulunan ve hızlı dolum gereksinimi duyan cihazlar da kullanılabilir. Bu cihaz sahip olduğu birden fazla fonksiyonu ile ekstra avantaj sağlar. Powerbank 20000 mah kapasiteli taşınabilir şarj cihazı modellerinin bazılarında ekstra el feneri özelliği bulunur. Bu sayede karanlık ortamlarda ışık ihtiyacını giderir. Powerbank maksimum 600 kere doldurulabilir. Powerbank hızlı şarj özelliğine sahip modeller daha yüksek çıkış amperine sahip şarj cihazları denilebilir. 5v 2A güce sahip olan powerbank, 1 saatte 2000 mAh’lik bataryayı doldurabilir. Hızlı şarj teknolojisine sahip pek çok model bulunur. Genellikle akım daha fazla yükseltilir. Şoklanan batarya sayesinde cihazın daha hızlı şarj olması sağlanır. Powerbank 30000 mah kapasitesi ile yüksek verim sağlar. Bu sayede evde, okulda, ofiste, cafede kısacası her yerde kolaylıkla kullanılır. Powerbank güneş enerjili modeller aynı zamanda solar powerbank olarak da bilinir. Diğer modellere göre ekstra bir şarj etme yöntemini barındırır. Güneş enerjisi ile şarj olan powerbanklar elektrik olmasa bile şarj olabilir. Güneşin olduğu her an şarj olan powerbank, normal powerbanklar gibi elektrik fişinden şarj edilebilir. Powerbankların güneş enerjisi özellikleri de bulunur. LED göstergeler şarj durumu hakkında bilgi verir. 10.000 mah powerbank modelleri ise dolum sayısının fazla olması özelliği ile taşınabilir şarj cihazı kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilir. 

Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Taşınabilir şarj cihazı satın alırken ihtiyaçları karşılaması için bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan ilki alınan ürünün powerbank’in mAh değeridir. mAh, miliamper / saat oranıyla hesaplanır. mAh değeri, powerbankın telefon bataryasına iletebileceği gücü temsil eder.Yani telefonu kaç kere şarj edeceğini belirtir. Powerbankın mAh değeri arttıkça boyutu ve ağırlığı da artabilir. Powerbankın üzerinde yer alan USB giriş sayısına da satın alma işlemi sırasında dikkat edilmesi gerekir. Ne kadar çok USB girişi bulunursa aynı anda o kadar cihaz şarj edilebilir. Bir diğer önemli konu ise powerbankın güç çıkışı denilebilir. Bazı modeller 1A güç verir. Bu durum telefonunun yavaş şarj olacağını gösterir. Ancak bazı ürünler 2.4A güç veriyor ve bu da 1 A'ya göre çok daha hızlı şarj imkanı sunar. Bu özelliği de dikkat etmek gerekir. Hızlı şarj özelliğine ihtiyacı olanların powerbank satın alırken bu özelliğin var olup olmadığını kontrol edilebilir. Taşınabilir şarj cihazlarının mutlaka bildirim LED özelliği olması gerekir. Bu sayede cihazın ne kadar şarjı kaldığını anlayabilir ve dolarken de ne kadar dolduğu anlaşılabilir. Dışarı çıkarken ekstra bir USB kablosu taşımak istemeyen kişiler powerbank kablolu modelleri tercih edebilir. Dahili yan kısımlara yerleştirilmiş çift kablosu bulunan bu cihazlar herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan dolum işlemini yapar. Taşınabilir şarj cihazının renkleri ve boyutları kullanıcının zevkine kalır. 

Taşınabilir Şarj Cihazı Powerbank Fiyatları

Powerbank fiyatları modellere ve mAH değerine göre değişim gösterir. Mah değeri arttıkça daha çok teknolojik cihazı şarj edebilir. Ürünün fiyatı da bu özelliğe göre artar yada azalır. LED özelliği ve gösterge paneli bulunan modellerin fiyatları da daha farklı olur. Bu özellikler powerbankın içinde kalan şarj miktarını anlamaya yardımcı olduğundan dolayı önemli özellikler arasında bulunur. Lityum Polimer veya Lityum İyondan üretilmesi de bu durumu etkiler. USB Type-C powerbanklar fiyat açısından daha pahalı olabilir. Bunun nedeni olarak da birden fazla fonksiyonunun bulunması gösterilebilir. Güneş ışığı ile şarj olabilen solar powerbankların fiyatları da değişim gösterir. Hem USB kablosu yardımıyla hem de gün ışığı yardımıyla powerbankın şarjını doldurmaya yaradığından dolayı daha pahalı olabilir. Powerbanka entegre edilen kablosu bulunan modeller de yine fiyat açısından diğerlerinden farklı olur. Bu kablolar powerbanka dahil olduğu için ekstra bir USB kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır. Bazı modeller de bulunan el feneri özelliği de fiyat konusunda belirleyici faktörler arasında bulunur. Bunlar gibi daha fazla özellik fiyatı etkiler. Piyasa da pek çok powerbank üreten marka bulunur. Bu markaların ürettiği powerbank modellerinin sahip olduğu fiyatlar da değişim gösterir. Hangi modelin satın alınacağına karar verirken Cimri.com üzerinden piyasadaki powerbank markaları araştırılabilir ve fiyatları karşılaştırılabilir. Aynı anda kullanıcı yorumları okunabilir ve ürün özellikleri incelenebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery