Cep Telefonu Aksesuarı

En Ucuz Cep Telefonu Aksesuarı Fiyatları

1121200 ürün gösteriliyor.
Cep Telefonu Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Cep Telefonu Aksesuarı modelleri ve Cep Telefonu Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Cep Telefonu Aksesuarı kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bluetooth Kulaklık, Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank, Cep Telefonu Bataryası, Cep Telefonu Kılıfı, Cep Telefonu Şarj Cihazı. 1121200 adet Cep Telefonu Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Cep Telefonu Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Günümüzde cep telefonu herkesin kullandığı ve elinde düşürmediği iletişim araçlarından biri olmuştur. Cep telefonu aksesuarları ise telefonunuzu korumak ve ona zarar gelmesini engellemek amacıyla üretilmiştir. Aynı zamanda telefonunuzun dekoratif yanlarını da ön plana çıkarmaktadır. Tüm bu ürünler telefonunuzu daha aktif kullanmanızı sağlayacak ve ömrünü uzatacaktır.

Cep Telefonu Aksesuarları Ürünleri Nelerdir?

Cem telefonu aksesuarları arasında yer alan en önemli ürün cep telefonu koruyucu, telefonunuzun ekranının kırılmasını ya da çatlamasını engelleyen üründür. Hem arka hem de ön tarafta kullanılmaktadır fakat en çok ön tarafta kullanılmaktadır. Herhangi bir darbe ya da telefonunuzun yere düşmesi anında koruma kalkanı görevi edinmiştir. Bunun yanı sıra cep telefonu kılıfı sayesinde telefonunuzu dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı kılıflarla yine koruma kalkanı oluşturmaktadır. Her boyuta uygun tasarımlarıyla istediğiniz telefona kılıf bulmanız kolaylaşmaktadır. Cep telefonu araç kiti ile bluetooth sayesinde araca bağlayarak hoparlör olarak konuşabilirsiniz. Kullanımdan önce aracınızla telefonunuzun bağlantı ayarlarını yapmanızda fayda vardır. Powerbank sayesinde telefonunuzun şarjı bittiği anda istediğiniz yerde kablosuz olarak şarj edebilir ve görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Bluetooh kulaklık sayesinde kablosuz olarak müzik dinleyebilir ya da istediğiniz kişiyle konuşabilirsiniz. Selfie çubuğu sayesinde ise istediğiniz ortamda büyük kadrajlı fotoğraf çekebilirsiniz. Cep telefonu tutucu sayesine aracınıza telefonunuzu sabitleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra cep telefonu şarj cihazı, cep telefonu bataryası, cep telefonu kablosu, cep telefonu kalemi, cep telefonu SİM yuvası, cep telefonu tuş takımı, cep telefonu lensi, cep telefonu ahizesi, cep telefonu tamir seti ve cep telefonu ekranı olarak bilinen aksesuarlara da sahip olabilirsiniz.

Cep Telefonu Kılıfı Nasıl Temizlenmektedir?

Telefonların korunması ve şıklığı açısından cep telefonu kılıfları sıkça tercih edilmektedir. Ancak zaman içerisinde cep telefonu kılıfları tozdan ve terden dolayı kirlenmektedir. Cep telefonu kılıflarının temizliği düzenli olarak yapılmadığı zaman da telefonun kirlenmesi ve hatta hoparlör ve giriş bölümlerinde zarara sebep olabilmektedir. Plastik cep telefonu kılıfları, fazla ıslak olmayan bir bez ile silinerek kurulanmalıdır. Silikon cep telefonu kılıflarını da tıpkı plastik cep telefonu kılıflarında olduğu gibi temizleyebilirsiniz. İki cep telefonu kılıfının da temizlik işlemleri haftada bir kere yapılması ideal olacaktır. Deri cep telefonu kılıfları ise daha uzun periyotlar ile yapılabilmektedir. Deri cep telefonu kılıflarının temizlik işleminde az miktarda su kullanılmalı ve nemli bir bez ile deri yüzeyi silinmelidir.

Cep Telefonu Aksesuarlarının Fiyat Aralıkları Nedir?

Cep telefonu aksesuarlarının fiyat aralıkları markaya ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Sıraladığınız bu cep telefonu aksesuarları ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde haberdar olabilirsiniz. Bürü ürünleri incelemek istiyorsanız cep telefonu kategorisi adı altında inceleyebilirisiniz.