iştirakidir.

CEP TELEFONU AKSESUARI

En Ucuz Cep Telefonu Aksesuarı Fiyatları

Ana Sayfa > Cep Telefonu >

İpega marka cep telefonu oyun aksesuarını en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Günümüzde cep telefonları yalnızca telefonla konuşmak için değil, pek çok farklı amaçla da kullanılmaktadır. Müzik dinlemek, video izlemek, oyun oynamak, kişisel bilgisayar olarak kullanmak, mesajlaşmak, adres bulmak gibi birçok alanda her daim cep telefonlarını kullanıyoruz. Mobil oyun sektörünün gelişmesi ile birlikte her gün yeni bir oyun marketlerde yerini alıyor, bu da oyun sever kullanıcılar için eğlenceli saatler anlamına geliyor. Cep telefonları ile oyun oynarken kullanabileceğiniz aksesuarlar da üretilmiştir. Bu ürünlere, telefon oyun konsolu veya telefon gamepad de denmektedir.

Cep telefonu kablosuz joystick ne işe yarar?

Bu joystickler genellikle hem android hem de ios cihazlarla uyumlu çalışır. Cep telefonları ile oynanan oyunları kablosuz olarak yönetme kolaylığı sağlar. Telefonla bağlantıyı bluetooth aracılığı ile kurar. Pek çok joystick modeli 5-8 metre aralığındaki bir mesafe içinde rahatlıkla çalışabilir. İstenirse, üzerinde bulunan özel telefon tutucu mandallarla cep telefonuna da adapte edilebilir. Telefon oyun kolunu bağlamak oldukça kolaydır. Bu cep telefonu joystickleri, genellikle şarj edilebilir şekilde tasarlanırlar. Pilli olanları da vardır. Üzerindeki yönlendirme tuşları, modern oyun konsollarının neredeyse aynısıdır. Bilgisayar oyunlarına aşina olan kişiler, bu joysticklere kolayca adapte olup, oynamaya başlayabilirler. Kablosuz cep telefonu joysticklerini kullanarak oyunlarda daha yüksek performans elde etmek, kolaylaşabilir. Joystick üzerine genellikle şu aksamlar bulunur; 1 adet şarj bölümü, modern oyun konsollarından bildiğimiz L ve R butonları, device holder bölümü, menüler arasında seçim yapmaya yarayan select tuşu, oyun başlatmak için start tuşu, ek özellikleri kullanmak için A,B,X,Y,Z tuşları (genelde silah değiştirmek, mermi değiştirmek, zıplamak, koşmak gibi işleri yapmakta kullanılır.) ve yön tuşları bulunur. Yön tuşları da yine bilgisayar konsollarından bildiğimiz sistemle neredeyse aynı özellikte tasarlanmıştır. En ucuz telefon joysticklerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Telefon oyun konsolu fiyatları ne kadardır?

En ucuz cep telefonu oyun konsollarını, Cimri.com sitesinde, cep telefonu aksesuarı kategorisinde yer alan, cep telefonu oyun aksesuarları sekmesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.