Okul Çantası

Okul Çantası Fiyatları

5055 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Karakter
Taşıma Türü
Yan Cepler
Ayarlanabilir Askı
Fermuarlı Cep
Laptop Bölmesi
Okul Türü
Okul Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Okul Çantası modelleri ve Okul Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Okul Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Adidas, DeFacto, Nike. 5055 adet Okul Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Nike BA5381-431 Sportswear Elemental Unisex Günlük ve Okul Çantası Mavi
Nike BA5381-431 Sportswear Elemental Unisex Günlük ve Okul Çantası Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Luma Dynamic Spor Okul Sırt Çantası
Luma Dynamic Spor Okul Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Okul Çantası

Çantalar günlük hayatta sıkça kullanılan araçlar arasında yer alır. Öyle ki çoğu zaman aksesuar değil de ana parça görevi görür. Bunun sebebi olarak yanımızda bulundurmak istediğimiz eşyalar gösterilebilir. Gerek gezmek için gerek bir yere gitmek için, tatil için ya da başka ne sebeple olursa olsun dışarı çıkarken mutlaka çantaya ihtiyaç duyulur. İş alanı, aktivite alanı, spor alanı gibi bir çok ortamda çantaya gereksinim duyulur. Çantaların en aktif rol oynadıkları bir diğer alan ise okullar olur. Okullarda eğitimciler ya da öğrenciler tarafından fark etmeksizin en büyük gereksinim olarak çanta kullanır. Okul çantası olan bu çantalar içine aldığı çok sayıda defter, kitap ve diğer okul gereçlerinden ötürü elzem bir ihtiyaç olarak görülür. Özellikle okul sırt çantası bu gereçleri taşımak için oldukça kullanışlı olur. Büyük hacme sahip olan okul çantaları okul için olmazsa olmazlar içinde yer alır. Her yaş grubundan öğrencilerin sahip olduğu çantalar çoğu zamanlarda günlük olarak da kullanılır.  

Okul Çantası Modelleri ve Özellikleri

Önemli bir ihtiyaç olan çantalar birçok amaçla kullanılır. Çantalar kıyafet, ev eşyası, spor malzemeleri gibi çeşit çeşit eşyayı taşıma amacında görev alır. Her yaştan, her meslekten bir çok insanın çantaya ihtiyacı olur. Öğrencilerin de aynı şekilde ihtiyaç duyduğu okul çantaları farklı tiplerde olabilir. Bir çok çeşidi bulunan okul çantası modelleri arasında kolaylıkla seçim yapılabilir. Okula ilk başlarken kullanılmaya başlanılan çantalar okul biterken de yine kullanılan yegane gereç olur. İlkokul çantası ile okula başlayan öğrenciler için bir çok alternatif bulunur. Genellikle küçük yaşta olan bu öğrenciler okul çantası çekçekli olan modelleri tercih eder. Bu çantaların kullanımı çekçekli olmasından dolayı oldukça kolay olur. Bu çekçekli çantalar hitap ettiği yaş aralığından dolayı renkli ve çizgi film karakterli desenleri ile üretilir. Okul çantası beslenmeli modeller de yine bu öğrenciler için düşünülmüş çantalar arasında yer alır. Beslenmeli çantalar çocukların okula yiyecek ihtiyaçlarını da götürmesine olanak verir. Bu çantalar özel bölmeye sahip olurlar. Evde ailelerin hazırlamış olduğu yiyecekleri özel bölmesi sayesinde ayrı olarak taşıma imkanı sağlar. Beslenmesini okulda yapan öğrenciler için oldukça uygun olan bu çantaların çocuklar için bir çok deseni ve rengi mevcuttur. Elbette okul çantası lise düzeyindeki öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak da üretilir. Yine bir çok ürünü taşıması gerektiğinden geniş hacme sahip olan çantalar oldukça güçlü olur. Bir, iki gözlü olabileceği gibi üç gözlü okul çantası modelleri de bulunur. Çok gözlü olan okul çantalarında okul araç ve gereçlerini ayrı ayrı yerleştirme imkanı bulunur. Ayrı ayrı yerleştirildiğinden dolayı daha derli toplu olan çanta, kullanımı da kolaylaştırır. Okul çantaları sırt çantası şeklinde olabileceği gibi askılı omuz çantaları şeklinde de karşımıza çıkar. İki türlüsünün de çok tercih edildiği bilinir. Defter, kitap, kalem başta olmak üzere diğer her türlü gereci taşımak için kullanılan okul çantaları materyal olarak da farklı türlerde üretilir. Kumaş, deri ve daha birçok materyal okul çantalarında kullanılır.  

Okul Çantası Fiyatları

Okul çantaları okul araç gereçleri içinde sık kullanılan eşyalar arasında yer alır . Hemen hemen okula giden herkesin ihtiyaç duyduğu okul çantaları çoğu kişinin sahip olduğu bir üründür. Boy boy, model model, renk renk olabilen okul çantası fiyatları değişiklikler gösterir. İhtiyaçlar bazında farklı farklı modele sahip olan okul çantaları küçük rakamlardan büyük rakamlara kadar bir çok fiyat ile karşımıza çıkar. Okul çantası markaları ürettikleri çantalarla kullanıcıların her türlü ihtiyacını gidermeyi hedefler. Bu yüzden de çekçekli, beslenme çantalı, büyük, küçük, tek fermuarlı, çok fermuarlı, renk seçenekli gibi özellikleri taşıyan bir çok çantaya sahip olur. Tam bu noktada fiyatlar değişkenlik göstermeye başlar. Çantanın modeli fiyatı büyük ölçekte etkiler. Çekçekli olması ya da beslenmeli olması ekstra malzeme kullanılmasından dolayı fiyatta kendini gösterir. Çantaların büyüklüğü, çok gözlü, çok bölmeli olması da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Çantanın ana malzemesi olan kumaşın özelliği de fiyatları etkiler. Farklı bütçelere uygun okul çantaları bulunur. 

Okul Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Okul çantaları sahip olduğu çeşitlilikten dolayı kullanıcılara birçok alternatif sunar. Kullanıcı kendi ihtiyacı, zevki ve arzusu doğrultusunda seçimini yapma şansına sahip olur. Okul çantası genç kullanıcılar tarafından sosyal hayatta da sıklıkla kullanılır. Bu sebeple oldukça popüler olan çantalar renk ve desen seçenekleriyle göz doldurur. Sırt çantaları daha aktif bir haldeyken de rahatlıkla kullanılabildiği için sıkça tercih edilir. Okul çantalarında en önemli nokta kapasitesinin ne olacağı olur. Defter, kitap ve diğer okul araçlarının çokluğuna göre iç hacmi büyük olan çantalar tercih edilmelidir. Çantaların kumaş özellikleri de önem taşır. Kumaşlar deri olabilir, kanvas olabilir, su geçirmeyen ve kir tutmayan daha dayanıklı materyaller olabilir. Bu özellikler sayesinde yağmurlu havalarda da rahatça kullanılabilen çantalar daha kullanışlı olur. Lisanslı çantalar da özellikle çizgi film ve animasyon karakterli modelleriyle dikkat çeker. Küçük kullanıcıların ilgisini çeken bu modeller onlar için tercih edilebilir. Neredeyse her renk her desene sahip çantaların varlığı kullanıcıların işini kolaylaştırır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play