Okul Çantası

Okul Çantası Fiyatları

4822 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Karakter
Taşıma Türü
Yan Cepler
Ayarlanabilir Askı
Fermuarlı Cep
Laptop Bölmesi
Okul Türü
Okul Çantası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Okul Çantası modelleri ve Okul Çantası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Okul Çantası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Adidas, Slazenger, Nike. 4822 adet Okul Çantası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Okul Çantası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Okul Çantası markası:

En Çok İncelenen Okul Çantası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Okul Çantası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4823 Okul Çantası modeli içerisinde en ucuz Okul Çantası fiyatı 5.7 TL iken, en yüksek Okul Çantası fiyatı 1664.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Okul Çantası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Eylül 2021 tarihinde ortalama Okul Çantası fiyatı ise 135.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Okul Çantası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
iBag 13838 Erkek Çekçekli Okul Çantası Gri
iBag 13838 Erkek Çekçekli Okul Çantası Gri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nike BA5381-431 Sportswear Elemental Unisex Günlük ve Okul Çantası Mavi
Nike BA5381-431 Sportswear Elemental Unisex Günlük ve Okul Çantası Mavi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Luma Dynamic Spor Okul Sırt Çantası
Luma Dynamic Spor Okul Sırt Çantası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Okul Çantası

Çocuklar sağlıklı, mutlu bir başarılı bir hayat sürdürmek adına hayatları boyunca bir gelişim süreci yaşamak için okula gider. Okula giderken de yanında taşıdıkları defter, kitap gibi araç ve gereçler çocukların okul çantası gereksinimine ihtiyaç duymasını sağlar. Bu sebeple okula giderken sırt desteği sağlayan ve fiziksel olarak gelişimi engellemeyecek olan iyi bir okul çantası kullanmak son derece önemlidir. İnsanlar hayatları boyunca iyi bir meslek sahibi olmak ve hayatta var olan bilgileri erişmek amacıyla okula gider. Bu bilgilerin kaydını tutmak ya da bu bilgilerin var olduğu kitapları yanlarında taşımak çocuklar için son derece önemlidir. Bu araç ve gereçlerin doğru bir şekilde taşınması ve fiziksel olarak bedene ağırlıkları yayılması amacıyla kullanılan okul çantası modelleri alanında önder ve lider markalar aracılığıyla üretilir. Cimri.com üzerinden erişebileceğiniz birbirinden farklı tasarım ve modellere sahip olan okul çantaları ile birlikte çocuğunuz eşyalarını rahat ve konforlu bir şekilde taşıyabilir aynı zamanda farklı bölmelere sahip olan bu çantalar sayesinde özel eşyalarını güvenli bir şekilde saklayabilir. Bu çantalar arasından dilediğiniz renge, boyuta ve tasarıma sahip olan bir okul çantasını seçebilir ve hem kendiniz hem de çocuğunuz için doğru bir çantaya sahip olabilirsiniz.

Okul Çantası Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu okul çantaları modelleri ve özellikleri bakımından kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Çocuğunuzun sevdiği ve beğendiği film karakterine göre spiderman ya da süpermen gibi farklı tasarımlara sahip olan okul çantalarının yanı sıra aynı zamanda tuttuğu takımın da baskısını barındıran okul çantası modelleri cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Fenerbahçe, Galatasaray gibi farklı takımların baskılarına sahip olan okul çantası modellerinin yanı sıra aynı zamanda kız çocuğunuz için oldukça ilgi çekici olan simli ve Elsa kabartmalı okul çantaları da tasarım ve model bakımından oldukça ilgi çekicidir. Aynı zamanda Winx Club’ın görselini barındıran kanatlı okul çantaları farklı tasarımları ile birlikte kız çocukların oldukça ilgisini çeker. Aynı zamanda sırt çantalarının yanı sıra çocuğunuzun çantasını sırtında taşımaması için özel olarak üretilmiş olan Kral Şakir gibi markaların üretmiş oldukları çekçekli çantalar da bu modeller arasında dikkat çeker. Kral Şakir baskılı bu modeller anaokuluna giden çocuklarınız için oldukça pratik ve kullanım özel bir kullanıma sahiptir. Çantaların arasında dikkat çeken modellerden bir tanesi de Adidas markasının erkek ve kadınlar için özel üretmiş olduğu okul çantası unisex Power V sırt çantalarıdır. Bu modeller tasarımın yanı sıra aynı zamanda özellikleriyle birlikte kullanıcıların oldukça dikkatini çeker. Fermuar cep kapama özelliğine sahip olan bu ürün polyester dış malzemesi ile birlikte kullanıcılara farklı avantajlar sağlar. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan bu üründe yan mataralık ve tutma sapı bulunur. 27.75 litre hacme sahip bu ürünle birlikte eşyalarınızı güvenle ve konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda cimri.com üzerinden küçük çocukların ilgisini çekecek olan Minnie Mouse, Winx Club gibi çizgi film karakterlerinin baskılarına sahip olan okul sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz. 

Okul Çantası Fiyatları

Birbirinden farklı markaların üretmiş oldukları okul çantaları fiyatları bakımından geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Okul çantaları arasından bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile beklentinizi karşılayan bir çantaya sahip olabilir, hem çocuğunuz hem de kendiniz için seçeceğiniz modellerle birlikte yanınızda taşıdığınız özel eşyalarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Okul çantalarının fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında öncelikle üretici firma yer alır. Nike, Adidas gibi alanında önde gelen markaların üretmiş olduğu çantalar ile farklı markalara ait çantalar arasında fiyat farkı bulunur. Aynı zamanda çantaların fiyatları belirleyen unsurlar arasında tasarım, model, boyut ve yapısal olarak farklılıklar yer alır. Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması ve fiyat analizi yaparken okul çantalarının bu gibi unsurlara bağlı olarak fiyat değişkenliği göstereceğini bilmelisiniz. Aynı zamanda cimri.com sayesinde okul çantası fiyatlarındaki değişkenliği belirleyen unsurlara ve özelliklere bakarak fiyatların neye göre değişkenlik göstereceğini anlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yazılı ya da baskılı ürünlerde fiyat bakımından kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Bu seçenekler arasından iyi bir değerlendirme yaparak bütçenize uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Okul Çantası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu farklı tasarımlara sahip olan okul çantaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar bulunur. Öncelikle okul çantanızı nerede ve hangi amaçla kullanacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin; yürüyüş yaparken ya da resim gibi dosyaları koymak amacıyla bir çanta satın almak istiyorsanız boyut olarak daha büyük ve daha fazla göze sahip olan çantaları tercih edebilirsiniz. Ancak çantanızı çocuğunuz için satın almayı düşünüyorsanız onun ilgisini çekecek karakterlere ve tasarımlara sahip olan okul çantası kız ve erkek çocuklarınız için üretilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çekçekli anaokulu çantaları modelleri arasından çocuğunuzun beklentisine ve kullanım isteğine bağlı olarak da bir çanta tercih edebilirsiniz. Cimri.com üzerinden birbirinden farklı çizgi film karakterlerinin baskılarını barındığı ya da günlük hayatta kadınların ve erkeklerin kullanabileceği unisex tasarımlara sahip olan okul çantası erkek ve kadınlar için özel olarak üretilmiş olan çantalar arasından beklentinizi karşılayan bir ürüne sahip olabilir ve eşyalarınızı güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery