iştirakidir.

ROZET

En Ucuz Rozet Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+
Fiyat
  • TL
    min 15 TL
  • TL
    max 784 TL
  • ARA
Marka
  • Bilezikhane [5]
  • Goldstore [1]
  • Sihirli Parti [1]
Tümünü Göster

ROZET NASIL SATIN ALINIR?

Rozet, Fransızca bir kökenli bir kelime olup, ‘küçük çiçek’ anlamına gelmektedir. Bu ürünlerin üzerinde bir simge bulunduran, genellikle yakaya takılan, çeşitli metallerden üretilen eşyalardır. Kare, üçgen, daire gibi farklı geometrik şekillerde de üretilebilir. Bu ürün, hediye edildiği ve takıldığı kişiyi diğerlerinden ayrıştırır. Kurumsal başarı ve ödüllendirme mekanizmalarında, derece kazanan kişi veya gruplara takılabilir. Dernekler, sivil toplum kuruluşları, federasyonlar da kullanılabilir Bu ürün, süs eşyası olmasının yanı sıra, bir aidiyet ve başarı sembolüdür. Güven, motivasyon ve sorumluluk duygularını pekiştirici etki yapar. Kurumsal olanları, kurumsal kimliği tamamlayan etkiye sahiptir. Örneğin, o yıl üstün başarı gösteren kurumsal çalışanlar birer rozetle ödüllendirilebilir. Bu ürünler, konferans ve toplantılar esnasında da takılabilir. Okullarda da üstün başarı göstergesi olarak, sınavlarda derece alan, okullar arası yarışmalarda dereceye giren öğrencilere, özel toplantı günlerinde okulun veya üyesi olduğu kulübün rozeti takılarak onurlandırılır. Doğrudan satış sistemiyle çalışan markalar, yıllık toplantılarında en çok satış yapan üyelerini altın rozetle ödüllendirirler. Bu ürünler, çeşitli boy, ebat ve renklerde çantalara da takılmaktadır. Aksesuar mağazalarında satılan bu tip ürünler, daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir.

Altın rozet imalatı yapan firmalar hangileridir?

Bu modeller de son zamanlarda en çok tercih edilen ve aranan ürün çeşitlerinden biridir. Hatta siyasi partiler, kendi amblemlerini taşıyan ürünler yaptırarak özel günlerde parti üyelerine hediye ederler. Altın rozet imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. 14 ayar altın rozet üretimini gerçekleştiren Goldstore markasına ait ürünler, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilmeniz için, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde satılmaktadır.

Ürün fiyatları ne kadardır?

Bu ürünlerin fiyatları, ürünün yapıldığı altının ayarına, işçiliğine, ürünün büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Goldstone marka altın rozetler, 198TL olarak cimri.com sitesinde en uygun fiyatla satılmaktadır. Ürün fiyatları, kampanya ve döneme göre değişkenlik gösterebilir. Satın almak istediğiniz ürünler için, en uygun fiyat garantisi istiyorsanız, cimri.com sitesine üye olarak, fiyat alarmınızı aktifleştirebilirsiniz. Böylece, ilgilendiğiniz ürünün fiyatı düştüğünde hızlıca haberdar olabilirsiniz.