track source
track source

Altın, Takı & Aksesuar

Altın, Takı & Aksesuar Fiyatları

94218 Ürün gösteriliyor.
Altın, Takı & Aksesuar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Altın, Takı & Aksesuar modelleri ve Altın, Takı & Aksesuar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Altın, Takı & Aksesuar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Yüzükler, Kolyeler, Takı Aksesuarları, Bilezikler, Küpeler. 94218 adet Altın, Takı & Aksesuar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Altın, Takı ve Aksesuar

Özellikle kadınların tercih ettiği altın, takı ve aksesuar ürünleri, kıyafetlerin tamamlayıcısı olan ve bütününüze şıklık katan ürünlerdir. Bu ürünler, pek çok kadın ve erkeğin tercih ettiği önemli ayrıntılardır. Her tarza uygun takı ve aksesuar mevcuttur. Bu ürünlerin üretimini yapan da çok sayıda firma vardır. Yüzlerce çeşidi olan nü ürünler oldukça talep görür. Pek çok malzemeden üretimi yapılan bu ürünleri her fiyatta ve kalitede bulabilmeniz mümkündür. Altın gibi değerli maddelerle üretilmiş takı ve aksesuarlar olduğu gibi sadece metalden, boncuktan ya da plastiklerden oluşturulmuş ürünler de mevcuttur. Alacağınız ürünün kalitesi, tarzı ve özellikleri sizin seçiminize bağlıdır. İstediğiniz özelliklerde ürünü seçerek kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı metallerden ve malzemelerden üretilmiş olan takı ve aksesuar çeşitleri, yüzlerce çeşidi ile kadın ve erkeklerin tercih ettiği tamamlayıcı ürünlerdendir. Bu ürünlerin değeri de oldukça değişkendir. Talebimize uygun takı ve aksesuarı bulabileceğiniz çok sayıda marka mevcuttur. Bugün istediğiniz özelliklerdeki ürünü kolaylıkla bulabilir ve  kıyafetlerinizi tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Altın, Takı ve Aksesuar Çeşitleri

Takı ve aksesuarlar tamamlayıcı işleve sahip önemli ürünlerdir. Özellikle kadınların rağbet gösterdiği bu ürünler, birbirinden farklı tasarımlarda ve renklerde karşınıza çıkar. Her tarza uygun takı çeşidi mevcuttur. Farklı ürünler kullanılarak üretilen takı ve aksesuarların herkesin beğenisi için üretilmiş olan modelleri vardır. Metal boncuk gibi ürünlerle oluşturulan takılar; altın, gümüş gibi değerli madenlerle de tasarlanır. Bu tasarımlar sizin beğeninize göre farklı özelliklerde geliştirilmiştir. Vücudun farklı bölgelerine takmak üzere tasarlanmış olan takılar; kol, boyun, bilek gibi uzuvlarınızda kıyafetlerinizi tamamlayan önemli ayrıntılardır. Ellerde pek çok kişinin tercih ettiği yüzükler, oldukça fazla çeşide sahiptir. Hem kadınların hem de erkeklerin sıklıkla kullandığı yüzük çeşitleri, tarza göre farklılıklar gösterir. Nişan ve nikah gibi süreçler için de tercih edilen yüzüklerin bu gibi özel durumlar için genellikle altın ve gümüşten yapılmış olanları tercih edilir. Böyle özel durumlar için genellikle değerli maddelerden yapılan ürünler talep görür. Bununla birlikte ülkemizde düğün, çocuk görme ve benzeri durumlarda da takı takma geleneği vardır. Her türlü özel durum için kullanılabilecek olan ziynet ve cumhuriyet altını, en değerli takı ürünleri arasındadır. Altının değeri ve zarafeti her zaman güncelliğini korur. Bununla birlikte külçe altın da değeri çok yüksek olan ürünler arasındadır ve yine bu takı da özel durumlar için tercih edilir. Bununla birlikte daha pek çok takı çeşidi mevcuttur. Kolyeler de sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Farklı tasarımları olan bu ürünün de farklı malzemelerden yapılmış pek çok çeşidi vardır. Küpeler ile takım halinde de sunulan kolye çeşitleri, tarzınıza uygun farklı modellerle satışa sunulmuştur. Yine bileklikler de tercihi sık olan takılar arasında terini alır. Bileklik çeşitleri de boncuk, ip, metal, altın, gümüş gibi pek çok maddeden üretimi yapılmış bir takı çeşididir. Tüm bunların ayrı ayrı farklı tarzlarda tasarımları da mevcuttur. Bununla berber bileklere takılan başka bir takı çeşidi daha vardır. Bilezikler, özellikle altın olanları ile rağbet görür. Genellikle özel günler için alınıp takılan bu ürünler, farklı değerlerde ve tasarımlarda üretilmiştir.

Altın, Takı ve Aksesuar Fiyatları

Takı  ve aksesuar fiyatları oldukça değişkendir. Çünkü alacağınız ürünün özellikleri oldukça farklı olabilir. Bu da fiyatlarda değişikliğe sebep olur. Tasarım ürünler daha pahalı olabilir. Bununla birlikte takınızda kullanılan malzeme, fiyatta en belirleyici noktalardan biri olur. Eğer boncuk, metal ya da iplerle tasarlanmış takılar tercih edecekseniz bu takıları ve aksesuarları oldukça makul fiyatlarda bulabilirsiniz. Cebinizi üzmeyen bu fiyatlandırmalar, size oldukça şık tamamlayıcı ürün çeşitleri sunacaktır. Fakat eğer altın, gümüş ve benzeri değerli ürünlerle tasarlanmış takı ve aksesuarlar tercih edecekseniz bu noktada çok daha yüksek fiyatlandırmalara karşılaşabilirsiniz. Takı aksesuarları çeşitleri de tercih edebilirsiniz ve bu ürünleri de farklı modellerde ve tarzlarda bulabilirsiniz. Yine bu ürünlerdeki fiyatlandırma, alacağınız ürünün malzemesinden tasarımına kadar pek çok etken değerlendirilerek belirlenmiş olacaktır. Eğer bütçeniz altın ve gümüş benzeri ürünler almaya uygun değilse bu ürünlerin imitasyonlarına çok daha uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz. Cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Altın, Takı ve Aksesuar

Takı ve aksesuar tercihinizde ürünün öncelikle tarzınızla uyuşması gerekir. Kullanacağınız kıyafetlerin tarzı ile uyum içerisinde olması gereken takıların pek çok çeşidi mevcuttur. Bu çeşitleri değerlendirerek ürün satın alabilirsiniz. Eğer değerli taşlar ya da malzemelerle üretilmiş takı ve aksesuarlar istiyorsanız altın, gümüş gibi ürünler tercih etmelisiniz. Giyeceğiniz kıyafetin tarzına göre takı çeşitleri de değişir. Örneğin şık bir toplantıya gidecekseniz kıyafetinizi bir broş ile renklendirebilirsiniz. Özel bir akşam yemeği için gideceğiniz yerin konseptine uygun giyinirsiniz ve takılarınızı da buna uygun seçersiniz. Şık bir yemekte, klasik giyiminizi yine aynı tarzdaki altın, gümüş yahut başka klasik tarz takılar ile renklendirebilirsiniz. Spor bir tarza sahipseniz o zaman da spor aksesuarlar seçmeniz uyumu yakalamanızda yardımcı olur. Spor tarzda takı ve aksesuar çeşitleri de oldukça tercih edilir. Eğer özel takı ve aksesuarlar tercih etmek isterseniz tasarım ürünlere de göz atabilirsiniz. Üretimler içinde beğeniniz ile paralel takı ve aksesuar çeşitleri mevcuttur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery