• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kolye Nasıl Kullanılmalıdır?

Kolye, giymiş olduğunuz güzel bir elbise ya da yakası açık gömlek ve bluz gibi kıyafetlerinizle kombinleyebileceğiniz en çok kullanılan aksesuarlar arasındadır. Genellikle V yaka giysilerle daha şık duran bu ürünün kullanılması da oldukça kolaydır. Kadınların çoğunun hoşuna giden bu ürünleri hediye olarak da alabilirsiniz.

Kolye Modelleri Nedir?

Kolye modelleri olarak en çok tercih edilen altın kolye, şık görünümünüze katkı sağlayacak ve böylelikle sizinde mutlu olmanızı sağlayacaktır. Kullandığınız altın kolyelerde gün geçtikçe kararma olmaktadır. Altın kolyelerinizi evde kolayca temizlemek ve parlatmak için, bir kabın içine alüminyum folyo ile kaplanarak işleme başlayabilirsiniz. Başka bir yerde karıştırılmış olan bir bardak su ve iki yemek kaşığı tuzu kaba dökerek, altın kolyenizi de bu kaba yerleştirebilirsiniz. Aksesuarlarınızı yaklaşık iki saat bu şekilde beklettikten sonra, su ile durulayıp yumuşak bir bez ile kurulayabilirsiniz. Bir diğer kolye modeli ise gümüş kolye ürünüdür. Gümüş kolye alırken zincir uzun uzunluğu, kolye ucunun tasarımı ve taş ya da diğer aksesuarların kullanım biçimi önemlidir. Kolyeyi takacak kişinin hem boyun yapısı hem de kolye ile kullanılacak kıyafetin yaka şekli göz önüne alınmalıdır. Kadınların en çok tercih ettiği ve göz kamaştıran ürünler arasında yer alan pırlanta kolye, özel gecelerde kullanılan kolyelerdir. Şıklığı ve parıltısı nedeniyle gündelik yaşamınızda kullanmanız önerilmemektedir. Pırlanta kolye satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta sertifikasının ve garanti belgesinin olup olmadığıdır. Son zamanlarda gözde olan kolyeler arasında yer alan ürün ise swarovski kolye, ışıltılı taşları nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Kıyafetlerinizi kombinlemek için uygun bir yol tercih edecekseniz bujiteri kolye kategorisini inceleyebilirsiniz. Şık bir kıyafetinizi renkli taşlı kolye ile kombinleyerek gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Renkli taşlı kolye genellikle zümrüt, safir ve yakut olarak tasarlanmaktadır. Safir kolyeler lacivert, yakut kolyeler bordo ve zümrüt kolyeler ise yeşil renktedir. Zarifliğin zirve noktası olarak kabul edilen inci kolye, genellikle gelinler tarafından oldukça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra özel bir davete giderken de takabileceğiniz sade ve şık ürünler arasındadır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilen doğal taşlı aksesuarların kolye modelleri kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Doğal taşlı kolye zihin açıklığı, stres azaltıcı, meditasyonu kolaylaştırıcı, kan akışını düzenleyici, sindirimi güçlendirici, eklemleri rahatlatıcı özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir. Sizde bu kolyeleri incelemek istiyorsanız altın, takı ve aksesuar kategorisi altında bütçenize uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Kolye Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kolye ürünlerinin fiyat aralığı marka ve kolye çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan kolye ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.

Altın kolye, gümüş kolye, pırlanta kolye, swarovski ,kolye, bijuteri kolye, inci kolye, doğal taşlı ve renkli taşlı kolyeleri en uygun fiyat garantisiyle cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bu ürünler, geçmişten günümüze hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olmuştur. Binlerce çeşit farklı modellerde üretilen bu takılar her türlü giysi ile kombinlenerek kullanılabilmektedir. Kimi modeller abiye, klasik giysilerle, kimileri spor şık kombinlerle, kimileri de günlük giysilerle kullanılabilmektedir. Bazı takılar ise belirli özel anlamlar ifade eder.

Kolyeler ve anlamları nelerdir?

Şans kolyeleri, taşıyan kişiye şans getirdiğine inanılır. Bu kişiye özel bir figür olabileceği gibi dört yapraklı yonca, at nalı gibi genel bir motif de taşıyabilir. Arkadaşlık kolyesi, genellikle birbirlerini çok seven arkadaşlar kullanırlar. Her ikisi de aynı kolyeyi taşıyarak arkadaşlıklarının sağlamlığını ifade ederler. İsimli kolye modelleri üzerinde kişinin adı yazılabilir. Bazıları ise sevdikleri kişinin adını boyunlarında taşımak isterler. Nazar boncuklu/ göz boncuklu modellerin insanları kıskanç insanların bakışlarından koruduğuna inanılır. Kar tanesi kolye, her bir kar tanesi eşsiz bir formda olduğundan, bu kolyeyi taktığınızda sizin de eşsiz bir insan olduğunuzu ifade etmiş olursunuz. El kolyesi, Hz. Fatma’nın elini ifade eder, takan kişiye, şans ve bereket getirdiği, kötülüklerden koruduğuna inanılır. Pırlanta kolye çeşitleri, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasındadır. Altın kolye takmayı seviyorsanız, 22 ayar altın kolye fiyatlarını cimri.com sitesinden inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Gümüş kolye modelleri de her sene aksesuar trendleri doğrultusunda yenilenmekte ve yeni modeller üretilmektedir. Trendleri yakalamak ve aksesuarlarınızı en uygun fiyatlarla bulmak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pırlanta kolye fiyatları ne kadardır?

En ucuz pırlanta kolyeleri, cimri.com sitesinde, altın, takı & aksesuar kategorisi altında yer alan, kolyeler sekmesini tıklayarak listeleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Aynı şekilde en ucuz inci kolye, bijuteri kolye, doğal taş kolye, altın kolye, swarovski ürünleri de bu sekmeden görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız kolyeyi satan sanal mağazaları sizin için gezerek, en ucuz alternatifleri tek tıkla ekranınıza getirir.