iştirakidir.

KOLYELER

En Ucuz Kolyeler Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+

Altın kolye, gümüş kolye, pırlanta kolye, swarovski ,kolye, bijuteri kolye, inci kolye, doğal taşlı ve renkli taşlı kolyeleri en uygun fiyat garantisiyle cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bu ürünler, geçmişten günümüze hem kadınların hem de erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olmuştur. Binlerce çeşit farklı modellerde üretilen bu takılar her türlü giysi ile kombinlenerek kullanılabilmektedir. Kimi modeller abiye, klasik giysilerle, kimileri spor şık kombinlerle, kimileri de günlük giysilerle kullanılabilmektedir. Bazı takılar ise belirli özel anlamlar ifade eder.

Kolyeler ve anlamları nelerdir?

Şans kolyeleri, taşıyan kişiye şans getirdiğine inanılır. Bu kişiye özel bir figür olabileceği gibi dört yapraklı yonca, at nalı gibi genel bir motif de taşıyabilir. Arkadaşlık kolyesi, genellikle birbirlerini çok seven arkadaşlar kullanırlar. Her ikisi de aynı kolyeyi taşıyarak arkadaşlıklarının sağlamlığını ifade ederler. İsimli kolye modelleri üzerinde kişinin adı yazılabilir. Bazıları ise sevdikleri kişinin adını boyunlarında taşımak isterler. Nazar boncuklu/ göz boncuklu modellerin insanları kıskanç insanların bakışlarından koruduğuna inanılır. Kar tanesi kolye, her bir kar tanesi eşsiz bir formda olduğundan, bu kolyeyi taktığınızda sizin de eşsiz bir insan olduğunuzu ifade etmiş olursunuz. El kolyesi, Hz. Fatma’nın elini ifade eder, takan kişiye, şans ve bereket getirdiği, kötülüklerden koruduğuna inanılır. Pırlanta kolye çeşitleri, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasındadır. Altın kolye takmayı seviyorsanız, 22 ayar altın kolye fiyatlarını cimri.com sitesinden inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Gümüş kolye modelleri de her sene aksesuar trendleri doğrultusunda yenilenmekte ve yeni modeller üretilmektedir. Trendleri yakalamak ve aksesuarlarınızı en uygun fiyatlarla bulmak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pırlanta kolye fiyatları ne kadardır?

En ucuz pırlanta kolyeleri, cimri.com sitesinde, altın, takı & aksesuar kategorisi altında yer alan, kolyeler sekmesini tıklayarak listeleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Aynı şekilde en ucuz inci kolye, bijuteri kolye, doğal taş kolye, altın kolye, swarovski ürünleri de bu sekmeden görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız kolyeyi satan sanal mağazaları sizin için gezerek, en ucuz alternatifleri tek tıkla ekranınıza getirir.