track source
track source

Akıllı Saat

Akıllı Saat Fiyatları

842 Ürün gösteriliyor.
Ekran Şekli
Kalp Atışı
Kronometre
Titreşim
Piksel Yoğunluğu
Adımsayar
Suya Dayanıklılık
Mikrofon
Sürekli Açık Ekran
Force Touch
Dahili Depolama
GPS
Kavisli Ekran
Arayan İsmi Gösterimi
Çoklu Dokunmatik
Bisiklet
Bluetooth
Wi-Fi
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Yüzme
Kürek Çekme
Kayak
Navigasyon
Müzik Çalar
Hatırlatıcı
Askeri Sağlamlık
Stres Seviyesi Gösterimi
Zamanlayıcı
Acil Durum Araması
Aktivite Tanımala ve İzleme
Videolu Görüşme
Mesafe Ölçer
Suya Dayanıklılık Seviyesi
Toza Dayanıklılık Seviyesi
Kamera
Video Kayıt
SIM Desteği
SIM Tipi
Bluetooth Versiyonu
İvmeölçer
Jiroskop
Kalp Atış Hızı Sensörü
Pusula
Barometre
Termometre
Altimetre
Akıllı Saat fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akıllı Saat modelleri ve Akıllı Saat fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akıllı Saat kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Samsung, Asus, Xiaomi. 842 adet Akıllı Saat fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Akıllı Saat Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Akıllı Saat markası:

2021 yılı Akıllı Saat Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 842 Akıllı Saat modeli içerisinde en ucuz Akıllı Saat fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Akıllı Saat fiyatı 18196.83 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akıllı Saat fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Haziran 2021 tarihinde ortalama Akıllı Saat fiyatı ise 1953.14 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Akıllı Saat Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Samsung Gear S3 Frontier 1.3 inç 512 MB Akıllı Saat Koyu Gri
Samsung Gear S3 Frontier 1.3 inç 512 MB Akıllı Saat Koyu Gri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Apple Watch Series 4 44 mm Nabız Ölçer GPS Bluetooth 5.0 Akıllı Saat Beyaz
Apple Watch Series 4 44 mm Nabız Ölçer GPS Bluetooth 5.0 Akıllı Saat Beyaz
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akıllı Saat

Zaman kavramı bilindiği üzere ölçülmüş ya da ölçülebilen dönem anlamı taşıyan bir kavramdır. Özellikle yaşamın ilerleyişinde insanların rutinlerini gerçekleştirmede planlı olmaları için takip ettikleri zaman, vakit ya da saat olarak tanımlanan bu süreçler saatin icadı ile birlikte daha kolay takip edilebilir hale gelmiştir. İlk defa milattan önce 4000 yıllarında Mısırlıların güneşin her gün düzenli bir şekilde doğup battığını keşfetmesi ile birlikte öncelikle kum saati ve su saati keşfedilmiştir.  Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte günlük zamanın takip edilmesi için geliştirilen farklı türdeki saatler günümüzde son derece yüksek teknolojik hale gelmiştir. En üst seviye teknolojiler kullanılarak zamanın takip edilebilirliğinin yanı sıra günlük iş rutinlerinin de takip edilmesini sağlayan ve hatta iletişim kurma olanağı veren akıllı saat adı verilen saat türleri, diğer teknolojik aletler ile entegre çalışan ürünler olarak klasik saat tasarımlarından ayrılabilir. Dünya üzerinde bilinen birçok farklı teknolojik marka tarafından üretilen bu ürünler, akıllı telefonlar ile birlikte kullanılan ve her tarza uygun olarak üretilen aksesuar çeşitleridir. 

Akıllı Saat Modelleri

Günümüz teknolojik gelişmeleri sayesinde birçok farklı işlemi hızla yapmak için zamanı verimli kullanmak üzere geliştirilen ürünlerden destek alınır. Bunlardan en önemlisi de akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve bu ürünler ile entegre çalışan yan aksesuarlardır. Akıllı saat modelleri özellikle yoğun çalışma temposuna sahip kişiler tarafından gün içinde işlerini takip etme olanağı sağladığından günümüzde sık tercih edilen aksesuar çeşitlerinden sayılır. Klasik saatlere göre zamanın takip edilmesinin yanı sıra telefoni tablet, bilgisayar ve benzeri cihazlara bağlı olarak çalışabilen akıllı saatler üzerinden mail takibi, mesaj alışverişi, telefon görüşmesi gibi işlemler de yapılabildiği için bu ürünlerin sık tercih edilme sebeplerinin başında bu özellikleri sebep gösterilebilir.  Hemen her marka telefon için üretilen bu ürünler tasarım bakımından kol saatleri ile benzerlik gösteren ürünlerdir. Hatta her biri tıpkı diğer saat türlerinde olduğu gibi klasik ya da spor şekillerde tasarlanmış modeller ile bulunabilir. Aynı zamanda bu saatlerin üretim materyalleri de birbirinden farklı olarak tasarlanabilir. Örneğin; akıllı saat alüminyum kasa modeller daha çok klasik çizgilerden hoşlanan kişiler tarafından tercih edilen modellerdir. Apple, Samsung, Huawei gibi dünyaca ünlü teknoloji markalarının yanı sıra bu marka telefonlar veya cihazlara entegre olarak çalışabilecek bluetooth bağlantılı farklı marka akıllı saatlerde de hem klasik hem de spor çizgilerde üretilmiş akıllı saatler bulunabilir. Spor akıllı saat modellerinin materyalleri hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; bu ürünler genellikle silikon ya da plastik kordonlu ürünlerdir. Kadran bölümü alüminyum olan bu ürünler klasik modellerde olduğu gibi yuvarlak, kare, dikdörtgen kadran şekilleri ile farklı renk ve tasarımlarla üretilir. Bu nedenle akıllı saatlerin her ihtiyaca uygun olarak model ve özellik seçeneklerinin üretildiği söylenebilir. Birçoğu üzerinde yer alan özellikler sayesinde spor yaparken dahi günlük işlerini takip etme olanağı bulan kişiler için cimri.com sayfalarında da farklı marka ve model seçenekleri bulunabilir. Burada yer alan ürünler arasından ihtiyaca uygun olarak farklı renk seçenekleri incelenebilir. Genel olarak tercih edilen ve hemen her marka cihaz ile entegre çalışabilen siyah akıllı saat modelleri de yine bu sayfalar üzerinde birden fazla model seçeneği ile uygun fiyatlarla temin edilebilir. 

Akıllı Saat Fiyatları

Klasik bir saatten daha çok işleve sahip olan akıllı saatler günümüzde hemen herkes tarafından tercih edilen kolaylaştırıcı Aksesuarlar olarak bilinir. Özellikle günlük yaşam rutinlerini gerçekleştirirken iş planlarını aksatmak istemeyen yoğun kişiler tarafından tercih edilen bu ürünler birçok farklı marka teknolojik cihaz ile uyumlu olarak çalıştığından ürünlerin fiyat araştırması da buna göre gerçekleşir. Yine de akıllı saat fiyatları hakkında tek bir seçenek vermek ürünlerin marka ve özellikleri değişeceği için mümkün değildir. Ürünlerin hangi cihazlar ile çalıştırılacağı, hangi işlemlere ihtiyaç duyulacağı gibi detaylar da fiyatlar konusunda etkilidir. Bu nedenle akıllı saat fiyatları hakkında araştırma yaparken kullanıcıların tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak değerlendirme yapması önerilebilir. Akıllı saatler Türkiye’de ve dünyada en çok satan teknolojik cihaz markaları tarafından da üretildiklerinden ürünlerin fiyatları markaların fiyat politikalarına göre de değişim gösterir. Aynı zamanda akıllı saatler farklı satıcılar tarafından da satışa sunulduğundan bu durumda  satıcıların politikalarına göre fiyatlarda küçük de olsa değişimler gözlenebilir. 

Akıllı Saat Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İş esnasında, trafikte, spor salonunda, okulda, yürüyüşte ve daha birçok farklı alanda üzerinde cihaz taşıyamayacak kişiler tarafından kullanılan akıllı saatler alışılagelmiş dijital ve analog saat özelliklerine ek olarak farklı işlemleri yapabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle ürünlerin çalışma prensiplerinin genel olarak başka cihazlara bağlı olarak gerçekleştiği söylenebilir. Saat takibi yapmanın yanında mesaj okuma, mail gönderip alma, iletişim kurma gibi özelliklerle birlikte nabız kontrolü, adımsayar gibi fonksiyonları da bulunan bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kullanılacakları cihazlar ile uyumu olabilir. Bu nedenle akıllı saat modelleri araştırılırken ürünlerin hangi tip cihazlar ile kullanılacağını belirlemiş olmak gerekir. Bu ürünler genel olarak akıllı telefonlar ile birlikte kullanılan cihazlar olduklarından markalarının da genelde telefonlar ile aynı olması beklenir. Ancak akıllı saat modelleri içinde her türlü cihazla çalışabilecek bluetoothlu seçenekler de bulunabilir. Bu yüzden ürün satın alırken marka, model, fonksiyon ve tasarım gibi özellikleri dikkat etmek öncelikli kriterler arasında gösterilebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery