Akıllı Saat

Akıllı Saat Fiyatları

769 Ürün gösteriliyor.
Ekran Şekli
Kalp Atışı
Kronometre
Titreşim
Piksel Yoğunluğu
Adımsayar
Suya Dayanıklılık
Mikrofon
Sürekli Açık Ekran
Force Touch
Dahili Depolama
GPS
Kavisli Ekran
Arayan İsmi Gösterimi
Çoklu Dokunmatik
Bisiklet
Bluetooth
Wi-Fi
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Yüzme
Kürek Çekme
Kayak
Navigasyon
Müzik Çalar
Hatırlatıcı
Askeri Sağlamlık
Stres Seviyesi Gösterimi
Zamanlayıcı
Acil Durum Araması
Aktivite Tanımala ve İzleme
Videolu Görüşme
Mesafe Ölçer
Suya Dayanıklılık Seviyesi
Toza Dayanıklılık Seviyesi
Kamera
Video Kayıt
SIM Desteği
SIM Tipi
Bluetooth Versiyonu
İvmeölçer
Jiroskop
Kalp Atış Hızı Sensörü
Pusula
Barometre
Termometre
Altimetre
Akıllı Saat fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akıllı Saat modelleri ve Akıllı Saat fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akıllı Saat kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Apple, Xiaomi, Asus. 769 adet Akıllı Saat fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Samsung Gear S3 Frontier 1.3 inç 512 MB Akıllı Saat Koyu Gri
Samsung Gear S3 Frontier 1.3 inç 512 MB Akıllı Saat Koyu Gri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Huawei Talkband B3 Pro Akıllı Bileklik
Huawei Talkband B3 Pro Akıllı Bileklik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akıllı Saatler

Son yıllarda giyilebilir teknoloji ile beraber akıllı saat kullanımı bir hayli artmıştır. Saatler de teknolojinin gelişmesiyle, büyük ve çeşitli fonksiyonel değişimlere uğramakta ve neredeyse saat özelliğini bırakıp bambaşka boyutlara ulaşan özelliklere sahip olur. Kimi modeller kamerası ile çekim yaparken kimi model ise telefonla görüşme yapabilir. Saatler artık kendisinden beklenenin çok daha ötesinde nitelikler taşır ve de kullanıcılarına bu özellikleri sunar. Saat, erkek ve kadınlar için şıklığı arttıran bir aksesuar iken, şimdilerde ise hayatı kolaylaştıran bir ürün şeklini alır. Hem kolda bir aksesuar hem de birçok işleviyle kullanıcı hayatlarına etki eden, birçok işlemin süresini kısaltan, kolaylığı zamanla beraber sunar hale gelir. Akıllı saat artık birçok kullanıcının tercihi olur. Kullanıcılar her bir üründen üst düzey verim alma eğiliminde bulunur. Bunun için saatlerin de bu verim isteğini karşılaması adına her sene yeni bir özellikle kullanacakların huzuruna çıkar. İlginç tasarımları ve çeşitli renk seçenekleriyle de kullanıcısına çeşitlilik sunarak, hem kıyafet kombinlerini tamamlayıcı olarak hem de ekstra özellikleriyle hayatınızda önemli rol oynayarak insan hayatına neredeyse doğrudan etki edecek bir hale gelir.

Akıllı Saat Modelleri ve Özellikleri

Akıllı saatler bilinenin aksine çok daha yeni özelliği de beraberinde getirir. Telefon gibi konuşma yapmak akıllı saatlerin getirdiği bir özellik olarak insan hayatına girer. Bunun yanı sıra spor yapan kullanıcılar için adım hesaplar ve hareket sonrasında kaç kalori yakılacağı gibi bilgileri de kullanıcısına aktarır. Böylece belirli ve programlı spor avantajını da sağlar. Özellikler tabii ki bunlarla sınırlı kalmaz, kolunuza aksesuar olarak taktığınız bu saatler hayatınızın içerisinde artık dahil olur. Akıllı saat sim kartlı özelliğe sahip olan saatler, ceplerde duran telefonu insan koluna taşır. Kullanılan ürün, aslında telefon da olabilir. Çeşitli özellikler bunlarla da sınırlı kalmaz. Aslında günümüzde birçok ürünün de sahip olduğu bir özellik de akıllı saatler için oluşturulmuştur. Akıllı saat su geçirmez özelliğe sahip saatler belirli derinlikte suya dayanıklılıkları ile kullanıcısına bir özellik daha sunar. Böylelikle suyun altına sokulan eller için saat çıkarıp geri takma meşakkati de ortadan kalkar. Ofis ortamında çalışan, anlık resim çekmesi gereken kullanıcılar için akıllı saatler özellikleriyle cezbedici olabilir. Akıllı saat kameralı olması özelliği ile hızlıca görüntü veya video kaydetmek için telefonlarla birlikte kullanıcısına bir alternatif yol sunar. Bunun yanı sıra özellik bakımından herhangi bir mekana gidildiğinde, memnun kalıp kalmadığınızı da size sorarak, bir nevi kullanıcısına arkadaşlık eder. Çeşitli uyarıları yaparak, kullanıcısını uyaran ve bu doğrultuda kullanıcısına asistanlık görevi görerek günlük hayattaki en ideal yardımcı olur. Son yıllarda büyük hatta devrim niteliği taşıyan yenilikleriyle akıllı saatler, insan hayatında büyük denecek bir rolü artık üstlenir. Bu doğrultuda normal bir saatten ziyade alternatif özelliklere sahip olmak isteyen kullanıcılar için akıllı saatler tercih odağı olur. Saatlerin birtakım özellikleri vardır bu özelliklere göre kullanım saate ve kullanıcısını uzun süreli kullanım imkanı sunarken memnuniyetini de sağlar. Çoğu saat artık su geçirmez olsa da bu belirli bir derinlik ve basınç değeri oranlarında bir su içerisindedir. Abartı derinliklerde saatinizin dengesi bozulacak ve bazı fonksiyonlarında aksamalar meydana gelmesi son derece elzem bir durum olacaktır. Bu nedenle suya fazlasıyla dayanıklı olan modeller kullanıcılara sunulur. 

Akıllı Saat Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Akıllı saatler tercih odağı olduğundan talep de bir hayli fazladır. Bunun için bazı dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bu hususlar doğrultusunda hareket edildiğinde memnuniyet de artar. Akıllı saatlerin özellikleri kadar dış tasarımı, kullanım kolaylığı gibi hususlar göze çarpar. Her saat, her saat modeli birebir aynı özellikleri taşımaz. Bu nedenle akıllı saat özellikleri dikkat edilmesi gerekenler arasında üst sıralarda yer alır. Beklenen verimin alınması için istenilen özelliklerin iyi belirlenmesi kullanacaklar için son derece önem taşır. Seçimleriniz sırasında cihazların şarj ömrünün ve dayanıklılığının da ne kadar olduğunu araştırabilirsiniz. Akıllı saat kullanımında şarjda bir o kadar mühim olur. Düzensiz şarj ürünün elektronik sistemine zarar vermesiyle birlikte taşıdığı özelliklerin de erken bozulmasına, şarjın kısa sürede tükenmesine yol açabilir. Bu yüzden kullanırken tam kullanmakta, doldururken de tamamen doldurmakta fayda var. Akıllı saat alımında bir diğer nokta ise dış görünüşü olur. Tasarım olarak görselliğe sahip olan bir saat kullanıcısına şıklık katarken sahip olduğu özellikleriyle kullanıcısına kolaylıklar sunarak bir taşla iki kuş vurmasına vesile olur. Bir diğer nokta ise internetten alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcıların fiyat analizi yapması uygun fiyata da ürün bulmakta son derece önemli rol oynar. Dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğeri de çeşitli markaların akıllı saat kategorisinde bulunmalarıdır. Size uygun olan ürünün fiyatının uygunluğunun yanı sıra akıllı saat markaları da dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. İyi seçim yüksek verimi, yüksek verim de memnuniyet oluşturur.

Akıllı Saat Fiyatları

Saatlerin teknolojinin hızı ile büyük değişimlere uğramasından dolayı fiyatlarda da değişmeler, oynamalar son derece mümkün bir haldedir. Tasarımsal özellikleri de bu değişime neden olabilir. Ancak akıllı saatlerin fiyat olarak uygunluğu da göze çarpar.  Akıllı saat dendiğinde Apple Watch, Huawei, Kingboss, Xiaomi, Samsung, Alcatech gibi ve daha nice markaları saymak son derece olağandır. Çeşitliliğin çok olmasının avantajları da kullanıcılarına istedikleri özellikte ve tasarımlarla aradıkları nitelikteki ürüne ulaşma kolaylığı olarak söylenebilir. Akıllı saat modelleri baz alındığında bazı saatler kamp yapmayı seven kullanıcı tipine göre üretildiğinden zorlu koşullara ve ortamlara son derece dayanıklı olabilir. Günlük hayatta bile kullanılabilir bir tasarıma sahip olmaları da tercih odağı olabilir. Dayanıklılığı yüksek olan ürünlerin fiyatları daha yüksektir. Cam yapısının dayanıklı olması ve su geçirmezlik özelliği gibi detaylar fiyatları belirleyen en önemli kriterler arasında bulunur. Aynı zamanda kayış rengi ya da deseni gibi görselliği güçlendirecek farklılıklar da fiyatların değişim göstermesine neden olur. Arama yapma, fotoğraf çekme ya da mesajlara cevap verme gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılan modellerde mevcuttur. Bu modeller, klasik modellerden daha yüksek bir fiyata sahip olabilir. Adımsayar, kalori sayar ya da nabız ölçer gibi detaylara sahip olan modellerde de fiyat farkı bulunur. Ürünlerin sahip olduğu görsel ve teknik özelliklerinin tümü fiyatların belirlenmesinde dikkate alınır. Akıllı saat fiyatları her türlü fiyat segmentine göre piyasada mevcut bulunur. Kullanıcılar için en ideal nokta en ucuz saat fiyatları olur. Cimri.com sayfası üzerinden kullanıcılara sunulan en uygun fiyatlı ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery