Giyilebilir Teknoloji Cihazları

En Ucuz Giyilebilir Teknoloji Cihazları Fiyatları

676 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    akıllı saatapple watch
Giyilebilir Teknoloji Cihazları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Giyilebilir Teknoloji Cihazları modelleri ve Giyilebilir Teknoloji Cihazları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Giyilebilir Teknoloji Cihazları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Akıllı Saat, Akıllı Bileklik, Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Akıllı Gözlük, Akıllı Kemer. 676 adet Giyilebilir Teknoloji Cihazları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Giyilebilir Teknoloji Cihazları Nedir?

Bedeninizin üzerinde taşıdığınız ve genellikle elektronik temelli cihazlara verilen genel isime giyilebilir teknoloji cihazları denilmektedir. Çoğunlukla akıllı telefonlarla bağlantılı olarak kullanılmaktadır. Kullanım amacı ise hayatı kolaylaştırmak ve pratik bir yaşam sürebilmektedir. Telefonunuz yanında olmasa bile gelen aramaları açabilir ve giyilebilir teknoloji cihazları sayesinde görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzun içinde yer alan dosyalarınızı açabilir istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz ya da mesaj yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Genellikle spor yaparken ve araç sürerken tercih edilen cihazların kullanım alanları oldukça geniştir.

Neden Giyilebilir Teknoloji Cihazları Tercih Edilmektedir?

Öncelikle sadece iletişim aracı olarak değil sağlığınızı da takip etme açısından oldukça faydalı cihazlardır. Kalp ritminiz, kaç adım attığınız, vücut yağ oranınız ve kas aktivitelerinizi takip ederek her gün sayısal veri şeklinde görebilme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda pratikliği bakımından hayatı kolaylaştırdığı için de tercih edilmektedir. Maillerinizi kontrol edebilir ve cevaplayabilirsiniz. Aynı zamanda müzik dinleyebilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Nelerdir?

En çok tercih edilen akıllı saatler, telefonunuzun yaptığı tüm işlemleri yapabilen ve içindeki işlemciyle birlikte bilgisayar devresi bulunan cihazlardan biridir. Göz önünde olması nedeniyle tercih edilmektedir. Aynı zamanda aksesuar olarak şık bir görünüme sahiplerdir. Sanal gerçeklik gözlüğü ile birlikte oynadığınız konsol oyunları gerçeklik kavramıyla yaşatmaktadır. Oyun tutkunlarının vazgeçilmez cihazları arasında yer alan sanal gerçeklik gözlüğüyle korku oyunu oynarken kalbiniz yerinden çıkacak, araba yarışı esnasında gerilecek ve aksiyon oyunlarından keyif alabileceksiniz. Gözlüğün vermiş olduğu heyecanla adrenalin salgılayarak oynayacağınız oyunlardan etkileneceksiniz.

Aynı zamanda akıllı telefonunuza da bağlanabilir olması özelliğiyle cihazınızla 3D uyumlu oyunları oynayabilirsiniz. Akıllı bileklik sayesinde sağlığınız için olan verileri raporlama ve uyku düzeninizle ilgili bilgileri görebilme şansınız elde edebilirsiniz. Adım sayar, nabız atışı ve yakılan kaloriyi hesaplamakla birlikte uyku kaliteniz ve uyku da hareketsiz kalınan zamanları hesaplamaktadır. Böylelikle gün içerisinde bedeninizde olup biten her hareketi görmüş olacaksınız. Akıllı gözlük sayesinde veri kaydedebilir ve internette aratabilirsiniz. aynı zamanda video kaydı, ses kaydı ve görüntü çekme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Giyilebilir Teknoloji Cihazlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Sporcuların kondisyon antrenmanlarında, askeri alanlarda, tıbbi uygulamalarda, oyun konsollarında, ödemelerinizde, güvenlik amacıyla ve ilgi duyan tüm kişiler tarafından tercih edilebilmektedir. Belirli bir kullanım alanı olmadığı gibi belli bir kullanım alanı da yoktur.

Giyilebilir Teknoloji Cihazlarının Kullanımı Kolay Mı?

Giyilebilir teknoloji cihazı aldığınız zaman kutunun içinden çıkan kullanım kılavuzuyla birlikte kolayca kullanıma başlayabilirsiniz. Öncelikle cihazların kurulumunu yapmanızda fayda var daha sonrasında ise üzerinize takabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünlerle birlikte vaktinizden tasarruf edecek ve pratik bir yaşam tarzına kavuşmuş olacaksınız.

Giyilebilir Teknoloji Cihazlarının Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Giyilebilir teknoloji cihazlarının fiyat aralıkları modele, markaya ve özelliğe göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun olan cihazı satın alabilirsiniz.