track source

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları

33 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    akıllı saatapple watch
Sanal Gerçeklik Gözlüğü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sanal Gerçeklik Gözlüğü modelleri ve Sanal Gerçeklik Gözlüğü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sanal Gerçeklik Gözlüğü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Sony, LG, Trust, Baseus. 33 adet Sanal Gerçeklik Gözlüğü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Apple Watch Series 4 40 mm
Apple Watch Series 4 40 mm
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Sanal gerçeklik ortamlarında kullanılmak üzere üretilmiş olan sanal gerçeklik gözlüğüne son yıllarda oldukça fazla rastlanılır. Teknoloji ile oluşturulan  bir ortamın içindeymişsiniz gibi hissetmenize neden olan sanal gerçekliğin sağlanması için gerekli olan en popüler araçlardan biri VR gözlüktür. Sanal gerçeklik gözlüğü, kişiyi gerçeklikten tamamen uzaklaştırarak sanal bir dünya ile tanıştırır. Bu gözlükler, sanal gerçeklikle uyumlu olan cihazlara bağlanır. Böylece görüntü 3D boyutuna geçilir. Gözü birbirine yakın iki farklı görüntü göndererek kandırır ve gerçekte olmayan bir görüntüyü sunar. Sanal gerçeklik gözlüğü ile uçabilir ve ve çok derinlerde balıklarla yüzebilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlükleri ilk çıktığı zamanlarda eğlence amaçlı tercih edilirken zaman içerisinde daha fazla hayatın içerisine dahil olmaya başlar. Sanal gerçeklik, eğitimden uzayla ilgili araştırmalara kadar yayılır. Zamanla teknolojide çok daha başka yerlerde kullanılacağı düşünülen sanal gerçeklik, gözlük üretiminde farklı markalarla birbirinden ayrı ve özel özelliklerde çeşitlere sahiptir. 

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Modelleri

Sanal gerçeklik gözlükleri çok çeşitli alanlarda kullanılır. Eğlence amaçlı kullanılmasının yanında eğitimde, tıp alanında, mühendislikle alakalı çalışmalarda, askeri alanda kullanılan bu gözlükler, pek çok açıdan fayda sağlar. Artık uçuş ya da sürüş eğitiminde sanal gerçeklik gözlüğüyle eğitim alabilmeniz mümkündür. Doğal yerler, tarihi mekanlar ve merak ettiğiniz pek çok yeri bu gözlüklerle ziyaret edebilirsiniz. Görüldüğü üzere pek çok alanda tercih edilen bir teknolojik ürün olan sanal gerçeklik gözlüğü, pek çok markanın ürünleriyle tüketicisi ile buluşur. Sanal gerçeklik gözlüğü modelleri pek çoklarlaysa farklı özelliklerle karşınıza çıkar.  Bunlar içerisinde sanal gerçeklik gözlüğü Samsung markası ile farklı modellerde ürünlere sahiptir. Beklentiniz ölçeğinde Samsung markasının sanal gerçeklik gözlüklerini inceleyerek size uygun seçimi yapabilirsiniz. Samsung Gear VR en kapsamlı ürünüdür. Diğer markalardan ayıran yanı ise tamamen kablosuz olarak kullanılabilmesidir. Cep telefonuyla çalışır ve bundan dolayı mobil bir hizmet sunar. Ürünün en önemli özelliği budur. Fakat bu ürünü kullanabilmeniz için Samsung marka bir telefona da sahip olmanız gerekir. Bu gözlük, markanın sadece amiral gemisi telefonlarıyla uyumlu olan bir modeldir. Bununla birlikte sanal gerçeklik gözlüğü HTC markası da tercih edilen bir ürünler arasındadır.  Markanın HTC Vive ürünü, en çok tercih edilen modellerinden biridir. Diğer teknolojik cihazlarınızla uyumlu olan bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oculus Rift, Playstation VR gibi markalar da tercih edilen diğer markalar arasındadır.Her biri kendi içinde modellere ve farklı özelliklere ayrılan bu ürünler, beklentiniz doğrultusunda size seçenekler sunar. Sanal gerçeklik gözlüğü, farklı içerikteki ürünleriyle size keyifli dakikalar yaşatır. Oyunların içerisinde yer alabilir ve seyirci olmak yerine oyuncuların yerine geçerek aktif olarak oynamanın keyfine varabilirsiniz. Hız trenlerine binerek adrenalin yaşayabilirsiniz. Sinemada film keyfi yapar gibi koltuğunuzda filminizi seyredebilirsiniz. Cerrahi alanlarda pratiklik kazanılması için tıp alanında da kullanılan bu gözlükler öğrenciler için oldukça uygundur. İnşaat ve mimarlık alanında da yaygınlaşan bu gözlükler, satış aşamasında ürünün bitmiş halini alıcılara gösterir ve böylece işi pratik hale getirir. 

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları

Eğlence için tercih ettiğiniz ürünlerin fiyatı da önemlidir. Sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları, her markada değişkenlik gösterir. Üstelik bu ürünlerin farklı modelleri de mevcuttur. Hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak tasarlanmış olan sanal gerçeklik gözlüğü ürünleri tercihinize göre farklılıklar gösterir. Elbette bu birbirinden farklı donanımlar, ürün fiyatına da yansır. Sanal gerçeklik gözlüğü almak istiyorsanız nasıl bir içeriğe sahip olduğuna karar vermelisiniz. Bununla birlikte markaları detaylı olarak inceleyerek istediğiniz ürünü bu markaların üretimleri içerisinde bulabilirsiniz. Her markanın fiyatlandırması birbirinden farklıdır. Bunda ürünün donanımlarının ve teknik özelliklerinin etkisi vardır. Bununla birlikte genellikle eğlenmek için tercih edilen sanal gerçeklik gözlüğü ürünleri ortalama fiyatlarla satışa sunulur. Her bütçeye uygun sanal gerçeklik gözlüğüne ulaşabilmeniz mümkündür. Bu ürünlerde değişen nokta, ürünlerin içeriği olacaktır. Talep ettiğiniz özelliklere uygun sanal gerçeklik gözlüğüne karar verdikten sonra ürün araştırması yapabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğü almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sanal gerçeklik gözlüğü satın alırken dikkat etmeniz gereken, alacağınız üründen beklentinizin ne olduğudur. Ürünü hangi amaçla aldığınıza karar verdikten sonra farklı markalardaki modellerini inceleyebilirsiniz. Bu inceleme esnasında karşınıza farklı modellerde gözlükler çıkacaktır. Bu gözlükleri inceleyerek beklentileriniz ölçüsünde bir karar verebilirsiniz. Telefonunuzun modeli bile bağlantınızda  önemli olabilir. Bu nedenle ne istediğinize iyi karar vermelisiniz. Örneğin 3D sanal gerçeklik gözlüğü modellerine bakıldığında ürünün tüm telefonlarla uyumlu olan modelleri mevcut olabildiği gibi sadece tek bir markayla çalışan modellerinin de olduğu görülür. Aldığınız markaya göre sanal gerçeklik gözlüğünün özellikleri değişebilir. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak ürününüzü satın almanız sizin için daha uygun olur. Eğer tüm android telefonlar ile bağlanabileceğiniz bir model istiyorsanız araştırmanızı buna göre yapmalısınız. Pek çok amaç için kullanılan sanal gerçeklik gözlüğü almadan önce alış amacınızı da iyi belirlemeniz gerekir. Böylece size uygun olan modeli bularak ihtiyacınız olan ürünü güvenli temin edebilirsiniz.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play