Drone

Drone Fiyatları

166 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Mesafesi
VPS
Engelden Kaçınma
Azami Hız
Çalışma Süresi
Kaçınabildiği Engeller
Pervane
Sertifika
Led Işıklandırma
Akıllı Eve Dönüş
Dahili Kamera
Harici Kamera Uyumu
Anlık Görüntü Aktarımı
Drone fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Drone modelleri ve Drone fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Drone kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Xiaomi, Goldmaster, Vardem, MF Product. 166 adet Drone fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Drone

Hobi amaçlı ya da fotoğraf çekmek için bir çok drone günümüzde farklı markalar tarafından üretilir. İnsansız hava aracı bilinen bu araçlar, belli bir uçuş kapasitesine sahiptir. Uzaktan kumandalı olarak çalışan drone çeşitleri farklı alanlarda kullanılır. Gelişmiş teknolojiye sahip bu ürünler askeri alanda kullanıldığı gibi siviller tarafından da büyük ilgi görür. Türkiye’de farklı özelliklerde dronelar satılır. Klasik droneların yanı sıra tam donanımlı ve ürünler de mevcuttur. Drone kameralı olarak kullanıldığı gibi üzerinde herhangi bir araç bulunmayan dronelara da ilgi büyüktür. Yerli ve yabancı drone markaları üretim aşamasında yüksek teknoloji kullanırlar. Müşterilerin istek ve talepleri bu aşamada önemlidir. Dronelar ile fotoğraf çekilebilir, aynı zamanda iletişim aracı olarak kullanılabilir. Sıcaklık ölçümü yapılabilir ve basınç belirlenebilir. Dronelar modifiyeli teknolojik ürünlerdir. Motor güçleri sayesinde şarj edilebilen bu ürünler, havada saatlerce kalabilir. Büyük droneler itfaiye tarafından yangın söndürmek için de kullanılır. Bu araçları kullanım alanları oldukça geniştir. Yaklaşık yüzyılı aşkın tarihi ile dronelar her zaman ilgi çeken ürünler arasında olmuştur.

Drone Modelleri

Birbirinden farklı özelliklerde bulunan dronelar çok çeşitli modellere sahiptir. Drone modelleri arasında kameralı ve kamerasız dronelar, yer istasyonlarına sahip dronelar, termometre görevi gören dronelar ve basınç ölçen dronelar mevcuttur. Tek pervaneli oldukları gibi 4 pervaneli ve 2 parveneli dronelar da mevcuttur. Kullanılan malzemeler genellikle karbon ya da sert plastiktir. Dış yüzeyleri farklı renklerde olan bu ürünler motor gücü ile çalışır. Drone 4k kamera görevi görebilir. Bu ürünler ile film çekilebilir, kısa videolar hazırlanabilir. Ayrıca profesyonel fotoğrafçılar tarafından dronelar katalog çekimlerinde kullanılabilir. Dronelerin kendilerine özel antenleri ve çekim gücünü yükselten aparatları vardır. Ayrıca uzaktan kumandalar ile kontrol edilebilen bu ürünler kolay kullanım özelliğine sahiptir. Dronelar hobi amaçlı olarak da yarışlarda kullanılır. Günümüzde ayrıca bu ürünlerden oluşan spor dalı da mevcuttur. Profesyonel drone kullanıcıları, kendi belirledikleri alanlarda drone yarışı yaparlar. Dronelerin havada kalma sürelerini şarjları belirler. Bazı dronelar 15 dakika havada kalırken bazı dronelar saatlerce tek bir yönde havada durabilirler. Güvenlik sistemleri açısından droneların işlevinden yararlanılabilir. Drone 1080p çözünürlükte video ve fotoğraf çekebilir. Bu ürünler teknik olarak uzaktan kumandalı rc oyuncaklara benzer. Yakıt olarak bazı dronelar benzin kullanır. Benzin ile çalışan dronelerin motoru daha kuvvetli olabilir. Elektrik ile çalışan drone motorları daha sessizdir. Her iki yakıtında kendine özgü özellikleri drone üzerinde farklılık gösterir. Dronelar modifiye yapmaya uygun araçlardır. Kullanıcın kendi isteğine göre bu araçların dış yüzeyini değiştirebilir ve farklı renge boyayabilir. Aynı zamanda ek parçalar takarak droneların görsel tasarımına müdahale edebilirler. Drone temizliği kolay ve pratiktir. Biz bez ya da ıslak mendil ile dış yüzeyleri silinebilir. Ekstradan bakım gerektirmeyen bu ürünler, uygun ortamda muhafaza edilebilir. Bazı droneların pervaneleri dahili olduğu için değiştirilemez. Tasarımsal olarak farklı drone çeşitlerinde bazı markaların ürünlerinde pervane değişimi yapılabilir. Pervaneler sayesinde dronelar havada kalırlar. Bu ürünler, kare, dikdörtgen, üçgen ya da oval şekilde görüntüye sahiptirler. Drone modelleri her markaya göre farklılık gösterir.

Drone Fiyatları

Drone üretimi arttığı için bu bağlamda fiyatlar değişiklik gösterir. Drone fiyatları genel olarak her bütçeye hitap eder. Ürününü kullanma amacına göre pekçok drone modeli üretilir. Böylelikle tüketici kendine en uygun droneyi istediği fiyata satın alabilir. Drone mini modeller, normal ya da büyük boy dronelara göre farklı fiyata sahiptir. Ürünlerin fiyatını etkileyen en önemli unsurlardan biri de dronenin tasarımı ve boyutudur. Elektrik ile şarj edilen drone fiyatı ile benzinli drone fiyatları arasında farklılık olabilir. Drone markaları farklı hobiler ya da işlerde kullanılmak üzere drone üretirler. Her markanın ürün fiyatı değişkenlik gösterebilir. Genel olarak ucuz olan bu ürünler hediye amaçlı da satın alınabilir. Uygun koşullarda bu ürünler bir çantada saklanabilir. Ya da kendine ait özel kılıfları bulunan bu ürünler dış etkenlerden korunabilir. Dronelar sıcak ve soğuk havaya karşı dayanıklı ürünlerdir. Yaz ve kış mevsimlerinde bu araçlar havada kalabilirler. Bu yönü ile drone modelleri ile ucuz bir şekilde fotoğraf çekilebilir.

Drone Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kendinize en ucuz droneları en yakın satış noktasından temin edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Geniş açı ile havadan fotoğraf ve video çekmek için drone 8k modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ile ister kendi yaşadığınız ortamı fotoğraflaya bilir, isterseniz diğer işlerinizde kullanabilirsiniz. Havadan en net görüntüyü sağlamak için droneların fotoğraf çekme özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Böylece bu ürünler hobilerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca gece çekimlerinde ve ışığın az olduğu yerlerde drone ışıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Gece manzarasını ve gün batımını bu araçlar ile fotoğraflaya bilirsiniz. Her markanın kendine özgü drone tasarımı olduğu için size en uygun modeli kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Bu ürünleri hediyelik eşya olarak kullanabileceğiniz gibi drone yarışlarına katılabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Dronelerin bakımı kolay olduğu için size ekstra bir masraf çıkarmazlar. Böylece tasarruflu bir şekilde ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Dronelar ile ilgili sayfamızda yer alan yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca ürünleri kendi isteğinize göre modifiye edebilir ve farklı renge boyayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery