track source
track source
track source

Anne Bebek Oyuncak

Anne Bebek Oyuncak Fiyatları

86239 Ürün gösteriliyor.
Anne Bebek Oyuncak fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Anne Bebek Oyuncak modelleri ve Anne Bebek Oyuncak fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Anne Bebek Oyuncak kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Anne, Bebek, Oyuncak. 86239 adet Anne Bebek Oyuncak fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Anne, Bebek ve Oyuncak

Anne ve bebekler için üretilen birçok ürün içinde oyuncaklar önemli bir yer tutar. Bu ürünler arasında bebeklerin gelişimini etkileyen özel tasarıma sahip Bebek oyuncakları yoğun ilgi görür. 0-3 yaş arası yada 3-5 yaş arası bebeklerde kemik gelişimi önemlidir. Oyuncak arabalar kız ve erkek bebeklerin oynayabileceği ürünler arasındadır. Eğitici Oyuncak türleri olarak legolar, sayı boncukları abaküsler bebeklerin zeka gelişimini etkiler. Her markanın kendine özgü farklı bebek oyuncakları mevcuttur. Farklı yaş gruplarına hitap eden bu ürünler niceliksel ve niteliksel fayda sağlarlar. Bebeklerin dikkatini çeken bu ürünler, aynı zamanda sosyalleşmelerine yardımcı olur hızlı konuşmalarını sağlarlar. Biraz daha yaşça büyük olan bebekler için daha büyük konseptli Oyuncak Evlere de yoğun talep vardır. Bu evlerde bebekler aile içi yapılanmayı kavrayabilirler. Eşyaları tanırlar ve en önemlisi sorumluluk sahibi olurlar. Bebekler bu tür eşyaları kullanırken ebeveynlerin denetiminde toplum kurallarını öğrenirler. Aynı zamanda kendi kişisel gelişimleri için bu oyuncaklar birer öğretici eşya konumundadırlar.

Bebek Oyuncak Modelleri

Bebeklerin fiziksel ve ruhsal gelişimleri için bazı markalar özel olarak oyuncak tasarlar. Bu ürünlerden biri de Oyuncak Bebeklerdir. Kız ve erkek çocukları için farklı oyuncak bebek modelleri vardır. Bu ürünler herhangi bir çizgi film kahramanı olduğu gibi bebeklerin yaşadığı toplumda yer edinen yöresel oyuncaklar da olabilir. Bebekler bu oyuncakları bazen rol-model alabilirler. Onlar gibi giyinmek onlar gibi saçlarını taramak isteyebilirler. Karakter gelişiminde etkin rol oynayan oyuncak bebeklerin farklı özellikleri bulunur. Pil ile çalışan oyuncak bebeklerde ağlama şarkı ya da şarkı söyleme gibi özellikler mevcuttur. Bu ürünler elde yıkanabilir ve farklı giysiler ile donatılabilir. Bir diğer oyuncak türü olan Akülü Araba özellikle erkek çocuklarının daha çok dikkatini çeker. Kendi ebeveynlerinden gördükleri arabaları sürmek isteyen bebekler, akülü arabalara yönelebilirler. Bu ürünler gerçeğe en yakın şekilde tasarlanıp bebeklerin kontrol etme yeteneğini ortaya çıkarırlar. Direksiyon tutuşu ile dengede durma, saga ve sola çevirmek ile yön verme yeteneklerini keşfedebilirler. Akülü arabaların farklı modelleri ve boyutları mevcuttur. Her markanın kendi tasarımı vardır. Erkek çocukları gibi kız çocukları da akülü araba kullanabilir. Bebek oyuncakları arasında Legolar faydalı ürünler arasındadır. Bir bulmacayı andıran lego oyuncakları ile bebekler matematiksel gelişimini arttırırlar. Sayı saymayı öğrenebilir ve tıpkı bir bulmaca çözer gibi düşünme ve problem çözme yeteneklerini bu ürünler ile geliştirebilirler. Legoların farklı boyda ve sayıda parçaları bulunur. Üst üste ya da yan yana dizmek surety ile lego tamamlanabilir. Bebekler gerekli gördükleri halde bu oyuncaklar için ebeveynlerinden yardım isterler. Böylelikle aile içi sosyalleşme lego sayesinde gerçekleşebilir. Legoların üzerinde yer alan desenler, farklı motifler bebeklerin zihninde kalıcıdır. Bu durumda ebeveynler kendi bebeklerinin kişisel gelişimi için en uygun legoları satın alabilirler. Anne ve bebek oyuncak modelleri çok çeşitli olup, farklı kategorilere ayrılır. Sayı sayma, nesneleri tanıma ve çevresel etkileri gösterme gibi oyuncakların işlevleri vardır. Bebekler için daha birçok oyuncak vardır. Işıklı arabalar, uzaktan kumandalı oyuncaklar da bebekler için faydalı olabilir. Kontrol mekanizmasını geliştiren bu oyuncaklar ile bebekler daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde büyürler.

Bebek Oyuncak Fiyatları

Bebekler için birçok oyuncak türleri vardır. Bu oyuncakların fiyatları genel olarak ucuz ve ekonomiktir. Peluş Oyuncaklar giderek yaygınlaşmıştır. Farklı özellikteki bu oyuncaklar bir insan ya da hayvan olabilir. Fiyatları ucuz olan bu ürünler istenilen noktadan satın alınabilir. Ayrıca bu ürünlerin bakımı ve temizliği kolaydır. Bazı pelüş oyuncaklar çamaşır makinesinde ya da elde yıkanabilir. Oyuncak bebeklerin saçları boyanabilir veya ebeveynler tarafından farklı bir giysi dikilebilir. Bebeklerin gelişim sürecini hızlandıran bu ürünler, ekonomik olduğu kadar dayanıklıdır. Ebeveynlerin bebekleri ile daha rahat seyahat ve ulaşım sağlaması için Bebek Arabası ve Pusetler de önemli ürünlerdendir. Bu ürünler içinde bebekler taşındığı gibi, onlara ait olan oyuncaklar da taşınabilir. Farklı bölmelere sahip olan bebek arabaları ve pusetler geniş yük taşıma kapasitesi ile bebek eşyalarının taşınmasına da yardımcı olur. Bu ürünlerin fiyatı her markaya göre değişiklik gösterir. Fiyatı etkileyen unsurlar arasında ürünün malzeme yapısı, boyutu ve taşıma kapasitesi önemlidir.

Bebek Oyuncakları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için en doğru ve güvenilir oyuncakları kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Kişisel gelişimlerini artırmak için bebeğinize bir peluş bebek ya da lego satın alabilirsiniz. Aynı şekilde Bebek Mamaları ile sağlıklı bebekler yetiştirebilirsiniz. Bu ürünler bebeklerinizin gelişimini doğrudan etkiler. Gerek fiziksel gerekse ruhsal gelişimi destekleyen oyuncaklar ve bebek gıda ürünlerini en yakın satış noktalarından temin edebilirsiniz. Sağlık açısından bebeklerinizin altını değiştirmek için Bebek Bezi satın alabilir ve bu ürünlerin farklı modellerine sahip olabilirsiniz. Bebeğinizin sayısal ve sözel becerilerinin gelişmesini istiyorsanız herhangi bir bebek oyun evi düzeneği satın alıp ebeveyn odanızda bu oyuncakları kendiniz kurabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz dış dünyayı daha kolay tanıyacak ve nesnelerin adlarını öğrenebilecek. Bebeğinizin yön duygusunu geliştirmek için akülü arabaları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler bebeklerinizin hem denge kontrolünü hem de yön bilgisini geliştirir. Sayfamızda yer alan Anne & Bebek Oyuncak ürünlerini inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery