track source
track source
track source

Oyuncak Bebekler

Oyuncak Bebekler Fiyatları

2392 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Oyuncak Bebekler fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Oyuncak Evler Fiyatları
 • Oyuncak Müzik Aletleri Fiyatları
 • Park Yatak / Oyun Parkı Fiyatları
 • Peluş Oyuncaklar Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Oyuncak Bebekler Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oyuncak Bebekler markası:

  2022 yılı Oyuncak Bebekler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2392 Oyuncak Bebekler modeli içerisinde en ucuz Oyuncak Bebekler fiyatı 5.99 TL iken, en yüksek Oyuncak Bebekler fiyatı 327802.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oyuncak Bebekler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Oyuncak Bebekler fiyatı ise 645.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Oyuncak Bebekler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Barbie GXF08 Ekstra Mor Saçlı Bebek
  Barbie GXF08 Ekstra Mor Saçlı Bebek
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Oyuncak Bebek

  Oyuncaklar, çocukların gelişimindeki en önemli rollerden birini alan değerli ürünlerdir. Özellikle çok eski zamanlardan bu yana kullanıcının hayatında bulunan ve günümüzde hala kullanılan nadir eşyalardan biri olarak bilinir. Hemen hemen her çocuğun oyuncağı vardır. Çok eskiden ilk zamanlarda bezden yapılan bir oyuncak bebek kullanıcıların çocuklarına verdiği ilk oyuncak olarak bilinir. Daha sonraları ise oyuncak bebek belki de yüzlerce model değiştirilerek kullanıcıların hayatındaki rolünü korumaya devam eder. Sadece oyuncak bebek üreterek kullanıcılara sunan birçok marka bulunur. Bu markalar Barbie, Bratz, Disney gibi markalardır. Daha birçok marka oyuncak bebek üretimi yapabilir. Özellikle günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte oyuncak bebekler artık birçok yan ürüne ve birçok özelliğe sahip olarak kullanıcılara ulaşır hale gelir. Özellikle oyuncak bebekler eskiden sadece bez ile dikilerek evde üretilen oyuncaklar iken şimdi en iddialı ve en çeşitli oyuncaklar haline gelir. Birçok farklı modeli bulunur ve kullanıcılara sunulur. Oyuncak bebekler kullanıcıların çocukları için ilk eğitim ve öğrenim malzemesi olarak önemli bir yer taşır.  

  Oyuncak Bebek Modelleri

  Oyuncak bebek modelleri hem oldukça farklı çeşitlere sahip hem de birçok modelde kullanıcıya sunulur. Örneğin Barbie bebekler sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Karavan setli Barbie bebek modelleri içerisinde karavanı ve birçok eşyasını bulundurur. Bu setin içerisinde oyuncak bebek oldukça kaliteli ve gerçekçi bir şekilde tasarlanmış olarak kullanıcıya sunulur. Bu bebeğin kendine ait kıyafetleri ve ayakkabıları setin içerisinde kullanıcıya ulaşır. Aynı zamanda karavan şeklindeki arabası ve karavanın içerisinde eşyaları bulunur. Popüler ve sevilen modeller arasındadır. Bir diğer model yine Barbie markasının ekstra mor saçlı oyuncak bebeği olabilir. Bu bebek havalı mor saçları ile birlikte ayrı olarak bir de evcil hayvanı bulunan bir modeldir. Bu modelde oyuncak bebek aksesuarları, kıyafetleri, ayakkabıları ve yanında minik bir evcil hayvan figürü ile kullanıcıya sunulur. Oldukça eğlenceli ve şık bir modeldir. Diğer model olan Barbie wellness ise hem şarkılı hem de nefes egzersizi yapan bir bebek modeli olarak kullanıcılara sunulabilir. Bu modelin birçok farklı özelliği bulunur. Bu modelde aynı zamanda ışık ve ses eklemesi mevcuttur. Bu modelin yanında ekstra olarak bir de köpek figürü olur. Aynı zamanda köpek figürünün kafasına takabileceği 4 farklı emoji takısı vardır. Bu modelde bulunan melodiler çocukların ilham seviyesini arttırır ve odaklanmasına yardımcı olur. Eğitici bir oyuncak bebek modelidir. Aynı zamanda oldukça eğlenceli bir model olarak tercih edilen modeller arasında bulunur. Bir diğer model ise cicciobello çok hastayım oyuncak bebek. Bu model diğer bebeklere göre oldukça farklı bir oyuncak modeli. Erkek bir bebek olan bu model hasta oluyor ve yanakları kızarabilir. Bu şekilde tedavi başlar ve yanında sunulan birçok doktor eşyası oyuncağı ile çocuklara doktorculuk oyunu sunabilir. Bu modelin farklı fiziksel özellikleri bulunur. Örneğin bu modelde kullanıcıların dikkatini çeken en önemli özellik oyuncak bebeğin tıpkı gerçek gibi tepkiler verebilmesi. Hem çok fonksiyonlu hem de oldukça eğitici bir model olan bu model çocukların gerçek bilgiler edinmesine oldukça fayda sağlar. 

  Oyuncak Bebek Fiyatları

  Oyuncak bebek fiyatları, kendi içinde oyuncakların özelliklerine göre değişebilir. Örneğin oyuncak bebek modellerinde fiyatını etkileyen etkenlerden biri havalı kıyafetli modeller olabilir. Örneğin Barbie bebek fiyatları diğer modellere nazaran daha yüksek bir şekilde fiyatlandırılarak kullanıcıya sunulur. Bu modeller aynı zamanda set şeklinde sunulabilir. Bu nedenle fiyatları kendi içinde de değişkenlik gösterir. Oyuncak bebek fiyatlarını etki eden bir diğer özellik ise oyuncak bebeklerin kıyafetleri ya da kişisel eşyalarının bulunması olabilir. Bazı modellerde hem kıyafet hem de evcil hayvan ya da aksesuar bulunabilir. Bu modeller daha yüksek şekilde fiyatlandırılır. Oyuncak bebek fiyatını etkileyen bir diğer etken ise oyuncak bebeklerin gerçekçi tasarımlarda olması olabilir. Örneğin yanakları kızaran hasta bebek modeli oldukça popüler ve yüksek fiyatlıdır. Aynı zamanda ağlayan oyuncak bebek modelleri de yüksek şekilde fiyatlandırılabilir. Bir diğer fiyatını etkileyen etken ise oyuncak bebeklerin araba gibi ekstra eşyalarının bulunmasıdır. Örneğin oyuncak bebek arabalı modeller diğer modellere nazaran daha yüksek şekilde fiyatlandırılarak kullanıcıya sunulabilir. 

  Oyuncak Bebek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Oyuncak bebek seçimi oldukça önemli bir araştırma gerekebilir. Bunun nedeni özellikle gelişme çağındaki çocuklar için oyuncak bebeğin rolünün oldukça önemli olması olabilir. Bu nedenle dikkatli seçim yapmanızda fayda vardır. Oyuncak bebek seçimlerinde kullanıcıların en dikkat ettiği özellik genellikle yaş aralığı olabilir. Her yaş için uygun bebekler birbirinden farklıdır. Bu nedenle kullanıcıların oyuncak bebek tercihini yaparken yaş aralığını kontrol etmesi önemli olabilir. Kullanıcıların dikkat ettiği bir diğer özellik ise eğitici olması olabilir. Özellikle oyuncak bebek seti eğitici ve öğretici bir özellik taşıdığı için kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında olabilir. Bir diğer dikkat edilen özellik ise müzikli ya da konuşan oyuncak bebekler olabilir. Bunun nedeni çocuklarda empati duygusunu ve sosyalleşmeyi sağlayan bu özellik dikkat edilen önemli bir özellik olabilir. Kullanıcılar tercih yaparken oyuncak bebek fiyatlarına dikkat edebilir. Hemen hemen her kullanıcının bütçesine uygun oyuncak bebek modeli mevcuttur. Bu nedenle kullanıcılar daha sonra zevk ve isteğine göre tercih yapabilir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery