track source
track source

Oyuncak Bebekler

Oyuncak Bebekler Fiyatları

1868 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Oyuncak Bebekler fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Oyuncak Evler Fiyatları
 • Oyuncak Müzik Aletleri Fiyatları
 • Park Yatak / Oyun Parkı Fiyatları
 • Peluş Oyuncaklar Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Oyuncak Bebekler Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oyuncak Bebekler markası:

  En Çok İncelenen Oyuncak Bebekler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Oyuncak Bebekler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1868 Oyuncak Bebekler modeli içerisinde en ucuz Oyuncak Bebekler fiyatı 3.47 TL iken, en yüksek Oyuncak Bebekler fiyatı 3563.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oyuncak Bebekler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Oyuncak Bebekler fiyatı ise 165.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Oyuncak Bebekler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Barbie Bisikletli Barbie
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Oyuncak Bebekler

  Bir oyuncak bebek çocuğunuzun en iyi arkadaşı, rahatlık kaynağı ve yaratıcılığı göstermenin bir yolu olma imkanını sunar. Küçük çocukların yaşlarına uygun olarak bir bebek seçerek oyuncak seçiminize başlayabilirsiniz. Her yaş grubu bebekleri farklı bir şekilde kullanır ve bu nedenle yaş gruplarına özen göstererek satın almalısınız. Kısacası 1 yaşında ve 5 yaşındaki çocuklar için aynı bebeği almamanız gerekir. Doğru yaş grubu için alınan bebeklerin de birçok özellikleri bulunur. Yenidoğan bebekler için farklı tasarımlara sahip olan bebekler üretilir. Bu bebekler daha çok hafifçe kucaklamak için üretilir ve henüz motor ve bilişsel becerilere sahip olmayan bebekler için idealdir. Bununla birlikte çocuklar bu oyuncak bebeklere bakmayı ve onlarla oynamayı sevecektir. Bu nedenle, sağlıklı malzemelerden üretilen ve özellikleri arasında yumuşak, sıkılabilir bir gövdesi olan oyuncak bir bebek seçmek önemlidir. Yürümeye başlayan çocuklar, genellikle 1 yaşında olanlara,  yeni oyuncak bebekleriyle mümkün olduğunca kucaklaşmak isterler. Bu yaş grubu için bir oyuncak bebek seçmeye gelince, yine yumuşak dokulu oyuncaklar tavsiye edilir. Bununla birlikte, makinede yıkanabilir olduğunu kontrol etmek isteyebilirsiniz çünkü çocuklar bu bebekleri her yerde yanında taşımak isteyebilir. Kirlenince de makinede kolaylıkla yıkanan ürünler daha sağlıklı ve hijyenik olacaktır. 

  Oyuncak Bebek Modelleri

  Oyuncak bebek evi satın almak istiyorsanız sizler için birçok markanın birçok modeli bulunur. Bu evlerde onlarca parça mobilya bulunabilir ve dekorasyonu değişebilir. Taşıması kolay bir model arıyorsanız ahşap olan bebek evleri tercih edebilirsiniz. Oyun figürleri ise modelden modele göre değişir ve bunların adetleri de değişiklik gösterir. Ürünlerin ağırlıklarını ürün detaylarından öğrenebilirsiniz. Kolay taşınabilmesi için ikiye katlanabilir ve bazı oyuncak ev modelleri ise açılabilir. Daha kolay ve rahat bir oyun imkanı sunar. Bazı ürünlerde ışıklar bulunabilir. Genellikle pembe ve beyaz renkler öne çıkar. Oyuncak bebek barbie modelleri genellikle 3 yaş ve üzeri çocuklar içindir. Çok fazla özelliklere sahip çeşitli barbie bebekleri piyasada bulunur. Bunlar arasında renk değiştiren barbie bebekleri, farklı konseptlere ve aksesuarlara sahip bebekler bulunabilir. Bu konseptler arasında spa, mutfak, parti ve değiştirilen kıyafetlerle birçok farklı aksesuar kombine edilebilir. Çok fazla küçük aksesuarlara sahip olan bu ürünler yeni doğan bebekler için uygun değildir ve bu aksesuarları yutma tehlikesine karşı dikkatli olunması gerekir. Oyuncak bebek seti genellikle küvet seti veya mama sandalyesi ile beraber gelen bebeklerdir. Bu setler arasında konsepte göre farklı bebekler, mobilyalar ya da araçlar bulunabilir. Oyuncak bebek cicciobello markaları ise konuşan bebekleri ile öne çıkar. Türkçe konuşan bebekler veya öpücük atan modeller bulunur. Bu setlerden biri ise çok hastayım serisidir. Bu seride bebek hasta gibi yanakları kızarır ve ağlamaya başlar. Muayene etmek için setin içinden bir adet steteskop, ateş ölçer, iğne, vitamin ve meyve suyu gibi farklı aksesuarlar vardır. Oyuncak bebek peluş ürünler ise birçok farklı hayvanı temsil edebilir. Bunlar arasında koyun, kuzu ve kedi olabilir. Bazı peluş bebekler ise uyku bebeği olarak kullanılabilir. Oldukça yumuşak olan bu ürünler çocukların sarılarak uyuması için idealdir. Oyuncak bebek uzun saçlı modeller ise oldukça çeşitlidir ve boyutları da modelden modele değişir. Bazı modellerde bebekler yürüyebilir ve çanta, gözlük gibi aksesuarlarla zenginleştirilebilir.

  Oyuncak Bebek Fiyatları

  Oyuncak bebek fiyatları bebeklerin boyutlarına ve markalarına göre büyük ölçüde değişebilir. Set halinde satılan bebekler genellikle birçok aksesuarla veya bebek evleri ile beraber gelir. Bu setler içerisindeki evlerde birçok farklı figürü ve mobilyayı da taşıyabilir. Evlerin büyüklüğü ve içerisindeki tasarımın ayrıntılı olması fiyatlara yansır. Yapılan malzeme plastik ya da ahşap olabilir. Bir bebek evi satın alırken genellikle ahşap tavsiye edilir. Bunun nedeni ise ahşap hem doğal hem de hafiftir. Bunun yanında ek olarak satın alacağınız figürler ya da ev dekorasyonu için küçük mobilyalar satın alarak eviniz daha da çeşitlendirilebilir. Barbie model bebeklerin ise sayısız farklı özellikleri olabilir. Bunlar ise set halinde gelirse fiyatlarında artış yaşanır. Bazı modeller birden fazla bebeğin birleşmesi ile set halinde satılır ve banyo, spa, mutfak gibi temalarda farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Barbie aksesuarları arasında kıyafetler, evcil hayvanlar, scooter, araba ve bir havuz bulunabilir. Satın alırken fiyat ve bebek modelleri arasında karşılaştırma yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

  Oyuncak Bebek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  İki ya da üç yaşına geldiğinde, çocuklar gerçekten hayal güçlerini kullanmaya başlar. Anne gibi oynamayı ve oyuncak bebeklerine sanki kendileriymiş gibi davranmayı severler. Harekete izin veren ve beslenebilen veya kıyafetleri değiştirebilen bir oyuncak bebek almak tavsiye edilir. Yedi yaşına geldiğinde, çocuklar her şeyi bebekleriyle yapabilir. En iyi arkadaşları olan bu bebeklerle oldukça zaman geçirebilirler. Bebekler bir oyuncaktan daha fazlası olabilir ve saatlerini geçiren bu çocuklar için oyuncak bebekler hayatlarında geniş bir yer kaplar. Bebeklerle oynadıkları oyunlar, hayaller ve yaratıcılıkla besleyerek çocukların farklı rolleri araştırmasına yardımcı olur. Oyuncak bebek modelleri ise çocukların bu gibi yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalıdır. Bebeklerin makinede yıkanması ve kolay dezenfekte edilmesi sizlere de temizleme kolaylığı sunar. Satın alırken bu gibi temizlik özelliklerine dikkat ederek satın almanız gerekir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery