Samsung Buzdolapları

En Ucuz Samsung Buzdolapları Fiyatları

34 ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Ürün Tipi
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Soğutucu Net Hacmi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Su&Buz Pınarı
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi
Çok Arananlar

Samsung Buzdolapları

Samsung Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Samsung Buzdolapları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Samsung Buzdolapları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Samsung Buzdolapları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Pierre Cardin Bebek Arabası ve Pusetler
 • Ever Clean Kedi Kumu
 • Arzum Su Isıtıcıları / Kettle
 • Emsan Tencere / Tava Setleri
 • Emsan Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Samsung Buzdolapları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Samsung
  Samsung RS554NRUA9M A+ 591 Lt Gardrop Tipi Buzdolabı
  Karşılaştırmaya ekle
  1 yorum

  Samsung RS554NRUA9M A+ 591 Lt Gardrop Tipi Buzdolabı

  Samsung RT58K7040SL-TR A+ 596 lt Çift Kapılı Buzdolabı İnox
  Karşılaştırmaya ekle
  3 yorum

  Samsung RT58K7040SL-TR A+ 596 lt Çift Kapılı Buzdolabı İnox

  Samsung RT58K7140SL A+ 594 Lt Çift Kapılı Buzdolabı İnox
  Karşılaştırmaya ekle

  Samsung RT58K7140SL A+ 594 Lt Çift Kapılı Buzdolabı İnox

  Samsung RT62K7060WW A+ 631 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
  Karşılaştırmaya ekle

  Samsung RT62K7060WW A+ 631 Lt Çift Kapılı Buzdolabı

  Cimri'nin Seçimi

  Samsung Buzdolabı

  Samsung köklü bir marka olmasının verdiği alt yapı ve teknolojik avantajlar sayesinde yenilikçi tasarımlar ve özellikler ile dünümüze en uygun buzdolapları üretmeye devam etmekte. Buzdolapları bilindiği üzere evimizin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri. Sürekli çalışır durumda olması ve yiyeceklerimizi taze tutması onu çok önemli bir cihaz haline getiriyor. Bu sebeple dayanıklı olduğu kadar işlevsel bir buzdolabına da sahip olmamız gerekmekte. Peki tek başına bunlar yeterli mi? Tabi ki hayır tüm bunların yanında şık tasarımı ile mutfağımıza uygun olmalı ve göz zevkimize de hitap etmeli. Tüm bunları bir arada sunan nadir markalardan biri şüphesiz ki Samsung’tur. Eğer bir buzdolabı almak istiyorsanız Samsung buzdolabı modellerine göz atmadan karar vermemenizi öneririz.

  Türkiye pazarında sıklıkla gördüğümüz ve birçok servis noktasının da hizmetinizde olması Samsung seçmeniz için bir neden daha sunuyor. Samsung yenilikçi tasarımları ve farklı özellikleri ile kullanıcıları şaşırtacak buzdolabı modellerine sahip. Gelin birlikte bu modellerin farklılıklarına yakından bakalım.

  Samsung Buzdolabı Hangi Modellere sahip?

  Samsung’da klasikleşmiş buzdolabı tasarımları var. Bunlardan en çok bilinen ikisi dondurucusu üstte olan solo buzdolapları ve dondurucusu alt kısımda olan solo buzdolaplarıdır. Bunların ankastre seçeneklerinin olması yanında içeriklerinde de oldukça farklı özelliklere sahip olanlar mevcut.

  Hepimiz çift kapılı buzdolaplarını duymuşuzdur. Samsung, buzdolapları tasarlarken işi biraz daha ileri götürerek sizlere 3 ve 4 kaplı buzdolapları sunmakta. Böylece her kısımda farklı gruplandırmalar yaparak tüm dolabın kapağını açmadan ürünlerinizi alabileceksiniz. Böylesi daha sağlıklı ve dolabın ömrü arttırmak açısından da kritik bir öneme sahip.

  Gardırop tipi buzdolaplarının en belirgin özelliği ise sağ kapaklarında yer alan su sebili ve buz makinesidir. Bu iki özellik ilk düşündüğünüzde aman aman bir özellik gibi durmasa da genel kullanımda pratiklik ve kolaylık sağlıyor. Buzları ister küp şeklinde ister ezilmiş bir şekilde almanızı sağlayan bu kısım gardırop buzdolaplarını çok farklı bir kategoriye koymamızı sağlıyor.

  Özellikle gardırop modellerinde ve çift kapılı buzdolaplarında gördüğümüz triple cooling teknolojisine de dikkat çekmek isteriz. Üçlü soğutma sistemi anlamına gelen bu özellik soğutucunun içerisinde üç farklı ısı derecesi ve nem dengesi sağlıyor. Böylece bu bölgelerde sakladığınız ürünleriniz donmadan saklanabiliyor ve çok daha uzun süre bozulmadan saklanırken kokuları da karışmıyor.

  Uygun Fiyatlı Samsung Buzdolabı Nereden Bulabilirim?

  Samsung buzdolabı fiyatları ve özelliklerine detaylı olarak Cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Cimri.com seçeceğiniz modellerin farklı satış noktalarındaki fiyatlarını size liste halinde sunacaktır. Böylece aradığınız Samsung buzdolabı modelini en uygun fiyata nerede satıldığını en hızlı şekilde bulabileceksiniz. Cimri.com sağladığı avantajlar sayesinde sizin zamandan ve bütçenizde tasarruf etmenizi sağlar.

  Karşılaştır