Samsung Buzdolapları

Samsung Buzdolapları Fiyatları

31 Ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Ürün Tipi
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Soğutucu Net Hacmi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Su&Buz Pınarı
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi

Samsung Buzdolapları

Samsung Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Samsung Buzdolapları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Samsung Buzdolapları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Samsung Buzdolapları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Pierre Cardin Bebek Arabası ve Pusetler
 • Ever Clean Kedi Kumu
 • Arzum Su Isıtıcıları / Kettle
 • Emsan Tencere / Tava Setleri
 • Emsan Çatal / Kaşık / Bıçak Takımları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Samsung Buzdolapları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Samsung
  Samsung RT62K7060SL A+ 620 Lt Çift Kapılı Buzdolabı
  Karşılaştırmaya ekle

  Samsung RT62K7060SL A+ 620 Lt Çift Kapılı Buzdolabı

  Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Plus A++ 607 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
  Karşılaştırmaya ekle

  Samsung RB56TS754SA Twin Cooling Plus A++ 607 lt No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

  Cimri'nin Seçimi

  Samsung Buzdolabı

  İlk olarak 1938 yılında Byung-Chull Lee tarafından Kore’de bir gıda şirketi olarak açılan Samsung, 1969 yılına geldiğinde ilk siyah beyaz televizyonun üretimi ile elektronik şirketini kurmuş oldu. 1970’li yıllarda ise beyaz eşya sektöründe de üretime geçmesinin ardından oldukça büyüyen şirket Güney Kore merkezli bir ihracat devi haline gelmeye başladı. Günümüzde teknoloji alanında telefon, televizyon gibi birçok alanda kendinden lider marka olarak söz ettiren Samsung, beyaz eşya üretiminde de oldukça iddaalı bir üretici konumundadır. Samsung buzdolabı çeşitleri dünyanın hemen her yerindeki ihtiyaca ve bütçeye göre üretilmektedir. Bu nedenle dünyada en çok satış yapan markalardan birisi haline gelen Samsung, buzdolabı konusunda da kullanıcılarına birçok farklı ürünü bir arada sunmaktadır. Samsung buzdolabı modelleri estetik ve kullanışlılığın bir arada sunulduğu ürünler olarak tasarlanmıştır.

  Samsung Buzdolabı Özellikleri

  Samsung buzdolapları her kullanıcının rahatlıkla ve uzun süre kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaca göre alttan donduruculu, üstten donduruculu ve gardırop tipi olarak tasarlanan buzdolapları mutfağınızın genişliğine göre seçebileceğiniz farklı boyutlarda üretilmiştir. 460 lt ve 850 lt arasında değişkenlik gösteren boyutları sayesinde evlerinizde ve iş yerlerinizde ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz geniş boyut alternatifleri ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca TwinCooling ve TripleCooling adı verilen teknoloji ile üretilmiş olması sayesinde buzdolabınızın farklı bölümlerini farklı soğutma seçenekleri ile kullanabilirsiniz. TwinCooling sayesinde ideal bir sıcaklık ve nem ortamına sahip olan buzdolabı, dondurucu ve buzdolabı bölümlerinde bağımsız soğutma sistemleri kullanarak gıdalarınızı daha uzun süre taze ve kokuları birbirine karışmadan muhafaza etmenizi sağlamaktadır. TripleCooling seçeneğinde ise özel tasarımlı soğutucuları ile buzdolabı ve dondurucudaki üç ayrı bölmeye ayrı ayrı soğuk hava iletir. Böylece her gıda kendi özel soğuk bölmesinde çok daha uzun süre kokuları birbirine karışmadan tazeliğini korur. Kullanım ayrıca 3 veya 4 kapılı olarak tasarlanan gardırop tipi buzdolapları sayesinde Samsung buzdolabı derin dondurucu bölmesine de rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Böylece her bölmesinde kullanım süresine göre birçok gıdayı rahatlıkla depolayabilir farklı derecelerde farklı gıdaları muhafaza edebilirsiniz. Üstelik Led aydınlatma içeren buzdolapları sayesinde geleneksel modellere oranla %20 daha az enerji kullanarak elektrik konusunda da tasarruf yapmanızı sağlar. Ayrıca led aydınlatma rahat görüntülü için doğrudan daha parlak ve doğal ışık sunmasının yanı sıra daha az ısı yayarak buzdolabının sabit olarak soğuk kalmasına yardımcı edecek şekilde tasarlanmıştır. Akıllı sensör sistemi sayesinde buzdolabı kapağının uzun süre açık kalması durumunda sinyal vererek hem gıdaların daha uzun süre taze kalmasını hem de enerji tasarrufu sağlar.

  Samsung Buzdolabı Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Öncelikle ihtiyacınızın nasıl bir buzdolabını olduğunu tespit etmeniz gerekmektedir. Örneğin eğer iş yeri veya kalabalık bir aile olan bir ortamda kullanılacak bir buzdolabı ise boyutlar konusunda daha geniş modellere bakmanız sizler için uygun olacaktır. Tek kişi veya iki kişi gibi düşük sayıda insanın kullanacağı bir buzdolabı ise veya kullanılacak ortam dar bir ortam ise daha küçük boyutlu buzdolaplarına göz gezdirerek daha konforlu seçenek tercih edebilirsiniz. Bir diğer önemli özellik ise servis ağının ne kadar geniş bir alanda olduğunu göz önünde bulundurmanız olacaktır. Herhangi bir sorun durumunda servisle rahatlıkla iletişime geçebilmeniz rahat bir kullanım sağlayacaktır. Üstelik Samsung buzdolabı yedek parçaları herhangi bir teknik aksaklık yaşamanız halinde kolayca bulabileceğiniz şekilde tasarlanmış olup servis ile iletişime geçerek sorununuzun rahatlıkla çözülebileceği şekilde bir sistem oluşturulmuştur. Böylece bir Samsung buzdolabı seçmeniz halinde rahat bir kullanıma sahip olur ve uzun yıllar boyunca konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Samsung Buzdolabı Fiyatları

  Samsung buzdolabı modelleri ve fiyatları dönemsel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle Samsung buzdolabı en ucuz fiyatları internet üzerinden sıklıkla tarayarak yakalayabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza uygun ve yüksek teknolojili bir buzdolabını oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ayrıca Samsung buzdolabı fiyatları modellerin teknolojik özelliklerine ve boyutlarına göre de değişmektedir. Örneğin, gardırop tipi buzdolapları ve çift kapılı buzdolapları arasında boyutlarına dayalı olarak fiyat farkı bulunmaktadır. Ayrıca Samsung buzdolabı motor fiyatları da genel olarak fiyatları etkileyen bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Motor boyutu ve çalışma performansı fiyatların belirlenmesinde bir etkendir. Tüm bu fiyat değişkenlerini ve ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak her bütçeye ve ihtiyaca uygun tasarımları sayesinde siz de kendiniz için en uygun buzdolabını seçebilirsiniz.

  Samsung Buzdolabı Kullanımı

  Hemen her şart altında ve herkes için oldukça kolay bir kullanıma sahip olarak tasarlanan Samsung buzdolapları aynı zamanda kullanıcılarına teknolojik olarak en konforlu deneyimi sunmaktadır. Samsung buzdolabı ayarları sayesinde derin dondurucu veya buzdolabı bölümündeki gıdalarınızın bekleme sürelerine veya uygun soğukluk derecelerine ayarlamalar yapabilir böylece daha uzun süre muhafaza edebileceğiniz taze gıdalara sahip olabilirsiniz. Ayrıca on yıllık kompresör garantisi ile geleneksel buzdolaplarındaki sürekli çalışan ve duran kompresörlerin aksine dijital inverter teknolojisi sayesinde nem seviyesi ve kullanım şekline göre hassas ayarlamalar yapmaktadır. Üstelik ayarlanabilir raflar sayesinde buzdolabının içindeki gıdalarınızın boyutlarına göre ergonomik olarak değişiklik yapabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan alanı çok daha kolay şekilde kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Tüm bu kullanım kolaylığının yanı sıra dayanıklı olarak üretilmesi sayesinde uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir buzdolabına sahip olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play
  Karşılaştır