track source

Philips Kahve Makineleri

Philips Kahve Makineleri Fiyatları

41 Ürün gösteriliyor.
Ürün Çeşidi
Kahve Tipi
Mevsim
Otomatik Kapanma
Süt Köpüğü Hazırlama
Kablo Sarma Bölmesi
Damlama Önleyici
Su Seviye Göstergesi
Köpürtme Ucu
Kahve Öğütücü
Sesli İkaz
360 Derece Döner Taban
Isınma Emniyeti
Su Bitme Emniyeti

Philips Kahve Makineleri

Philips Kahve Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Philips Kahve Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Philips Kahve Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Philips Kahve Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Nike Spor Ayakkabı
 • Tefal Tencere / Tava Setleri
 • Tommy Hilfiger Spor Ayakkabı
 • Armada Çini Seramik Karo / Fayans
 • Fujifilm Dijital Fotoğraf Makineleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Philips Kahve Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Philips
  Philips HD7817 Senseo 2 Fincan Kapasiteli Türk Kahvesi Makinesi

  Philips HD7817 Senseo 2 Fincan Kapasiteli Türk Kahvesi Makinesi

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Philips HD7767-00 Kahve Makinesi

  Philips HD7767-00 Kahve Makinesi

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Philips EP5330-10 LatteGo 1850 Watt 1800 ml Kahve Makinesi

  Philips EP5330-10 LatteGo 1850 Watt 1800 ml Kahve Makinesi

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  17
  Philips HD6592-60 Senseo Siyah Kahve Makinesi

  Philips HD6592-60 Senseo Siyah Kahve Makinesi

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Cimri'nin Seçimi
  Bosch TKM3003 Coffeexx 1400 ml Su Hazneli Türk Kahve Makinesi
  Bosch TKM3003 Coffeexx 1400 ml Su Hazneli Türk Kahve Makinesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Philips Kahve Makinesi

  Beyaz eşya ve elektronik eşya sektöründe öncü markalardan biri olan Philips, kurulduğu günden bugüne dek müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Küçük ev aletleri üretimine giderek ağırlık veren firma, Philips kahve makinesi ile birçok kullanıcının dikkatini çekmiştir. Merkezi Hollanda’da bulunan bu Philips, günümüzde birçok ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir. Türkiye’de televizyon ve ekran sektörüyle adını duyuran Philips kullanıcıları son zamanlarda philips Türk kahve makinesi ile ilgili araştırmalar yapmaktadır. Ev aletleri konusunda çeşitli ürünleri bulunan firmanın kahve makineleri tasarımında kullandığı yöntem diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Kaliteli malzeme ile başlayan tasarım süreci, güvenli ve sağlıklı kahve pişirme yöntemiyle sonuçlanmaktadır. Kahvelerin ayarında ve lezzetli pişmesi için Philips, bir takım önlemler almıştır. Bugün bir çok ülkede Philips bayilikleri bulunmaktadır ve bu satış noktalarında kahve makineleri de yer almaktadır. Deneyimli teknik kadrosu ve tasarımcılarıyla firma, kahve makinelerinde en son teknolojiyi ve yenilikleri kullanmıştır. Böylelikle Philisp bu ürünlerle kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

  Philips Kahve Makinesi Modelleri

  Philips ürettiği kahve makineleri arasında birçok modele sahiptir. Bu modeller arasında en çok merak edilen ürünler arasında philips HD7769 öğütücülü filtre kahve makinesi yer almaktadır. Üründe yer alan entegre çekirdek değirmeni sayesinde kullanıcılar, kahve çekirdeklerini kolaylıkla öğütebilmektedirler. Öğütme sonrası kahve filtreye doldurulabilmektedir. Çekirdeklerin kapta taze kalması için aroma contası yer almaktadır. Drip stop teknolojisi sayesinde damla durdurma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca ürün 12 fincana kadar kahve pişirmektedir. Bir diğer ürün olan philips kahve makinesi HD7461’de ise cam sürahi bulunmaktadır. Enerji tasarrufu ve güvenlik için bu cihazlar 30 dakikadan sonra kendiliğinden kapanır. Damlama önleyici özelliği vardır. Su seviyesi göstergesi bulunmaktadır. Isıtma gücü 1000 W’dır. Üründe 360 derece döner taban ise mevcut değildir. Bazı kahve makinelerinde bulunan dijital ekran sayesinde kullanıcı kendince belirlediği ayarları kolaylıkla kontrol edebilmektedir. Böylece oluşabilecek sorunlara karşı birincil gözden control sağlanmaktadır. Philips kahve makineleri arasında yer alan philips daily collection kahve makinesi ise içerisinde demlemek için sürahi barındırmaktadır. Ayrıca üründe cam malzeme kullanılmıştır. Dahili ekranı olmayan bu üründe tezgah tipi kasa kullanılmıştır. Kontrol bölmesi düğmelerden oluşmaktadır. Muhafaza malzemesi ise plastiktir. Ürünün 220 mm derinliği, 220 mm genişliği, 290 mm yüksekliği vardır. Ağırlığı ise 1429 gramdır. Bu ürünlerde 15 fincana kadar kahve pişirilebilmektedir. Su seviyesi göstergesi mevcuttur. Daily Collection tür olarak yarı otomatik kahve makinesidir. Su tankı 1,21’dir. Ayrıca enerji tasarrufu için otomatik güç kapama sistemine sahiptir. Böylelikle kahve pişirme esnasından oluşabilecek sorunların önüne geçilmektedir. Philips, bu modellerde siyah ve beyaz renkleri tasarımında kullanmıştır. Paslanmaz çelikten imal edilen bazı modellerde kullanım ömrünü artırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Philips’in kahve makineleri uzun ömürlüdür. Boyutları bakımıyla istenilen yere kolayca taşınabilmektedir. Böylelikle kullanıcı dilediği yerde kahvesini pişirebilmektedir. Bir diğer özellikler arasında yer alan uyarı sistemleri kullanıcının güvenliği açısından son derece önemlidir. Herhangi bir taşma sorununa karşı bu uyarı sistemleri olası bir kazanın önüne geçmektedir. Bu system, kullanıcılarına daha güvenli bir deneyim sunmaktadır.

  Philips Kahve Makinesi Kullanımı

  Birçok farklı kahve makinesi modelinin yer aldığı Philips bünyesinde philips öğütücülü kahve makinesi dikkat çekmektedir. Kullanımı son derece kolay olan bu ürünün en önemli özelliği kahve çekirdeklerini hızlı ve güvenli bir şekilde öğütebilmesidir. Böylelikle öğütülen kahve çekirdekleri pişirmeye hazır hale gelmektedir. Philips senseo kahve makinesi özellikleri arasında yer alan otomatik güç kapama, güvenli bir kahve pişirme imkanı sağlamaktadır. Özellikle küçük çocukları bulunan ebeveynler, bu özellik sayesinde cihazı kontrollü bir şekilde çalıştırmaktadırlar. Philips kahve makinesi filtre olarak mükemmel bir performans sağlamaktadır. Öğütülen çekirdekler, aroma karıştırıcı sayesinde en iyi lezzeti elde etmek için kullanılmaktadır. Böylelikle kullanıcı istediği aromayı elde etmektedir. Fonksiyonel olarak ürünlerin üzerinde bulunan düğmeler aracılığıyla kahve makineleri kullanımı basittir. Göstergeler ve uyarı sistemleri kullanıcıya pratiklik ve kolaylık sağlamaktadır. Elektrik ile çalışan bu ürünler, emniyetlidir. Elektriğin bulunduğu ev ve iş yerlerinde özel kurum ve kuruluşlarda, resmi departmanlarda ve açık alanlarda kullanılabilmektedir.

  Philips Kahve Makinesi Fiyatları

  Yapılan araştırmalar ve testler sonucu Philips Kahve Makineleri, kullanıcıya uygun bir fiyat aralığı sunmaktadır. Her bütçeye hitap eden bu ürünleri satın almak bir o kadar basittir. Ürünler kendi aralarında modellere ayrılmaktadır. Bu durum fiyat aralığına yansımaktadır. Philips tam otomatik kahve makinesi fiyatları, kullanıcı yorumlarından da anlaşılacağı üzere makul değerlere sahiptir. Ayrıca philips espresso kahve makinesi de fiyat olarak kullanıcılar tarafından uygun görülmektedir. Bir çok ev ve iş yerinde kullanılan bu ürünlerin alım-satım süreci hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Philips, kullanıcılar satış öncesi ve sonrası gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Teknik destek ekibi sayesinde ürünlerde yaşanılan problemler giderilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca çağrı merkezleri, garanti kapsamı süresince müşterilerin problemlerini kayıt  altına tutmakta ve çözüm seçenekleri sunmaktadır. Philips bazı zamanlar ürünleri hakkında ve kampanyalarla ilgili çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla kullanıcılara duyurular yapmaktadır. Bu durum kullanıcının daha sağlık ve bilinçli bir şekilde alış-veriş yapmasını sağlamaktadır. Ürünler ile ilgili herhangi bir problem karşısında ürün iadesi, ürün tamiri gibi farklı çözüm yöntemlerini kullanıcıların huzuruna sunmaktadır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery