SORU: Ürünleri Cimri.com'dan satın alabilir miyim?

Hayır. Cimri.com bir mağaza değildir. Cimri.com, internet üzerinden ürünleri, fiyatları, mağazaları karşılaştırmanıza yardımcı olan bir alışveriş arama motorudur. Aradığınız ürünü bulduğumuzda size sunduğumuz bağlantı yardımıyla ilgili mağazaya ulaşabilir, detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve isterseniz ürünü o mağazadan satın alabilirsiniz.

SORU: Aradığım ürünü Cimri.com'da bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Cimri.com ileri düzey arama teknolojisiyle geliştirilmiş bir alışveriş arama motorudur. Satın almak üzere aradığınız ürünü bulma konusunda size yardımcı olur. Arama uygulamamızı kullanarak veya her sayfada bulunan kategori seçeneklerine tıklayarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

SORU: Cimri.com'da listenen mağazalar neye göre seçiliyor?

Cimri.com mümkün oldukça çok sanal mağazayı sitesinde listelemeye çalışır. Bunun için çalışan ekibimize ulaşmak için destek@cimri.com'a mail yoluyla bilgilendirme yapabilirsiniz.

SORU: Ürün sayfasında bazı mağazaların o ürüne dair taksitli fiyatı neden görünmüyor?

Cimri.com, ürün sayfasındaki fiyat bilgilerini mağazalardan doğrudan temin ederek gösterir. Eğer mağaza o ürüne ilişkin taksit seçeneği sunmuyorsa fiyat kolonunda o bölüm boş görünür. Cimri.com'un amacı mağazalardan aldığı güncel fiyat bilgisini ve geçerli taksit seçeneklerini sunmaktır.

SORU: Cimri.com'un araştırma yaptığı mağazalar evime yakın mı?

Şu an için sadece sanal mağazalarda araştırma yapıyoruz. Eğer yaşadığınız yere yakın bir mağaza bulmak istiyorsanız, ilgili markanın internet sitesinden size yakın mağazaları olup olmadığına bakmanızı ya da mağazanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

SORU: Cimri.com ürünümü tamir ettirmem için bir mağaza ya da ürünümün imalatçısının adresini bulabilir mi?

Şu an için sadece sanal mağazalarda araştırma yapıyoruz. Eğer yaşadığınız yere yakın bir mağaza bulmak istiyorsanız, ilgili markanın internet sitesinden size yakın mağazaları olup olmadığına bakmanızı ya da mağazanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

SORU: Cimri.com yeni LCD televizyonumu nasıl kurabileceğim hakkında yardımcı olabilir mi?

Cimri.com size tamir için bir mağaza bulamayacağı gibi ürünün imalatçısıyla ilgili bilgi desteği de sağlamamaktadır. Ürünü aldığınız mağaza ile temasa geçmenizi ya da daha fazla bilgi için ürünün imalatçısının internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

SORU: Ürünümün kullanma kılavuzunu kaybettim. Yeni bir kullanma kılavuzu için bana yardımcı olabilir misiniz?

Maalesef hayır. Yeni bir kullanma kılavuzu tedarik etmek için ürünün imalatçısıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

SORU: Satın almaya karar verdiğim sabit disk, bilgisayarımla uyumlu çalışır mı?

Cimri.com bir ürününün satıldığı sanal mağazayı bulma konusunda size yardımcı olur. Ancak ürün uyumluluğu, sisteminizin modelinin yükseltilmesi ve benzer daha özel yardımlar için ürünün imalatçısı veya mağazanın satış departmanıyla iletişime geçmeniz gerekir.

SORU: Sipariş verdiğim ürünle ilgili bir sorunla karşılaşırsam Cimri.com bana yardımcı olur mu?

Sipariş verdiğiniz ürünle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda siparişi verdiğiniz sanal mağaza ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery