Pet

Pet Fiyatları

97317 Ürün gösteriliyor.
Pet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pet modelleri ve Pet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pet kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kedi, Köpek, Balık-Akvaryum, Kuş, Kemirgen-Sürüngen. 97317 adet Pet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pet Ürünleri

Pet ürünleri, hayvanların için vazgeçilmez ürünlerdir. Hayvan dostlarınızla bir hayatı paylaşıyorsanız onların huzur ve mutluluk içerisinde bu hayatı sizinle paylaşabilmeleri için keyifli bir ortamda ihtiyaçlarının iyi bir şekilde karşılanması ve her birinin cinsine göre eğlence ortamlarının yaratılması gerekmektedir

İhtiyaçlarının giderilmesi noktasında beslenme önemli bir yerdedir. Hayvanınızın size ihtiyacı vardır. Onun beslenme ve bakımı için özverili olmak gerekir. Beslenme durumu da hayvanınızın türüne göre değişkenlik gösterecektir. Kedi ve köpekleriniz için farklı lezzetlerde hazırlanmış mamalar, balıklarınız ve kuşlarınız için ayrı olarak üretilmiş yemler hayvan dostlarınızın beslenmesi için yeterli olacaktır. Bununla birlikte eğer bir kediniz varsa kedinizin tuvalet ihtiyacı için kuma ihtiyacınız olur. Balıklar ve kuşlar içinse ayrı bir alan yaratılması gerekir. Kafes ve akvaryum, onlara yaşam alanı açısından kolaylık sunar. Tüm bunların yanında hayvan dostlarınızın eğlenceli vakit geçirmesi için çeşitli oyuncaklar ve aksesuarlar mevcuttur.

Pet Ürün Çeşitleri

Hayvan dostlarınız için önem arz eden pet ürünleri, hem onların damak tadına uygun olabilecek çeşitte mamalar hem de  ihtiyaçlarına yönelik pek çok ürünü içerisinde barındırır. Pet ürünleri içerisinde mamalar, yemler, kumlar, oyuncaklar, dostunuzun aksesuarı olabilecek pek çok ürün vardır. Beraber bir hayatı paylaştığınız hayvanınızın mutlu olması elbette sizin için de önemlidir. Bunun için en başta hayvanınızın beslenmesi, onun damak tadına uygun mamalarla açlık ihtiyacını gidermesi sizi de mutlu eder. Elbette hayvanınızın türüne göre beslenmesi de değişkenlik gösterecektir. Örneğin kedi ve köpek mamaları aynı değildir. Yahut kuşlar ve balıklar mama yiyemez. Her birinin yeme alışkanlığına uygun olarak üretilen mamalar, hayvan dostlarımız için önemlidir. Kedi ve köpeklerin beslenmeleri ayrıdır ve bunların her biri kendi içerisinde farklı lezzetlerde üretilir. Hayvanınızın karakterine ve beğenisine göre bu lezzet değişkenlik gösterecektir. Balık yemi de balıklarınız için özel olarak üretilir. Kuş yemi ise besin değerleri korunarak üretilir. Bunlarda da çeşitlilik esastır. Böylece kuşlarınız veya balıklarınız için en uygun yemi kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca eğer bir kedi besleyenlerin hem evde koku oluşumuna hem de kedilerin sağlıklarına dikkat ederek seçmeleri gereken birçok kedi kumu çeşidi bulunur. Bu kumların da yapısı birbirinden farklıdır. Kokulu yahut kokusuz olanları ve farklı çeşitleri mevcuttur. Sizin de tercihinize göre seçiminiz değişkenlik gösterecektir. Bütün bunların yanında kedi ve köpek tasması da pet ürünleri içerisine girer. Dostunuzun kaybolmaması ve sizinle olduğunun belli olması açısından tasma önemli bir aksesuardır. Ayrıca hayvanlarınızın oyun alanları için üretilen çeşitli oyuncaklar bulunur. Onların sıkılmaması için özenle üretilmiş olan bu oyuncaklar, hayvanınızın türü ve cinsine göre de değişkenlik gösterebilir. Kedi ve köpekler için oyuncaklar da farklılıklar gösterir. Elbette karakteri de bu oyuncaklardan keyif almasında belirleyici olacaktır. Kuşlar için üretilen malzemelerden biri de kuş kafesidir. Kuş besleyenler için en önemli ihtiyaç olan bu kafesler farklı genişliklerde ve renklerde üretilir. Bu nedenle seçiminizi yaparken kuşunuzun cinsini veya boyutunu dikkate alabilirsiniz. Görüldüğü üzere hayvanınızın türü ve cinsine göre ihtiyaçları değişir. Kedi ve köpeklerde olduğu gibi kuşlarda da eğlendirici oyuncaklar üretilir. Kedi ve köpekleriniz için oyun evleri, bakım ürünleri ve aklınıza gelebilecek pek çok çeşitte ürünün üretimi yapılır. 

Pet Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Eğer bir hayvan dostunuz varsa onun ihtiyaçları sizin için önemli olacaktır. Hayvanınızın ihtiyaçları bakımı mutluluğu onlarla bir hayatı paylaşırken oldukça önemlidir. Hayvanınızın türüne ve cinsine göre tüm bu ihtiyaçlar değişkenlik gösterir. Örneğin, kedileriniz için kedi mamaları tercih ederken kedinizin kısırlaştırılmış veya yavru olmasına dikkat etmeniz gerekebilir. Ayrıca cinsine ve besin değerlerine dikkat ederek seçtiğiniz köpek mamaları ile köpeğinizin yaşam süresini uzatabilirsiniz. Balık ya da kuş besliyorsanız onlar için aldığınız yemin kalitesi de oldukça önemli ayrıntılardan biridir. Hayvanlarınız için aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Onun için özel olarak tasarlanmış oyuncaklardan alarak sizinle geçirdikleri vakti daha mutlu hale getirebilirsiniz. Pet ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken şey, elbette hayvanınızın türüne ve cinsine göre uygun olan ürünleri tercih etmeniz gerekliliğidir. Her hayvanın ayrı bir karakteri vardır. Özellikle kedi ve köpeklerde daha belirgin olan bu durum onların yeme alışkanlıklarına kadar yansır. Bunları göz önünde bulundurarak hayvanlarınızın damak tadına uygun mamalar almalı ve onların keyif aldıkları oyuncakları tercih etmelisiniz.

Pet Ürün Fiyatları

Hayvanlarınız için tercih edeceğiniz ürünlerin içeriğine ve kalitesine göre elbette fiyatı da değişecektir. Hayvanlarınızın türüne göre de bu durum değişkenlik gösterir. Farklı markalarda farklı ürünlerle hayvan dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Bu şekilde hem onların ihtiyaçlarını giderir hem de onlara mutlu bir yaşam alanı sunarsınız. Özellikle kedi ve köpeklerinizin karakterleri  çok belirgindir. Dolayısıyla bu  durum pet ürünlerinde  seçiminizi yaparken daha fazla düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. Kedi oyuncakları kedilerin kendilerine özgü vücut yapısı ve avcılık içgüdülerinin onları yönlendirmesi gibi ayrıntılar düşünülerek genellikle fare veya top gibi nesnelerle tasarlanır. Buna benzer bir biçimde köpek oyuncakları da köpeğinizin sağlığını koruyacak şekilde üretilir. Bu ayrıntılarla birlikte farklı fiyatlandırılabilen bu oyuncakları seçerken en uygununu seçebilirsiniz. Bazen fiyatı yüksek olduğunu için hayvanınızın beğeneceğini düşündüğünüz bir ürünü, hayvan dostunuz beğenmeyebilir. Çok kaliteli olduğunu düşünerek aldığınız mamayı yemeyi tercih etmeyebilir. Bunlar da göz önünde bulundurularak hayvanınız için uygun olan ürünü, pet ürünlerini incelediğinizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Yemler, kum çeşitleri, aksesuarlar, oyuncaklar ve daha aklınıza gelebilecek pek çok ürünle hayvan dostlarınızı mutlu edebilirsiniz. Pet ürünleri almaya karar verdiyseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery