track source
track source

Köpek

Köpek Fiyatları

45447 Ürün gösteriliyor.
Köpek fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Köpek modelleri ve Köpek fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Köpek kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Kuru Köpek Maması, Köpek Tasması, Köpek Konserve Maması, Köpek Ödülü, Köpek Oyuncakları. 45447 adet Köpek fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Ürünleri

Hayvanların evcilleştirilmeye başlamasıyla beraber, köpekler zamanla insanların en sadık dostlarından biri haline gelir. Günümüzde köpekler insanlar tarafından evlerde ya da müstakil evlerinin bahçesinde beslenir. Köpekler için özel üretilen köpek ürünleri sayesinde, köpeklerine evlerde daha sağlıklı ve konforlu zaman geçirmesi hedeflenir. Köpek ürünleri çok detaylı tasarlanır. Köpeklerin hayatlarının her anında kullanılabilecek ürün çeşitleri üretilir. Beslenmede, gezinti vakitlerine, oyun zamanlarından yatacak yerlerine kadar hayatlarının her aşamasına yönelik ürünler üretilir. Ayrıca köpek ürünleri köpek türlerine göre farklılık gösterir. Örneğin; köpeklerin cinslerine göre üretilen köpek maması farklılık gösterir. Köpek mamaları köpeklerin cinslerine göre kategorilere ayrılır. Köpek mamaları bu şekilde kategorilere ayrılarak köpeklerin daha verimli beslenmesi hedeflenir. Özellikle köpeklerin daha iyi beslenmesi için üretilen ürünler yavru köpeklerin gelişim süreçlerinin verimli ve sağlıklı ilerlemesi önem taşır. Gelişim sürecinde yavru köpeklerin cinslerine göre en uygun mamalar tercih edilir ve köpeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi hedeflenir. Köpeklere özel olarak üretilen ürünleri seçerek köpeğinizin konforunu arttırabilirsiniz. 

Köpek Ürünleri Çeşitleri

Köpek mama kabı köpeklerin daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde beslenmeleri için tasarlanır. Birçok farklı materyal kullanarak üretilen ve birbirinden farklı işlevsel özelliklere sahip köpek mama kapları köpeklerin beslenme vakitlerini daha verimli zaman dilimine çevirir. Ayrıca köpeğinizin eğitimi esnasında köpek ödülü ile köpeğinizi bu eğitimlere daha fazla motive ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Köpek konserve maması diğer adıyla yaş mama köpeğinizi belirli aralıklarla vermeniz gereken besleyici ve sağlıklı ürünlerdir. Bu ürünlerin kalori miktarı kuru mamalara göre daha az olup, vitamin ve mineral açısından daha sağlıklıdırlar. Köpeğinizi gezintiye çıkarırken ona köpek tasması takmanız evcil hayvanınızı daha rahat gezdirmenizi sağlar. Ayrıca birbirinden farklı ve renkli köpek elbisesi ile gezintilerinizin daha eğlenceli geçmesini sağlar. Aynı zamanda bu elbiseler özellikle kötü hava şartlarında köpeğinizin sağlığını korumada yardımcı olur. Birbirinden farklı ve eğlenceli köpek oyuncağı ile köpeğinizle geçirdiğiniz oyun vakitlerini renklendirebilirsiniz. Özellikle tenis topları, peluş oyuncaklar ve köpek kemiği köpeklerin en sevdiği oyuncaklar arasında yer alır. Uyku her canlı için olduğu gibi köpekler içinde önem taşır. Uykuda geçen zamanının kaliteli ve konforlu olması köpeğinizin gelişimi açısından önem arz eder. Köpek yataklarının iç mekan ve dış mekana göre farklı özellikte çeşitleri bulunur. Köpek yatağı ile köpeğinizin uykusunun konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Köpeklerin beslenmesi kadar temizlikleri de sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Köpeklerin tüylerinin sık sık taranması gerekir. Belli bir düzen gerektiren bu bakım köpek fırçası ile sağlanabilir. Köpeğiniz sağlığı için tüylerinin taranması tek başına yeterli değildir. Aynı zamanda köpeklerinizin belirli aralıklarla yıkanması gerekir. Yıkama işlemi yapılırken köpeklerin insanlar için üretilen şampuanlar kullanılmamalıdır. Bunun yerine köpekler için üretilmiş olan köpek şampuanı ile yıkanması evcil hayvanınızın sağlığı için daha yararlıdır. Banyo sonrasında ise köpek bakım malzemeleri ile köpeklerinizin tüylerini kesebilir ve pirelerden korunmak için üretilen özel pudralar ile köpeğinizin bakımını yapabilirsiniz.

Köpek Ürünleri Fiyatları

Sektörde köpek ürünü üreten birçok marka bulunur. Her markanın ürünleri de farklı şekilde fiyatlandırılır. Köpek ürünlerinin fiyatları ürünlerin özelliklerine, üretim maliyetlerine, tasarımına ve büyüklüklerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin köpek kapısı satın almayı düşünüyorsanız bu durumda ürünün fiyatının belirleyen ana unsur ürünün ölçüleri olur. Ancak satın alacağınız ürün köpek su kabı gibi ölçü olarak daha küçük bir ürün ise fiyatı da ölçüleri oranında daha uygun olur. Eğer bahçeli bir eviniz var ise köpeğinizin bahçede yaşaması, köpeğinize daha fazla hareket alanı sağlayacağından isabetli bir tercih olur. Bu durumda bahçenize yerleştireceğiniz köpek kulübesi ile köpeğinize ait bir yaşam alanı inşa edebilirsiniz. Köpek kulübesinin fiyatını belirleyen ana etmen ise kulübe yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi olur. Köpeğiniz için kötü hava şartlarına dayanıklı bir kulübe inşa edecek ya da satın alacaksanız kullanılan malzemenin dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. Bu durumda şüphesiz fiyatlara yansır. Köpek ürünlerinin fiyatını belirleyen bir diğer unsur bu ürünlerin üretimindeki farklılıklardır. Bir köpek maması üretimi ile köpek yatağı üretimi aynı olmadığı için doğal olarak fiyatlarında da değişim görülür.

Köpek Ürünleri Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek ürünlerini satın almadan önce ilk önce ihtiyacınız net bir şekilde belirlemeniz gerekir. Satın alacağınız ürünlerin köpeğinizin yaşı, cinsi ve büyüklüğü ile orantılı olması önem arz eder. Örneğin; yapacağınız seyahatte köpeğinizin size eşlik etmesini istiyorsanız, köpeğinizin büyüklüğü ile uyumlu bir köpek taşıma çantası satın almanız köpeğinizin yolculuğunun konforlu geçmesini sağlar. Eğer alacağınız köpek kafesi köpeğinizin ölçüleri ile uyumlu olmaz ise köpeğiniz sağlıksız bir yolculuk geçirir ve huzursuz olur. Köpekleriniz için satın alacağınız ürünlerde dikkat etmeniz gereken bir diğer durum ise alacağınız ürünün kalitesidir. Özellikle su ve mama gibi her canlı için hayati önem taşıyan ürünler gibi köpeklerin beslenmesi için de önem taşır. Köpekler için üretilen bu ürünler köpeklerin gelişimi ve sağlıkları üzerinde önemli etkiye sahiptir. Köpek ürünlerini satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okumanız size katkı sağlar. Sayfamızı ziyaret ederek köpek ürünleri üreten markalarının ürünleri arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery