Köpek Mama-Su Kabı

Köpek Mama-Su Kabı Fiyatları

988 Ürün gösteriliyor.
Köpek Mama-Su Kabı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kemirgen-Sürüngen Isıtıcı Fiyatları
 • Akvaryum Derece (Termometre) Fiyatları
 • Akvaryum Aydınlatma Fiyatları
 • Kedi Kumu Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Mama-Su Kabı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Mama-Su Kabı markası:

  2021 yılı Köpek Mama-Su Kabı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 988 Köpek Mama-Su Kabı modeli içerisinde en ucuz Köpek Mama-Su Kabı fiyatı 3.95 TL iken, en yüksek Köpek Mama-Su Kabı fiyatı 2971.16 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Mama-Su Kabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Mama-Su Kabı fiyatı ise 112.84 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Köpek Mama-Su Kabı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Mama ve Su Kabı

  Yuvamızı paylaştığımız, aile üyelerimizden biri olan köpekler için günlük mama miktarını ve sıvıyı almak çok önemlidir. Bir köpek mama su kabı satın alırken, kullanıcıların aklında maliyet, stil, güvenlik, kullanım alanı, dayanıklılık ve temizlik kolaylığı bulunur. Köpeğinizin günde birkaç kez ziyaret ettiği mama kabı ve su kabı, temel beslenme sağlığının kayda değer bir parçasıdır. Bu nedenle herhangi bir kabın köpekler için uygun olduğunu söylemek nispeten doğru değildir. Farklı markalar bu konuyla ilgili olarak çeşitli tasarımlarda mama ve su kapları geliştirmişlerdir. Tüylü dostunuz hangi mama kabına ihtiyacı olduğunu anlamanız için onu biraz gözlemlemeniz yeterlidir. Nitekim, bazı köpeklerin yükseltilmiş köpek mama kaplarına ihtiyacı varken; bazı köpekler için kaymaz tabanlı mama kapları en uygun seçenek olabilir. Aynı şekilde seramik bir mama ve su kabı mı yoksa paslanmaz çelik bir mama ve su kabı tercih edeceğiniz de size bağlıdır. Bunlara ek olarak köpeğinizi besleme sıklığına göre siz yokken yeterli besini ve sıvıyı almasını garanti altına alacağınız mama ve su kapları da bulunur. Tüm bunları sizin ve dostunuzun ihtiyaçlarını göz önünde tutarak seçebilirsiniz. 

  Köpek Mama ve Su Kabı Çeşitleri

  Köpeğinizin ihtiyaçlarına göre ve sizin kullanım alanınıza göre farklı köpek mama ve su kabı çeşitleri bulunur. İlk olarak mama su kabı yapıldığı materyal açısından değişiklik gösterebilir. En çok kullanılan ürünler arasında paslanmaz çelik köpek mama ve su kapları, melamin köpek mama ve su kapları ve seramik köpek mama ve su kapları bulunur. Bu mama ve su kapları bir arada olabileceği gibi ayrı ayrı da satışa çıkarılabilir. Bir arada kullanılan mama ve su kapları genellikle ahşap ve plastik desteklerle bir arada tutulur ve köpeğinizin yemesi ve içmesi için uygun hale getirilir. Mama ve su kaplarının bir diğer değişken özelliği de boyutlarıdır. Bazı mama ve su kapları 3 litreye kadar yükseltilmiş kapasitelere sahiptir. Bunlara ek olarak bazı mama ve su kapları otomatik olarak ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Mama kapları kapasitelerine göre farklı ebatlarda olabilirken aynı zamanda yükselikleri de ayarlanabilen mama kapları bulunur. Bu yükseltme ayarlar sayesinde uzun ya da kısa bacaklı dostlarınız için uygun açıyı rahatlıkla seçebilirsiniz. Mama ve su kaplarının şekilleri de birbirlerinden farklılık gösterir. Kaplar kare, yuvarlak ve dikdörtgen şekillerde olabilir. Hızlı yemek yeme problemi olan patili dostunuz için yemek yemeyi labirente benzer bir mekanizmayla daha uzun bir süreye yayacak mama kapları da vardır. Buna ek olarak mama yemeyi bir oyuna çevirecek ve dostunuzun ödül mamaları ile avlanma pratiği gerçekleştirebileceği mama kapları da piyasaya sürülür. Yüksek teknoloji ile zenginleştirilmiş mama ve su kapları da kullanıcıların tercihine bırakılır. Bu yüksek teknolojili mama ve su kapları kasedeki mama ya da su bittiğinde otomatik olarak doldurabileceği gibi bazı LED, sinyal ve kamera gibi aksamlarla da donatılmıştır. Bazı mama ve su kapları otomatik zaman ayarı özelliğine sahiptir. Portatif özelliğe sahip mama ve su kapları da bir o kadar pratiktir. Ayrıca bu modeller arasında katlanabilir kedi köpek mama ve su kabı olabileceği gibi; alt kısmı mama için, kapağı da suluk olarak kullanılabilen ürünler de bulunur. 

  Köpek Mama ve Su Kabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Dostunuz için köpek mama ve su kabı satın alırken bazı özelliklere dikkat etmekte yarar vardır. Bu özelliklerin başında hangi materyali seçeceğinize karar vermek gelir. Melamin kaplar hem paslanmaz çelik kaptan hem de seramik kaptan daha hafif olmasıyla dikkat çeker. Ancak paslanmaz çelik kaplar da oldukça kullanışlıdır. Seramik mama ve su kapları ise temizlemesi en kolay kapların başında gelir. Eğer köpeğinizle paylaştığınız mekandan sık sık dışarı çıkmanız gerekiyor ve dostunuz tek başınıza kalmak zorunda kalıyorsa kapasitesi yüksek mama kapları sizin için uygun olabilir. Bu sayede sürekli doldurma telaşı duymadan mama kabının boşaldıkça dolması garanti altına alınabilir. Aynı şekilde kameralı ve wi-fi özellikli köpek mama kabı da evde olmadığınız durumlarda kullanılması açısından oldukça elverişlidir. Birden fazla ve farklı boylarda köpeğiniz olması durumunda yükseltisi ayarlanabilir mama kapları da uygun bir seçenek olacaktır. Köpeğinizin kilo problemi olması durumunda ya da hızlı yediği için mide ve bağırsak problemleri yaşadığı durumlarda yavaş yemesini sağlayacak mama kaplarına yönelebilirsiniz.  

  Köpek Mama ve Su Kabı Fiyatları

  Farklı modellerde, farklı kullanım alanlarına göre dizayn edilmiş mama ve su kapları bulunur. Bu mama ve su kaplarından her biri farklı fiyat aralıklarından satışa çıkarılır. Bu fiyat aralıklarının belirlenmesinde dikkate alınan bazı faktörler vardır. Bu faktörlerin başında materyalin yüksek maliyetli olup olmaması gelir. Genellikle melamin kaplar en uygun fiyatlı mama ve su kaplarıdır. Seramik kaplar ise daha yüksek fiyatlardan satışa çıkarılır. Mama ve su kabının beraber olduğu çeşitlerde de farklı fiyatlandırmalarla karşılaşılabilir. Bunun belirleyicisi kabın üzerinde durduğu materyalin kalitesidir. Aynı şekilde otomatik mekanizmalara sahip mama ve su kapları da yüksek fiyatlardan piyasaya sürülür. Dilerseniz cimri.com aracılığıyla köpek mama kabı fiyatlarına göz atabilir, ürünün özelliklerini ve ürün yorumlarını okuyabilir ve sizin için en cazip mama ve su kabını bulabilirsiniz.  

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery