Süpermarket - Petshop

Süpermarket - Petshop Fiyatları

165822 Ürün gösteriliyor.
Süpermarket - Petshop fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Süpermarket - Petshop modelleri ve Süpermarket - Petshop fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Süpermarket - Petshop kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Pet, Süpermarket, Meyve & Sebze. 165822 adet Süpermarket - Petshop fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Süpermarket Petshop

Evcil hayvan sahibi olanların en sık alışveriş yaptığı yerler arasında genellikle petshop vardır. Sahip olduğu hayvan için mamalar, oyuncaklar, tasmalar ve bunlar gibi daha birçok eşyayı süpermarketlerde bulabilirler. Kedi, köpek, kuş, balık gibi her türlü hayvana özel eşyalar ve mamalar rahatlıkla satın alınabilir. Vitamin ve mineral açısından besin değeri yüksek mamaları alarak evcil hayvanları besleyebilir, onlara oyuncaklar alarak eğlenmesine yardımcı olunabilir. Petshop ürünleri hayvanların türüne ve ihtiyacına göre belirlenir. 

Kuru Kedi Maması

Kuru kedi maması kedilerin beslenmesi ve gelişmesinde büyük rol oynar. Bu mamalar yavru kediler ve yetişkin kediler için ayrı özelliklerde üretilir. Yavru kediler için üretilen mamalar, kedinin büyümesini destekler. Yetişkin kediler için üretilen mamalar ise kedinin sağlığını korumaya ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Tavuklu, somonlu, kuzu etli, balıklı gibi çeşitleri bulunur. Değişik aromalarda bulunan mamalar içerisinden kedinin damak zevkine göre seçim yapılabilir. Protein ve vitamin değerleri yüksek olan kuru kedi mamaları günlük olarak kullanılabilir. 

Yaş Kedi Maması

Yaş kedi maması besin değeri ve yapısı bakımından doğal gıdaya daha yakın özelliklerde üretilir. Yaş mamalar kediler tarafından daha kolay sindirilir. İçerdiği yüksek orandaki protein ve yağ miktarı sayesinde kedilerin daha enerjik olmasına yardımcı olur. Farklı gıda çeşitlerini arayan kediler için yaş mamalar tercih edilebilir. Kedilerde bulunan bazı hastalıkların tedavisini desteklemek için beslenme düzenine yaş mama eklenebilir. Kedinin cinsine ve damak lezzetine uygun mamayı tercih ederek düzenli beslenmesine yardımcı olunabilir. 

Kedi Kumu

Ev ortamında büyüyen kediler genellikle tuvalet ihtiyacını da evde karşılar. Bu noktada da kedi kumu kullanılır. Kedi kumu birbirinden farklı çeşitlerde üretilir. Bentonit, sepiyolit, diatomit, ağaç talaşı gibi çeşitli kumlar satın alınabilir. Her birinin birbirinden farklı özelliği bulunan kedi kumları yüksek düzeyde hijyen sağlar. Kedi tuvalet kum kabı kullanarak kedinin tuvalet ihtiyacını daha kolay gidermesi sağlanabilir. Çeşitli tasarımlarda üretilen kum kaplarının arasından istenilen ürün tercih edilebilir. Kabın içerisindeki kum günlük olarak temizlenerek kedinin sağlığı korunabilir. 

Kuru Köpek Maması 

Kuru köpek maması vitamin ve protein açısından oldukça yüksek değerlerde üretilir. Köpeklerin beslenme düzeninde rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli bir kuru mama seçerek köpeğin gelişiminin olumlu etkilenmesi sağlanabilir. Köpeklerin çoğunlukla diş sağlığında problemler yaşanabilir. Kuru mama kullanarak bu problemin önüne geçebilir, dişlerinin temiz olması sağlanabilir. Mamaların üretiminde genellikle et, et unu, mısır, buğday gibi aromalar kullanılır. Bu çeşitliliğin arasından köpeğin damak zevkine uygun olan seçilebilir. Köpeklerin ırklarına ve yaş aralıklarına göre değişen ürünleri satın alırken beslenen köpeğin özelliklerinin göz önünde bulundurulması gerekir. 

Köpek Tasması 

Köpeklerin tuvalet ihtiyacını karşılamak veya gezdirmek için sık sık dışarı çıkması gerekebilir. Bu durumda köpeği rahat kontrol edebilmek ve güvenliğini sağlamak amacıyla tasma kullanmak gerekebilir. Köpek tasma çeşitleri genellikle otomatik tasma, şerit tasma, boyun tasması, göğüs tasması şekillerinde üretilir. Bu çeşitlerin arasından isteğe göre seçim yapılabilir. Tasma satın alırken köpeğin beden yapısını göz önünde bulundurmak avantaj sağlar. Tercihe göre renkli ve desenli tasmalar satın alınabilir. 

Balık Yemi

Evde beslenen hayvan türleri arasında süs balıkları da bulunur. Akvaryum balıkları özel bir şekilde beslenmesi gerekir. Bakımı tamamen hayvan sahibine kalır. Bakım sürecinin en önemli adımının ise beslenme olduğu söylenebilir. Balık yemi, yüksek oranda makro besin, vitamin ve protein içerir. Yem türü seçilirken evde beslenen balığın cinsi göz önünde bulundurulması gerekir. Her cins balığın ayrı şekilde beslenmesi önem taşır. Balık yemi genellikle pul, pelet veya tablet formunda üretilir. Ağırlıklarına göre farklı paketlenen ürünlerin arasından istenilen şekilde tercih yapılabilir. 

Balık Akvaryum Malzemeleri

Süpermarket petshop ürünleri arasında balık akvaryum malzemeleri de bulunur. Süs balıklarının yaşam alanı olan akvaryumlar için iç filtre, dış filtre, akvaryum dekoru, aydınlatma gibi malzemeler satın alınabilir. Böylece akvaryum daha bakımlı ve şık bir hale gelir. Akvaryum iç filtresi suyun içerisinde oluşan atıkları fiziksel olarak temizler. Dış filtre ise aynı görevi dış taraftan yapar. İkisi arasında tercih yapmak kullanıcıya kalır. Akvaryumun şık gözükmesi için dekor ve aydınlatma sistemleri de satın alınabilir. 

Kuş Yemi

Hayvanseverler tarafından en çok sahiplenilen hayvanlar arasında kuşlar da yer alır. Genelde muhabbet kuşu tercih edilse bile cennet papağanı, hint bülbülü gibi ender kuşlarda beslenir. Kuşların beslenmesinde en çok tercih edilen ürünün hazır kuş yemi olduğu söylenebilir. Yemler, kuşların vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Böylece beslenen kuş hem daha enerjik hem de sağlıklı olur. Yemler genellikle ballı yemler, konuşturucu yemler ve kızıştırıcı yemler olarak üretilir. Birbirinden farklı özellikleri bulunan yemleri seçerken beslenen kuşun cinsinin dikkate alınması gerekir.  

Kuş Kafesi

Kuş türlerinin evde beslenmesi için genellikle bir kafese ihtiyaç duyulur. Kuşun özgürce hareket edebileceği kafeslerde genellikle yem ve su bölümü bulunur. Genellikle demir veya plastik malzemelerden üretilir. Farklı tasarımlarda üretilen kafesler arasından isteğe göre tercih yapılabilir. Satın alırken kafesin kolay temizlenebilir özelliklerde olması dikkate alınabilir. Kuşlara ait petshop ürünleri arasında bulunan kuş kumu, gaga taşı, tünek gibi ürünlerde satın alınabilir. Ürünleri satın alırken Cimri.com sayfasından petshop ürünleri fiyatları karşılaştırılabilir. Ürünleri incelemek için broşür sayfasını takip edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery