track source

Çamaşır Kurutma Makineleri

Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları

133 Ürün gösteriliyor.
Kalan Süre Göstergesi
Enerji Sınıfı
Renk
Kurutma Kapasitesi
Kullanım Tipi
Çocuk Kilidi
Hızlı Kurutma
Zaman Erteleme
Yıllık Enerji Tüketimi
Mevsim
Kurutma Sesi
Program Sayısı
Kurutma Teknolojisi
Yoğuşma Verimliliği
Standart Pamuklu Program Süresi
Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Kurutma Makineleri modelleri ve Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çamaşır Kurutma Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Samsung, Arçelik, Siemens, Vestel. 133 adet Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Harcar?

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Çamaşır Kurutma Makineleri Markaları Nelerdir?

Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları Ne Kadardır?

Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çamaşır Kurutma Makineleri

Yağmurlu havalarda ve soğuk kış günlerinde çamaşırları kurutmak zor olabilir. İcat edildiği günden bu yana kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran kurutma makineleri bu işlemi oldukça kısa bir sürede halleder. Çamaşır kurutma makinesinin geniş iç hacmi sayesinde aynı anda çok sayıda kıyafeti kurutabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırlarınızı kurutmak için evinize ya da balkonunuza astığınızda kırışıklıklar kalabilir. Kurutma makinelerinin kırışıklığı minimum seviyeye indiren teknolojisi, kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde size teslim eder. Bazı kullanıcılar çamaşır kurutma makinelerinin kıyafetlere zarar vermesinden korkar. Bu makineler oldukça hassas tamburlara sahip olduğu için, ürünlerinizi narince kurutur. Yavaş ve dikkatli bir şekilde dönüş sağlayan kurutma makineleri ile hassas kıyafetleriniz zarar görmez. Makineler kullanıcılara birçok kolaylığı sağlasa bile, onların da dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Kıyafetlerinizin üzerinde kurutma işlemi yapılabilir ibaresi yer alması gerekir. Bu işaretin ya da ibarenin bulunmadığı bir kıyafeti yıkadığınızda olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çamaşır kurutma makinesi markaları kullanıcıya üst düzey kolaylık sağlayarak çift taraflı açılabilen kapaklar üretir. Siz  kendi tercihinize göre sağ ya da soldan açılan bir kapak kullanabilirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makineleri Özellikleri

Birçok kullanıcı teknolojinin sunduğu imkanlarla gündelik işlerini kolaylaştırmak ister . Çamaşır kurutma makineleri bu görevi üstlenerek kısa sürede daha fazla çamaşırı kurutur. Seçim yaparken karar vermekte zorlanıyorsanız, çamaşır kurutma makinesi önerisi alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Zamanın önem kazandığı günümüzde, makinelerin bu işlemi zahmetsizce yapması kullanıcıları çamaşır kurutma makinelerini daha çok kullanmaya yönlendirir. Böyle bir ürüne sahip olduğunuzda olumsuz hava koşulları sizin için bir engel haline gelmez. Siz başka işlerinizle ilgilenirken  makineniz kıyafetlerinizi kurutur. Hassas program seçenekleri ile yünlü ve narin kıyafetlerinizi zarar vermeden işlemden geçirir. Birçok kullanıcı kurutma makinesine giren çamaşırların renginin kısa sürede solacağını düşünür. Bu durumun tam aksine makineler ürünlerinizin mevcut renklerini koruyarak kurutma işlemini gerçekleştirir. Çamaşır kurutma makinesini  A+++ olanlardan  alırsanız hem çamaşırlarınızı kurutur hem de enerji tasarrufu sağlamış olursunuz. Yünlülerin  ne kadar hassas olduğunu algılayan makineler sayesinde kıyafetin yapısını bozmayan programlarda kurutma sağlarsınız. Yüksek ısıda çekme problemine izin vermeyerek ürünlerinizin mevcut yapısını korur. Bazı marka ve modellerde bulunan uzaktan kontrol sistemi ile makinenizi çalıştırmayı unutsanız dahi internet üzerinden çalıştırabilirsiniz. Makineyi çalıştırmanın yanı sıra güncel durumları hakkında bilgi almak da mümkündür. Her kıyafete uygun ısı ayarına sahip modeller ile  çamaşırlarınızla ilgili talihsiz kazalara maruz kalmazsınız. Birçok kullanıcı kurutma makinelerinde çamaşırın yüksek ısı nedeniyle küçüleceğini düşünür. Gerekli ayarlarını yaparak başlattığınız makineniz, yanlış program açmadığınız sürece size ürünü aynı şekilde teslim eder. Hassas tamburu sayesinde olası makine kazalarının önüne geçer. Siz de enerji tasarrufu sağlayarak aynı anda çok sayıdaki ürünü kurutma imkanına erişirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makineleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çamaşır kurutma makinesi satın alırken dikkat edilecek birçok husus vardır. Kullanıcılar çamaşır kurutma makinesinin elektrik tüketimi açısından tasarruf sağlamasını bekler.  Makineyi almadan önce ürünün yerini kararlaştırmanız gerekir. Aksi takdirde ürün planladığınız yere sığmazsa sorun yaşayabilirsiniz. Bazı kullanıcılar alanın müsait olmadığı evlerde, çamaşır makinesi ile kurutma makinesini üst üste konumlandırır. Sağlam bir şekilde yerleştirdiğinize eminseniz  siz de ürünleri bu şekilde kullanabilirsiniz. Kurutma makineleri, çamaşırları kuruturken oluşan buharı dışarı atmakla görevlidir. Bu sistemin çalışmasını sağlayan bacaların varlığını ve çalışma düzenini kontrol etmeniz gerekir. Baca kısmında bir sorun oluşursa buhar makinenizin içinde kalarak hayati parçalara zarar verebilir. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız yoğuşmalı kurutma makinelerini de  tercih edebilirsiniz. Yoğuşmalı makineniz içerdeki buharı sıvılaştırarak daha sonra kullanmak üzere kendi bünyesinde tutar. Geniş kapaklara sahip olan bu ürünleri kullanacağınız alan size hareket mesafesi bırakmalıdır. Üst üste makine yerleştirmeyi düşünüyorsanız, çamaşır makinenizle kurutma makinenizi aynı markadan tercih edebilirsiniz. Birçok marka ürünleri üst üste koyma ihtimalini göz önünde bulundurarak, çamaşır kurutma makinesi ölçülerini çamaşır makinesi ile aynı şekilde ayarlar. Enerji tasarrufunu ön planda tutanlar için A sınıfı makine almak daha ekonomik çözümler üretir. A sınıfı ürün tercih ettiğinizde bu durum fiyatına da yansıyabilir. Kıyafetlerinizin uzun ömürlü olması için havalandırma özelliği bulunan modelleri satın alabilirsiniz. Kirli olmayan ancak kötü koktuğunu düşündüğünüz çamaşırları havalandırma özelliği ile yeniden  yıkanmış gibi giyinebilirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları

Zamandan tasarruf sağlayan kurutma makineleri aynı anda birden çok kıyafeti kurutarak tercih edilebilirliğini bir kat daha artırır. Kullanıcılar ürünü seçerken birçok kriteri göz önünde bulundurur. Çamaşır kurutma makinesi fiyatları da bu kriterlerin başında gelir. Ürünlerin fiyatının belirlenmesinde etkili olan birçok faktör vardır. Kullanıcıya sunacağı üstün özellikler fiyatın artıp azalmasında etkin rol oynar. Önceki yıllarda çıkan bir kurutma makinesi özellik bakımından yeni çıkan bir makineye göre geri planda kalabilir. Bu durumda daha önce piyasaya sürülen ürünün fiyatı biraz daha ekonomik olur. Yeni çıkan bir ürün ise üretim yılı ve performans açısından ön planda yer alabilir. Buna bağlı olarak fiyatı da diğerlerine kıyasla biraz daha artabilir. Kullanıcının üründen beklentisi fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Havalandırma özellikli bir kurutucu istiyorsanız, diğer ürünlerden daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Yoğuşmalı seçenekleri sunan modeller diğerlerinden farklı fiyatlandırılır. Yoğuşma sayesinde buharı sıvı hale getiren makineler, aynı ısıyı başka kurutmada kullanmak üzere kendi bünyesinde hapseder. Bu özelliği sunan bir makinenin fiyatı diğer ürünlerden fazla olabilir ancak sağladığı A sınıfı enerji tüketimi sayesinde bu fark ortadan kalkar. Çamaşır kurutma makinesi en ucuz nerede diye merak eden kullanıcılar internette kısa bir araştırma yapabilir. Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak  en ucuz ürüne zahmetsizce ulaşabilirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makineleri Kullanımı 

Birçok kullanıcı teknolojik ürünleri satın alırken kullanım kolaylığını ön planda tutar. Makineyi satın almadan önce çamaşır kurutma makinesi yorumlarını inceleyerek hangi ürünü alacağınıza karar verebilirsiniz. Ürün performansı ile kullanım kolaylığının doğru orantılı olmasını isteyebilirsiniz. Bu orantının sağlanması kullanıcı beklentisine bağlıdır. Kurutma makinelerini yerleştireceğiniz alan ürünün kullanımında etkili olur. Dar bir alana kurulan ürün sizin hareket alanınızı kısıtlayabilir. Geniş kapağa sahip makinenizi kolayca açabileceğiniz bir alana yerleştirerek ürüne zarar verme ihtimalinizin önüne geçebilirsiniz. Hassas tamburlarla size sunulan kurutma makinelerinde istediğiniz kıyafete göre ayarlama yapabilirsiniz. Kullanım sırasında ilk dikkat etmeniz gereken husus kıyafetinizin kurutmaya uygun olmasıdır. Aksi takdirde kıyafetinizde küçülme ve kırışma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Her ürüne uygun şekilde ayarlanabilen programlara dikkat ederek olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Kıyafetlerinizi uygun programda yıkadığınız sürece kırışma sorunu ile karşılaşmazsınız. Bazı kullanıcılar kıyafetlerinin kurutma makinelerinde zarar göreceğini düşünür. Bu durumun tam aksine makineler hassas tamburu ile çamaşırlarınızı koruma altına alır. Evde her gün çamaşır yıkayan kalabalık bir aileyseniz, 9 kg çamaşır kurutma makinesi olan markaları tercih ederek tek seferde çok sayıda çamaşırınızı kurutabilirsiniz Çocuk kilidi seçeneği bulunan modellerle çocuklarınızı olası kazalardan korursunuz. 

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery