track source

Çamaşır Kurutma Makineleri

Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları

153 Ürün gösteriliyor.
Kalan Süre Göstergesi
Enerji Sınıfı
Renk
Kurutma Kapasitesi
Kullanım Tipi
Çocuk Kilidi
Hızlı Kurutma
Zaman Erteleme
Yıllık Enerji Tüketimi
Mevsim
Kurutma Sesi
Program Sayısı
Kurutma Teknolojisi
Yoğuşma Verimliliği
Standart Pamuklu Program Süresi
Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Kurutma Makineleri modelleri ve Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çamaşır Kurutma Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Samsung, Arçelik, Siemens, Vestel. 153 adet Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çamaşır Kurutma Makineleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çamaşır Kurutma Makineleri markası:

En Çok İncelenen Çamaşır Kurutma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 153 Çamaşır Kurutma Makineleri modeli içerisinde en ucuz Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatı 2.9 TL iken, en yüksek Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatı 32990.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatı ise 2901.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çamaşır Kurutma Makineleri Ürünleri Hangileridir?

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Kullanılır?

Cimri.com
Makineyi doğru programda çalıştırdığınızdan emin olun. Program, kumaş türüne uygun olmalı. Dolayısıyla, aynı kumaş türündeki ya da benzer özellikler gösteren kumaş türlerindeki çamaşırları birlikte kurutmaya özen gösterin.

Çamaşır Kurutma Makinesi Ne Kadar Elektrik Harcar?

Cimri.com
Kurutma makineleri 60'C 4,5kg yıkamada 1,4kw enerji tüketir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Cimri.com
Kurutma mkinesinin tüy filtresi çıkarın su ile temizleyin. Makinenizin performansını kaybetmemesi için tüy filtresini her kullanımda temizlemeye dikkat etmelisiniz.

Çamaşır Kurutma Makineleri Markaları Nelerdir?

Cimri.com
Çamaşır Kurutma Makineleri Markaları Altus, Arçelik, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Empero, Grundig, Hoover, KT, Klarstein, LG, Miele, Profilo, Regal, Samsung, Siemens, Silverline, Vestel, Whirlpool Şeklindedir.

Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları Ne Kadardır?

Cimri.com
Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları 2.9 TL İle 32990.0 TL Arasında Değişmektedir.
Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çamaşır Kurutma Makineleri

Yağmurlu havalarda ve soğuk kış günlerinde çamaşırları kurutmak zor olabilir. İcat edildiği günden bu yana kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran kurutma makineleri, bu işlemi oldukça kısa bir sürede halleder. Çamaşır kurutma makinesinin geniş iç hacmi sayesinde aynı anda çok sayıda kıyafeti kurutabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırlarınızı kurutmak için evinize ya da balkonunuza astığınızda kırışıklıklar kalabilir. Kurutma makinelerinin kırışıklığı minimum seviyeye indiren teknolojisi, kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde size teslim eder. Bazı kullanıcılar çamaşır kurutma makinelerinin kıyafetlere zarar vermesinden korkar. Bu makineler oldukça hassas tamburlara sahip olduğu için ürünlerinizi narince kurutur. Yavaş ve dikkatli bir şekilde dönüş sağlayan kurutma makineleri ile hassas kıyafetleriniz zarar görmez. Makineler kullanıcılara birçok kolaylığı sağlasa bile, onların da dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Kıyafetlerinizin üzerinde kurutma işlemi yapılabilir ibaresi yer alması gerekir. Bu işaretin ya da ibarenin bulunmadığı bir kıyafeti yıkadığınızda olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çamaşır kurutma makinesi markaları kullanıcıya üst düzey kolaylık sağlayarak çift taraflı açılabilen kapaklar üretir. Siz kendi tercihinize göre sağ ya da soldan açılan bir kapaklı model kullanabilirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makinesi Özellikleri

Birçok kullanıcı, teknolojinin sunduğu imkanlarla gündelik işlerini kolaylaştırmak ister. Çamaşır kurutma makineleri bu görevi üstlenerek kısa sürede daha fazla çamaşırı kurutur. Seçim yaparken karar vermekte zorlanıyorsanız çamaşır kurutma makinesi önerisi alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Zamanın önem kazandığı günümüzde, makinelerin bu işlemi zahmetsizce yapması kullanıcıları çamaşır kurutma makinelerini daha çok kullanmaya yönlendirir. Böyle bir ürüne sahip olduğunuzda olumsuz hava koşulları sizin için bir engel haline gelmez. Siz başka işlerinizle ilgilenirken makineniz kıyafetlerinizi kurutur. Hassas program seçenekleri ile yünlü ve narin kıyafetlerinizi zarar vermeden işlemden geçirir. Birçok kullanıcı kurutma makinesine giren çamaşırların renginin kısa sürede solacağını düşünür. Bu durumun tam aksine makineler ürünlerinizin mevcut renklerini koruyarak kurutma işlemini gerçekleştirir. Çamaşır kurutma makinesini A+++ olanlardan alırsanız hem çamaşırlarınızı kurutur hem de enerji tasarrufu sağlamış olursunuz. Yünlülerin ne kadar hassas olduğunu algılayan makineler sayesinde kıyafetin yapısını bozmayan programlarda kurutma sağlarsınız. Yüksek ısıda çekme problemine izin vermeyerek ürünlerinizin mevcut yapısını korur. Bazı marka ve modellerde bulunan uzaktan kontrol sistemi ile makinenizi çalıştırmayı unutsanız dahi internet üzerinden çalıştırabilirsiniz. Makineyi çalıştırmanın yanı sıra güncel durumları hakkında bilgi almak da mümkündür. Her kıyafete uygun ısı ayarına sahip modeller ile  çamaşırlarınızla ilgili talihsiz kazalara maruz kalmazsınız. Birçok kullanıcı kurutma makinelerinde çamaşırın yüksek ısı nedeniyle küçüleceğini düşünür. Gerekli ayarlarını yaparak başlattığınız makineniz, yanlış program açmadığınız sürece size ürünü aynı şekilde teslim eder. Hassas tamburu sayesinde olası makine kazalarının önüne geçer. Siz de enerji tasarrufu sağlayarak aynı anda çok sayıdaki ürünü kurutma imkanına erişirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makineleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çamaşır kurutma makinesi satın alırken dikkat edilecek birçok husus vardır. Kullanıcılar çamaşır kurutma makinesi elektrik tüketimi açısından tasarruf sağlamasını bekler  Makineyi almadan önce ürünün yerini kararlaştırmanız gerekir. Aksi takdirde ürün planladığınız yere sığmazsa sorun yaşayabilirsiniz. Bazı kullanıcılar alanın müsait olmadığı evlerde, çamaşır makinesi ile kurutma makinesini üst üste konumlandırır. Sağlam bir şekilde yerleştirdiğinize eminseniz siz de ürünleri bu şekilde kullanabilirsiniz. Kurutma makineleri, çamaşırları kuruturken oluşan buharı dışarı atmakla görevlidir. Bu sistemin çalışmasını sağlayan bacaların varlığını ve çalışma düzenini kontrol etmeniz gerekir. Baca kısmında bir sorun oluşursa buhar makinenizin içinde kalarak hayati parçalara zarar verebilir. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız yoğuşmalı kurutma makinelerini de tercih edebilirsiniz. Yoğuşmalı makineniz içerdeki buharı sıvılaştırarak daha sonra kullanmak üzere kendi bünyesinde tutar. Geniş kapaklara sahip olan bu ürünleri kullanacağınız alan size hareket mesafesi bırakmalıdır. Üst üste makine yerleştirmeyi düşünüyorsanız, çamaşır makinenizle kurutma makinenizi aynı markadan tercih edebilirsiniz. Birçok marka ürünleri üst üste koyma ihtimalini göz önünde bulundurarak, çamaşır kurutma makinesi ölçülerini çamaşır makinesi ile aynı şekilde ayarlar. Enerji tasarrufunu ön planda tutanlar için A sınıfı makine almak daha ekonomik çözümler üretir. A sınıfı ürün tercih ettiğinizde bu durum fiyatına da yansıyabilir. Kıyafetlerinizin uzun ömürlü olması için havalandırma özelliği bulunan modelleri satın alabilirsiniz. Kirli olmayan ancak kötü koktuğunu düşündüğünüz çamaşırları havalandırma özelliği ile yeniden yıkanmış gibi giyinebilirsiniz. 

Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları

Zamandan tasarruf sağlayan kurutma makineleri aynı anda birden çok kıyafeti kurutarak tercih edilebilirliğini bir kat daha artırır. Kullanıcılar ürünü seçerken birçok kriteri göz önünde bulundurur. Çamaşır kurutma makinesi fiyatları da bu kriterlerin başında gelir. Ürünlerin fiyatının belirlenmesinde etkili olan birçok faktör vardır. Kullanıcıya sunacağı üstün özellikler fiyatın artıp azalmasında etkin rol oynar. Önceki yıllarda çıkan bir kurutma makinesi özellik bakımından yeni çıkan bir makineye göre geri planda kalabilir. Bu durumda daha önce piyasaya sürülen ürünün fiyatı biraz daha ekonomik olur. Yeni çıkan bir ürün ise üretim yılı ve performans açısından ön planda yer alabilir. Buna bağlı olarak fiyatı da diğerlerine kıyasla biraz daha artabilir. Kullanıcının üründen beklentisi fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Havalandırma özellikli bir kurutucu istiyorsanız, diğer ürünlerden daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Yoğuşmalı seçenekleri sunan modeller diğerlerinden farklı fiyatlandırılır. Yoğuşma sayesinde buharı sıvı hale getiren makineler, aynı ısıyı başka kurutmada kullanmak üzere kendi bünyesinde hapseder. Bu özelliği sunan bir makinenin fiyatı diğer ürünlerden fazla olabilir ancak sağladığı A sınıfı enerji tüketimi sayesinde bu fark ortadan kalkar. Çamaşır kurutma makinesi en ucuz nerede diye merak eden kullanıcılar cimri.com’dan kısa bir araştırma yapabilir. Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak en uygun ürüne zahmetsizce ulaşabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery