Çamaşır Kurutma Makineleri

En Ucuz Çamaşır Kurutma Makineleri Fiyatları

115 ürün gösteriliyor.
Kalan Süre Göstergesi
Renk
Kurutma Kapasitesi
Kullanım Tipi
Çocuk Kilidi
Hızlı Kurutma
Zaman Erteleme
Mevsim
Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Kurutma Makineleri modelleri ve Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çamaşır Kurutma Makineleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Bosch, Arçelik, LG, Vestel. 115 adet Çamaşır Kurutma Makineleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

Çamaşır Kurutma Makinesi Nedir?

Şüphesiz ki evlerin olmazsa olmazları beyaz eşyalardır. İnsanların her ihtiyacına beyaz eşyalar çözüm bulabiliyor. Beyaz eşya kategorisinde bulunan çamaşır kurutma makineleri de, evlerde olması gereken ürünlerden bir tanesidir. Çamaşırların daha hızlı kurumasını sağlayan bu makineler, insanlara zamandan tasarruf ettirir. Kurutma makinelerinin üç farklı türü vardır, bunlar;  bacalı kurutucular, kondanserli kurutucular ve ısı pompalı kurutuculardır. Cimri.com farkı ile Beko, Arçelik, Bosch gibi kaliteli markalarının ürünlerini kolayca karşılaştırabilir dilediğiniz ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Makinesi Nasıl Çalışır?

Zamandan büyük tasarruf sağlayan, kış aylarında yardıma koşan ve çamaşır kurutmak için yeri olmayan insanlar için cankurtaran görevi gören çamaşır kurutma makinelerinin türüne göre değişik çalışma prensipleri vardır. Bacalı çamaşır kurutma makineleri, çamaşırların içinden aldığı nem ve buharı bir baca yardımı ile dışarıya atar. Kullanımı için dışarıya bir baca çıkışı yapmanız gerekir. Aksi taktirde evinizdeki mobilya ve ahşaplar nem yüzünden zarar görebilir. Bacalı kurutucularda dışarıdan hava alınır. Alınan hava ısıtıcılardan geçerek tamburun arka kısmındaki süzgeçlerden çamaşırların üzerine verilir. Tamburdan çıkan hava çamaşırın nemini alarak filtreden dışarı çıkar. Kondanserli yani bacasız kurutma makineleri daha gelişmiştir. Bacalı makinelerin aksine, havayı ve nemi dışarıya atmaz tekrar kullanılır. Çift fan mekanizması vardır. Son olarak ısı pompalı kurutucularda ise enerji tasarrufu ön plandadır. Klimalardaki sisteme benzer bir sistem kullanan ısı pompalı kurutucular, enerji tasarrufu sağladığı gibi giysilere verilen zararı da minimuma indirger.

Çamaşır Kurutma Makineleri Zararlı Mıdır?

Bu makinelerin herhangi önemli bir zararı yoktur. Genellikle elektrik faturalarının yüksek gelmesinin sebebi olarak gösterilen makineler, günümüzde, enerji tasarrufları ile fazla miktarda enerji harcamaz ve elektrik faturasının şişkin gelmesine sebebiyet vermez. Diğer bir yandan elbiselere zarar verdikleri öne sürülen kurutma makinelerinin elbiselere herhangi bir zararı bulunmaz.

Çamaşır Kurutma Makineleri Kıyafetleri Çok Kırıştırır Mı?

Çamaşır kurutma makineleri çamaşırların kurutulurken bir yandan da kırıştırdığı kanısı yanlış bir yaklaşımdır. Birçok çamaşır makinesinde olduğu gibi son yıllarda kurutma makinelerinde de kırışık önleme özellikleri kullanılmaktadır. Bu da sanıldığı gibi kurutma makinelerinin çamaşırları kırıştırmasını önlemektedir.

Çamaşır Kurutma Makinesi Fiyatları ve Kampanyaları Nasıl Takip Edilir?

Çamaşır kurutma makinesi fiyatları, genellikle kura endekslidir. Bununla beraber enerji tüketim alışkanlığı, tasarım, malzeme kalitesi, marka algısı, yeni sezon ürün etiketi gibi pek çok detay fiyata etki eder. Yıl boyunca devam eden çamaşır kurutma makinesi kampanyaları genellikle bahar ve yaz döneminde yoğunlaşır. Markaların çamaşır kurutma makinesi kampanyalarını takip etmek, aradığınız çamaşır kurutma makinelerini en uygun fiyatlarla almak üzere Cimri.com ile kolayca fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca mağazaların kredi kartlarına sağlamış olduğu taksit imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Beyaz eşyaya olan taksit sayısının da arttırılmasıyla beraber taksitle çamaşır kurutma makinesi sahibi olmak artık daha kolay. Taksit imkânıyla aylık ödemeleri size çok fazla yük oluşturmayacak şekilde ayarlayarak dilediğiniz çamaşır kurutma makinesini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ne kadar çamaşır kurutma makinesi alırken önemli olan fiyatından çok işinize ne kadar yarayacağı olsa da, fiyatı da kararımızı etkileyen faktörlerden biridir. Alacağınız çamaşır kurutma makinesinin, markasına ve modeline göre fiyat değişir. Geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan onlarca marka arasından birçok ürüne Cimri.com aracılığıyla ulaşabilir, bütçenize en uygun çamaşır kurutma makinesini rahatlıkla bulabilirsiniz. İster peşin ister şimdi alıp sonra ödemeye başlayacağınız taksitli çamaşır kurutma makinesi fırsatlarını kaçırma.