Güncel Broşürler ve İndirim Katalogları

Mayıs ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın! A101, Bim, Şok, Carrefour, Happy Center ve Migros gibi takip ettiğiniz marketlerin indirimli ürünlerini bulabileceğiniz gibi Tchibo, Watsons, Gratis, Koçtaş, Metro gibi markaların müşterileri için düzenli olarak yayınladığı indirim kataloglarını da inceleyebilirsiniz. Broşür ve indirim kataloglarının içerisinde, sizin için seçtiğimiz bazı popüler ürünlerin detay sayfalarına yönlendirmeler bulunmaktadır. Bu yönlendirmelere tıklayarak ürünle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Gratis
 7. Metro-tr
 8. Koctas
 9. Happy
 10. Bizimtoptan
 11. Ozdilekteyim
 12. Arcelik
 13. Bosch-home
 14. Cetinkaya
 15. Macrocenter
 16. Bauhaus
 17. Tahtakalespot
 18. Bicen
 19. Tr
 20. Seyhanlarmarket
 21. Korkmazstore
 22. Yatasbedding
 23. Secmarket
 24. Tekzen
 25. Esenlik
 26. Ucler
 27. Adese
 28. Groseri
 29. Tupperware
 30. Alternatiftoptanmarket
 31. Aypamarket
 32. Kozmetik
 33. Egesok
 34. Essenavm
 35. Welcomebaby
 36. Cagri
 37. Etikmarketim
 38. Zogo
 39. Onurmarket
 40. Hakmarexpress
 41. Altunmarket
 42. Ozsanal
 43. Hakmar
 44. Beko
 45. Pekdemir
 46. Basgimpa
 47. Akyurt
 48. Vestel
 49. Modalife
 50. Mpehlivanoglu
 51. Altunbilekler
 52. Rossmann
 53. Farmasiint
 54. Gurmar
 55. Fakirshop
 56. Joker
 57. Tespo
 58. Profilo
 59. Kimmarket
Cimri Seçimi Tümü >
Elektronik Tümü >
Ramazana Özel Tümü >
Süpermarket Tümü >
Anne Bebek Tümü >
Yapı Market Tümü >
Kozmetik Tümü >
Ev Yaşam Tümü >

Aktuel İndirim Kataloğu

Aktuel indirim katalogları haftalık olarak çıkar. Bu katalogların amacı çeşitli ürünleri indirime sokarak kullanıcıların rahatça satın alıp tüketmesini hedefler. Kişiler bu katalogları takip ederek indirimli ürünlere kolayca ulaşır. Pek çok market bu aktuel indirim kataloğunu düzenler. Aktüel broşür kullanıcılara pek çok yararı beraberinde getirir. Bu broşürler takip edildiğinde alışverişler daha uygun ve daha zevkli hale gelir. Üstelik bu broşürleri illa marketten takip etmesi gerekmez. E broşür özelliği sayesinde tablet ve telefon gibi cihazlar vasıtasıyla bu kataloglara göz atmak mümkün, üstelik diğer yönden daha avantajlıdır. Sürekli telefonunuzda durarak istediğinizde bakabilir tarihleri öğrenebilirsiniz. Bu da kişilere kolaylık sağlar. Güncel broşürler sayesinde kişilerin alışveriş planı oluşturmaları kolaylaşır. İndirime giren ürünlerin listelenmesi sağlanır. Böylece bir alışveriş kültürü ve alışveriş yaparken bir ürünler hakkında fikir sahip olmak broşür vasıtasıyla kolaylaşır. Bu gibi durumlar basit gözüksede alışveriş kültürünün oluşmasının temelini atar. Bu broşürler vasıtası ile bilinçli harcama, bilinçli alışveriş son derece mümkün olur. 

Bu Haftanın Aktüel Ürünler Kataloğunda Neler Var?

Bu katalogların içerisinde pek çok kategoride ürünler var. Bakım ürünleri, teknolojik ürünler, ocak, fırın, mangal gibi beyaz eşya ürünlerine kadar uzanan geniş bir ürün ağı bu katalogların içerisinde bulunur. Zaman zaman indirim ve kampanyalara uğrayarak fiyatları da düşer böylelikle uygun fiyatlara ürün almak sağlanır. Üstelik bu broşürler her hafta yenilenir ve ürün grupları da değişir. Bu nedenle bu katalogları takip etmek kullanıcıları yeni ürünlere ulaştırır. Pek çok market bu kataloglara her türlü ürünü sokar. Bunun sebebi kullanıcıları memnun etmekten geçer. Broşür market pek çok ürünü kullanıcılara sunar. Birçok ürünü uygun fiyata bu indirim kataloglarından almak da mümkünleşir. Birçok market bu kataloglara televizyon, tablet, telefon gibi ürünleri indirimlerle sunar. Bu kataloglar ürün ve fiyatının yanı sıra ürünlerin teknik bilgisini de içerir böylelikle size rehber görevi görür. Ne alacağını bilerek almak istediğiniz ürünü almadan öğrenmeyi mümkün kılar. Bu nedenle bu katalogların içeriği oldukça fazladır. Erkek ve kadınlara özel bakım ürünleri, banyo mutfak ürünlerine kadar her türlü ürün sınıfını bu kataloglarda indirimli bir halde bulabilmeniz oldukça elzemdir. 

Güncel Broşürler ve İndirim Kataloğu Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Bu katalogların sağladığı avantajlar bir hayli fazladır. Pek çok kişiden önce ürünlerin marketlere geliş tarihini öğrenerek bütçenizi ayarlamak için zaman kazandırma avantajına sahip olmanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra indirimli bütün ürünleri görmenizi sağlar. Bilinçli alışveriş yapmanız için size liste ve kaynak görevi görür. Bunun yanı sıra kişiler uygun fiyatlara ürün aldıklarında memnuniyetleri de artar. indirimli ürün broşürleri bu hususlar doğrultusunda kullanıcıların memnuniyetini arttırmayı hedefler. Bunun yanı sıra insanlar kampanyaların olduğu marketlere akın etmekte. Bu nedenle  de birçok market kampanyalar düzenler. Bu vb büyük kampanyaları indirim broşürleri vasıtası ile takip etmek de kullanıcılara avantaj sağlar. Diğer kullanıcılardan ziyade bu katalogları takip eden kişiler diğer insanlara göre daha çok fırsat elde eder. Bütçesini daha az tüketir.  Bu gibi fırsatların yanında büyük fırsat imkanı oluşturan ürünler de bu indirim kataloglarına girer. Fırsat ürünleri broşürü  bu konu da kullanıcıları bilinçlendirmek için oldukça elverişlidir. Bu vb durumlar için fırsatlı hale gelen kullanıcılar memnuniyetlerini de yükseltir. Bu sayede bu indirim kataloğunun bir diğer sağladığı avantaj memnuniyet olur. broşür kataloglar kişileri uygun ürünlerle buluştururken tasarruf etmeleri konusunda da kişilere kolaylık sağlar.