Güncel Broşürler ve İndirim Katalogları

Temmuz ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın! A101, Bim, Şok, Carrefour, Happy Center ve Migros gibi takip ettiğiniz marketlerin indirimli ürünlerini bulabileceğiniz gibi Tchibo, Watsons, Gratis, Koçtaş, Metro gibi markaların müşterileri için düzenli olarak yayınladığı indirim kataloglarını da inceleyebilirsiniz. Broşür ve indirim kataloglarının içerisinde, sizin için seçtiğimiz bazı popüler ürünlerin detay sayfalarına yönlendirmeler bulunmaktadır. Bu yönlendirmelere tıklayarak ürünle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Bizimtoptan
 8. Metro-tr
 9. Koctas
 10. Happy
 11. Cetinkaya
 12. Sariyermarket
 13. Ozdilekteyim
 14. Arcelik
 15. Bosch-home
 16. Macrocenter
 17. Tahtakalespot
 18. Sehzademarket
 19. Gencyapimarket
 20. Kurumsal
 21. Tr
 22. Arzum
 23. Seyhanlarmarket
 24. Korkmazstore
 25. Snowymarket
 26. Yatasbedding
 27. Secmarket
 28. Hadim
 29. Burdamarket
 30. Tekzen
 31. Ucler
 32. Eveshop
 33. Yunusmarket
 34. Siemens-home
 35. Adese
 36. Groseri
 37. Tupperware
 38. Kozmetik
 39. Essenavm
 40. Mopas
 41. Dipgross
 42. Namlihipermarketleri
 43. Ozkuruslar
 44. Cagri
 45. Etikmarketim
 46. Basdasmarket
 47. Hakmarexpress
 48. Ozsanal
 49. Barisgross
 50. Hakmar
 51. Beko
 52. Pekdemir
 53. Vestel
 54. Modalife
 55. Mpehlivanoglu
 56. Gokkusagimarket
 57. Orucmarket
 58. Rossmann
 59. Farmasiint
 60. Gurmar
 61. Onurhipermarketleri
 62. Fakirshop
 63. Griucuzsatis
 64. Joker
 65. Tespo
 66. Kimmarket
Cimri Seçimi Tümü >
Elektronik Tümü >
Yaz Tatili Özel Broşürleri Tümü >
Süpermarket Tümü >
Anne Bebek Tümü >
Yapı Market Tümü >
Kozmetik Tümü >
Ev Yaşam Tümü >

Aktuel İndirim Kataloğu

Aktuel indirim katalogları haftalık olarak çıkar. Bu katalogların amacı çeşitli ürünleri indirime sokarak kullanıcıların rahatça satın alıp tüketmesini hedefler. Kişiler bu katalogları takip ederek indirimli ürünlere kolayca ulaşır. Pek çok market bu aktuel indirim kataloğunu düzenler. Aktüel broşür kullanıcılara pek çok yararı beraberinde getirir. Bu broşürler takip edildiğinde alışverişler daha uygun ve daha zevkli hale gelir. Üstelik bu broşürleri illa marketten takip etmesi gerekmez. E broşür özelliği sayesinde tablet ve telefon gibi cihazlar vasıtasıyla bu kataloglara göz atmak mümkün, üstelik diğer yönden daha avantajlıdır. Sürekli telefonunuzda durarak istediğinizde bakabilir tarihleri öğrenebilirsiniz. Bu da kişilere kolaylık sağlar. Güncel broşürler sayesinde kişilerin alışveriş planı oluşturmaları kolaylaşır. İndirime giren ürünlerin listelenmesi sağlanır. Böylece bir alışveriş kültürü ve alışveriş yaparken bir ürünler hakkında fikir sahip olmak broşür vasıtasıyla kolaylaşır. Bu gibi durumlar basit gözüksede alışveriş kültürünün oluşmasının temelini atar. Bu broşürler vasıtası ile bilinçli harcama, bilinçli alışveriş son derece mümkün olur. 

Bu Haftanın Aktüel Ürünler Kataloğunda Neler Var?

Bu katalogların içerisinde pek çok kategoride ürünler var. Bakım ürünleri, teknolojik ürünler, ocak, fırın, mangal gibi beyaz eşya ürünlerine kadar uzanan geniş bir ürün ağı bu katalogların içerisinde bulunur. Zaman zaman indirim ve kampanyalara uğrayarak fiyatları da düşer böylelikle uygun fiyatlara ürün almak sağlanır. Üstelik bu broşürler her hafta yenilenir ve ürün grupları da değişir. Bu nedenle bu katalogları takip etmek kullanıcıları yeni ürünlere ulaştırır. Pek çok market bu kataloglara her türlü ürünü sokar. Bunun sebebi kullanıcıları memnun etmekten geçer. Broşür market pek çok ürünü kullanıcılara sunar. Birçok ürünü uygun fiyata bu indirim kataloglarından almak da mümkünleşir. Birçok market bu kataloglara televizyon, tablet, telefon gibi ürünleri indirimlerle sunar. Bu kataloglar ürün ve fiyatının yanı sıra ürünlerin teknik bilgisini de içerir böylelikle size rehber görevi görür. Ne alacağını bilerek almak istediğiniz ürünü almadan öğrenmeyi mümkün kılar. Bu nedenle bu katalogların içeriği oldukça fazladır. Erkek ve kadınlara özel bakım ürünleri, banyo mutfak ürünlerine kadar her türlü ürün sınıfını bu kataloglarda indirimli bir halde bulabilmeniz oldukça elzemdir. 

Güncel Broşürler ve İndirim Kataloğu Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor?

Bu katalogların sağladığı avantajlar bir hayli fazladır. Pek çok kişiden önce ürünlerin marketlere geliş tarihini öğrenerek bütçenizi ayarlamak için zaman kazandırma avantajına sahip olmanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra indirimli bütün ürünleri görmenizi sağlar. Bilinçli alışveriş yapmanız için size liste ve kaynak görevi görür. Bunun yanı sıra kişiler uygun fiyatlara ürün aldıklarında memnuniyetleri de artar. indirimli ürün broşürleri bu hususlar doğrultusunda kullanıcıların memnuniyetini arttırmayı hedefler. Bunun yanı sıra insanlar kampanyaların olduğu marketlere akın etmekte. Bu nedenle  de birçok market kampanyalar düzenler. Bu vb büyük kampanyaları indirim broşürleri vasıtası ile takip etmek de kullanıcılara avantaj sağlar. Diğer kullanıcılardan ziyade bu katalogları takip eden kişiler diğer insanlara göre daha çok fırsat elde eder. Bütçesini daha az tüketir.  Bu gibi fırsatların yanında büyük fırsat imkanı oluşturan ürünler de bu indirim kataloglarına girer. Fırsat ürünleri broşürü  bu konu da kullanıcıları bilinçlendirmek için oldukça elverişlidir. Bu vb durumlar için fırsatlı hale gelen kullanıcılar memnuniyetlerini de yükseltir. Bu sayede bu indirim kataloğunun bir diğer sağladığı avantaj memnuniyet olur. broşür kataloglar kişileri uygun ürünlerle buluştururken tasarruf etmeleri konusunda da kişilere kolaylık sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play