Tablet Pc

Tablet Pc Fiyatları

539 Ürün gösteriliyor.
Bellek (RAM)
Arka Kamera
İşlemci Çekirdeği
Arka Kamera Çözünürlüğü
Dahili Hafıza
Bluetooth
Hafıza Kartı Desteği
Ön Kamera
Ön Kamera Çözünürlüğü
Ekran Teknolojisi
İşletim Sistemi
Parmak İzi Okuyucu
Pil Kapasitesi
Safari
Wi-Fi
iTunes
Desteklenen Hafıza Kartı Türü
App Store
iBooks
Apple TV
Apple Müzik
Google Play Store
Google Drive
Play Müzik
Play Filmler
Gmail
Pil Tipi
Google Haritalar
Siri
Google Asistan
Cortana
Samsung Bixby
Video Çözünürlüğü
Tablet Pc fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tablet Pc modelleri ve Tablet Pc fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tablet Pc kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Samsung, Apple, Asus, Casper, Lenovo. 539 adet Tablet Pc fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Casper Nirvana N400 32 GB 11.6 İnç Wi-Fi Tablet PC Gri
Casper Nirvana N400 32 GB 11.6 İnç Wi-Fi Tablet PC Gri
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Apple iPad 6.Nesil 32 GB 9.7 İnç Wi-Fi Tablet PC
Apple iPad 6.Nesil 32 GB 9.7 İnç Wi-Fi Tablet PC
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Apple iPad Pro Yeni 64 GB 12.9 İnç 3G 4G Wi-Fi Tablet PC
Apple iPad Pro Yeni 64 GB 12.9 İnç 3G 4G Wi-Fi Tablet PC
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tablet PC

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik cihazların çeşitleri arttı. Bu cihazlar gün geçtikçe daha pratik, daha kolay taşınabilir, daha küçük hale gelmektedir. İnsanlar artık boşuna vakit kaybetmek istemiyor ve işlerini yapabildikleri en kısa, en hızlı zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmek istiyorlar. Tablet bilgisayarlar da tam olarak bunları sağlıyor. Dokunmatik ekrana sahip olması nedeniyle pratik, küçük olması sebebiyle kolay taşınabilir ve hafif olma özelliği gösterirler. Bu nedenle son zamanlarda en çok tercih edilen elektronik cihazlardan bir tanesidir. Tablet bilgisayarlar özellikle çok fazla seyahat eden iş adamları, okula giden ve bilgisayarını sürekli kütüphane veya okula taşımak zorunda kalan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Adeta minicik bir bilgisayar olan bu tablet pc’ler günümüz insanın istediği tüm özelliklere sahip bir elektronik cihazdır. Akıllı telefonlar gibi akıllı işletim sistemlerine sahip olan tablet pc’ler tüketicinin en iyi dostu haline gelmiştir. Tablet bilgisayarların boyutu küçük olsa da işlevleri oldukça fazladır. Bu nedenle tablet bilgisayarlar günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Tablet PC Modelleri

Artık hayatımızın her alanında her yerde yanımızda olan tablet bilgisayarların pek çok modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken kısım ise tablet bilgisayarların özellikleridir. Temel özellikler aynı olsa da bazı özellikler cihazdan cihaza değişebilmektedir.

Tablet pc klavyeli de olması nedeniyle hem teknoloji çağında yetişmiş, dokunmatik ekranı çok iyi kullanan kişiler için hem de dokunmatik ekranla arası pek de iyi olmayan kişiler için uygun bir seçenektir. Her kuşaktan, her işle uğraşan kişilere yönelik olması nedeniyle tablet bilgisayarlar her alanda kullanılabilmektedir.

Genellikle tablet pc android işletim sistemine sahiptir. Android işletim sistemine sahip cihazlar akıllı cihazlar olduğundan pek çok uygulama indirilebilmektedir.

Tablet bilgisayarların genel özelliklerine bakmak gerekirse; tablet bilgisayarlarda GPS bulunmaktadır. Tablet bilgisayarınızdaki GPS uzay tabanlı uydularla koordinatlarınızı belirler ve navigasyon sistemi kullanabilmenizi sağlar. Navigasyon günümüzde elektronik cihazların olmazsa olmaz özelliklerinden bir tanesidir. GPS ile sohbet uygulamalarından konum atılabilmektedir.

Wifi özelliği de tablet bilgisayarlar için olmazsa olmaz özelliklerdendir. Artık bir ihtiyaç haline geldiği için günümüzde wifi bulunmayan cihaz neredeyse kalmadı. İnternet üzerinden hemen tüm ihtiyaçlar anında, hızlıca halledilir.

Tablet bilgisayar satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise hafıza kartı desteklemesidir. Hafıza sıkıntısı çekmemek için tablet bilgisayarın kendi hafızasına da bakılmalıdır ancak her ihtimale karşı, eğer çok fazla hafıza kullanıyorsanız kesinlikle bu özelliğe dikkat edilmesi gerekir. Hafıza sıkıntısı yaşamamak amacıyla fotoğraf ve videoları farklı bir cihazda saklanabilir. Yedekleme yapmak da oldukça önemli bir konudur.

Son zamanlarda sosyal medya kullanımı çok fazla olduğundan tablet bilgisayar alırken de kamera kalitesine dikkat edilmelidir. Tüketiciler için sosyal medya artık çok önemlidir ve elektronik cihaz alırken bu özelliklere dikkat edilmektedir.

Tablet PC Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tablet bilgisayar satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunur. Bu hususlara dikkat edildikten sonra alınan üründen oldukça memnun kalınacaktır. Tablet pc satın alırken ihtiyaca yönelik özellikleri göz önünde bulundurarak araştırma yapılmalıdır. Tablet pc ultrabook gibi modellere de göz atılmalıdır. Düzgün kullanıldığı takdirde yüksek performans alınabilir. Tablet bilgisayar satın alırken güvenilen bir markanın tablet bilgisayarı olmasına dikkat edilmelidir. Bu gibi elektronik cihazlarda depolama alanı problemi yaşamamak amacıyla satın alınan tablet bilgisayarın depolama alanına dikkat etmek gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise tablet bilgisayara hafıza kartı takılabilir olup olmamasıdır. Bu durum oldukça önemlidir. Hafıza problemi yaşamamak amacıyla cihazdaki fotoğraf ve videolar başka cihaza aktarılabilir. Tablet bilgisayar satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise dizi veya film izlerken, oyun oynarken yüksek verim almak amacıyla ekran çözünürlüğünün yüksek olması gerekir bu nedenle ekran çözünürlüğü iyice kontrol edilmelidir. Bazı tablet bilgisayarlarda genellikle wifi bulunur ancak bazı modellerde 4.5G de bulunmaktadır. Eğer sadece evde kullanacaksanız tablet bilgisayarınızda sadece wifi bulunabilir ancak tablet bilgisayarı dışarıda kullanmak istiyorsanız kesinlikle 4.5G özelliğine sahip olmalıdır.  Tabletlerde de olduğu gibi bazı tablet bilgisayarlar televizyona bağlanabilmektedir. Tablet bilgisayarlarda da bu özellik bulunmaktadır. Tablet bilgisayar satın alırken bu özellik sizin için önemliyse buna dikkat edilmelidir.

Tablet PC Kullanımı

Tablet bilgisayar seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ram hafızasıdır. Tablet bilgisayar 8 gb ram performans açısından bakıldığında oldukça kullanışlıdır. Ram ne kadar yüksek olursa performans düzeyi daha da yükselecektir. Bu nedenle tablet bilgisayar satın almadan önce ram hafızasına bakılmalıdır. Tablet bilgisayar kullanımında da dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bu hususlara dikkat edildiği sürece tablet bilgisayarların ömrü daha uzun olacak ve daha yüksek performans alınacaktır. Tablet bilgisayar kullanımı sırasında güvenilir olmayan sitelere giriş yapılmamalı ve bu sitelerden herhangi bir şey indirilmemelidir. Aksi takdirde tablet bilgisayarınıza virüs bulaşabilir hatta çökme gibi durumlara kadar ulaşılabilir. Bu nedenle böyle internet sitelerinden uzak durulmalıdır. Tablet bilgisayarda gereğinden fazla uygulama olması da bilgisayarın hızını düşürebilir. Bu nedenle bilgisayara ağırlık yapacak bu gibi durumlardan uzak durulmalıdır. Tablet bilgisayar kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus tablet bilgisayarı şarjdayken kullanmamaktır. Tablet bilgisayar şarjda kullanıldığı takdirde pil sağlığı olumsuz yönde etkilenebilir. Bu durum da bilgisayar performansı açısından istenmeyen bir özelliktir. Tablet bilgisayar kullanılırken ani kapanmalar veya az zamanda şarj bitmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Bu durumu önemseyen kullanıcılar bu gibi durumlardan kaçınmalıdır.

Tablet PC Fiyatları

Tablet bilgisayarlar, standart bilgisayarlardan daha kolay taşınabilir olması nedeniyle tüketiciler tarafından tercih edilen elektronik cihazlardır. Hafif olması nedeniyle de oldukça sevilen tablet bilgisayarlar tüketicilerin her ihtiyacını karşılar. Hem tablet hem de bilgisayar özelliği gösteren son teknolojiyle donatılmış cihazlardır. Tablet bilgisayar satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklere ve de kullanım şekline dikkat edilmelidir. Tablet bilgisayarlar her yaştan insana ve her işle uğraşan tüketiciye hitap etmektedir. Tablet pc fiyatları modelden modele markadan markaya farklı özellikler gösterdiği için fiyatlar da farklılık göstermektedir. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza göre belirlediğiniz özelliklere göre tablet bilgisayar satın alabilirsiniz. Tablet pc özellikleri nelerdir diye aratıp siz de sahip olmak istediğiniz bilgisayarın özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve karar verme aşamasında fikir alabilirsiniz. Piyasadaki markalar arasında iyi bir araştırma yapıldığında satın alınabilecek tablet pc ucuz seçenekleri de bulunmaktadır. Sayfamızdan Tablet pc hakkında kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz. Eğer şu anda kullandığınız bir tablet bilgisayar var ise sizde o ürün hakkında yorumlarınızı paylaşabilir ve diğer kullanıcılara destek olabilirsiniz. Herhangi bir ürün için de arama yapabileceğiniz gibi ve satın almadan önce de araştırma yapabilirsiniz. Aradığınız özelliğe göre “2in1 tablet pc”, “tablet pc windows” modellerini sayfamızdaki ürünlere göz atarak bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery