Bilgisayarlar

En Ucuz Bilgisayarlar Fiyatları

434384 ürün gösteriliyor.
Bilgisayarlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bilgisayarlar modelleri ve Bilgisayarlar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bilgisayarlar kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Tablet Pc, Monitör, Laptop Yedek Parçaları. 434384 adet Bilgisayarlar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Bilgisayarlar Ne İçin Kullanılır?

Bilgisayarlar günlük hayatın hemen hemen her yerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Devlet dairelerinde, özel sektörlerde, marketlerde, evlerde kısacası her yerde kullanılır. Bilgisayarlar modellerine ve teknik özelliklerine bağlı olarak farklı amaçlar için kullanılabilir. Devlet dairelerinde kullanılan bilgisayarlar hızlı ve kolay kullanımı olan, veri girişi yapılmak için kullanılan bilgisayarlardır. Marketlerde kullanılan bilgisayarlar ise barkod okutmak, ürün girişi çıkışı yapmak için kullanılır. İnternet kafelerde kullanılan bilgisayarlar ise teknik ve donanımsal özellikleri çok daha iyi olan oyun bilgisayarlarıdır. Son olarak evde kullanılan bilgisayarlar kişisel tercihe göre oyun bilgisayarı veya gündelik kullanım için olan bilgisayarlardır. Siz de evinize, ofisinize veya iş yerinize bilgisayar almak istiyorsanız Cimri.com farkı ile Asus, Lenovo, HP gibi kaliteli markaların bilgisayarlarını kolayca karşılaştırabilir; seçiminizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Bilgisayar Ürünleri ve Aksesuarları Nelerdir?

1930’lu yıllarda geliştirilen ve 1990’larda sıradan insanların yaşamına dahil olan 2000’lerde ise herkes için olmazsa olmaz bir cihaz haline gelen bilgisayarlar, bugün çok farklı ihtiyaçlar için alınıyor. Oyun bilgisayarları, tasarım için kullanılan yüksek çözünürlüklü ve işlemcisi güçlü bilgisayarlar, iş için kullanılan bilgisayarlar ya da sadece sosyalleşmek için tercih edilen tabletlerden tutun da bunların aksesuarlarına kadar bilgisayar sektörü oldukça zengin ve geniş bir alanda çözüm üretiyor.

Tablet Bilgisayar Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber kullanımı yaygınlaşan tablet bilgisayarlar hem teknik özellikleri sayesinde hem de kolay taşınabilir olması ve dokunmatik ekrana sahip olması nedeniyle oldukça popülerdir. Tablet bilgisayarlar Android, İos veya Windows işletim sistemine sahip olabilirler.

Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde oldukça önemli bir ihtiyaç olan bilgisayarları alırken dikkatli olmanız gerekir. İlk dikkat etmeniz gereken husus alacağınız bilgisayarı ne için aldığınızdır. Eğer sadece iş yerinde çalışma bilgisayarı olarak kullanacaksanız tablet bilgisayar veya teknik özellikleri yüksek olmayan bir bilgisayar işinizi görecektir. Eğer bol bol oyun oynuyorsanız veya bir mimar iseniz ve büyük çizim programları kullanıyorsanız, donanımsal özellikleri yüksek olan bir bilgisayar seçmelisiniz. Daha sonra, alacağınız bilgisayarın garanti süresine bakmalısınız. Garanti süresi yüksek olan bilgisayarları tercih etmeniz sizin için iyi olacaktır. Çünkü bilgisayarlar genel anlamda çok çabuk bozulabilmektedir.

Bilgisayar Fiyatları Ne Kadardır?

Bilgisayar fiyatları model ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Tablet bilgisayarlar genel olarak 100 TL’den başlayıp 15000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Günlük kullanım veya daha profesyonel kullanımlar için bir laptop almak istiyorsanız fiyat aralığı 750 TL ile 20000 TL arasıdır. Eğer masaüstü bilgisayar kullanıcısıysanız fiyat aralığı 500 TL - 25000 TL arasıdır.