Isıtıcılar

En Ucuz Isıtıcılar Fiyatları

670 Ürün gösteriliyor.
Güç
Ürün Tipi
Açık Alanda Etki Alanı
Kapalı Alanda Etki Alanı
Isı Kademesi
Kullanım Alanı
Isıtıcılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Isıtıcılar modelleri ve Isıtıcılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Isıtıcılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arçelik, Vestel, Beko, Fakir, Rowenta. 670 adet Isıtıcılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Kumtel LX-6331 Isıtıcı
Kumtel LX-6331 Isıtıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Isıtıcı Nedir?

Soğuk günlerde kendimizi ısıtmak için türlü yollar deneriz. Doğalgaz faturalarının şişkin gelmemesi için kombiyi açmadığımız günler bile olur. Biz de az masraflı ısınma yollarına yöneliriz. Bu yollardan en önemlisi ısıtıcılardır. Fazla elektrik tüketmeyen ısıtıcılar soğuktan korunmak ve ısınmak için biçilmez kaftandırlar. Üstelik soba, doğalgaz vb. ısıtıcılar gibi gaz kaçağı, karbonmonoksit zehirlenmesi tehlikeleri yoktur. Evinizde güvenli ve ucuz bir şekilde ısınmak için hemen bir ısıtıcı almalısınız. Cimri.com farkı ile Kumtel, Sinbo, Vigo, Fakir, Ufo gibi kaliteli markaları karşılaştırabilir en ucuzunu seçip güvenle ısınabilirsiniz.

Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?

Isıtıcılar; genellikle en çok tercih edilen yağlı radyatörler ve infrared ısıtıcılar olarak çeşitlendirilebilir.Yağlı radyatörler genellikle kalorifer peteği görünümde olur ve içerisinde su yerine bulunan yağın ısınması ile bulunduğunuz yerin ısınmasını sağlar. Yağlı radyatörü tercih edeceğiniz takdirde dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlisi, petek dilim sayısını bulunduracağınız ortamın büyüklüğüne bağlı seçmenizdir. Böylece elektrikten tasarruf etmeniz kolaylaşacaktır. Yağlı radyatör ısıtıcısı satın almaya karar verdiğiniz zaman bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise sıcaklık kademelerinin ve termostat özelliğinin olup olmadığıdır. Güvenliğiniz açısından devrilme emniyetinin bulunması da, herhangi bir devrilme durumunda elektrik kesintisinin sağlanmasıdır. Infrared ısıtıcılar, normal ısıtıcı sistemlerinden daha farklı olarak ısıyı ışık ile iletir ve bulunduğunuz yerdeki havayı değil ışığın vurduğu alanı infrared yolu ile ısıtır. Infrared ısıtıcı satın almayı tercih ediyorsanız; ısıtıcının kullanacağı yere dikkat edilmelidir. Satın alacağınız infrared ısıtıcının sabitlenmesi ya da güvenliğiniz için düşmeyecek bir yerde bulunması önemli olacaktır. Otomatik termostat bulunması ya da kademelerin bulunması infrared ısıtıcının elektrik tüketimi açısından da oldukça önem arz etmektedir. Fakat bu tip ısıtıcıyı tercih ettiğiniz takdirde, takacağınız prizde toprak hat olması gerekmesi göz ardı edilmemelidir.

Isıtıcılar Nasıl Çalışır?

Elektrikli ısıtıcıların farklı çalışma prensibine sahip türleri vardır. Infrared ısıtıcılar kızılötesi teknolojisini kullanarak elektrikten aldıkları enerjiyi direkt olarak çevreye verirler. İnfrered ısıtıcılar havayı ısıtmazlar, direkt olarak karşılarındaki nesneyi ısıtırlar, bu nedenle çalıştırdığınız gibi çevredeki objeler, nesneler ve canlılar ısınırlar. Bir diğer türümüzde fanlı ısıtıcılardır. Bu tür ısıtıcılar havaya, sahip oldukları vantilatörler sayesinde sıcak hava üfleyerek içerdeki ortamı ısıtırlar. Konvektör ısıtıcılar ise dışarıdan aldıkları soğuk havayı kendi içerisinde sıcak havaya çevirerek dışarı üflerler.

Isıtıcı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Isıtıcı alırken ilk dikkat etmemiz gereken şeyler garanti belgesi ve kalite belgesidir. Kalite belgesi olmayan ısıtıcılar sağlık problemlerine yol açabilirler. Garanti belgesi ve kalite belgesi olan ürünler arasında seçim yaparken ilk olarak ısıtıcıyı nerede ve ne amaçla kullanacağımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Eğer bir oda içerisinde günün bazı saatlerinde kullanacaksak infrared ısıtıcılar odayı hemen ısıttığı için ideal bir seçim olacaktır. Eğer kullanacağımız yerde sürekli çalışacak bir ısıtıcı istiyorsak seçimimiz fanlı ısıtıcı veya konvektör ısıtıcılardan biri olmalıdır.

Isıtıcı Fiyatları Ne Kadardır?

Isıtıcı fiyatları 25 TL’den başlayıp 8 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Eğer ofisinizde veya büronuzda soğuk havalarda kendinizi ısıtmak için bir ısıtıcıya ihtiyaç duyuyorsanız uygun fiyatıyla “Kumtel LX- 2831 Isıtıcı” işinizi fazlasıyla görecektir. Eğer pratik, portatif ve kullanışlı bir fanlı ısıtıcı istiyorsanız isteklerinize “Raks PF 20 STX Fanlı Isıtıcı” hemen cevap veriyor. Geniş bir alanda kullanmak için ise “Fakir HK2200 Konvektör Isıtıcı” kalitesiyle hemen öne çıkıyor.