Isıtıcılar

Isıtıcılar Fiyatları

583 Ürün gösteriliyor.
Buhar Fonksiyonu
Maximum Isıtma Gücü
Etki Alanı
Filament Sayısı
Kullanım Pozisyonu
Isıtıcı Konumu
Devrilme Emniyeti
Kademe Sayısı
Dilim Sayısı
Isıtıcılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Isıtıcılar modelleri ve Isıtıcılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Isıtıcılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arçelik, Vestel, Beko, Fakir, Makita. 583 adet Isıtıcılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Kumtel LX-6331 Isıtıcı
Kumtel LX-6331 Isıtıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Raks PF 20 STX 2000 W 2 Kademeli Fanlı Isıtıcı
Raks PF 20 STX 2000 W 2 Kademeli Fanlı Isıtıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Isıtıcılar

Isınmak için çok sayıda ürün kullanırız. Günümüzde bunun için üretilen en popüler aletlerden biri ısıtıcılardır. Isıtıcılar, elektrik prensibiyle çalışan ve kullanıcılara son derece ekonomik bir süreç sunan ev aletlerinden biridir. Isıtıcılar kullanılması ve kurulumu son derece kolay olan ev aletlerinden biridir. Sadece elektrik üzerinden çalışan bu ürünler, soğuk kış zamanları evleriniz için en büyük yardımcılar halini alır. Hafif tasarımları, ev içerisinde dilediğiniz yerde kullanım yapabilmenize olanak verir. Şık tasarımları, ısınma gibi temel ihtiyaçlarınızdan birini gideren ürünlerden olmalarının yanında, evinizdeki dekorasyona estetik uyum katan aksesuarlardan biri olma imkanı da sunar. Isıtıcı modelleri, ısınma için tercih edilen popüler yollar olan soba, doğalgaz gibi seçeneklere nazaran daha güvenli kullanım sunan ürünler olmalarıyla da ünlüdür. Evinizin dilediğiniz köşesinde konumlandıracağınız ısıtıcı modelleri, size az bir fatura ücreti ile büyük oranda ısınma imkanı sunar. Eğer hem tasarruflu hem de pratik bir şekilde ısınma sağlayacak bir ürün arıyorsanız, ısıtıcı modellerini inceleyerek kendiniz için en uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Isıtıcı Çeşitleri

Günümüzde tasarım farklılığı olan çok sayıda ısıtıcı modelleri bulabilmeniz mümkündür. Bu modeller, genel olarak kullanıcıların kendi ihtiyaçları doğrultusunda onlara en fazla karşılık sunacak ürün gereksinimleri dikkate alınarak üretilirler. Örnek olarak göstermek gerekirse ısıtıcı fan modelleri, ekseriyetle belli bir alanı ısıtmada son derece etkili olan ürünlerden biridir. Bu ısıtıcı modelleri, hafif tasarımları ve ufak ebat özellikleriyle taşınabilirliği en yüksek olan ısıtıcı seçeneklerinden biridir. Bu modeller; zeminde, masa üzerinde, raf üzerinde, çok sayıda yerde konumlandırılarak kullanılabilen ürünlerden biridir. Isıtıcı soba modelleri ise, eğer daha geniş alanları ısıtmak isteğindeyseniz başvurabileceğiniz ürün seçeneklerinden biridir. Bu ısıtıcı modelleri, kullanıcılar tarafından en fazla talep edilen ürünlerden biridir. Özellikle ev içerisinde bütün bir odayı ya da büyük alanları ısıtmak için tercih edilen ısıtıcı seçeneklerinden biridir. Isıtıcı elektrikli modeller, özellikle çalışmaları elektrik bağlantısı üzerine kurulu ısıtıcı seçenekleridir. Bu seçenekler, pratik ve ekonomik bir ısınma süreci hedefleyenler için tercih edilmesi gereken ürün modellerinden biridir. Çoğu kullanıcı tarafından satın alınmak istenen ısıtıcı modellerinin konumlandırılabilir özellikli olması son derece avantajlıdır. Eğer siz de bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız ısıtıcı duvar tipi modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ısıtıcı seçenekleri, ev içerisinde uygun yerlere sabitlenerek hem estetik bir detay hem de ısınma gibi temel bir ihtiyacı gidermeye yarayan bir ev aleti görevi görür. Isıtıcı modelleri içerisinden daha gelişmiş bir teknolojiye sahip ürünleri seçmek isterseniz ısıtıcı infrared modellerini bu noktada tercih edebilirsiniz. Bu ısıtıcı modelleri, özellikle ısıtıcıların zararlı etkilerinden arındırılmış bir teknolojiyle üretilmelerinden dolayı kullanıcılar tarafından en sık kullanılan ürünlerden olma özelliğine sahiplerdir. Hem geniş alanları rahatlıkla ısıtabilecek kuvvette hem de dilediğiniz yerlere kolayca taşıyabileceğiniz tasarımlarda bir ısıtıcı modeli arıyorsanız ısıtıcı dikey seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu ısıtıcı modelleri söz konusu bu özelliklerinden dolayı günümüzde en fazla tercih edilen ısıtıcı tasarımlarından biridir. Aynı zamanda şık görünümleri ev içerisinde oldukça estetik bir aksesuar görevini görmelerine olanak sağlarlar. Eğer bir ısıtıcı satın almak istiyorsanız, ancak satın alma işlemi esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız yazımızın kalan kısmına da göz atabilirsiniz.

Isıtıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Eğer ısıtıcı modelleri arasından bir seçim yapmak istiyor, ancak seçim yapma aşamasında neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğine karar vermiyorsanız kendi kullanım koşullarınıza dikkat edebilirsiniz. Bu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Örneğin, evinizde sınırlı bir alanı ısıtmak istiyorsanız ve satın alacağınız ısıtıcının istediğiniz her yere konumlandırılabilir olmasını arzuluyorsanız ısıtıcı fan modellerini tercih edebilirsiniz. Tam tersi olarak, oldukça geniş alanları ısıtmak isteğindeyseniz ısıtıcı soba modellerini seçebilirsiniz. Bu ürünler konumlandırılma hususunda pek de yetkin olmasalar da, dilediğiniz yerde kullanabilme açısından işinize yarayabilecek yetkinliğe sahiplerdir. Eğer evinizde herhangi bir yerde sabitleyerek kullanabileceğiniz bir ısıtıcı modeli arıyorsanız, duvar tipi ısıtıcı seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu ısıtıcı seçenekleri, sabitlenebilme özellikleriyle güvenli bir kullanım süreci açısından son derece etkili ürünlerden biridir. Isıtıcıların uzun süre kullanım sonrası sebep oldukları zararlı etkilerden sakınmak istiyorsanız da ısıtıcı infrared modellerini tercih edebilirsiniz.

Isıtıcı Fiyatları

Isıtıcı çeşitleri her üründe olduğu gibi, ürünlerin kullanıcılara sundukları avantajlar dahilinde fiyat belirlenmesi yaşarlar. Örnek olarak göstermek gerekirse, kullanıcılar tarafından çokça talep eden tasarım özelliklerine sahip ısıtıcı modelleri, sade tasarım özelliklerine sahip ısıtıcı modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlara sahip olabilirler. İstediğiniz yerlerde konumlandırabileceğiniz özelliklere sahip ısıtıcı modelleri, klasik ısıtıcı modelleriyle fiyat hususunda farklılıklar yaşayabilirler. Geniş alanları dahi rahatlıkla ısıtabilecek güçteki ısıtıcı modelleri, kullanım alanları dar olan ısıtıcı modellerine kıyasla yüksek fiyatlara sahip olabilirler. İstenen herhangi bir yere sabitlenebilme özelliğine sahip olan ısıtıcı modelleri, klasik bir tasarım özelliği sunan ısıtıcı modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulabilirler. İnfrared teknolojisine sahip ısıtıcı modelleri, standart ısıtıcı modellerinden daha yüksek fiyatlarda olabilirler. Bunun gibi başka konularda da bilgi almak isterseniz ısıtıcı yorumlarını okuyarak kullanıcıların düşüncelerinden ve deneyim süreçlerinden faydalanabilirsiniz. Kendiniz için en uygun olduğuna inandığınız ürünlere erişmek için de cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery