track source
track source
track source

Isıtıcılar

Isıtıcılar Fiyatları

645 Ürün gösteriliyor.
Buhar Fonksiyonu
Maximum Isıtma Gücü
Etki Alanı
Filament Sayısı
Kullanım Pozisyonu
Isıtıcı Konumu
Devrilme Emniyeti
Kademe Sayısı
Dilim Sayısı
Isıtıcılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Isıtıcılar modelleri ve Isıtıcılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Isıtıcılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Arçelik, Beko, Vestel, Fakir. 645 adet Isıtıcılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Isıtıcılar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Isıtıcılar markası:

En Çok İncelenen Isıtıcılar Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Isıtıcılar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 645 Isıtıcılar modeli içerisinde en ucuz Isıtıcılar fiyatı 25.5 TL iken, en yüksek Isıtıcılar fiyatı 15490.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Isıtıcılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Haziran 2021 tarihinde ortalama Isıtıcılar fiyatı ise 416.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Isıtıcılar Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Kumtel LX-6331 Isıtıcı
Kumtel LX-6331 Isıtıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Raks PF 20 STX 2000 W 2 Kademeli Fanlı Isıtıcı
Raks PF 20 STX 2000 W 2 Kademeli Fanlı Isıtıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Isıtıcı

Kış mevsiminin gelmesi ile soğuklar iyice kendini hissettirir bir hâle gelir. Düşen hava sıcaklıkları ile insanlar farklı ısınma yöntemlerine baş vurur. Doğalgaz, şömine, soba evler ve daha birçok alanda kullanılan ısıtma yöntemlerinden birkaçıdır. Kullanıcılar mevcut durumlarını ve yerleşim alanlarını baz alarak ısınma yöntemlerine karar verir. Hava sıcaklıklarının eksi değerlere düşmesi ile yararlanılan ısıtma kaynaklarından biri de elektrikli ısıtıcılar olur. Sağladığı kullanım avantajları sebebiyle tercih edilen bu ısıtıcı modelleri temiz, hızlı ve konforlu bir biçimde sıcaklık sağlar. Elektrik enerjisi ile çalışan ısıtıcı modelleri doğaya da zarar vermez. Oturma odası, mutfak vb. alanlara rahatlıkla yerleştirilebilen elektrikli ısıtıcılar, fazla bir yer kaplamadığı için alandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Gelişmiş teknolojisi sayesinde ortam sıcaklığını kısa bir süre de yükseltmeyi sağlayan ısıtıcılar ekonomik fiyatlara sahiptir. Kafeterya, okul, iş gibi daha pek çok yerde kullanılabilen ısıtıcı modelleri, her alan için farklı özellikler sunar. Elektrik üzerinden sağladığı ışıma ısısı ile çalışan elektrikli ısıtıcılar birçok modeli ile günümüzde en çok tercih edilen ısıtıcılar arasında bulunur.  

Isıtıcı Modelleri ve Özellikleri

Kış mevsiminin sunduğu güzellikler herkesi sevindirir. Kar yağışı tüm çocuklar ve yetişkinler için muazzam bir olaydır. Kar yağarken soba başında kestane pişirmek ya da sıcak çikolata içmek birçok kişinin yapmaktan zevk aldığı aktiviteler arasında yer alır. Kayak yapmak, kar topu savaşı vb. aktiviteler kış mevsiminin sunduğu avantajlar ve güzelliklerindendir. Tüm bu neşeli olaylar gerçekleşirken bir de soğuk hava ve ısınma gerçeği vardır. Vücut ısısını belirli bir seviyede tutmak ve üşütmemek sağlıklı olmak için oldukça gereklidir. Soğuk havaya maruz kalmak grip, nezle, sinüzit gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Bu nedenle kış aylarında ısınmak insanların düşündüren konulardan biridir. Fakat teknolojinin gelişmesi ve kullanıcılara sunulan cihazlar ile ısınmak bir problem olmaktan çıkarak bir keyifli bir duruma dönüşür. Herkesin ısınmak için tercih ettiği yöntem ve cihazlar birbirinden farklıdır. Pratik ve kolay bir ısınma aracı olan elektrikli ısıtıcı modelleri ortamın havasını anında değiştirir. Kablo saklayabilen yuvaları sayesine çocuklu aileler için güvenlik sağlayan elektrikli ısıtıclar yüksek enerji verimliliği sunar. Isıtıcı modelleri birbirinden farklı pek çok seçeneğe sahiptir. Kullanım alanı ve amacına göre ısıtıcı modelleri farklı özellikler kazanır. Infrared ısıtıcı, elektrikli ısıtıcı, ayak ısıtıcıları ve yağlı radyatör sistemleri olmak üzere ısıtıcı modellerini sıralamak mümkündür. Isıtıcı petek yani yağlı radyatör sistemleri, alt kısmında yer alan tekerlekler sayesinde rahatlıkla hareket ettirilir. Bu peteklerin iç bölümünde su yerine yağ bulunur. Radyatörde yer alan yağ, elektrik ile ısınarak ortama sıcaklık yayılmasına yardım eder. Isıtıcı petekler, termostat, devrilme emniyeti, zamanlayıcı ve aşırı ısınmaya karşı dayanıklılık gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır. Isının ışıkla taşınma şekli ise İnfrared adını alır. Isıtıcı infrared teknoloji sayesinde daha hızlı bir işlem gerçekleştirir. Kızılötesi ısıtıcı olarak da  bilinen bu modeller, açılır açılmaz ısı yaymaya başlar. Çalışmak için gerekli gücü ışıklardan alan kızılötesi ısıtıcılar, oldukça sessiz çalışır. Aynı zamanda temiz bir ısıtıcı kaynağı olan bu ısıtıcılar çevreye kötü bir atık bırakmazlar. Havada bulunan nem ve oksijen oranını dengeleyen Infrared ısıtıcı modelleri sağlık bakımından da olumlu etkiler bırakır. 

Isıtıcı Kullanımı

Kullanım amaçları ve yerleri bakımından birbirinden farklı özellikler gösteren ısıtıcı modelleri soğuk havalardan korunmak için tasarlanan en ideal cihazlar arasında yer alır. Isıtıcı duvar tipi modelleri alandan tasarruf sağlamak isteyen kullanıcılar için avantaj sağlar. Duvara kolay monte edilen bu ısıtıcı modelleri kafeler, işyerleri, evler, kamu kurumları vb. yerlerde kullanıma uygundur. Aynı zamanda tavana da asılabilen duvar ısıtıcıları pratik olmaları ile dikkat çeker. Isıtıcı dikey pozisyonda tasarlanan modeller, kule tipi olarak da bilinir. Yüksek tavanlı alanlar için üretilen dikey ısıtıcı modelleri yüksek güç ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılara sunulur. Dikey olma özelliği sayesinde küçük ve dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Daha kişisel ve küçük bir ürün arıyorsanız ayak ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Elektrik ile çalışan ürünleri çalıştırmak için güç kablosuna prize takmanız ve açma düğmesine basmanız yeterlidir. Ortamda rutubet oluşumunu engelleyen ısıtıcılar, koku yapmaz. Gelişmiş teknolojileri sayesinde herhangi bir nesne ile fazla yakınlaştığında otomatik olarak kapanan ısıtıcı modelleri yüksek güvenlik önlemleri sunar. 

Isıtıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ofisiniz veya evinizde herhangi bir ısıtma sistemi yoksa ya da var olan sistem yeteri kadar ısıtmıyorsa ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Bazen ana ısıtıcı bazende yardımcı ürün olarak kullanılan ısıtıcılar, kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kullanım amacını ve ürünü yerleştireceğiniz alanı düşünerek en doğru ısıtıcı modelini seçebilmeniz mümkündür. Eğer anında ısınmak ve vakit kaybetmemek isterseniz Infrared ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ısıtıcılar aynı zamanda açık alanların ısıtılması içinde faydalı olacaktır. Bir ısıtma sisteminiz var fakat yardımcı bir ürün daha arıyorsanız fanlı ısıtıcı modellerini kullanabilirsiniz. Isıtıcı modellerinin devrilme emniyetine sahip olması da oldukça önemli bir konudur. Bu özellik ısıtıcının düşmesi ya da devrilmesi sonucu karşılaşabileceğiniz riskleri ortadan kaldıracaktır. Termostat, ısıtıcının ortam sıcaklığı yeterli seviyeye ulaştığında kapanmasını sağlayan, sıcaklık düştüğünde yeniden devreye giren bir özelliktir. Bir ısıtıcının termostatlı bir programa sahip olması tasarruf etmenize katkı sağlayacaktır. Isıtıcı fiyatları Cimri.com adresinde bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery