track source
track source
track source

Isıtma & Soğutma

Isıtma & Soğutma Fiyatları

11460 Ürün gösteriliyor.
Isıtma & Soğutma fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Isıtma & Soğutma modelleri ve Isıtma & Soğutma fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Isıtma & Soğutma kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Klimalar, Kombiler, Vantilatörler, Isıtıcılar, Radyatör. 11460 adet Isıtma & Soğutma fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Soğuk kış günlerinde ısıtma sistemleri, sağlıklı kalabilmek açısından önemli ürünlerden olur. Nitekim İnsanların konforlu ve rahat bir yaşam sürdürmelerini sağlayan ısıtma ve soğutma sistemleri hayatta oldukça önemli bir rol oynar. Isıtma ve soğutma sistemler çok geniş bir kavram olur ve kullanıcılara geniş yelpazede ürün ağı sunar. Klima modelleri daha çok, yaz aylarında kullanıcıların tercih ettiği etkili ortam serinletme ürünlerinden olur. Bir klima modeline sahip olabilir sıcak yaz günlerinde kendinize oldukça serin bir ortam oluşturabilirsiniz. Klima modelleri soğutma aktif soğutma işleminin yanında değişken kademelerde ısıtma işlemi de yapabilir. Bu noktada klima modelleri kullanıcılara geniş yelpazede kullanım imkanı sunar. Günlük hayatta soğutma sistemleri kadar ısıtma sistemleri de önemlidir. Kombiler avantajlı kullanım ve ucuz ısınma giderleri sunduğu için en sık kullanılan ısınma yöntemlerinden birisi olur. Kombiler aktif bir ısıtma, pratik ve temiz bir kullanım sundukları için güzel mantıklı ısınma tercihlerinden olabilir.

Isıtma ve Soğutma Ürünleri Modelleri

Gelişen teknoloji ile ısıtma ve soğutma ürünleri farklı özellik ve modellerde sunulur oldu ve çeşitlilik gösterir. Klimalar, kapalı ortamları kısa süre içinde ciddi oranda soğutabilen sistemleri sayesinde en sık kullanılan soğutma sistemlerinden olur. Inverter klimalar soğutma işleminin yanında farklı seviyelerde ısıtma işlemini yapabilir ve çok soğuk iklimlerin görülmediği bölgelerde 4 Mevsim kullanım imkanı sunar. Isıtıcılar temelde elektrik enerjisi kullanarak odaya yaydıkları enerji sayesinde ısıtma işlemi yaparlar. Fanlı olabilen farklı çalışma mantıklılarında ısıtıcı modelleri bulunur. Pratik ve temiz kullanımlı olmaları nedeni ile elektrikli ısıtıcılar en yaygın kullanılan ısıtıcı çeşitlerinden olur. Elektrikli ısıtıcılar aktif bir ısıtma işlemi yaparlar ve kısa süreler içerisinde ortalama boyutlarda bir odayı rahatlıkla ısıtabilirler. 

Sizde elektrikli ısıtıcı modellerinden birini satın alabilir, soğuk kış günlerinde sıcacık bir ev ortamı oluşturabilirsiniz. Bu sayede sıcağın vermiş olduğu rahatlama hissi ile keyifli bir şekilde güne devam edebilirsiniz. Hava perdeleri genellikle dışarıdan soğuk hava girşinin istenmediği durumlarda, cafe gibi ortamlarda kullanılır. Bu bağlamda hava perdeleri ısının muhafaza edilmek istendiği yerlerde kullanılabilir ve enerji tasarrufu imkanı sunar. Isıyı verimli şekilde dağıtabilen ve havayı kurutmayan radyatör modelleri ile evinizi ısıtabilir, sıcağın vermiş olduğu rahatlama hissi ile keyifli bir uyku çekebilirsiniz. Bulunulan ortamın ısıtılması kadar, soğuk kış günlerinde suların ısıtılması da oldukça önemli olur. Şofbenler elektrik enerjisi ile şebekeden aldığı suyu ısıtarak haznesinde depolar bu sayede ihtiyaç olduğu zaman musluklara gönderir ve pratik bir kullanım sunar. Sizde bir şofben modeline sahip olabilir, sıcak bir duşun vermiş olduğu rahatlama hissine ulaşabilirsiniz. Termosifonlar şofben benzeri görevleri yerine getirir ve kullanılan suyun ısıtılmasını sağlar. Bu sayede termosifonlar yorgun geçen bir günün ardın ılık bir duş deneyimi sunabilir ve günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olabilir. Sobalar en eski ve neredeyse en etkili ısınma tekniklerinden olur. Doğalgaz sobaları elektriğe ihtiyaç duymadan ve düşük maliyetler ile çalışarak evinizi ısıtabilir. Bu bağlamda doğalgaz sobaları düşük enerji sarfiyatı özelliği ile kullanıcı dostu olur.

Isıtma ve Soğutma Ürünleri Fiyatları

Isıtma ve soğutma ürünleri çok geniş bir kapsamda ürün yelpazesi sunar. Genel olarak ısıtma ve soğutma ürünlerinin fiyatları ürünlerde kullanılan malzemenin kalitesine ve özelliklerine göre değişir. Bir klima modelinde kullanılan sistem ile bir şofben modelinde kullanılan sistemler tamamen farklıdır. Bu nedenle ısıtma ve soğutma ürünlerinin fiyatlar oldukça değişebilir. Isıtma ve soğutma ürünlerinin fiyatları belirlenirken ürünlerde kullanılan teknoloji önemli bir nokta olur. Genleşme tankları, kısaca tesisat suyunun ısınıp yüksek basınçlar oluşturarak tesisata zarar vermesini önleyen sistemler olurlar ve güvenli bir kullanım sunmayı hedefler. Farklı kullanım alanları ile, genleşme tankı fiyatı ile bir vantilatörün fiyatı değişiklik gösterir. 

Termostat modelleri içerisinde bulunduğu civa ve türevi maddelerle ortam sıcaklığını ölçer. Termometreler oda sıcaklıklarından bir yağın kaynama sıcaklığına kadar çeşitli alanlarda kullanım imkanı sunar. Bu nedenle termostatlar  kullanıldıkların alanlara göre dizayn edildikleri için, farklı fiyatlandırılır. Hava temizleme-nemlendirme cihazları içerisindeki filtreler ile havadaki partikülleri yakalar ve daha temiz hava imkanı sunar. Bu noktada hava temizleyici fiyatları, filtreleme özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Isıtma ve Soğutma Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Temelde ısıtma ve soğutma sistemleri benzer mantıklar çalıştığı için ısıtma ve soğutma ürünleri satın alırken dikkat edilecek birkaç önemli nokta bulunur. Bu noktalardan, ilki ihtiyaçlarınıza yönelik uygun sistemler seçmeniz olur. Eğer yaz ayları çok sıcak geçen bir iklimde yaşıyor ve sıcaklardan rahatsız oluyorsanız Inverter klima modellerinden seçimlerinizi yapabilir, serin bir oda oluşturabilirsiniz. Klima modeli satın alırken BTU değerinin odanızı soğutmaya yetecek değerlerde olduğuna dikkat edebilirsiniz. Ortamdaki havayı sirküle eden vantilatörler nispeten daha serin geçen yaz aylarında pratik bir kullanım sunar. Ayaklı kullanım imkanları sayesinde vantilatörler  taşınmaya uygun kullanım sunar. Bu sayede Vantilatörler evin her odasına kolaylıkla taşınabilir istenen bölgeleri soğutabilir. Eğer bir ısıtıcı  almayı düşünüyorsanız kullanım amacınızı ısıtıcı tipinizi seçerken etkili bir unsur olur. Eğer kış ayları çok soğuk geçmeyen iklimlerde yaşıyorsanız pratik ve etkili kullanım sunan elektrikli ısıtıcı modellerinden seçimleriniz yapabilir, evinizi rahatlıkla ısıtabilirsiniz. Bu noktada ısıtıcı modeli alırken odanın boyutlarına uygun büyüklükte bir ısıtıcı almanız etkili bir ısınma elde etmeniz açısından önemli olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery