track source
track source

Havlupan

Havlupan Fiyatları

205 Ürün gösteriliyor.
Havlupan fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Havlupan modelleri ve Havlupan fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Havlupan kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Primanova, E.C.A, Artema, Demirdöküm, Titiz. 205 adet Havlupan fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Havlupan Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Havlupan markası:

En Çok İncelenen Havlupan Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Havlupan Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 205 Havlupan modeli içerisinde en ucuz Havlupan fiyatı 4.9 TL iken, en yüksek Havlupan fiyatı 24636.13 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Havlupan fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Havlupan fiyatı ise 502.63 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Havlupan Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Havlupan

Petekler en yaygın kullanılan ısınma ürünlerinden biri olur. Temiz, pratik ve etkili ısıtma sunan petek modellerinin  kullanıcılar tarafından tercih edilme nedenlerinden birisi de şık olmaları olur. Havlupan modelleri temelde petek modelleri ile aynı çalışma sistemine sahip olur. Havlupan modelleri şık dizaynları ile etkili bir ısıtma sunarken aynı zamanda banyoları görsel açıdan destekler. Havlupan modelleri düz ya da bombeli yapıları ile kullanıcılara geniş yelpazede seçenek imkanı sunar. Üstelik farklı renk seçenekleri ile banyo tasarımınıza uygun renk uyum sunabilir. Havlupan modellerinden uygun renklerin seçimi ile banyonuzun görselliğini artırabilirsiniz. Havlupan modellerinin farklı hacimdeki banyoları ısıtabilmleri için , farklı boru sayısı ve çapında sunulur. Bu sayede havlupan modellerinden banyonuzun boyutlarına uygun seçimler yapabilir, etkili bir ısıtma elde edebilirsiniz. Havlupan modelleri boşluklu yapıları sayesinde havlu ve bornoz gibi ürünleriniz daha rahat kurumasını sağlar ve pratik bir kullanım imkanı sunar. Havlupan modelleri banyolarda olduğu gibi mutfakta da  pratik kullanımın yanında etkili bir ısıtma sunar.

Havlupan Modelleri ve Özellikleri

Havlupan modelleri az yer kaplamaları ve etkili bir ısıtma sundukları için avantajlı bir kullanım sağlarlar. Havlupan modelleri farklı renk seçenekleri sunar bu sayede evinizin dekorasyonuna uygun renkte bir havlupan seçmeniz, mutfağınızı ve banyonuzu görsel anlamda zenginleştirebilir. Havlupan renkleri beyaz renkten gold renge kadar çeşitlilik sunar ve kullanıldığı ortamlarda dekoratif bir görünüm sağlar. Toprak Düz havlupan modelleri banyo gibi nemli ortamlarda uzun kullanım ömrüne sahip olması için, boya kalınlığı yüksek tutulur. Bu sayede toprak düz havlupan modellerinden birine sahip olabilir, havlupanınızı uzun süreler kullanabilirsiniz. Üstelik düz ve bombeli yapıları ile banyonuzun tasarımına uygun geometriye sahip modelleri seçebilir, banyonuzda dekoratif uyumu yakalayabilirsiniz. Havlupan modelleri daire şeklinde tasarımı sayesinde ısıyı daha iyi yayar ve enerji tasarrufuna yardımcı olur. Bu sayede Mutfağınızda konumlandırabileceğiniz havlupan modelleri ile enerji tasarrufu yaparken, etkili bir ısınma imkanına erişebilirsiniz. 

Havlupan modelleri boşluklu yapıları sayesinde havlu ve bornozların kolay kurumasını sağlar aynı zamanda kolay bir temizlik imkanı sunar. Havlupan modelleri sunduğu boşluklu yapı sayesinde kolay temizlenebilir ve kullanıcı dostu olur. Havlupan petek az yer kaplaması sayesinde evinizin kullanım alanını düşürmez ve ergonomik bir kullanıma olanak verir. Bu sayede yer sıkıntısı çekilen odalarda havlupan modelleri ile odanızın kullanım alanını nispeten artırabilirsiniz. Krom kaplı havlupan radyatör modelleri katkı maddesi içermeyen yapıları ile kullanıcılara sağlıklı bir kullanım olanağı sunar. Havlupan modelleri değişik boyutlarda kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu sayede geniş hacimli bir banyonuz varsa, 50x100 boyutlarında havlupan modellerinden edinebilir, banyonuzun kolaylıkla ısıtabilirsiniz. Havlupan modelleri üzerlerine havlu ve bornozların asılmasına uygun şekillderde tasarlanır. Bu sayede soğuk kış günlerinden duştan çıktığınız zaman, sıcacık bornozunuzu giyebilir, teninizde hissettiğiniz sıcağın vermiş olduğu rahatlama  hissi ile mükemmel bir uyku çekebilirsiniz. Havlupan gold renkli modeller, gri tonlarında tasarlanmış banyonuzun ile mükemmel uyum sağlayabilir, sizlere şık görseller sunabilir. Havlupan modelleri boşluklu tasarlanmış yapıları gereği kolay bakım imkanı sunar. Bu sayede havlupan modelleri kullanıcılara ergonomik ve pratik bir kullanım olanağı verir.

Havlupan Fiyatları

Havlupan fiyatları ürünlerde kullanılan malzemenin cinsine ve birim maliyetine göre değişir. Havlupan fiyatları belirlenirken birkaç temel nokta göz önünde bulundurulması gerekir. Bu noktalardan ilki havlupan modellerinin boyutu olur. Boyut havlupan modellerinde kullanılan malzemeyi artırıp, azalttığı için etkili bir fiyat belirleme unsuru olur. Havlupan modelleri şık tasarımlar sunması için uzun tasarım süreçlerinden geçen. Bu noktada havlupan fiyatları, ürünlerde değişik geometriler kullanılması durumunda farklılık gösterebilir. Havlupan modelleri krom kaplama gibi farklı malzemeler ile kaplanabilir. Bu nedenle Krom kaplamalı havlupan fiyatı ile beyaz havlupan farklı fiyatlandırılabilir. Havlupan modelleri dekoratif tasarımları ile kullanıldıkları alanı görsel açıdan iyileştirebilir ve farklı renklerde kullanıcılara sunulur. Odalarda kullanılan havlupan renklerinin farklı olması fiyatı etkileyen noktalardan olur. Havlupan modelleri tasarlanırken kullanıcılara daha rahat bir kullanım sunmayı hedefler. Bu noktada havlupan modelleri çeşitli üretim metotları kullanılarak üretilir. Her marka kendine has üretim metotları kullandığı için, havlupan fiyatları markadan markaya değişiklik gösterebilir.

Havlupan Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Bir misafirliğe gittiğiniz sırada, bir havlupan modeli görmüş olabilir ve havlupan satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Havlupan satın alırken dikkat edilecek birkaç temel nokta bulunur. Bu noktalardan ilki havlupan modelini hangi boyutlardaki bir odaya aldığınızı belirlemek olur. Alacağınız odanın boyutlarına uygun bir havlupan ölçüsü seçtikten sonra etkili bir ısıtma deneyimi için boru çapına dikkat etmeniz önemli olur. Yüksek boru çapında havlupan modelleri daha fazla sıcak su akışı demektir ve buda etkili bir ısınma deneyimi demek olur. Son olarak havlupan modeli satın alırken dikkat edeceğiniz nokta ise üründe kullanılan boyanın kalınlığı olur. İnce kalınlıklarda boya kullanılması nemin ürününüze zarar vermesi demek olabilir. Bu nedenle uzun bir kullanım deneyimi için satın almayı düşündüğünüz havlupan modelinde kullanılan boyanın kalın olmasına dikkat edebilirsiniz. Banyonuzda uyumlu bir görüntü için soft renklere hakim banyolarda havlupan beyaz modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede banyonuzda dekoratif bir görünüm elde edersiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery