Artema Havlupan

En Ucuz Artema Havlupan Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Artema
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

NEDEN HAVLUPAN KULLANMALIYIZ?

Bu ürün, genellikle banyoda kullanılan bir radyatör türüdür. Banyoda tercih edilmesinin sebebi ürün üzerine havlu, bornoz gibi ürünlerin asılmasıdır. Havlupan, askısı ile duvara monte edilebilir. Bu işlem için özel havlupan montaj setleri de vardır. Böylece kullanılan havlu ve bornozlar daha çabuk kurutulabilir. Bu ürün klasik radyatörlerden farklıdır. Daha şık ve kullanışlıdır. Standart radyatörler gibi değildir. Görünüşü ve dizaynı farklıdır. Klasik radyatörler sadece ısınmak için kullanılırken bu ürünler hem ısınmak için hem de havlu, bornoz gibi ürünleri kurutmak için kullanılır. Ayrıca bu ürünün üzerine çamaşır da asılabilir. Böylece kış mevsiminde çamaşır kurutma problemine bir destek olur. Banyodan sonra sıcak havlu isteyenler için çok faydalıdır.

Havlupanın Yapısı Nasıldır?

Bu ürünler, dekoratif ve şık görünür. İnce yapısı vardır ve daha küçük hacimlidir. Böylece fazla yer kaplamaz ve göze hoş görünür. Farklı renklerde üretilebilir ve banyoya göre boyutu ve şekli ayarlanabilir. Genellikle beyaz ve krom renk tercih edilir. Paslanmaz malzemeden üretilir ve temizliği kolay olur. Dikey ve yatay yan yana çubukların birleştirilmesi ile yapılır. Bu çubukların içinden sıcak su dolaşır ve ısı verir. Böylece çok yönlü ve daha hızlı bir ısıtma sağlanır. Çubuklar genellikle yuvarlak şekilde yapılır. Fakat istenirse dik dörtgen şeklinde çubuklar da kullanılır. Bu tamamen kullanıcın zevkine veya alanın özelliğine bağlıdır. Çubuklar arasında belirli mesafe vardır. Böylece havlu veya bornoz rahatlıkla asılır. Elektirkle çalışan alternatifleri de vardır. Elektrikli ısıtıcılarla aynı prensipte çalışır. Fakat elektrik daha pahalı olduğu için elektrikli modelleri çok tercih edilmez.

Havlupanları Nasıl Seçmeliyiz?

Standart bir havlupan ölçüsü veya petek sayısı yoktur. Genellikle ince uzun ve dikey yönde monte edilir. Çubuk sayısı arttırılarak ya da azaltılarak boyutu ayarlanır. Bu özelliği sayesinde duvar diplerine, köşelere ve dar yerlere rahatlıkla montaj edilebilir. İnce yapısı sayesinde çok az yer kaplar ve göze batmaz. Bu nedenle banyo ve mutfaklarda daha yer kapladığı için tercih edilir.

Ürün çeşitlerini incelemek, sizin için en uygun olanı seçmeniz için cimri.com sitesini inceleyebilirsiniz. Angora, Vigo, Efes, Yıldız marka ürünler, cimri.com sitesinde en uygun fiyatlı olarak satılmaktadır.