track source
track source

Banyo Aksesuarları

Banyo Aksesuarları Fiyatları

44087 Ürün gösteriliyor.
Banyo Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Aksesuarları modelleri ve Banyo Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Aksesuarları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Banyo Aksesuar Seti, Çöp Kovaları, Sabunluk, Duş Seti, Duş Başlığı. 44087 adet Banyo Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
İrya Flossy Beyaz Sıvı Sabunluk
İrya Flossy Beyaz Sıvı Sabunluk
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Aksesuarları

Evinde ufak değişikliklerle şıklığı ve yeniliği yakalamak isteyen kullanıcılar işe aksesuarlardan başlar. Banyo aksesuarları birden fazla model ve renk seçeneği ile hayalini kurduğunuz değişimi ufak bir dokunuşla sizlere sunar sağlar. Banyo aksesuarları oldukça geniş bir alana yayılır. Bunlar arasında banyo aksesuar setleri, havluluk, peçetelik, köpük verici dispenser ve daha birçok ürün yer alır. Bu tarz ürünler genelde tekli olarak satışa sunulur. Bunun yanı sıra set halinde alabileceğiniz birçok ürün bulunur. Banyonuzdaki peçetelik, havluluk ve diş fırçalık gibi ürünleri takım halinde kullanmak isteyebilirsiniz. Metal setler sayesinde banyonuzda aradığınız bütüncül şıklığı yakalarsınız. Aksesuarlar birden fazla marka tarafından tasarlanarak çeşitli modellerle karşınıza çıkar. Her zevke ve bütçeye uygun banyo aksesuarları ile hayalini kurduğunuz banyoya kolayca ulaşırsınız. Sade tasarımlarla banyosunu donatmak isteyenler için düz ve tek renkli ürünler hazırlanır. Bunun yanı sıra şıklığı ile ön plana çıkmak isteyenlere de ayrı ürünler tasarlanır. İşleme detaylarının yer aldığı banyo aksesuarları sayesinde aradığınız hareketliliği kolayca bulursunuz. Uzun ömürlü çelik ve krom banyo ürünleri sayesinde birçok eşyayı ilk günkü parlaklığında kullanırsınız. 

Banyo Aksesuarları Çeşitleri ve Özellikleri

Her kullanıcının banyo tercihi farklı olabilir. Bazı kullanıcılar daha az eşyanın yer aldığı sade ve göz yormayan bir banyo ister. Kimi kullanıcılar ise tüm banyo aksesuarlarının evinde bulunmasını tercih eder. Göz yormayan ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanan aksesuarlarla evinizde bütünlük oluşturursunuz. Banyo aksesuar çeşitleri birden fazla marka tarafından hazırlandığı için ürünler arasında bazı farklılıklar görülebilir. Genel olarak tüm ürünler aynı ortak özellikle kullanıcı karşısına çıkar ancak aksesuarların ölçüleri firmalara göre değişiklik gösterebilir. Özellikle banyo setlerinde ürünler birbirinden farklı ebatlarda kullanıcı karşısına çıkar. Bazı durumlarda modelin tasarımı nedeniyle ürünler uzun,kısa ya da küçük olabilir. Çöp kovasını set halinde aldığınızda normalden daha küçük boyutlara sahip olabilir. Aynı ürünü tekli almak istediğinizde boyutunu ihtiyacınıza göre belirlersiniz. Büyük banyoya sahip kullanıcılar için daha geniş çöp kutuları ideal olabilir. Banyonuzda bütünlük sağlamanın ilk adımı banyo seti aksesuarları olur. Fayanslarla uyum içinde olan tasarımlar tercih ederek aradığınız bütünlüğe yaklaşırsınız. Banyo aksesuarları sade ve işlemeli olarak satışa sunulur. Zevkinize ve bütçenize en uygun ürünlerle banyonuzda zahmetsiz şıklığa ulaşırsınız. Banyo aksesuar takımlarını tercih ederek tek seferde tüm ürünleri daha ekonomik fiyata satın alırsınız. Ayrıca takım halinde aldığınız için birden fazla üründe uyum yakalamış olursunuz. Banyo aksesuarları arasında çeşitli ürünler bulunur. Bu ürünler ait olduğu kategoriye farklı dayanıklılığa sahip olur. Metal klozet takımları ile paslanmayan ve parlaklığını koruyan ürünler banyonuzdaki yerini alır. Havlu makinelerini tercih ederek, daha steril ve pratik bir kurulama imkanı yaratırsınız. Havlularda biriken bakteriler yerine otomatik makine ile bu sorunu çözebilirsiniz. Her banyonun vazgeçilmezleri arasında yer alan sabunluklar birden fazla versiyonla karşınıza çıkar. Tekli olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda set şeklinde de satışa sunulur. Set halinde alarak banyonuzda bütüncül bir uyum yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra köpük verici dispanser ve duvara monte edilen sabunluk versiyonları da kullanıcılara sunulur. 

Banyo Aksesuarları Fiyatları

Banyo aksesuarları çeşitli marka ve modelle kullanıcı karşısına çıkar. Banyosunda ufak değişiklikler yapmak isteyen kullanıcılar banyo aksesuarlarını değiştirmekle işe başlar. Uygun maliyetlerle banyonuza renk katma imkanı tanıyan aksesuarlarla yenilenmiş bir banyoya sahip olursunuz. Aksesuarların kattığı yenilik kadar fiyatları da kullanıcıların dikkatini çeker. Her bütçeye ve zevke uygun olarak tasarlanan ürünlerin fiyatları farklı şekilde belirlenir. Banyo aksesuar modellerine göre ödeyeceğiniz ücretler değişiklik gösterir. Piyasaya yeni sürülen bir ürünün fiyatı diğerlerine kıyasla daha yüksek olabilir. Modellere eklenen her bir farklılık fiyat hanesine artış olarak yansır. Metal ve kromda üretilen banyo akseusuar setleri diğerlerinden daha yüksek fiyata satışa sunulur. Plastik malzemelerle yapılan banyo malzemeleri daha uygun fiyattan kullanıcıya ulaşır. Tekli olarak satılan ürünlerle set halinde sunulanların fiyatı aynı değildir. Set halinde alarak birden fazla ürüne daha ekonomik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ürün seçiminden sonra Cimri.com’da fiyatları karşılaştırarak nerede daha uygun olduğunu görebilirsiniz. 

Banyo Aksesuarları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yeni bir banyo malzemesi satın alırken birçok kullanıcı çeşitli kriterler belirler. Bunların başında ürünün markası ve kalitesi gelir. Ürün seçimi yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirleyerek daha sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir ev kuruyorsanız banyo aksesuarlarını  set halinde alabilirsiniz. Bu sayede daha fazla eşyaya uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Setler genelde 3’lü,5’li, 10’lu gibi şekillerde satışa sunulur. İhtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Banyo aksesuarları geniş bir alana yayıldığı için alacağınız ürünleri önceden araştırıp ,kullanıcı yorumlarına göz atmak daha sağlıklı sonuçlar almanız için önemlidir. Banyo aksesuar markaları hakkında yorumları inceleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz. Banyonuz için alacağınız tüm ürünlerde alanı gözeterek tercih yapmak daha doğru olur. Dar bir banyonuz varsa, ürünlerin küçük boyutlarda olmasına dikkat edebilirsiniz. Dar bir banyoda büyük ürünler olduğunda gözünüz yorulabilir ve alan size daha küçük gelebilir. Geniş banyolarda set halinde aldığınız ürünleri büyük tercih ederek daha dolu görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery