track source
track source

Küvet & Klozet Tutamakları

Küvet & Klozet Tutamakları Fiyatları

50 Ürün gösteriliyor.
Küvet & Klozet Tutamakları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Küvet & Klozet Tutamakları modelleri ve Küvet & Klozet Tutamakları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Küvet & Klozet Tutamakları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Efor, Grohe, Sevi Bebe, Artema, Vitra. 50 adet Küvet & Klozet Tutamakları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Küvet & Klozet Tutamakları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Küvet & Klozet Tutamakları markası:

En Çok İncelenen Küvet & Klozet Tutamakları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Küvet & Klozet Tutamakları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 50 Küvet & Klozet Tutamakları modeli içerisinde en ucuz Küvet & Klozet Tutamakları fiyatı 1.5 TL iken, en yüksek Küvet & Klozet Tutamakları fiyatı 2150.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Küvet & Klozet Tutamakları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Küvet & Klozet Tutamakları fiyatı ise 118.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Küvet & Klozet Tutamakları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Küvet ve Klozet Tutamakları

Banyo aksesuarları arasında yer alan küvet tutamakları artan talep doğrultusunda üretim ağını genişletmiştir. Bu ürünler banyolarda güvenlik ve emniyet açısından önemlidir. Günümüzde Türkiye’de ve dünyada banyo aparatlarına büyük ilgi gösterilir. Bu ürünlerden biri olan klozet tutamağı en çok üretilen aksesuarlar arasındadır. Aksesuar üreten firmalar küvet ve klozet tutamaklarının tasarımını müşterilerin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak yapar. Genellikle metal malzemelerden üretilen bu ürünler, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Paslanmayan çelikler banyo duvarına monte edilerek kullanılır. Küvetlerde, düşme, kayma yada herhangi bir kazanın önüne geçmek için küvet tutamakları büyük önem taşır. Aynı şekilde klozet tutamakları ile temel ihtiyaçlar daha kolay bir şekilde giderilir. Emniyetli yapıları ile kullanıcılara güven veren bu ürünler, farklı tasarımlara sahiptir. Gelişen teknoloji ile beraber küvet ve klozet tutamakları modern fabrikalarda el değmeden üretilerek tüketicilere sunulur. Her bir ürün çeşidinin yapısal özellikleri farklıdır. Ayrıca bu ürünler banyoların dekorunu ve dış görünümünü önemli ölçüde etkiler.

Küvet ve Klozet Tutamak Modelleri

Birbirinden farklı özelliklere sahip küvet ve klozet tutunma barı modelleri kullanıcılara geniş bir yelpaze sunmuştur. Kolay bir şekilde monte edilebilen bu ürünler, banyolarda güvenliği sağlar. Evde, işyerinde, okulda, hastanede ve birçok yerde küvet ve klozet tutamakları kullanılabilir. Klozet tutunma barı, kaymayan özelliktedir ve uygun yapısı ile kullanıcıların kolay bir şekilde destek almasını sağlar. Bu ürünler modeline göre ince ya da kalın tasarıma sahiptir. Her markanın kendi klozet ve küvet tutamak modelleri mevcuttur. Böylelikle kullanıcı kendine en uygun ürünü seçebilir. Bir diğer ürün olan küvet tutamağı ise daha güvenli bir şekilde banyo yapılmasına yardımcı olur. Bu ürünler küvetlerin yan tarafına ya da musluklara yakın bir yere monte edilir. Böylelikle kullanıcı istediği anda bu tutamakları kullanabilir. Klozet ve küvet tutamaklarının bağlantı noktaları genellikle vidalıdır. Yüksek teknoloji ile birlikte bazı küvet ve tutamak barları yapışkanlı olarak tasarlanmıştır. Vidalı küvet ve klozet tutamakları farklı duvar yüzeylerini delme ile monte edilir. Yapışkanlı küvet ve klozet tutamakları ise fayans, seramik, mermer gibi banyo yüzeylerine yapıştırılarak tutturulur. İki ürün çeşidi de kullanışlıdır. Bu ürünlerin kullanım alanı geniş olmak ile birlikte, tüketici tarafından kolay bir şekilde istenilen yere takılabilir. Bazı ürün çeşitleri yan ya da düz olarak kullanılır. Küvet ve klozet tutamakları ekstra bakım gerektirmez. Bu nedenle ekonomik ürünlerdir. Bakımı kolay yapılan küvet ve klozet barlarının temizlenmesi de pratik bir şekilde yapılabilir. Bu ürünlerin üzerine yüzey temizleyicileri uygulanabilir. Aynı zamanda pas tutmayan bu ürünler lek eve iz taşımaz. Küvet ve klozet tutamakları temel ihtiyaçların giderilmesi konusunda büyük önem taşır. Bu tutamaklar sayesinde tuvalet ve banyo ihtiyacı güvenli bir şekilde giderilebilir. Küvet ve klozet tutamakları otellerde de kullanılır. Banyolarda bulunan bu ürünler genellikle düz bir duvara monte edilir. Basınca dayanıklı olan küvet ve klozet tutamakları istenildiği zaman tekrar sökülüp başka bir yere takılabilir. Bu açıdan standart boyutlara sahip olan bu ürünler kolay muhafaza edilir.

Küvet ve Klozet Tutamak Fiyatları

Konfor ve rahatlık sağlayan küvet ve klozet tutamakları farklı fiyat aralığına sahiptir. Her markaya göre bu ürünlerin fiyatı farklıdır. Genellikle ucuz ve ekonomik olan küvet ve klozet tutamakları her bütçeye hitap eder. Küvet tutunma barı markanın tasarımına göre farklı fiyata sahiptir. Metal parçaların sertliği ve paslanmaz oluşu fiyatı etkileyebilir. Aynı şekilde bu durum klozet tutamakları için de geçerlidir. Her bir küvet ve klozet tutamağı farklı modele sahip olduğu için bu ürünlerin fiyatı aynı değildir. Genel özellikleri açısından fiyat performans olarak küvet ve klozet tutamakları ucuzdur. Banyoda güvenliği sağlayan ve düşme, çarpma gibi oluşabilecek kazaların önüne geçmeye yardımcı olan küvet ve klozet tutamakları uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir. Dayanıklı yapısı ile bu ürünler oksitlenme yapmaz. Küvet ve klozet tutamakları en yakın satış noktasından en ucuz fiyatlar ile satın alınabilir. Ayrıca internet üzerinden bu ürünler temin edilebilir. Küvetin büyüklüğü, uzunluğu ve genişliğine göre farklı küvet tutamakları üretilir. Ürünlerin fiyatı tutamakların boyutuna göre değişebilir.

Küvet ve Klozet Tutamakları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Güvenli bir şekilde banyoda küvet ve klozetleri kullanmak için küvet ve klozet tutamaklarını satın alabilirsiniz. Kendi bütçenize en uygun klozet tutunma aparatını istediğiniz zaman kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Bu ürünler ile banyoda güvenliği sağlar ve olası kazaların önüne geçmiş olursunuz. Yapışkanlı küvet tutunma aparatı ile ürünleri pratik olarak direkt kullanmaya başlayabilirsiniz. Ucuz fiyatlara sahip olan küvet ve klozet tutamakları ile banyo dekorasyonunda şık ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu ürünlerin düz modelleri olduğu gibi farklı desenlere sahip çeşitlerini de seçebilirsiniz. Aynı zamanda bakımı ve temizliği kolay olan klozet ve küvet tutamakları size ekstra masraf çıkarmaz. Bu sayede ekonomik olarak bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Küvet ve klozet tutamaklarını istediğiniz zaman sökebilir ve tekrar takabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri temin etmek için internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sayfamızda yer alan küvet ve klozet tutamakları ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Ürünlerin kurulumunu kendiniz yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery