track source

Bosch Bulaşık Makineleri

En Ucuz Bosch Bulaşık Makineleri Fiyatları

41 ürün gösteriliyor.
Yıkama Kapasitesi
Program Sayısı
Enerji Sınıfı
Su Tüketimi
Gürültü
Yük Sensörü
Yarım Yük Yıkama
Cam&Bardak Koruma
Çocuk Kilidi
Su Taşma Emniyeti
Zaman Erteleme
Hızlı Yıkama
Kalan Süre Göstergesi
Program Takip Göstergesi
Renk
Parlatıcı Göstergesi
Tuz göztergesi
Bosch Bulaşık Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bulaşık Makineleri kategorisinde en ucuz Bosch Bulaşık Makineleri arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Bosch Bulaşık Makineleri içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bosch Bulaşık Makineleri fiyatlarını incele!
Marka
Bosch

Bosch Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri artık evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri haline geldi. Hem enerji ve su tasarrufu yapan hem de iş yükümüzü hafifleten bulaşık makineleri solo, ankastre ve tezgâh üstü şeklinde sınıflandırılıyor. Ancak en çok tercih edilenler arasında elbette Bosch bulaşık makinesı listenin başında yerini alıyor diyebiliriz. Arçelik bulaşık makinesi modelleri ve çeşitliliği sayesinde kullanıcıların ilk tercihleri arasındadır. Ancak bulaşık makinesi almada önce dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Öyleyse şimdi bu önemli noktalarla ilgili kısaca bilgi verelim.

Bosch Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlk olarak dikkat edilmesi gereken nokta programlarıdır. Örneğin; kalabalık bir aileniz varsa Bosch 4 programlı bulaşık makinesi almanız hem enerji hem su tasarrufu açısından sizin için daha yararlı olacaktır. Bosch bulaşık makineleri 3 programlı olduğu gibi 2 programlı veya 4 programlı olarak da üretilmektedir. Yani bu durumda yapmanız gereken kaç programa ihtiyaç duyduğunuzu belirlemektir.

Her ne kadar bulaşık makinesi alırken kurutma özelliğine çok dikkat edilmese de aslında önemli bir konudur. Aksi halde bulaşıklarınız yıkandıktan sonra su lekelerini temizlemek ve yerleştirebilmek için kurutmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da düşünüldüğünden daha fazla zaman kaybına sebep olur. Bu durumda enerji sınıfında olduğu gibi A ve C arasında kategorize edilmektedir ve A en iyi kurutma özelliğine sahip olduğunu gösterir.

Bosch bulaşık makinesi alırken ilk dikkat etmeniz gereken özellik elbette enerji sınıfıdır. Özellikle de bulaşık makinelerini sudan ve zamandan tasarruf etmek için aldığımızı düşünürsek bu önemli bir noktadır. Eğer A+ ve üzerinde bir enerji sınıfına mensupsa bu enerji tasarruflu bir bulaşık makinesi olduğunu gösterir.

Sepetlerin yüklenme miktarına göre kullanacağı su miktarını otomatik ayarlayarak, kir tipine göre yıkama profilini ayarlayan ve su tasarrufu yapan sensörlü modeller mevcuttur. Ayrıca program seçimi yapmak istemeyenler için; suyun sertliğini, yükleme miktarını, kir miktarını, kir tipini ölçerek en doğru programı kendi seçen tam otomatik ürünlerde bulunmaktadır. Bunlar da iş yükünüzü hafifleteceği gibi fazla zamanınızı almayacak muhteşem özelliklerdir.

Bosch Bulaşık Makinesini Nereden Alabilirim?

Bulaşık makinesi fiyatlarını Bosch marka incelemek istiyorsanız Cimri.com yardımımıza koşacaktır. Cimri.com adresini ziyaret ederek beğendiğiniz Bosch bulaşık makinesi fiyatlarına bakabilir, bütçenize ve zevkinize uygun bulaşık makinesi alabilirsiniz.

Fiyat olarak net bir şey söylemek çok zordur. Ancak “bulaşık makinesi Bosch alınır” diyorsanız cimri.com sayesinde fiyat karşılaştırmaları yapabilir ve en ucuz Bosch bulaşık makinesini satın alabilirsiniz. Bosch bulaşık makinesi fiyatları ise 1000 ila 5000 TL arasında modellerine ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Yukarıda verdiğimiz bilgiler ışığında artık zevkinize uygun Bosch bulaşık makinası fiyatlarına ve özelliklerine dikkat ederek satın alabilirsiniz.