Bosch Bulaşık Makineleri

Bosch Bulaşık Makineleri Fiyatları

29 Ürün gösteriliyor.
Yıkama Kapasitesi
Program Sayısı
Enerji Sınıfı
Hızlı Program Süresi
Su Tüketimi
Kazan Malzemesi
Gürültü
Yük Sensörü
Multitablet Fonksiyonu
Yarım Yük Yıkama
Sıcaklık Sayısı
Cam&Bardak Koruma
Ekonomik Program Süresi
Çocuk Kilidi
Su Taşma Emniyeti
Zaman Erteleme
Hızlı Yıkama
Kalan Süre Göstergesi
Program Takip Göstergesi
Renk
Parlatıcı Göstergesi
Tuz Göstergesi

Bosch Bulaşık Makineleri

Bosch Bulaşık Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bosch Bulaşık Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bosch Bulaşık Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Nespresso Kahve Makineleri
 • Ümit Çocuk Bisikletleri
 • Korkmaz Tencere / Tava Setleri
 • Hankook Lastikler
 • Sanicat Kedi Kumu
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bosch Bulaşık Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bosch
  Bosch SMI50D05TR A+ 5 Program Bulaşık Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Bosch SMI50D05TR A+ 5 Program Bulaşık Makinesi Beyaz

  Bosch SMS46JI01T A++ Enerji Sınıfı 6 Program 12 Kişilik Bulaşık Makinesi
  Karşılaştırmaya ekle

  Bosch SMS46JI01T A++ Enerji Sınıfı 6 Program 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

  Cimri'nin Seçimi
  Arçelik 6343 Linox A+ 4 Program Bulaşık Makinası İnox
  Arçelik 6343 Linox A+ 4 Program Bulaşık Makinası İnox
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Bosch Bulaşık Makinesi

  Bulaşık makineleri bulaşıkların daha hızlı, ekonomik ve daha az su harcanarak yıkanmasını sağlayan beyaz ev eşyalarıdır. Özellikle ev hanımlarına oldukça kolaylık sağlaması açısından icat edildiğinden beri evlerin vazgeçilmezi olmuştur. Son zamanlardaki teknolojik gelişmelerle daha da fonksiyonel özellikler kazanmışlardır. Bosch bulaşık makinesi kullanarak bulaşık yıkamak bulaşıkları elde yıkamaktan daha az su harcaması nedeniyle de tercih edilmesi gerekir. Piyasada birbirinden farklı özelliklerde bulaşık makineleri bulunmaktadır. Bu makineler arasından en çok tercih edilen markalardan bir tanesi de Bosch markasına ait olan bulaşık makineleridir. Piyasadaki en iyi bulaşık makinelerine ürün yelpazesinde yer veren Bosch markasında daha pek çok fazla ürün bulunmaktadır ihtiyaçlarınızı Bosch markasından karşılayabilir ve neredeyse aradığınız tüm ürünleri markada bulabilirsiniz. Bosch markası 1964 yılında kendi markasına ait ilk bulaşık makinesini üretmiş ve günümüze kadar teknolojik yenilikleri de ekleyerek Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olmuştur.

  Bosch Bulaşık Makinesi Özellikleri

  Bulaşık makineleri oldukça farklı modeller ve farklı özelliklere sahiptir ve günümüzde gelişen teknolojiler nedeniyle de sürekli olarak güncel modeller piyasaya sürülmektedir. Piyasadaki son modellerin Türkiye’deki öncülerinden bir tanesi ise Bosch markasıdır. Bosch markası sürekli yenilediği modellerle ürünlerini güncel tutmaktadır. Bulaşık makinelerinin bakılması gereken en önemlisi enerji sınıfıdır. Enerji sınıfının A+++ olması tercih edilmelidir. Enerji sınıfındaki + işareti ne kadar artarsa enerji tasarrufu o kadar artmaktadır. Tasarruf yapmak isteyenlerin bu özelliğe dikkat etmesi gerekir. Bulaşık makinelerinin program sayısı modele göre değişmektedir. Bosch bulaşık makinesi 3 programlı en az program seçeneğine sahip olanlardan bir tanesidir. Bosch bulaşık makinesi 4 programlı ve daha fazla seçenekle de karşımıza çıkmaktadır. Program özellikleri ihtiyaca uygun olarak incelenmelidir ve seçim ona göre yapılmalıdır. Yıkama performansı bulaşıkların kirlerine göre değişeceğinden kirlere uygun program seçimi yapılmalıdır. Daha fazla programa sahip bulaşık makineleri de bulunmaktadır. Bulaşık makinesi çalıştırılmadan önce bu programdan uygun olan bir tanesi seçilmeli ve yıkama işlemi gerçekleştirilmelidir. Genellikle tercih edilen bulaşık makinesi boyutları içerisinde 12 kişilik yemek takımı yıkanabilen modellerdir. Bosch markasına ait bulaşık makineleri genel olarak 3 tiptedir; tezgah altı bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi ve standart tiptedirler. Beyaz, gri, siyah renklerde bulunan makinelerin bir de paslanmaz çelik görünümüne sahip modelleri bulunur. Modellerde bulunan elektronik çocuk kilidi çocukların makineyi açıp program değiştirmesini engellemek amacıyla geliştirilmiştir. IntensiveZone teknolojisi sayesinde alt sepette yüksek püskürtme basıncı ve sıcaklık alanıyla çok kirli ve kurumuş kire sahip tencere ve tavalardaki kirlerin çıkmasını sağlar. Üst sepet kısmındaki narin yıkama ise şeffaf cam bardaklarınızın çizilmemesini ve zaman içerisinde beyazlamamasını sağlar. Özel programları sayesinde yüksek kirli bulaşıkların en ekonomik şekilde yıkanmasını sağlar. 

  Bosch Bulaşık Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Bosch bulaşık makinesi modelleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en  önemli özelliklerden bir tanesi ihtiyacınıza uygun boyutta makine seçimi yapmaktır. Bulaşık makinesi seçimi yaparken bakılması gereken önemli özelliklerden bir tanesi de makinenin enerji sınıfıdır. Enerji sınıfı “A” harfiyle sembolize edilmektedir. Bu harfin yanına aldığı + işaretleri ile sağladığı tasarruf doğru orantılıdır. Bulaşık makinesinin yıllık enerji sarfiyatı da makine satın alırken bakılması gereken özelliklerden bir tanesidir. Yıllık enerji sarfiyatı kWh cinsinden ifade edilir ve bu değerin düşük olması daha tasarruflu olduğunu gösterir. Kurutma sınıfı C ile A arasında derecelendirilmektedir. A en yüksek kurutma tasarrufunu simgeler. Bulaşık makinelerinde ses seviyesi de oldukça önemlidir. Sessiz bir makine istiyorsanız buna dikkat etmeniz gerekir. Makinenin ses seviyesi dB olarak değerlendirilir. dB cinsi olarak düşük rakamlara sahip olan makineler sessiz makinelerdir. Bu özelliğe sahip olarak Bosch bulaşık makinesi slience plus isimli sessiz çalışan bir model de mevcuttur.Makine satın alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de makine sepet esnekliğidir.

  Bosch Bulaşık Makinesi Kullanımı

  Bosch bulaşık makinesi modelleri arasından seçimi yaptıktan ve satın aldıktan sonra dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edildiği sürece bulaşık makinesinin ömrü daha uzun olacaktır ve bu da bütçesini önemseyen tüketiciler için oldukça önemli bir konudur. Makine temizlenmeden önce bulaşık makinesine elektrik veren fiş çekilmeli ve musluk kapatılmalıdır. Temizleme işlemi bu şekilde gerçekleştirilmelidir. Temizleme işlemi gerçekleştirilirken kimyasal maddeler yerine ev yapımı organik temizlik malzemelerin kullanılması önerilmektedir. Makinenin tabanında bulunan süzgeçler sık sık kontrol edilmemelidir. Bu süzgecin temiz olması bulaşıkların daha iyi yıkanmasını sağlamaktadır. Makine içerisinde kir bırakılmamalı ve temizlenmelidir. Makine içerisinde ağır kirler var ise kağıt havlu yardımıyla temizlenmelidir. Makineye bulaşık yerleştirme kısmında, bulaşıkların sepetlere gereğinden fazla ağırlık yapmaması ve düzenli bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Bu konu hakkında kafanızda hala soru işaretleri varsa sayfamızdan Bosch bulaşık makinesi yorumlarına bakabilirsiniz.

  Bosch Bulaşık Makinesi Fiyatları

  Bosch bulaşık makinesi fiyatları piyasadaki diğer markalarla karşılaştırıldığında fiyat performans açısından bakıldığında Türkiye’deki en karlı markalardan bir tanesidir. Siz de Bosch markasına ait bulaşık makinelerinden bütçenize uygun olan bir tanesini seçebilir ve satın alabilirsiniz. Markaya ait diğer ürünlere de göz atabilir ve Bosch’un geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza uygun diğer ürünlere de sahip olabilirsiniz. Bosch uzun ömürlü, çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler üretmeye özen gösteren bir markadır ve bunu misyonu olarak belirlemiştir. Bosch bulaşık makinesi inox, bosch bulaşık makinesi en ucuz gibi kelimelerle sayfamızın arama kısmında arama yapabilir ve aradığınız ürünlere sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play
  Karşılaştır