Banyo Aynası

En Ucuz Banyo Aynası Fiyatları

122 ürün gösteriliyor.
Banyo Aynası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Aynası modelleri ve Banyo Aynası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Aynası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, Artema, 222 Concept, Porio, Çelik Ayna. 122 adet Banyo Aynası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Banyo aynası, sabahları yüzümüzü yıkadıktan sonra yansımamızı gördüğümüz ilk aynadır. Hijyenimizi ve bakım işlemlerimizi yaptığımız banyomuzda kullanacağımız aynalar, evimiz için son derece önemlidir. Eğer yeni bir banyo aynası satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da yüzlerce markayı ve modeli bir araya getiriyoruz. Siz de Çelik Banyo, Petek, Vitra, Artema gibi markaların en ucuz banyo aynası modellerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Banyo Aynası Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

Banyoların dekorasyonunda banyo aynasının kullanılabileceği pek çok yöntem vardır. Banyo aynasının hem fonksiyonel hem de dekoratif olması gerekir. Fonksiyonel olan banyo aynası çeşitleri, yüzümüzü kolayca görebileceğimiz nitelikte olmalıdır. Eğer banyonun ışıklandırılması yeterli değilse, ışıklı banyo aynası modelleri daha uygun olacaktır. Son zamanlarda en çok tercih edilen modellerin başında ise ledli banyo aynası modelleri gelir.

En kullanışlı banyo aynası çeşitlerinden bir diğeri de, dolaplı banyo aynası modelidir. Dolaplı banyo aynaları hem ayna işlevi görür hem de banyonuzdaki fazlalıkları kaldırabileceğiniz bir depolama alanıdır. Bu modeller banyonuza aynı zamanda modern ve şık bir hava da kazandırır. Banyo aynası seçerken önemli olan noktalardan ilki, banyonuzun genişliğidir. Eğer metrekare olarak küçük bir banyoya sahipseniz, büyük ebatlarda banyo aynaları seçmekten kaçınmanız gerekir. Aksi takdirde banyonuz dar ve kalabalık görünecektir.

Renkler de yine banyo aynası seçiminin önemli unsurlarındandır. Banyo aynasının genel olarak banyonun dekorasyonu ile uyumlu olması gerekir. Banyonuzun döşemesi, duvarları, duş ve lavabo gibi temel eşyaları ile uyumlu renklerde banyo aynaları seçmeniz, banyonuzun dekorasyonunu güzelleştirir.

Eğer çerçevesiz bir banyo aynası seçecekseniz, renkten ziyade şekillere önem vermelisiniz. Banyonuzun ölçülerine ve aynanızı koyacağınız bölümün özelliklerine göre yuvarlak, kare ya da dikdörtgen şeklinde bir banyo aynası tercih edebilirsiniz.

Banyo Aynası Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Banyo aynası fiyatları ürünün markasına, modeline ve yapımında kullanılan malzemelerin çeşitlerine göre değişiklik gösterir. En kaliteli banyo aynalarını en ucuz fiyatlarla satın almanın yolu ise her zaman Cimri’den geçer. Üstelik beğendiğiniz ürün için fiyat alarmı aracını kullanırsanız, almak istediğiniz banyo aynasının indirim döneminden de haberdar olabilir ve çok daha avantajlı fiyatlarla alışverişinizi yapabilirsiniz.