Banyo Rafı

Banyo Rafı Fiyatları

8254 Ürün gösteriliyor.
Banyo Rafı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Banyo Rafı modelleri ve Banyo Rafı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Banyo Rafı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Rengirenk, Modatools, IKEA, Bambum, Primanova. 8254 adet Banyo Rafı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Banyo Rafı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Banyo Rafı markası:

2021 yılı Banyo Rafı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8254 Banyo Rafı modeli içerisinde en ucuz Banyo Rafı fiyatı 8.0 TL iken, en yüksek Banyo Rafı fiyatı 1285.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Banyo Rafı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Banyo Rafı fiyatı ise 96.68 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Banyo Rafları

Hemen hemen her ev ve ofiste yerini alan banyo rafı, en kullanışlı eşyalar ve en şık aksesuarlar arasında görülür. Yalnızca banyolarda değil, pek çok alanda düzeni seven kullanıcılar tarafından dahi kullanımının yaygınlaştığını söylemek mümkün olur. Minik ve sevimli haliyle çoğu zaman kocaman banyo dolapları ile aynı işlevi görür. Deterjandan makyaj malzemelerine, temizlik aparatlarından bakım ürünlerine varıncaya dek pek çok eşyanıza kucak açar. En kalabalık banyolara dahi çeki düzen vermekle kalmaz, hoş görünüm sağlayarak zevkli bir atmosfer sunar. Dolap ve duşakabin içi, dolap kapakları, duvarlar, zeminler ve hatta kapılara monte edilerek yer tasarrufu sağlar. Özellikle 3’lü banyo rafı modelleri, daha fazla hareket alanı oluşturabilmek adına en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Doğru konuma monte edildiği takdirde banyonuza çekidüzen vereceği gibi ek kullanım alanı oluşturmaya da yarar. Eşyalarınıza kolay erişmenizi sağlayarak kendinize daha fazla zaman ayırmanızı mümkün kılar. Banyonuza şıklık katacak banyo raflarını, çocuğunuz varsa sağlığı için tehlikeli olabilecek ürünleri gizlemek için de değerlendirebilirsiniz.

Banyo Rafları Modelleri ve Özellikleri

Hem kalabalığı göz önünden kaldırıp hem daha kolay ulaşılır hale getirmek, banyo raflarının üstün gücünü sergiler. Eşya ve bakım ürününe olan sürekli ihtiyacın üstesinden gelen minik kahramanlar olarak banyolarınızda yerini alır. Banyo rafı modelleri, banyonuzda ihtiyaç duyabileceğiniz alanlar ve kullanım amaçları göz önünde bulundurularak üretilir. Yapımında kullanılan materyal, tasarım biçimi, boyutu ve ek özellikleri ile kocaman model bir yelpazesi sunar. Türlü biçimler, boyutlar, renkler ve özellikler ile sizi karşılayan raflar dünyasından kullanım amacınız ve görsel zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Banyo şampuan rafı, duşakabin içine monte edilerek zemin alanında genişlik oluşturulmasını sağlar. Düz zemine veya köşe zemine montelenebilen farklı biçimleri bulunur. Sunta veya tahtadan yapılan çeşitleri de bulunsa da su ve buharın etkisi ile yıprandığı için tercih edilmez. Plastik, metal ve paslanmaz malzemelerle tasarlanan çeşitleri, şampuan rafı olarak kullanımlarda ideal bir seçim olarak görülür. Şampuanlarınızı yerleştireceğiniz banyo rafı paslanmaz malzemeden yapılan alternatifleri ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Farklı malzemeden üretilen tek katlı ve çok katlı modellerine, farklı tasarım ve renkleri eşlik eder. Banyonuzda uygun olan her konuma kolaylıkla yerleştirebileceğiniz banyo rafı havluluk olarak da kullanılabilir. Havlularınızı düzenli olarak yerleştirdiğinizde elde edeceğiniz şık görsel ile banyonuzda hoş bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Asmak veya çivilemek sureti ile kullanabileceğiniz banyo rafı ayaklı modelleri ile bir diğer şık seçeneğini sunar. Yer tasarrufundan ziyade dekoratif amaçla kullanılan ayaklı modeller; farklı zevklere hitap edebilecek yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarla üretilir. Plastik, ahşap, metal ve sunta modelleri arasından zengin bir tercih şansı sağlar. Bazı modellerde ise farklı malzemeler bir arada kullanılarak uyumlu bir konsept sağlanır. Büyük ve mini ebatlarla üretilen ayaklı banyo rafının tercih edeceğiniz ebata göre çok amaçlı kullanımı mümkün olur. Çoğu dolaptan daha az yer kaplayan ergonomik yapısı ile banyonuzun temel eşyaları arasında yerini alır. Ayaklı banyo rafının tekerlekli alternatiflerini ise banyonuzun farklı konumlarında ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerinizi yerleştirmek için değerlendirebilirsiniz.  

Banyo Rafları Fiyatları

Banyonuzun küçük ama ultra fonksiyonel düzenleyicileri olan banyo rafları, tek bir adımla tüm kalabalığın toparlanmasını sağlar. Tasarım sınırlarını zorlayan envai şekil, boyut ve görsellikle çoklu avantaj sunar. Kullanışlı ve dekorasyon iyileştirici özelliğinin yanı sıra çok uygun fiyatlara satılıyor oluşu ile dikkat çeker. Çoğu banyo rafı çeşidinin içerisine yerleştirdiğiniz ufak banyo eşyalarından daha ucuz olduğunu söyleyebilmek mümkün olur. Banyolarınızın dekorasyonunu çok uygun fiyatlarla tamamlamanızı sağlayan banyo rafları türlü fiyat seçenekleri barındırır. Fiyatların farklılaşmasını sağlayan etkenlerin başında ürün materyali gelir. Plastikten yapılan bir banyo rafı metal malzemeden yapılan raftan daha uygun fiyata satılır. Raf fiyatlarına üretiminde kullanılan malzeme kadar etki eden diğer etki rafın boyutu olur. Tek katlı ve metal bir banyo rafı plastikten üretilen, büyük ebatlı ve ayaklı bir banyo rafından ucuz olabilir. Raf dizaynı ve tasarımı da fiyatlara artış veya azalış olarak yansır. Farklı malzemelerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan, desenli, özel tasarımlı bir raf; belki daha fonksiyonel olan standart bir raftan daha pahalı olabilir. Bütçenize uygun ürünü seçmek için cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Banyo Rafları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Banyo rafı alırken öncelikli olarak beklentilerinizi belirleyebilirsiniz. Alacağınız banyo rafı ile banyonuza mistik bir hava katmak, mobilyalarınız ile uyumlu bir konsept oluşturmak istiyorsanız ahşap veya sunta modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat banyo rafı alımını duşakabin alanı için düşünüyorsanız ahşap modellerin kısa sürede zarar göreceğini dikkate almanız yararlı olur. Dayanıklılık istiyorsanız plastik, metal ve paslanmaz malzemelerden üretilen banyo rafları uzun ömürlü alternatifler olarak avantaj sağlar. Eşyalarınız adet olarak az fakat çeşit olarak çoksa çok amaçlı banyo rafı modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle ekonomik anlamda da ideal bir seçim yapmış olabilirsiniz. Banyo alanınız dar ve raf montajı için uygun konum avantajınız yoksa 3 katlı banyo rafı modelleri arasından uygun bir seçim yapabilirsiniz. Tek bir alanda üç alan oluşturmakla eşdeğer anlam ifade eden üç katlı modeller, farklı ebatlarla sunulan çeşitleri ile zengin bir seçim şansı sunar. İhtiyacınız ve zevklerinizin yanı sıra banyonuzda uygun olan alanın ölçüsü ile raf ölçüsünün uyumlu olması en önemli ayrıntıyı oluşturur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery