Duvar Rafı

Duvar Rafı Fiyatları

2013 Ürün gösteriliyor.
Duvar Rafı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Duvar Rafı modelleri ve Duvar Rafı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Duvar Rafı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Euro Flora, IKEA, Bosphorus, Kapp. 2013 adet Duvar Rafı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Duvar Rafı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Duvar Rafı markası:

En Çok İncelenen Duvar Rafı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Duvar Rafı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2013 Duvar Rafı modeli içerisinde en ucuz Duvar Rafı fiyatı 3.5 TL iken, en yüksek Duvar Rafı fiyatı 3999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Duvar Rafı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Duvar Rafı fiyatı ise 56.44 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Duvar Rafı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Sanal Mobilya 123DARVIN001 Parlak Beyaz Darvin Çok Amaçlı Raf
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ankara Mobilya 3'lü Beyaz 80cm 36 mm Duvar Rafı
Ankara Mobilya 3'lü Beyaz 80cm 36 mm Duvar Rafı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Duvar Rafı

Ev ve ofislerde duvarları süslemek, dekoratif görünüm sağlamak amacıyla kullanılan rafları duvar rafı şeklinde tarif edilebilir. Değişik amaçlar için kullanılan duvar rafları eşyaları düzenli bir şekilde muhafaza etmek amacıyla da kullanılır. Dekoratif maksatlı ev, ofis, iş yeri gibi ortamların duvarlarını süsleyen duvar rafları salon, koridor, mutfak gibi ortamların daha şık görünmesini sağlar. Duvara kolayca monte edilebilen hafif ve çok yer kaplamayan duvar rafları sadece kitaplık olarak değil çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Dekoratif süs eşyaları, biblolar, resim albümleri, oyuncaklar ve daha birçok eşya ile doldurulabilir. İş yerlerinde bazı dosyaların, evrak ve belgelerin düzenlenmesi ile çalışma alanından kaldırılarak yer kazanılmasına olanak verir. Yatak odasında kullanılan duvar rafları günlük eşyaların, günlük kıyafetlerin konulabileceği ve ihtiyaç halinde tekrar kolaylıkla bulunmasını sağlar. Çok değişik amaçlarla kullanılabilen duvar raflarını evde, ofiste veya işyerinde kullanabilir ve duvarların dekoratif, şık görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Duvar Rafı Modelleri ve Özellikleri

İşlevsel olarak çok çeşitli amaçlarla kullanılan duvar raflarının birçok farklı modeli vardır. Duvar raf üretiminde kullanılan malzemeler; ahşap, plastik ve metal olarak sıralanabilir. Masif, MDF ve suntalam malzeme ahşap duvar rafı üretiminde çok yaygın olarak kullanılır. Ahşap duvar rafı dekoratif, sıcak ve doğal görünümüyle her ortama uyum sağlar. Duvar rafı ahşap masif malzemeden el işçiliği ile üretildiğinde  hem dekoratiftir hem de doğal ortamı yansıtır. Çok değişik modelleri bulunan duvar rafı modellerini genel olarak; 3’lü duvar rafı, 2’li duvar rafı, kitaplık raf, kapaklı duvar rafı, çekmeceli duvar rafı olarak sıralanabilir. En çok tercih edilen modellerden biri olan 3 lü duvar rafı, değişik ebat ve boyutlarda 3 kat olarak duvara monte edilir. Dekoratif halat, metal aksam ile birbirine monte edilebilir. Salonda, mutfakta, banyoda veya başka bir yerde kullanımı mümkündür. Örneğin; salonda çok şık bir kitaplık, mutfakta bardakların bir arada muhafaza edildiği bir yer, banyoda havluların konulduğu bir yer olabilir. 2 li duvar rafı aynı iki dekoratif şeklin duvara monte edilmesi ile uygulanır. Çok yaygın bir şekilde duvar rafı kitaplık olarak kullanılır. Kapaklı olan modelinde kapaklı bölümüne çeşitli eşyalar koyabilir, bu şekilde muhafaza edebilirsiniz. Çekmeceli duvar rafı çekmeceli olarak tasarlanır ve çekmeceli bölümünde dilediğiniz eşyaları koyup saklayabilirsiniz. Duvar rafı modellerinin bir diğer modeli 3 katlı duvar rafıdır. Gayet şık ve dekoratif görünüme sahip olan bu model evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz. Estetiğin, zerafetin yansıtıldığı diğer bir model zigzag duvar rafı modeli olup genellikle evin salon kısmında yer verilir. Resim çerçevelerinden çeşitli biblolara kadar birçok eşyanın teşhiri ve muhafazası için kullanılabilir. En sık kullanılan ve tercih edilen duvar rafı tekli modeli, çok çeşitli şekillerde farklı amaçlarla kullanılabilir. Dekoratif birçok farklı model ve renk seçeneği bulunan duvar rafı modelleri, renk uyumu gözetilip evin her köşesinde kullanılabilir. Bu sayede de kullanıldığı ortama güzel bir hava katar.               

Duvar Rafı Fiyatları

Duvar rafı fiyatları; tercih edilen ürünün üretiminde kullanılan malzemesine, kalitesine ve özelliklerine değişiklik gösterir. El işçiliği ile üretilen masif bir duvar rafı fiyatı ile diğer modellerinin fiyatları farklıdır. Üretiminde kullanılan malzeme cinsi fiyatı etkileyen önemli etkenler arasındadır. Örneğin; metal bir malzemeden üretilen duvar rafı modeli ile diğer farklı bir malzemeden üretilen duvar rafı fiyatı farklıdır. Tek raflı, 2’li duvar rafı ve 3’lü duvar rafı modellerinin fiyatları kullanılan malzeme miktarından dolayı farklılık gösterir. 3’lü duvar rafı fiyatları, diğer ürünlere nispeten kullanılan malzeme miktarından dolayı biraz daha yüksek olabilir. Ahşap malzeme ile üretilen duvar rafı modellerinin ekonomik ve her bütçeye uygun olan seçenekleri mevcuttur. Özel olarak tasarlanan ve üretilen modellerinin fiyatları, diğer duvar raflarının fiyatlarına oranla yüksektir. Duvar rafı metal modelleri, üretiminde kullanılan malzeme farklılığından dolayı ahşap olan modellerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Dilerseniz cimri.com internet sitesi ile birçok farklı duvar rafı modelinin fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun duvar rafı seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Duvar Rafı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Birbirinden farklı dekoratif ve zarif birçok seçeneği bulunan duvar rafı modellerinden satın alırken öncelikle kullanılacak ortam ile renk uyumunun göz önünde bulundurulmasına dikkat edilmesi gerekir. Renk uyumu sayesinde evin her köşesine ayrı bir hava katar ve estetik bir görünüm oluşur. Çekmeceli duvar rafı evin mutfağında tercih edilebilecek güzel bir seçenektir. Örneğin; üst raflarında kahve fincanlarını muhafaza edebilir, alt çekmece kısmında kahve fincanı altlıklarını ve kahve fincanı kaşıklarını muhafaza edebilirsiniz. Küçük çocukların yaşadığı evlerde bazı eşyaların çocukların ulaşamayacağı duvar rafı gibi bölümlere konulabilir. Duvar rafı kapaklı modelinin evin banyo kısmında tercih edilmesi kullanıcısına avantaj sağlayabilir. Kapaklı olan bölümde vücut kurulama havlusu muhafaza edilebilir. Kullanım alanı küçük, dar olan ortamlarda ortamın daha ferah olması, yerden kazanılması adına duvar rafı tercih edilebilir. Bazı eşyaların ortadan kaldırılıp duvar rafı kısmında muhafaza edilmesi, ihtiyaç halinde kolay bulunup kullanılmasını sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery