track source
track source

Duşakabin

Duşakabin Fiyatları

2636 Ürün gösteriliyor.
Duşakabin fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Duşakabin modelleri ve Duşakabin fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Duşakabin kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Primanova, Kale, Netdeko, Pioneer. 2636 adet Duşakabin fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Duşakabin Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Duşakabin markası:

2021 yılı Duşakabin Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2636 Duşakabin modeli içerisinde en ucuz Duşakabin fiyatı 11.99 TL iken, en yüksek Duşakabin fiyatı 16754.58 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Duşakabin fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Duşakabin fiyatı ise 750.57 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Duşakabin

Banyolar genellikle ev içerisinde diğer alanlara göre daha küçük yerlerdir. Bu nedenle iç alanının birçok özelliği barındırması açısından detaylara önem verilerek dizayn edilmesi gerekir. Banyo içerisinde suyun kullanıyor olması içerideki eşyalara zarar vermemelidir. Bunun için duş alanı ile tuvalet ve lavabo bölümlerini birbirinden ayıran duşakabinler kullanılır. Duşakabin duş alırken suyu kendi alanına hapseder ve etrafın ıslanmasını önler. Perdeli duşların kullanım zorluğu suyu sürekli dışarıya sızdırmasından kaynaklanır. Boydan duşakabinler bu sorunu tamamen önler. Duşakabin modelleri banyonun tasarımına göre tercih edilir. Duşun yerini genellikle tesisat belirler. Dolayısıyla duşakabinin şekli ve duracağı yer de buna bağlı olabilir. Duşakabin sayesinde rahatça duş alabilir ve sonrasında kolayca temizliğini yaparak banyonuza düzenli bir görünüm katabilirsiniz. Modern, klasik, spor gib birçok farklı tasarıma sahip banyo için duşakabin modelleri vardır. Üretici firmalar özel tasarım, isteğe yönelik ölçülerde de duşakabin üretir. Duşakabinlerin içerisinde küvet ya da duş tekneleri konularak daha rahat duş alınabilir. Duşakabinlerle birlikte ikili duş başlıkları kullanılır. 

Duşakabin Modelleri ve Çeşitleri

Duşakabin çeşitleri sürgülü, oval ve kare olarak değişir. Duşakabin her marka tarafından klasik ürünlerin dışında markanın kendi imzasını oluşturacağı ve farklılığını ön plana çıkaracağı şekilde de farklı renk ve modellerde üretilir. Beyaz plastik ve metal malzemelerin yanı sıra duşakabinin dış malzemesinde gold, siyah, platin gibi kaplama malzemeler kullanılır. Duşakabin tekneli olarak satılır. Mevcut bir duş teknesi varsa onun üzerine de duşakabin uydurulur. Duşakabin teknesi ve duşakabini bir arada olan 207 cm uzunluğundaki ürünlerde kullanılan yer teknesinin yüksekliği 24 cm, iç derinliği ise 9 cm ölçülerindedir. Duşakabinin dış çeperinde kullanılan cam 5 mm genişliğinde temperli camdır. Markalar özel ölçülerde imalat yaparlar. 2 yıl garantili ürünler TSE, TSEK, CE ve İSO 9001- 2000 belgelerine sahiptir. Magna model duşakabin 90x90 ölçülere sahiptir. Oval şekle sahip olan duşakabin teknesi ile birliktedir. Temperli cam ve alüminyum profile sahip ürünün yüksekliği 188 cm, genişliği 141 cm, derinliği 2,5 cmdir. Monoflat teknenin ölçüleri 90 x 90, yüksekliği 10 cm, genişliği 90 cm, derinliği ise 2,7 cm ölçülerindedir. Duş teknesiz duşakabinlerde yükseklik 180 cm, genişlik 90 cm, derinlik 90 cm’dir. Cam kalınlığı 4 mm ve yüksekliği 180 cm’dir. Duşakabinlerde buzlu cam da kullanılır. Buzlu camlar kabinin içerisini bulanık bir şekilde gösterir. Ayrıca düz cama göre temizliği daha kolaydır. Burgu model oval duşakabinlerin yüksekliği 200 cm’dir. Duşakabin 100x100 ölçülere sahiptir. Teknenin yüksekliği ise 12 cm’dir. Duşakabinler demonte olarak satın alınır. Duşakabinlerin içerisindeki duş tekneleri ayrı olarak da satılır. Duşakabinin kare olmasına göre teknede aynı ölçülerde bulunabilir. Tekneler düz, oturmalı, akrilik, asimetrik, kare, oval, dikdörtgen, köşe olarak farklı şekillerde üretilir. Dikdörtgen modeller 80x140 cm,80x100 cm, 80x120 cm, 70x120 cm, 70x100 cm ölçülerine sahiptir. Köşe duş teknesi 90x90 cm, 80x80 cm ölçülerindedir. Asimetrik teknelerin ölçüsü ise 100x80 cm, 120x80 cm şeklinde değişebilir. Oval tekneler 120x120 cm, 110x110 cm, 70x70 cm, 90x90 cm’dir. Oturmalı duş tekneleri de 100x100 cm ve 90x90 cm ölçülerinde üretilir. Ölçülerin aralıkları markadan markaya farklılık gösterir. 

Duşakabin Fiyatları Nelerdir

Duşakabin çeşitlerinde fiyatlar markalara göre değişir. Çünkü her markanın kullandığı ürün malzemesi farklıdır. Bu nedenle ürünün kullanım ömrü de değişir. Duşakabin markaları tekne ve duşakabini bir arada daha uygun fiyatlı olarak set halinde satarlar. 90x90 cm ölçülerindeki duşakabinler oval 4 mm ya da teknesiz olarak daha uygun fiyatlıdır. Duşakabinin boyutlarına göre fiyatları da değişir. Online alışveriş sitelerinin kendi kampanyalarının olduğu dönemlerde ürünler ekstra indirime girer. Markanın yanı sıra mecra tarafından da ürünler kampanyalı fiyattan satılır. Kampanya dönemlerindeki ürünler daha uygun fiyatlı satılır. Buzlu camlı ya da çizgili camlı duşakabinler de tamamen cam olanlara göre daha ucuzdur. Duşakabin kare, dikdörtgen, yuvarlak şekillerde olması, camlarda tercih edilen model, tekneli veya teknesiz olması, kabinin boyutları fiyatı değiştirir. Köşe duş tekneleri ve özel tasarım kabinler de fiyata yansır. Ayrıca ürünün iç ve dış tasarımı da fiyatta farklılıklara sebep olur. Duşakabinin sürekli suyla temas etmesi ömrünü kısaltabilir. Bu nedenle kaliteli ürünleri tercih etmek gerekir. 

Duşakabin Alırken Nelere Dikkat Edilir

İnternet üzerinden duşakabin alırken ürünlerin ölçülerine dikkat etmek gerekir. Özel ölçülerde veya standart ürünler üzerinden sipariş verilirken duşakabin ölçüsü seçilir. Sonrasında duşakabinin cam tipi seçilir. Cam olarak düz cam, şeffaf ya da desenli modeller seçilebilir. Bu işlemler sonrasında sipariş vermeden önce seçilen modeller kontrol edilip emin olmak gerekir. Her firmanın montaj ücreti ve kargo ulaştırma süresi farklılık gösterir. Montaj için hizmet verilen şehirler de firmadan firmaya sınırlanabilir. Sipariş vermeden önce bunlar kontrol edilebilir. Ayrıca montaj için duşakabinin yerleştirileceği yer de sıcak ve soğuk su tesisatının bulunması gerekir. Pis suyun tahliye edilebilmesi içinde buna uygun bir gidere ihtiyaç vardır. Duşakabinin yerine bunlara göre belirlenir. Duşakabin jakuzili tercih edildiğinde gider sayısının daha fazla olması gerekir. Ürünü satın almadan önce kullanma talimatlarına ve temizlik yöntemlerine de dikkat edilmesi gerekir. Bazı duşakabin camı çeşitleri çamaşır suyu ya da cif gibi güçlü temizleyiciler ile temizlenmez. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery