Vitrifiye

Vitrifiye Fiyatları

9487 Ürün gösteriliyor.
Vitrifiye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Vitrifiye modelleri ve Vitrifiye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Vitrifiye kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Duşakabin, Lavabo, Eviyeler, Klozet Kapağı, Rezervuar. 9487 adet Vitrifiye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Vitrifiyeler

Vitrifiye, kelime anlamı olarak camlaşmış ve camsı anlamına gelse bile farklı anlamlarda kullanımı bulunur. Örneğin bu kelime inşaat sektörü tarafından kullanılmakta olup; duş teknesi, tuvalet taşı,lavabo, klozet, küvet  benzeri genelde seramik olan ürünlerin genel adı olarak bilinir. Genelde beyaz seramik olan vitrifiyeler farklı çeşitlere ve modellere sahiptir. Örneğin mutfakta kullanılan vitrifiye çeşidi olarak seramik kullanılacağı gibi paslanmaz çelik hazneden yapılmış da olabilir. Ancak vitrifiye denince akla seramik ağırlıklı banyo araçları gelir. Bir klozet veya alaturka tuvalet bir vitrifiye çeşididir. Banyoda kullanılan duvar seramikleri hariç tüm diğer seramik araçların genel adıdır. Banyo ve tuvalet gün boyu kullanılan ve konfor aradığımız bir mekandır. Uyumlu modeller ile kullanışlı vitrifiye çeşitlerine ulaşmak mümkündür. En doğru vitrifiye seçeneklerine karar vermek için banyo ve tuvaletinizin boyutlarını bilmeniz gerekir. Vitrifiyeler mutfak, banyo ve tuvalet dahil olarak evin  en çok kullanılan yerleri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle yeni bir eve taşınıyorsak veya mevcut evimizde bir yenileme yapıyorsak vitrifiyeler konusundaki kararımız uzun vadede önem taşımaktadır. Her kullanıcı için farklı boyutlarda vitrifiye çeşidi bulmak mümkündür.

Vitrifiye Modelleri

Vitrifiye modelleri, çok çeşitli malzeme ve özelliklerden meydana gelir. Örneğin, çelik alaşımlı güçlü ve uzun kullanım sağlayan, krom alaşımlı sağlam malzemelerden ve şık görüntüye sahip çok tercih edilen granit porselen ürünler bulunur. Bu malzemeler arasında karar vermek size kalıyor. Eğer mutfaktaki tezgah mermer bir malzemeden oluşuyor ise mermer altı vitrifiye çeşitlerine bakmanız önerilir. Öncelikle vitrifiye çeşidi tezgahın, banyonun ve tuvaletin boyutuna göre belirlenmelidir. Geniş alana sahip bir mekanda ikili vitrifiye ürünlerine göz atabilirsiniz. Beyaz porselen vitrifiyelerin yanında en çok tercih edilen modeller arasında metal ve son zamanlarda popüler olan evyeler de bulunur. Evye mutfak lavabosuna verilen genel addır. Bunun yanında banyoda kullanılacak olan lavabolar ise yine siyah ve beyaz olmak üzere çok tercih edilen modelleri bulunur. Evini tekrar tasarlamak isteyen herkes için modern çizgilere sahip vitrifiye çeşidi bulmak mümkündür. Banyolar için tasarlanan lavabolarda 20 cm’den 100 cm’ye kadar farklı seçenekler bulunur. Tasarım açısından farklı ve alanınız küçük olsa dahi yer avantajı sağlayan modeller mevcuttur. Dekorasyonu kendi ihtiyaçlarınız ve kişisel tercihlerinize göre farklılaştırmanız önerilir. Bu ihtiyaç ve tercihleri karşılayan vitrifiye markaları bulunur. Bu markalar evinizin ihtiyacı olan her yerde farklı modeller geliştirir. Özel tasarlanmış vitrifiye lavabo ile banyo veya mutfağınıza tarz katabilirsiniz. Vitrifiye sadece lavaboyu da kapsamaz. Vitrifiye klozet, en çok tercih edilen modeller ile Cimri.com da bulabilmektesiniz. Diğer tüm vitrifiye çeşitleri modellerini bulmak da mümkündür. Ürünler aynı zamanda sizin tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişir. Örneğin tezgah üstü bir evyeye ihtiyacınız varsa bu yönde geliştirilmiş modelleri inceleyebilirsiniz. Bunun yanında yuvarlak veya kare modellere sahip bir lavabo seçeceğiniz bir karar verme unsurudur. Bu tür büyüklük ve şekil vitrifiye modeline karar vermede önem arz eder. Bunu belirlerken her bir ürün içindeki açıklamaları göz önünde bulundurun Birçok çeşit arasında kaybolmamak için daha vitrifiyeler hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olabilir. 

Vitrifiye Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bir vitrifiye çeşitlerinden birini arıyorsanız karar vermede en önemli husus mutfak, banyo veya tuvaletinizin hangi boyutlarda olduğudur. Ayrıca vitrifiyenin sizin için hangi malzemeden yapıldığı önem arz ediyorsa buna yönelik de karar verin. Örneğin vitrifiyeler en çok seramik malzemeden yapılıyor olsa bile paslanmaz krom, metal alaşımlı malzemelerden yapılmış modeller bulmak mümkündür. Bu karar kişisel ihtiyaç ve tercihlerinize göre şekillenir. Ayrıca farklı ihtiyaçlar için farklı çözümler sunan vitrifiye çeşitleri de bulunmaktadır. Bu farklı modeller görünüş olarak tasarımsal farklılığı olmasının yanında kullanış anlamında da farklılığa sahiptir. Çok çeşitli modeller arasında modern bir tercih yapmanız sizin için uzun yıllar şıklığından ve tarzından bir şey kaybetmeyen vitrifiyeye sahip olmanız anlamına gelir. Daha rahat bir banyo deneyimi için vitrifiye seçemizi bu noktada önemlidir. Gelişmiş bir vitrifiye seti ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Vitrifiye Fiyatları

Vitrifiye çeşitleri arasında farklı tip banyolar ve mutfaklar için uygun modeller bulmak mümkündür. Vitrifiye ürünleri farklı fiyattaki geniş bir yelpazeye sahiptir. Tercihinizi fiyatla birlikte neye ihtiyacınız olduğu ve hangi tarzdaki ürünlere sahip olmak istediğinizle belirlemeniz önerilir. Vitrifiye fiyatları, bu yönde esnektir. Tüm vitrifiye çeşitleri içerdiği malzeme kalitesinden kullanım özelliklerine kadar birçok etmen ile belirlenir. Vitrifiyenin çeşidinin boyutu fiyatların belirlenmesinde temel işlev görür. Boyut büyük olunca kullanılan seramik miktarı da büyük olacağı için fiyatta da farklılıklar görülür. Ayrıca boyutun yanında, kullanılan seramik kalitesi de belirleyici bir faktör olarak ön plana çıkar. En çok tercih edilen vitrifiye modelleri de bu kriterlerin hepsine tabidir. Kullanıcıların ihtiyaçları ve tercihleri farklı olsa dahi beklentilerinizi karşılayacak ürünler bulmak mümkündür. Bu vitrifiyenin hangisi olduğuna karar vermek veya aradığınız modeli hemen keşfetmek için, siz de Cimri.com’dan farklı markalara ait vitrifiye modellerini inceleyebilirsiniz veya kullanıcı yorumları okuyabilirsiniz. Eğer dilerseniz de, tüm seçenekler arasında karşılaştırma yapabilir, kendinize en uygun olan bir modeli kolay bir şekilde seçebilirsiniz.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery