• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Vitrifiye Ne İşe Yarar?

Vitrifiye, kilden oluşan ve şekil vererek banyo ürünlerini oluşturan malzemelerdir. Genellikle inşaatlerde kullanılmaktadır. Kullanım alanları da oldukça geniştir. Ofis, ev, alışveriş merkezleri, havalimanı ve mağazalar gibi birçok yerde bulunmaktadır.

Vitrifiye Ürünleri Nelerdir?

Vitrifiye ürünleri başında yer alan lavabo, standart, çanak, köşe lavabo, tezgah altı ve tezgah üstü gibi zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu zamana dek yalnızca beyaz renk kullanılan lavabolar, dekorasyona önem veren kullanıcılar için farklı renk seçenekleriyle de üretilmeye başlandı. Bu geniş renk yelpazesinde altın, bakır, kırmızı, turuncu, siyah, bej, platin, terracota gibi renkleri ve daha fazlasını görebilirsiniz. Banyonuzun belirlenen bir kısmını kapsayıp o kısmı genelde cam ya da polistren gibi malzemelerle çevreleyerek suyun dışarı çıkmasını engelleyen yapıda üretilen kabinlere duşakabin denmektedir. Genelde sabit ve sürgülü camları ile duş teknesi kısımlarından oluşmaktadır. Aynı zamanda duş tekneleri yerine küvetlere uygun seçenekler ve hem küvetsiz he de teknesiz kullanılabilen boyutları da bulunmaktadır. Banyo için bir diğer önemli ürün ise klozet ürünleridir. Banyonuz için en uygun klozeti seçerken kendi tarzınız ve nasıl bir klozet istediğiniz üzerine düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kararı verirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktör banyonuzun fiziki koşulları ve ölçüleri. Banyonuz için resmin tamamına hakim olduğunuzda klozet seçiminiz için belirleyeceğiniz kriterler sizlere daha doğru bir yol gösterecektir. Klozet türlerini ayaklı klozetler ve asma modeller olarak ikiye ayırabiliriz. Banyo ölçüleriniz küçük ise asma modellerden birini tercih edip banyonuzda modern bir şıklık yaratırken aynı zamanda yer tasarrufu yapabilirsiniz. Ya da ayaklı bir klozet modeli seçerek banyonuzda klasik bir görüntü oluşturabilir ve klasik tasarımın sade şıklığını yaratabilirsiniz. Aynı zamanda klozet kapağı da alabilirsiniz. Erkekler için özel olarak üretilen tuvaletler ise pisuvar olarak bilinmektedir. Pisuvarlar özellikle banyo hijyeninde önemli bir yere sahiptir. Gelişen teknoloji ve pek çok farklı modelin çıkması ile pisuvarlarda da fonksiyonelliğin ön planda olduğu ve değişik stillerin bulunması ile banyo dekorlarına kolayca uyum sağladığı gözlemlenmektedir. Rezervuar, tuvalet üzerinde yer alan su deposudur. Sifonu çektiğimizde kullandığımız su, buradan gelir. Bazıları gömme olup, duvarın içine yerleştirilir, bazıları ise dışarıda yer alır. Duvar üzerinde sadece sifona basma butonu bulunan modellere gömme rezervuar adı verilir. Bazıları su tasarrufuna da katlıda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra eviyeler, küvetler, bide, jakuziler ve tuvalet taşı da bu kategoride incelenmektedir.

Vitrifiye Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Vitrifiye ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda sıraladığınız vitrifiye ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre olan bu ürünleri incelemek istiyorsanız hırdavat, yapı market, bahçe kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.