Vitrifiye

En Ucuz Vitrifiye Fiyatları

3325 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    duşakabin
Vitrifiye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Vitrifiye modelleri ve Vitrifiye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Vitrifiye kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Duşakabin, Lavabo, Eviyeler, Küvetler, Klozet Kapağı. 3325 adet Vitrifiye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Creavit Damask Gold 45 cm Tezgah Üstü Lavabo
Creavit Damask Gold 45 cm Tezgah Üstü Lavabo
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Vitrifiye Nedir?

Vitrifiye, genellikle seramikten üretilen bazı ürünlerin toplu adı olarak bilinmektedir. Yani tamamı seramikten üretilmemekte, farklı alternatifler de bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle lavabo, tuvalet taşı, küvet, duş teknesi gibi ürünlerdir. Bahsi geçen ürünlerde malzemeler ağırlıklı olarak seramik olsa da bazen farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Vitra ve Creavit gibi Türkiye’nin en iyi seramik markalarının vitrifiye ürünleri fiyatlarına cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Vitrifiye Ürünleri Nelerdir?

Vitrifiye ürünleri başında yer alan lavabo, standart, çanak, köşe lavabo, tezgah altı ve tezgah üstü gibi zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu zamana dek yalnızca beyaz renk kullanılan lavabolar, dekorasyona önem veren kullanıcılar için farklı renk seçenekleriyle de üretilmeye başlandı. Bu geniş renk yelpazesinde altın, bakır, kırmızı, turuncu, siyah, bej, platin, terracota gibi renkleri ve daha fazlasını görebilirsiniz. Banyonuzun belirlenen bir kısmını kapsayıp o kısmı genelde cam ya da polistren gibi malzemelerle çevreleyerek suyun dışarı çıkmasını engelleyen yapıda üretilen kabinlere duşakabin denmektedir. Genelde sabit ve sürgülü camları ile duş teknesi kısımlarından oluşmaktadır. Aynı zamanda duş tekneleri yerine küvetlere uygun seçenekler ve hem küvetsiz he de teknesiz kullanılabilen boyutları da bulunmaktadır. Banyo için bir diğer önemli ürün ise klozet ürünleridir. Banyonuz için en uygun klozeti seçerken kendi tarzınız ve nasıl bir klozet istediğiniz üzerine düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kararı verirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktör banyonuzun fiziki koşulları ve ölçüleri. Banyonuz için resmin tamamına hakim olduğunuzda klozet seçiminiz için belirleyeceğiniz kriterler sizlere daha doğru bir yol gösterecektir. Klozet türlerini ayaklı klozetler ve asma modeller olarak ikiye ayırabiliriz. Banyo ölçüleriniz küçük ise asma modellerden birini tercih edip banyonuzda modern bir şıklık yaratırken aynı zamanda yer tasarrufu yapabilirsiniz. Ya da ayaklı bir klozet modeli seçerek banyonuzda klasik bir görüntü oluşturabilir ve klasik tasarımın sade şıklığını yaratabilirsiniz. Aynı zamanda klozet kapağı da alabilirsiniz. Erkekler için özel olarak üretilen tuvaletler ise pisuvar olarak bilinmektedir. Pisuvarlar özellikle banyo hijyeninde önemli bir yere sahiptir. Gelişen teknoloji ve pek çok farklı modelin çıkması ile pisuvarlarda da fonksiyonelliğin ön planda olduğu ve değişik stillerin bulunması ile banyo dekorlarına kolayca uyum sağladığı gözlemlenmektedir. Rezervuar, tuvalet üzerinde yer alan su deposudur. Sifonu çektiğimizde kullandığımız su, buradan gelir. Bazıları gömme olup, duvarın içine yerleştirilir, bazıları ise dışarıda yer alır. Duvar üzerinde sadece sifona basma butonu bulunan modellere gömme rezervuar adı verilir. Bazıları su tasarrufuna da katlıda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra eviyeler, küvetler, bide, jakuziler ve tuvalet taşı da bu kategoride incelenmektedir.

Vitrifiye Çeşitleri Nelerdir?

Vitriye, pek çok kategoriyi içerisinde barındırmaktadır. Bunlar lavabo, küvet, klozet, klozet kapağı, pisuvar, duşakabin, eviyeler, sifon, bide ve tuvalet taşı gibi ürünlerdir. Her bir kategorinin kendi içerisinde de bazı kategorileri bulunmaktadır. Bu nedenle çok fazla alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Vitrifiye ürünleri genellikle inşaat malzemeleri kategorisinde yer aldığı için ev ya da iş yeri gibi inşaatlarda direkt olarak vitrifiye ürünleri de yer alır. Ancak kırılma, bozulma gibi nedenlerden dolayı evlerinizde ya da iş yerlerinizde bulunan vitrifiye çeşitlerini yenileri ile değiştirebilirsiniz.

Eviye Nedir?

Vitrifiye çeşitleri arasında yer alan eviyeler, pek çok kişinin evinde yer alan ancak ismi genellikle bilinmeyen ürünlerdir. Eviye, mutfaklarda bulaşık yıkama amacıyla kullanılan lavabo olarak bilinmektedir. Döner borular ile yapılan eviyeler, ankastre ve duvar tipi olarak ikiye ayrılmaktadır. Duvar tipi eviyeler genellikle yerden 85 cm’ye kadar olabilirken, ankastre olanlar ise suyun akışına göre monte edilir. Genellikle ankastre eviyelerde spiralli borular tercih edilmektedir. Cimri.com’da Ariston, E.C.A, Franke, Pera, Gürçay ve Crauf gibi markaların eviye türlerini bulabilirsiniz.

Klozet Türleri Nelerdir?

Klozetler ev ve iş yerlerinde yer alan tuvaletlerin en önemli parçası olarak bilinmektedir. Genellikle klozetlerin 2 farklı türde olduğu bilinir. Bunlar asma klozet ve yerden çıkışlı klozet olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca klozetlerin üzerinde, kötü kokuyu önlemek ve hijyen sağlamak için klozet kapakları da yer alır. Klozet ve klozet kapağını ayrı ayrı alabileceğiniz gibi klozet seti olarak da satın alabilirsiniz. Cimri.com Vitra, Kale, Creavit, Duravit ve Ideal Standard gibi pek çok markanın klozet, klozet kapağı ve klozet setleriniş içerisinde barındırmaktadır. Sitede bulunan markaların ürünlerini ve bu ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Vitrifiye Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Vitrifiye ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda sıraladığınız vitrifiye ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre olan bu ürünleri incelemek istiyorsanız hırdavat, yapı market, bahçe kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.