Tuvalet Taşı

Tuvalet Taşı Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Çevre Yıkama
Tuvalet Taşı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tuvalet Taşı modelleri ve Tuvalet Taşı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tuvalet Taşı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Artebella, Yıldız, Creavit, Aqua, Serel. 6 adet Tuvalet Taşı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
İdevit Yıldız 50x60 Tuvalet Taşı

İdevit Yıldız 50x60 Tuvalet Taşı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tuvalet Taşı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Tuvalet Taşı markası:

2021 yılı Tuvalet Taşı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6 Tuvalet Taşı modeli içerisinde en ucuz Tuvalet Taşı fiyatı 49.5 TL iken, en yüksek Tuvalet Taşı fiyatı 288.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tuvalet Taşı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Tuvalet Taşı fiyatı ise 208.15 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tuvalet Taşı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tuvalet Taşı

Temizlik sağlık açısından oldukça önemlidir. Kişisel bakımın ve temizliğin yanında, yaşantının sürdürüldüğü yerlerdeki temizlik de son derece mühimdir. Günümüzde bunun sağlanması adına çok sayıda ürün vardır. Bunlardan bazıları da temel ihtiyaçlarla ilgilidir. Tuvalet, vücudun bir gereksinimi olan boşaltımın hijyenik bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için oldukça önemlidir. Ancak tuvaletlerin de yapısını meydana getiren mühim parçalar vardır. Bunlardan biri tuvalet taşıdır. Tuvalet taşı, kullanım aşamasında kişinin boşaltımı hijyenik bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan dekorasyon parçasıdır. Tasarımları dolayısıyla, bu ürünler hacet giderme anında olabildiğince necasetten kaçınabilmeyi mümkün kılar. Aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliği sayesinde, rahatsız edici görüntülere ve kokulara mahal vermeden ihtiyaç gidermeyi mümkün kılar. Tuvalet taşları, günümüzde çok sayıda tasarım seçeneği bulundurur. Evlerde, iş yerinde, eğitim kurumlarında ve ortak kullanım yerlerinde hem dekorasyona uyum sağlamak hem de hijyenik bir ortam oluşturmak amacıyla oldukça farklı tasarımlar bulundururlar. Siz de tuvalet taşı modelleri içerisinden, kullanım yapacağınız alan için en uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Tuvalet Taşı Modelleri

Günümüzde dekorasyon konusundaki çeşitlilikten dolayı, çok sayıda tuvalet taşı modeli bulmanız mümkündür. Tuvalet taşlarındaki çeşitlilik, genel olarak bu ürünlerin alaturka bir özelliğinin olması ve hijyen sağlama açısından oldukça etkili olmasından kaynaklanır. Hem kültürel anlamda hem de sağlık açısından geniş bir kullanım alanı ve süreci vardır. Ancak bunlar içerisinde, tuvalet taşlarının dizayna eklendiği yerler açısından birçok farklı seçenek bulmak mümkündür. Örneğin beyaz tuvalet taşı modelleri en yaygın tuvalet taşı seçeneklerinden biridir. Tuvalet taşlarının bu modelleri, beyaz renkte ve sade bir görünümde olmasından dolayı kullanılan birçok alana uyum göstermeyi başarır. Bu modeller aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğine sahip oldukları için daha konforlu bir kullanım süreci sunarlar. Bir diğer ürün seçeneği ise çevre yıkamalı tuvalet modelleridir. Çevre yıkamalı tuvalet taşı modelleri, özellikle yıkama esnasında tuvalet içerisinde titiz bir şekilde temizlik yapabilmeyi mümkün kılar. Çevre yıkamalı tuvalet taşı modelleri, tasarımları sebebiyle su dökme işlemi esnasında pisliklerin kolaylıkla giderilmesine imkan verir. Bunu yaparken de tuvalet taşı ve çevresinin komple bir temizlikten geçebilmesini sağlayarak, sağlık açısından yerinde bir yıkama yapabilmeyi mümkün kılar. Çevre yıkamalı arkadan girişli tuvalet taşı modelleri ise kullanımı özellikle son zamanlarda oldukça yoğun olan tuvalet taşı seçeneklerinden biridir. Çevre yıkamalı arkadan girişli tuvalet taşı modelleri, temizlenme işleminin gerçekleştirilebilmesi için etkili olan su kaynağının tuvalet taşının dip kısmında yer aldığı seçenektir. Böylelikle ihtiyaç giderme esnasında kişilerin kendi vücutlarının temizliğini daha kolay şekilde sağlayabilmelerini mümkün kılar. Aynı zamanda tasarımdaki bu farklılık, boşaltım işleminden sonra tuvalet taşının ve dolayısıyla tuvalet alanının daha rahat şekilde temizlenebilmesine imkan sunar. Kullanımı oldukça yoğun olan ve özellikle tesisat konusunda büyük kolaylık sağlayan bir diğer seçenek ise içten yıkamalı tuvalet taşı modelidir. İçten yıkamalı tuvalet taşı modelleri, tesisat hususunda büyük sıkıntılar yaşatan tıkanma sorunlarından kurtulmak için en etkili seçeneklerden biridir. Bu tuvalet taşı modelleri, iç kısımlarda etkili su çıkışı sayesinde hem oldukça titiz hem de rahat bir temizlik yapabilmeyi mümkün kılar.

Tuvalet Taşı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tuvalet taşı genel olarak bir dizayn ürünü olduğu için satın alma işlemi esnasında kullanım yapacağınız alanın şartlarını göz önünde bulundurmanız doğru olabilir. Eğer tuvalet taşının yerleştirileceği yerde belli bir dekorasyon farklılığı varsa, buna uyum gösterecek ürün seçeneğini tercih etmeniz uygun olabilir. Örneğin belli bir renk tercihi uygulanarak dizayn edilmiş bir yer için seçim yapıyorsanız, seçmek istediğiniz ürünün renk özelliklerinin de uyum göstermesine dikkat edebilirsiniz. Bunun dışında kullanım biçimine göre de karar verebilirsiniz. Örneğin ihtiyaç giderme işleminden sonra, tuvalet alanında geniş çaplı bir temizlik yapabilme imkanı istiyorsanız çevre yıkamalı tuvalet taşı modelleri doğru ürün olabilir. Bunun için çevre yıkamalı tuvalet beyaz renkli tuvalet taşı modelleri, neredeyse her yere uyum gösterebilecek tasarıma sahip ürünlerden biridir. Eğer özellikle tesisatta görülen tıkanma sorunlarına ve iç kısımlarda oluşan, çıkması zor lekelere karşı çözüm sağlayacak bir ürün arıyorsanız içten yıkamalı tuvalet taşı modellerini seçebilirsiniz.

Tuvalet Taşı Fiyatları

Her ürün kullanıcılar açısından sağladıkları avantajlar özelinde fiyat farklılığına uğrar. Bu sebepler tuvalet taşı fiyatları da, satın almak istenilen ürünün özelliklerine göre fiyat değişimi gerçekleştirir. Örneğin, kullanılan alanda şık bir görüntü oluşturan tuvalet taşı modelleri, daha sade tuvalet taşı modellerine kıyasla yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Kolay temizlenme imkanı sunacak derecede pratik bir dizayn özelliği bulunan tuvalet taşı modelleri, standart dizayn özelliğine sahip tuvalet taşı modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Tesisat konusunda yüksek fayda sağlayan ve uzun süreli kullanım açısından etkili olan içten yıkamalı tuvalet beyaz renkli seçenekler, klasik yıkama özelliği bulunan tuvalet taşı modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulabilirler. Eğer tuvalet taşı ürünü hakkında daha detaylı bilgilere de erişebilmek isterseniz tuvalet taşı yorumlarına göz atabilirsiniz. Kullanıcıların hem düşüncelerinden hem de önerilerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz kendi kullanım şartlarınız için en uygun olduğuna inandığınız ürünlere erişebilmek için de cimri.com adresinden faydalanabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery