track source
track source

Pisuvar

Pisuvar Fiyatları

40 Ürün gösteriliyor.
Pisuvar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pisuvar modelleri ve Pisuvar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pisuvar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Grohe, Vitra, GPD, Bocchi, Newarc. 40 adet Pisuvar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pisuvar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pisuvar markası:

2021 yılı Pisuvar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 40 Pisuvar modeli içerisinde en ucuz Pisuvar fiyatı 15.69 TL iken, en yüksek Pisuvar fiyatı 4903.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pisuvar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Pisuvar fiyatı ise 1016.01 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
Bosphorus Kırmızı Papatyalı Klozet Kapağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pisuvarlar

Pisuvarlar erkekler için özel olarak tasarlanmış, ayakta kullanılan bir tuvalet çeşididir. Pisuvarların ilk kullanımı Antik Roma Dönemine kadar dayanır. 1866’lı yıllarda Andrew Rankin tarafından günümüzde kullanılan ilk modern pisuvar tuvaletlerin patenti alınır. Ayakta kullanılan bir tuvalet çeşidi olan pisuvarların öne çıkan özelliklerinden biri ise kullanıcının kişisel hijyeninin korunmasında önemli bir rol oynamasıdır. Erkekler için özel olarak tasarlanan pisuvar modelleri kaliteli materyaller ve ergonomik ölçüler kullanılarak üretilir. Günümüzde günden güne daha konforlu ve estetik tasarımlara sahip olan pisuvar tuvaletleri hemen hemen her banyo ve tuvalet alanları içerisine uyum sağlar. Pisuvar tuvaletlerin kullanım alanları işyerleri, mağazalar olarak bilinse de son yıllarda ev banyolarında da estetik tasarımları ile yerini alır. Farklı mekanlar için geniş model yelpazesi bulunan pisuvarlar, erkekler için kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra pratik bir şekilde temizlenerek ev ortamında daha hijyenik bir alan oluşturmaya da yardımcı olur. Estetik çizgilere sahip pisuvar modelleri, fonksiyonel özellik ve ergonomik kullanım ile birleşince erkek kullanıcılara rahat bir kullanma deneyimi sunar.

Pisuvar Çeşitleri

Günümüzde gittikçe gelişen ve yaygınlaşan pisuvarlar, rahat temizleme ve kullanım için kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda farklı modellere sahiptir. Fotoselli, susuz, arkadan su girişli ya da üstten su girişli gibi farklı fonksiyonlara sahip pisuvar çeşitleri, kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına farklı çözüm alternatifleri getirmesi ile dikkatleri üzerine çeker. Pisuvar sifonu, pisuvar kapağı, ara panel ya da bölme ve yıkama sistemi parçaları pisuvarın bütünlüğünü tamamlayarak tuvaletin işlevselliğini sağlar. Pisuvarların kurulumu da en az kullanımı kadar pratik ve konforludur. Ürün parçaları kullanım kılavuzuna göre pratik bir şekilde monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Pisuvar tuvaletler, banyo içerisinde duvara monte edilir. Montaj işlemi pratik olan pisuvarın yerden kaç cm yüksekliğe sabitlenmesi gerektiğini belirlemek önemlidir. Pisuvarların rahatlığı ve kullanım kolaylığının yanı sıra banyo ile estetik uyumu da kullanıcılar tarafından dikkat edilen noktalar arasında yer alır. Seramik malzemeli pisuvarlar banyo içerisinde yumuşak dokusu, şık ve zarif görünümleri ile banyo atmosferini kendi içerisinde uyumlu şekilde harmanlar. Özellikle kendi kendini temizleme özelliğine sahip olan pisuvar tuvaletlerde koku sorunu ve pisuvarın arkasında kalan kötü görünüm ortadan kalkar. Yenilikçi pisuvar tasarımlar arasında yer alan susuz pisuvar modelleri ile banyo içerisinde maksimum seviyede hijyenik bir kullanım sunar. Susuz pisuvar modelleri, tuvalette zamanla oluşabilecek koku oluşumlarını engeller. Sağladığı üst düzey hijyenik fonksiyonların yanı sıra dekoratif ve şık tasarımlarla banyoda bütünlük sağlanır. Çevreci ve ekonomik pisuvar arayışı içerisinde olan kullanıcılar için sensor sistemine sahip olan fotoselli pisuvar modelleri ön planda yer alır. Kendi kendini temizleyebilen üstten su girişli modelleri ile koku yapma sorununu da ortadan kaldırabilen pisuvar modelleri, arka kısımda yer alan gizli pis su çıkışı ile kötü görünüm oluşmasına engel olur. Aynı zamanda temizleme işlemi sırasında daha az su harcanmasını sağlayan özellikleri sayesinde çevre koruyucu bilincin gelişmesine de yardımcı olur. Sağladığı hijyenik koşulların yanı sıra dekoratif ve şık tasarımları ile de beğeni kazanan modeller, erkeklerin ayakta kullanımını destekleyen tasarımları ile hijyenik ve pratik bir kullanım sunar. İhtiyaç anında su kullanımı sağlayan sensörlü pisuar modelleri, çevreci tutumunun yanı sıra ekonomik olması nedeniyle de tercih nedenidir. Fotoselli pisuvar tuvaletlerinde kullanıcı pisuvardan uzaklaştığı zaman temizlik için gerekli su boşaltımı gerçekleşir. Daha az su tüketimi yapan fotoselli pisuvarlar kullanıcılara ekonomik ve çevreci kullanım sunar.

Pisuvar Fiyatları

Pisuvar fiyatları, tuvaletin sahip olduğu özelliklere, tasarımına, tasarım malzemesine ve kalitesine göre farklılıklar gösterir. Son zamanlarda toplu mekân yerleri dışında ev banyolarında da kullanılmaya başlanan pisuvar tuvaletleri, her bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kullanıcıların beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre hem fonksiyonel hem de tasarımsal olarak farklı modellerdeki pisuvarlar kullanıcı memnun etmek için en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Standart model ve tasarımların dışında ek özelliklere sahip pisuvar modellerinin fiyatları daha yüksek olabilir. Fotoselli pisuvar fiyatları teknolojik özellikleri ve sağladığı rahat kullanım ile diğer modellerden ayrışarak farklı ve yüksek fiyatlandırmalara sahiptir. Sunduğu pratik temizleme sistemi ve kaliteli materyallerle üretilen fotoselli pisuvar tuvaletler uzun süre dayanıklılığını korur. Fotoselli pisuvar modellerine yüksek fiyatlı bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar daha uygun olan susuz pisuvar fiyatlarına göz atarak kendisine en uygun tuvalet modelini bulabilir. Susuz pisuvarlar sade ve hijyenik kullanımının yanı sıra bütçe dostu yapısıyla ön plana çıkar.

Pisuvar Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Pisuvar satın alırken kullanım mekânı ve kullanıcının ihtiyaçları göz önüne alınır. Pisuvarlar mekândan tasarruf yaptığı ve kişisel hijyeni kolayca sağladığı için ev ortamlarında da tercih edilen tuvaletler arasında yer alır. Banyo için pisuvar satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler de beraberinde gelir. Bunlardan ilki pisuvarın boyutudur. Pisuvarlar 2-3 farklı boyuta sahiptir. Ürüne sadece estetik görünüş olarak bakmanın yanı sıra rahat bir kullanım için doğru boyutu da kullanıcıya göre seçmek oldukça önemlidir. Boyutlara karar verildikten sonra tuvaletin malzemesi ve mekanizma sistemini belirlenir. Fotoselli pisuvar modellerinde koku oluşumu engellenirken, standart pisuvarlarda koku oluşumunu engellemek için pisuvar süzgeci kullanımı gerekir. Seramik malzemeden üretilen pisuvarlar daha uzun ömürlü ve dayanıklı yapılara sahip olduğundan ilk tercihler arasında yer alır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery