Marka
BOCCHI
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Vitrifiye kategorisinde bulunan pisuvarlar, erkekler için özel olarak tasarlanmış tuvaletlerdir. Pisuvarlar özellikle banyo hijyeninde önemli bir yere sahiptir. Gelişen teknoloji ve pek çok farklı modelin çıkması ile pisuvarlarda da fonksiyonelliğin ön planda olduğu ve değişik stillerin bulunması ile banyo dekorlarına kolayca uyum sağladığı gözlemlenmektedir. Pisuvarların amacı genel olarak konfor, kullanım pratikliği ve hijyenik olmasıdır. Cimri’de Vitra, Bocchi ve Creavit gibi markaların size en uygun pisuvar modellerine ulaşabilir ve en ucuz vitrifiye ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

 • Pisuvar Temizliği Nasıl Yapılır?

  Pisuvarların da temizliği hijyen açısından önem arz etmektedir. Pisuvarların temizliği için temizlik süngeri, temizlik eldiveni, çamaşır suyu ve sıvı deterjan gerekmektedir. Pisuvar temizliğine başlamadan önce tuvaletinizde cam bulunuyorsa, camı açarak içeriye temiz hava girmesini sağlamalısınız. Sifonu çekerek yüzeyin ıslanmasını sağladıktan sonra çamaşır suyunu pisuvarın içerisine dökebilirsiniz. Burada sağlığınız açısından dikkat etmeniz gereken nokta çamaşır suyunu çok yakından solumamanızdır. Çamaşır suyunu döktükten sonra tuvalet fırçası ile iyice fırçalamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra yeniden sifonunu çekerek, pisuvarınızın çamaşır suyundan arınmasını sağlayabilirsiniz. Pisuvarın iç temizliği bittikten sonra sünger ve deterjan yardımı ile dış yüzeyini iyice ovalayarak temizleyebilirsiniz. Süngeri durulayarak deterjanlı yerlerini tekrar silmeniz ve pisuvarın dış kısmını da durulamanız gerekmektedir.

 • Pisuvar Montajı Nasıl Yapılmalıdır?

  Pisuvarlar öncelikle ortalama boya göre bir yüksekliğe sabitlenmelidir. Pisuvar montajını yaparken de öncelikle pisuvarı duvara vida ya da kanca ile monte etmeniz gerekmektedir. Bu tip tuvaletlerin ön çıkıntısının yerden yüksekliği yaş gruplarına göre tespit edilmelidir. Ancak ortalama yerden yüksekliği 65 cm olarak belirlenebilmektedir. Yükseklik tespit edildikten sonra pisuvar için önceden hazırlanmış alt yapı yerine duvara vida delik yerleri işaretlenebilir. Pisuvarlarınızı kanca ile monte edecekseniz kanca ölçülerini duvara işaretlediğiniz uygun matkap ucu ile delebilir, dübelleri çakabilir ve ardından kancalarınızı sıkı bir şekilde duvara monte edebilirsiniz. Pisuvarın duvara yapışacak olan yüzeyine de silikon sürerek, kancalara asabilirsiniz. Son aşamada ise sifon ve temiz su armatürünün yerlerine takıldığından ve temiz su sızmadığından emin olduktan sonra rahatlıkla kullanımına başlayabilirsiniz. Size en uygun pisuvar modellerine Cimri.com’dan en ucuz fiyat karşılaştırma seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.