track source
track source

Dolap İçi Düzenleyici

Dolap İçi Düzenleyici Fiyatları

495 Ürün gösteriliyor.
Dolap İçi Düzenleyici fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dolap İçi Düzenleyici modelleri ve Dolap İçi Düzenleyici fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dolap İçi Düzenleyici kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Zore, Kravatkolik, Primanova, Modatools. 495 adet Dolap İçi Düzenleyici fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dolap İçi Düzenleyici Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dolap İçi Düzenleyici markası:

En Çok İncelenen Dolap İçi Düzenleyici Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dolap İçi Düzenleyici Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 495 Dolap İçi Düzenleyici modeli içerisinde en ucuz Dolap İçi Düzenleyici fiyatı 1.25 TL iken, en yüksek Dolap İçi Düzenleyici fiyatı 1380.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dolap İçi Düzenleyici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Dolap İçi Düzenleyici fiyatı ise 78.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dolap İçi Düzenleyici Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dolap İçi Düzenleyici

Giyim parçaları, mutfak eşyaları, aksesuarlar, özel eşyalar, bakım gerekleri ve daha birçok eşyanın temel muhafaza alanlarını dolaplar, çekmeceler ve dekoratif bölmeler oluşturur. Fakat günden güne değişen koşullar, olmazsa olmaz detaylar arasında yer alan tüm muhafaza alanlarını zamanla işlevsel kılar. Öyle ki sürekli artan gereksinimler açısından yeterli alanı oluşturabilmek çok daha güç bir hal alabilir. Farklı eşyalar için farklı alanlar oluşturmak, ev dekorasyonu içerisinde kalabalık ve düzensiz neticeleri beraberinde getirebilir. İhtiyaç duyduğunuz tüm gereçler için yeterli alan oluşturabilmek zor olabilir. Dahası farklı eşyaları bir arada, tek bir dolap veya çekmece gözünde tutmak; aradığınızda bulabilmek konusunda zorluk yaşamanızı sağlayabilir. Tüm bu sorunların üstesinden tek bir kararla gelebilmenizi sağlayan dolap içi düzenleyici modelleri, bu nedenle çok sevilir. Nesiller boyu koruduğu işlevselliğiyle hayatınızı kolaylaştıran, dahası yaşam alanlarınızın derli toplu kalabilmesini sağlayan dolap ve çekmecelerinizin çok daha fonksiyonel olabilmesini mümkün kılar. Bu sayede hayatınıza daha fazla alan, konfor, kolaylık ve düzen hediye eder.

Dolap İçi Düzenleyici Modelleri ve Özellikleri

Yaşam deneyimlerinize sunduğu pozitif değerle farkını ortaya koyan organizer modelleri, farklı zevkler ve ihtiyaçlara hitap eden seçeneklerle dolu zengin bir yelpaze sunar. Her ne kadar adı dolap içi düzenleyiciler olarak anılsa da fonksiyonellik açısından çok daha fazlasını ifade eder. Bu durumda tercih edeceğiniz kategori modeli ne olursa olsun; hayatınızda üstleneceği görevlerin tamamen yaratıcılığınıza bağlı olduğunu belirtmek gerekir. İşlevsellik açısından birbirinden çok farklı parçalardan oluşan model yelpazesi, bu anlamda farklı malzemelerden üretilen düzenleyiciler topluluğundan oluşur. Bez, metal, plastik, ahşap ve daha farklı materyallerden üretilen seçeneklerin her biri, farklı kullanım amaçlarında favori seçeneğe dönüşür. Raflık olarak kullanılabilen model seçeneklerini dolap içi, açık zemin, çekmece, duvar, tezgah üstü gibi farklı alanlarda muhafaza edeceğiniz türlü eşyalarınıza düzen getirebilmek için değerlendirebilirsiniz. Farklı raf adetleri ile kullanıma sunulan raf modeller kadar rağbet gören çekmeceli modelleri de düzene ihtiyaç duyduğunuz tüm alanların işlevsel kurtarıcıları olarak görebilirsiniz. Bu açıdan sağlam dokularla üretilen modeller ile katlanabilir yumuşaklıkta üretilen kumaş seçenekleri, eşya ağırlığınız ve alan koşullarınız açısından harika alternatifler olarak öne çıkar. Dolap içi ayarlanabilir düzenleyici modellerini ise farklı koşullara rağmen işlevsel olabilmeyi başaran ultra avantajlı yapısından ötürü tercih edebilirsiniz. Çok daha minimal tasarımlarla karşınıza çıkan kutu düzenleyiciler ise ev, ofis, bahçe ve hatta araçlarınızda dahi kullanıma elverişli seçenekler sunarak ideal modelinize ulaşma zevkini size bırakır. Tek gözlü veya çoklu gözlerden oluşan seçenekler arasından kullanım amacınıza yanıt verebilmeyi başaran alternatife kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu sayede yapı elemanlarından takılarınıza, dikiş iğnelerinizden iç çamaşırlarınıza kadar uzanan bir dizi etkin muhafaza çözümünün sahibi olabilmenizi sağlar. Tek parça veya katlı sistemlerden oluşan çoklu parçalar halinde üretilen model seçenekleri, ihtiyaç duyabileceğiniz alan oranınca seçim yapabilmenizi mümkün kılar. Üstelik kapaklı, kapaksız, askılı, askısız, kulplu, kulpsuz ve daha pek çok tasarım detayına sahip model zenginliğini göz önünde bulundurarak yaşayacağınız konfor kriterlerini özgürce belirleyebilirsiniz.

Dolap İçi Düzenleyici Fiyatları

Her biri farklı kategorilere dahil olan farklı ürünler topluluğundan oluşan dolap içi düzenleyiciler, bu noktada büyük bir fiyat çeşitliliği sergiler. Minimal ve lüks değerler arasında seyreden geniş bir aralığa sahip olan dolap içi düzenleyici fiyatları üzerinde öncelikli olarak bu çeşitlilik etki eder. Tabii bu durumda temel fiyat faktörünün de ürün özellikleri olduğunu belirtmek gerekir. Bir nevi organizerler arasında değişen malzeme, boyut, işlevsel özellik ve tasarım detayları, alımlarınızda ödemeniz gereken tutarı belirler. Örneğin en iyi kalite malzemeden üretilen 4 katlı bir dolap içi raf modeli; tek gözlü plastik kutu organizatör modellerinden daha yüksek fiyat değerleriyle karşınıza çıkabilir. Yahut takım halinde satışa sunulan set bir model, daha kaliteli malzemeden üretilen çoğu tekli modelden daha yüksek etiketler taşıyabilir. Bütçeniz dahilinde alımlar yapabilmenizi sağlayan bu kriterlere satış noktaları arasında değişen fiyat değerleri eşlik eder. Tercih ettiğiniz modele farklı fiyatlarla erişmenizi sağlayarak ikinci bir avantajın sahibi olabilmenizi sağlar. Bu aşamada kullanıcılarını mutlu kılan pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com ise kar oranınızı şans olmaktan çıkararak en yüksek kar oranına erişmenizi sağlar.

Dolap İçi Düzenleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dolap içi düzenleyici çözümleri, hayatın her alanında varlığından istifade edebileceğiniz akıllı tasarımlar arasında gelir. Haliyle varlığına olan ihtiyaç hiçbir zaman tükenmez. Bu nedenle alımlarınız sırasında kısa vadeli kullanımlarınız kadar uzun vadeli kullanım olasılıklarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Berberinde düşünmeniz gereken diğer unsuru ise organizatör tercihinizi kullanmayı düşündüğünüz alanların boyutsal değerlerine dikkat etmek oluşturur. Örnek vermek gerekirse çekmece içi düzenleyiciler olarak kullanacağınız kutu organizatörlerin toplam boyutunun çekmece boyutu ile uyumlu olması gerekir. Aynı şekilde çekmece içi şıklığınızın kusursuz olabilmesi adına yeterli adette alım yapmanız önem taşır. Yahut üç farklı eşya türü için alacağınız düzenleyicinin minimum dolap içi düzenleyici 3 çekmeceli seçenekleri arasından olması yarar sağlar. Tabii üretiminde kullanılan malzeme türünün de kullanım koşullarınız açısından ideal olabilmesi gerekir. Misal bahçe kileri için düşündüğünüz organizatör su, rüzgar gibi hava koşullarına karşı dayanıklı olursa; daha güzel bir deneyim yaşayabilmenizi sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery